Antrenör
Kübra Şentürk
Kübra Şentürk'ın atları son 12 ayda 44 koşuya çıktı, 12 birincilik ve 22 ilk üç derece aldı. En çok Ankara'da koştu (17 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Kübra Şentürk antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 40 | 10 | 3 | 7 | %25,0 | %50,0 | – |
| Son 12 ay | 44 | 12 | 3 | 7 | %27,3 | %50,0 | – |
| 2020'den bu yana | 113 | 33 | 10 | 16 | %29,2 | %52,2 | −%20,2 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 03.11.2026, Adana.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 40 | 10 | 3 | 7 | %25,0 | %50,0 |
| 2025 | 36 | 7 | 1 | 4 | %19,4 | %33,3 |
| 2024 | 37 | 16 | 6 | 5 | %43,2 | %73,0 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ankara | 17 | 5 | 0 | 3 | %29,4* | %47,1* |
| Adana | 12 | 3 | 1 | 2 | %25,0* | %50,0* |
| İstanbul | 12 | 3 | 2 | 1 | %25,0* | %50,0* |
| Antalya | 3 | 1 | 0 | 1 | 1/3 | 2/3 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 13 | 7 | 1 | 1 | %53,8* | %69,2* |
| Sentetik · Normal | 13 | 3 | 2 | 2 | %23,1* | %53,8* |
| Çim · Normal | 11 | 1 | 0 | 3 | %9,1* | %36,4* |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 7 | 1 | 0 | 2 | 1/7 | 3/7 |
| 1201–1600 m | 25 | 6 | 1 | 3 | %24,0* | %40,0* |
| 1601–2000 m | 10 | 4 | 2 | 2 | %40,0* | %80,0* |
| 2001+ m | 2 | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 35 | 11 | 3 | 6 | %31,4 | %57,1 |
| Arap | 9 | 1 | 0 | 1 | 1/9 | 2/9 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 20 | 6 | 0 | 5 | %30,0* | %55,0* |
| Maiden | 9 | 0 | 0 | 0 | 0/9 | 0/9 |
| KV-6 | 4 | 0 | 1 | 2 | 0/4 | 3/4 |
| G | 3 | 1 | 1 | 0 | 1/3 | 2/3 |
| KV-8 | 3 | 2 | 1 | 0 | 2/3 | 3/3 |
| Kısa Vade Handikap | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| KV-9 | 2 | 2 | 0 | 0 | 2/2 | 2/2 |
| KV-7 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ankara | 51 | 16 | 4 | 8 | %31,4 | %54,9 |
| İstanbul | 36 | 10 | 4 | 5 | %27,8 | %52,8 |
| Adana | 23 | 6 | 2 | 2 | %26,1* | %43,5* |
| Antalya | 3 | 1 | 0 | 1 | 1/3 | 2/3 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Çim · Normal | 44 | 12 | 6 | 7 | %27,3 | %56,8 |
| Kum · Normal | 29 | 12 | 1 | 3 | %41,4* | %55,2* |
| Sentetik · Normal | 24 | 6 | 3 | 5 | %25,0* | %58,3* |
| Çim · Yumuşak | 4 | 1 | 0 | 1 | 1/4 | 2/4 |
| Çim · Çok Yumuşak | 4 | 1 | 0 | 0 | 1/4 | 1/4 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 13 | 6 | 1 | 2 | %46,2* | %69,2* |
| 1201–1600 m | 46 | 10 | 4 | 5 | %21,7 | %41,3 |
| 1601–2000 m | 36 | 10 | 4 | 7 | %27,8 | %58,3 |
| 2001+ m | 18 | 7 | 1 | 2 | %38,9* | %55,6* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 97 | 31 | 9 | 13 | %32,0 | %54,6 |
| Arap | 16 | 2 | 1 | 3 | %12,5* | %37,5* |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 45 | 14 | 3 | 7 | %31,1 | %53,3 |
| Maiden | 14 | 1 | 0 | 0 | %7,1* | %7,1* |
| Handikap | 14 | 7 | 2 | 1 | %50,0* | %71,4* |
| G | 8 | 1 | 1 | 0 | 1/8 | 2/8 |
| KV-8 | 8 | 3 | 2 | 1 | 3/8 | 6/8 |
| KV-7 | 8 | 3 | 0 | 1 | 3/8 | 4/8 |
| KV-6 | 7 | 1 | 2 | 2 | 1/7 | 5/7 |
| Kısa Vade Handikap | 6 | 1 | 0 | 3 | 1/6 | 4/6 |
| KV-9 | 3 | 2 | 0 | 1 | 2/3 | 3/3 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| M. Çelik | 11 | 3 | 0 | 3 | %27,3* | %54,5* |
| A. Çelik | 6 | 3 | 0 | 1 | 3/6 | 4/6 |
