Jokey
Müslüm Çelik
Müslüm Çelik son 12 ayda 1039 koşuya çıktı, 132 birincilik ve 406 ilk üç derece aldı. En çok Adana'da koştu (364 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Müslüm Çelik jokey istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 892 | 114 | 109 | 125 | %12,8 | %39,0 | −%39,8 |
| Son 12 ay | 1039 | 132 | 129 | 145 | %12,7 | %39,1 | −%41,0 |
| 2020'den bu yana | 7386 | 1247 | 1086 | 1011 | %16,9 | %45,3 | −%33,9 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Jokey İstatistikleri.
Bugünkü binişleri
Programın tamamı: Adana at yarışı programı
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 892 | 114 | 109 | 125 | %12,8 | %39,0 |
| 2025 | 1244 | 198 | 178 | 162 | %15,9 | %43,2 |
| 2024 | 1151 | 208 | 190 | 162 | %18,1 | %48,7 |
| 2023 | 979 | 186 | 164 | 134 | %19,0 | %49,4 |
| 2022 | 1094 | 179 | 163 | 149 | %16,4 | %44,9 |
| 2021 | 1083 | 198 | 144 | 152 | %18,3 | %45,6 |
| 2020 | 943 | 164 | 138 | 127 | %17,4 | %45,5 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Adana | 364 | 47 | 58 | 59 | %12,9 | %45,1 |
| Ankara | 329 | 39 | 47 | 48 | %11,9 | %40,7 |
| İstanbul | 230 | 33 | 13 | 24 | %14,3 | %30,4 |
| Antalya | 105 | 11 | 10 | 11 | %10,5 | %30,5 |
| Bursa | 8 | 1 | 1 | 2 | 1/8 | 4/8 |
| İzmir | 2 | 1 | 0 | 1 | 1/2 | 2/2 |
| Şanlıurfa | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 367 | 51 | 60 | 58 | %13,9 | %46,0 |
| Çim · Normal | 288 | 35 | 25 | 40 | %12,2 | %34,7 |
| Sentetik · Normal | 169 | 23 | 12 | 20 | %13,6 | %32,5 |
| Kum · Sulu | 46 | 8 | 7 | 5 | %17,4 | %43,5 |
| Kum · Islak | 45 | 3 | 11 | 8 | %6,7 | %48,9 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 29 | 3 | 5 | 1 | %10,3* | %31,0* |
| Kum · Nemli | 28 | 3 | 3 | 6 | %10,7* | %42,9* |
| Çim · Yumuşak | 27 | 4 | 2 | 5 | %14,8* | %40,7* |
| Çim · Çok Yumuşak | 13 | 0 | 2 | 2 | %0,0* | %30,8* |
| Sentetik · Nemli | 12 | 1 | 2 | 0 | %8,3* | %25,0* |
| Çim · Ağır | 7 | 1 | 0 | 0 | 1/7 | 1/7 |
| Sentetik · Sulu | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Sentetik · Islak | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 193 | 31 | 20 | 31 | %16,1 | %42,5 |
| 1201–1600 m | 517 | 61 | 70 | 69 | %11,8 | %38,7 |
| 1601–2000 m | 221 | 31 | 26 | 28 | %14,0 | %38,5 |
| 2001+ m | 108 | 9 | 13 | 17 | %8,3 | %36,1 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 572 | 80 | 87 | 77 | %14,0 | %42,7 |
| Arap | 467 | 52 | 42 | 68 | %11,1 | %34,7 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ankara | 2573 | 448 | 401 | 333 | %17,4 | %45,9 |
| Adana | 2533 | 511 | 433 | 401 | %20,2 | %53,1 |
| İstanbul | 1797 | 213 | 196 | 213 | %11,9 | %34,6 |