| M. Arslan | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| G. Kocakaya | 4 | 2 | 1 | 0 | 2/4 | 3/4 |
| M. Çelik | 4 | 2 | 1 | 1 | 2/4 | 4/4 |
| F. Sansar | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| M. Akyavuz | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| E. Çankaya | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
| H. Çizik | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
| F. Yücel | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kıng Rüzgar | 12 | 2 | 1 | 3 | %16,7* | %50,0* |
| Mandrake | 10 | 7 | 1 | 1 | %70,0* | %90,0* |
| Koyunevi Aslanı | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| Maneki Neko | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Mıss Tokoçin | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
| Tay Fark | 3 | 1 | 0 | 1 | 1/3 | 2/3 |
| Theater Of War | 2 | 1 | 1 | 0 | 1/2 | 2/2 |
| Çağlayan Deniz | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
| Halim Ağa | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Kılınç Ağa | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.11.2026 | Adana | Maiden | 1300 Kum | Koyunevi Aslanı | M. Çelik | 4/11 | 4,10 |
| 01.11.2026 | Adana | Şartlı 19 | 1200 Sentetik | Mıss Tokoçin | M. Çelik | 3/18 | 7,05 |
| 13.10.2026 | Adana | Maiden | 1300 Sentetik | Koyunevi Aslanı | M. Arslan | 10/14 | 3,35 |
| 13.10.2026 | Adana | Şartlı 5 | 1400 Kum | Halim Ağa | F. Sansar | 12/12 | 16,50 |
| 26.09.2026 | Ankara | Maiden | 1200 Çim | Mıss Tokoçin | M. Akyavuz | 4/12 | 12,85 |
| 23.09.2026 | İstanbul | KV-6 | 1400 Sentetik | Kıng Rüzgar | G. Kocakaya | 2/9 | 3,40 |
| 15.09.2026 | Ankara | Maiden | 1300 Kum | Koyunevi Aslanı | M. Arslan | 8/11 | 10,15 |
| 11.09.2026 | İstanbul | KV-6 | 1600 Çim | Kıng Rüzgar | E. Çankaya | 3/8 | 12,65 |
| 08.09.2026 | Ankara | Maiden | 1400 Çim | Koyunevi Aslanı | F. Sansar | 9/13 | 28,10 |
| 05.09.2026 | Ankara | Şartlı 1 | 1300 Çim | Mıss Tokoçin | M. Akyavuz | 5/9 | 16,00 |
| 15.08.2026 | Ankara | Şartlı 4 | 1200 Çim | Kıng Rüzgar | A. Çelik | 3/6 | 5,65 |
| 18.07.2026 | Ankara | Şartlı 1 | 1200 Kum | Kılınç Ağa | S. Çelik | 1/9 | 2,45 |
| 18.07.2026 | Ankara | G 3 | 2000 Kum | Mandrake | M. Çelik | 1/9 | 1,55 |
| 17.07.2026 | İstanbul | Şartlı 4 | 1600 Çim | Kıng Rüzgar | M. Çelik | 6/6 | 6,65 |
| 28.06.2026 | İstanbul | G 1 | 2400 Çim | Mandrake | M. Çelik | 22/22 | 14,60 |
| 25.06.2026 | İstanbul | KV-8 | 2000 Sentetik | Theater Of War | A. Kurşun | 1/8 | 2,40 |
| 24.06.2026 | İstanbul | Kısa Vade Handikap 24 | 1500 Sentetik | Kıng Rüzgar | V. Abiş | 5/10 | 4,65 |
| 07.06.2026 | İstanbul | Şartlı 4 | 1500 Sentetik | Kıng Rüzgar | G. Kocakaya | 1/8 | 1,30 |
| 04.06.2026 | Ankara | KV-9 | 2100 Kum | Mandrake | M. Çelik | 1/4 | 1,15 |
| 31.05.2026 | İstanbul | Şartlı 5 | 1600 Çim | Tay Fark | G. Kocakaya | 1/8 | 3,45 |
Sık sorulanlar
Kübra Şentürk bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 40 koşuda 10 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Kübra Şentürk'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 03.11.2026, Adana.
Kübra Şentürk en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok Ankara'da: 17 koşu, 5 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.