| Antalya | 373 | 53 | 40 | 49 | %14,2 | %38,1 |
| Bursa | 83 | 13 | 14 | 10 | %15,7 | %44,6 |
| Kocaeli | 13 | 6 | 1 | 1 | %46,2* | %61,5* |
| Şanlıurfa | 12 | 2 | 1 | 3 | %16,7* | %50,0* |
| İzmir | 2 | 1 | 0 | 1 | 1/2 | 2/2 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 2827 | 569 | 463 | 428 | %20,1 | %51,6 |
| Çim · Normal | 2435 | 369 | 342 | 330 | %15,2 | %42,8 |
| Sentetik · Normal | 1091 | 126 | 115 | 129 | %11,5 | %33,9 |
| Kum · Nemli | 194 | 40 | 38 | 29 | %20,6 | %55,2 |
| Çim · Çok Yumuşak | 187 | 36 | 27 | 17 | %19,3 | %42,8 |
| Çim · Yumuşak | 160 | 34 | 16 | 18 | %21,3 | %42,5 |
| Kum · Islak | 143 | 15 | 29 | 26 | %10,5 | %49,0 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 126 | 22 | 21 | 10 | %17,5 | %42,1 |
| Kum · Sulu | 88 | 16 | 15 | 13 | %18,2 | %50,0 |
| Çim · Ağır | 65 | 12 | 11 | 7 | %18,5 | %46,2 |
| Sentetik · Nemli | 19 | 3 | 3 | 1 | %15,8* | %36,8* |
| Çim · Çok Ağır | 18 | 2 | 1 | 1 | %11,1* | %22,2* |
| Çim · Biraz Ağır | 18 | 1 | 4 | 2 | %5,6* | %38,9* |
| Sentetik · Islak | 9 | 2 | 0 | 0 | 2/9 | 2/9 |
| Sentetik · Sulu | 6 | 0 | 1 | 0 | 0/6 | 1/6 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 1297 | 242 | 209 | 189 | %18,7 | %49,3 |
| 1201–1600 m | 3734 | 625 | 521 | 490 | %16,7 | %43,8 |
| 1601–2000 m | 1573 | 261 | 241 | 231 | %16,6 | %46,6 |
| 2001+ m | 782 | 119 | 115 | 101 | %15,2 | %42,8 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 4231 | 783 | 682 | 591 | %18,5 | %48,6 |
| Arap | 3155 | 464 | 404 | 420 | %14,7 | %40,8 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok bindiği antrenörler
| Antrenör | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| S. Süslü | 40 | 4 | 5 | 6 | %10,0 | %37,5 |
| Y. Uçar | 38 | 5 | 3 | 11 | %13,2 | %50,0 |
| U. Kulak | 36 | 6 | 6 | 9 | %16,7 | %58,3 |
| S. Kan | 28 | 7 | 3 | 6 | %25,0* | %57,1* |
| Y. Tuncay | 24 | 3 | 3 | 1 | %12,5* | %29,2* |
| M. Daş | 24 | 5 | 5 | 3 | %20,8* | %54,2* |
| M. Dolak | 24 | 2 | 4 | 2 | %8,3* | %33,3* |
| A. Polat | 23 | 5 | 2 | 3 | %21,7* | %43,5* |
| E. Karataş | 17 | 8 | 3 | 3 | %47,1* | %82,4* |
| S. Polat | 16 | 3 | 3 | 4 | %18,8* | %62,5* |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok bindiği atlar
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karanura | 10 | 1 | 1 | 1 | %10,0* | %30,0* |
| Kasırga Bey | 8 | 2 | 0 | 4 | 2/8 | 6/8 |
| Olgun Vedat | 7 | 2 | 0 | 0 | 2/7 | 2/7 |
| Percy Jackson | 7 | 1 | 2 | 1 | 1/7 | 4/7 |
| Erkurt | 6 | 0 | 0 | 1 | 0/6 | 1/6 |
| Tuva | 6 | 1 | 0 | 3 | 1/6 | 4/6 |
| Haworth | 6 | 0 | 1 | 3 | 0/6 | 4/6 |
| Yakari | 6 | 2 | 1 | 1 | 2/6 | 4/6 |
| Schatz | 6 | 1 | 2 | 0 | 1/6 | 3/6 |
| My Eagle | 5 | 1 | 1 | 0 | 1/5 | 2/5 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Antrenör | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.11.2026 | Adana | Handikap 16 | 2000 Kum | Mert Khan | Y. Tuncay | 2/7 | 6,30 |
| 07.11.2026 | Ankara | Şartlı 5 | 1600 Çim | Queen Of Albany | T. Bardakcı | 6/12 | 4,55 |
| 07.11.2026 | Ankara | Maiden | 1500 Kum | Yarkaya | A. Polat | 8/9 | 5,65 |
| 07.11.2026 | Ankara | Satış 3 | 2000 Kum | Nine Trees | T. Kara | 2/5 | 1,90 |
| 07.11.2026 | Ankara | Maiden | 1500 Kum | Etman | U. Kulak | 2/9 | 5,15 |
| 07.11.2026 | Ankara | Handikap 16 | 2100 Kum | Erkurt | A. Polat | 4/7 | 7,75 |
| 05.11.2026 | Ankara | Handikap 15 | 1900 Çim | Menderes Kızı | R. Taşdelen | 9/11 | 4,25 |
| 05.11.2026 | Ankara | Maiden | 1400 Kum | Oy Yare | M. Tekinalp | 1/8 | 7,85 |
| 04.11.2026 | İstanbul | Şartlı 19 | 1300 Sentetik | Brilliance | E. Uslu | 9/18 | 39,00 |
| 04.11.2026 | İstanbul | Satış 3 | 2100 Sentetik | Yağız Turbo | A. Kısmet | 9/10 | 23,60 |
| 04.11.2026 | İstanbul | Handikap 17 | 1500 Sentetik | Olgun Vedat | M. Canpolatlı | 8/15 | 6,20 |
| 04.11.2026 | İstanbul | Şartlı 4 | 1400 Sentetik | Balkızım | İ. Kural | 3/10 | 6,05 |
| 03.11.2026 | Adana | Şartlı 5 | 2100 Kum | Akmeriç | S. Demir | 4/12 | 5,40 |
| 03.11.2026 | Adana | Şartlı 4 | 1900 Sentetik | Secret Storm | Y. Tuncay | 4/9 | 6,40 |
| 03.11.2026 | Adana | Maiden | 1300 Kum | Koyunevi Aslanı | K. Şentürk | 4/11 | 4,10 |
| 01.11.2026 | Adana | Şartlı 19 | 1200 Sentetik | Las Wegas | A. Polat | 5/16 | 18,20 |
| 01.11.2026 | Adana | KV-6 | 1300 Kum | My Eagle | Y. Karatoprak | 5/9 | 4,55 |
| 01.11.2026 | Adana | Şartlı 19 | 1200 Sentetik | Mıss Tokoçin | K. Şentürk | 3/18 | 7,05 |
| 01.11.2026 | Adana | Şartlı 4 | 1400 Sentetik | Gülsenem | Y. Baysal | 2/12 | 8,15 |
| 01.11.2026 | Adana | Şartlı 5 | 1300 Kum | Inferno Blaze | H. Görgün | 6/10 | 14,20 |
Sık sorulanlar
Müslüm Çelik bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 892 koşuda 114 birincilik aldı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Müslüm Çelik bugün hangi atlara biniyor?
Adana 3. koşu 18:30, MERT KHAN; Adana 4. koşu 19:00, GONDAR; Adana 5. koşu 19:30, FRÜHLİNG; Adana 6. koşu 20:00, KARANURA; Adana 7. koşu 20:30, SİGNOMİ; Adana 8. koşu 21:00, CONSULTANT; Adana 9. koşu 21:30, TAKEACHANCEONME.
Müslüm Çelik en çok hangi hipodromda bindi?
Son 12 ayda en çok Adana'da: 364 koşu, 47 birincilik.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Jokey İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca jokeyin kendi atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.