Antrenör
Serhat Polat
Serhat Polat'ın atları son 12 ayda 288 koşuya çıktı, 28 birincilik ve 86 ilk üç derece aldı. En çok Adana'da koştu (136 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Serhat Polat antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 254 | 25 | 24 | 28 | %9,8 | %30,3 | −%31,7 |
| Son 12 ay | 288 | 28 | 29 | 29 | %9,7 | %29,9 | −%13,3 |
| 2020'den bu yana | 923 | 69 | 73 | 93 | %7,5 | %25,5 | −%40,6 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 07.11.2026, Ankara.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 254 | 25 | 24 | 28 | %9,8 | %30,3 |
| 2025 | 245 | 22 | 20 | 17 | %9,0 | %24,1 |
| 2024 | 180 | 11 | 7 | 21 | %6,1 | %21,7 |
| 2023 | 117 | 5 | 11 | 11 | %4,3 | %23,1 |
| 2022 | 127 | 6 | 11 | 16 | %4,7 | %26,0 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Adana | 136 | 17 | 14 | 16 | %12,5 | %34,6 |
| Ankara | 110 | 6 | 9 | 11 | %5,5 | %23,6 |
| İstanbul | 27 | 3 | 4 | 2 | %11,1* | %33,3* |
| Şanlıurfa | 6 | 1 | 1 | 0 | 1/6 | 2/6 |
| Bursa | 4 | 0 | 1 | 0 | 0/4 | 1/4 |
| Kocaeli | 4 | 1 | 0 | 0 | 1/4 | 1/4 |
| Antalya | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 142 | 16 | 13 | 15 | %11,3 | %31,0 |
| Çim · Normal | 68 | 6 | 5 | 3 | %8,8 | %20,6 |
| Sentetik · Normal | 24 | 2 | 7 | 3 | %8,3* | %50,0* |
| Kum · Islak | 13 | 0 | 1 | 3 | %0,0* | %30,8* |
| Kum · Nemli | 13 | 1 | 1 | 2 | %7,7* | %30,8* |
| Kum · Sulu | 11 | 1 | 2 | 2 | %9,1* | %45,5* |
| Çim · Çok Yumuşak | 8 | 1 | 0 | 0 | 1/8 | 1/8 |
| Çim · Yumuşak | 6 | 1 | 0 | 0 | 1/6 | 1/6 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 55 | 7 | 2 | 9 | %12,7 | %32,7 |
| 1201–1600 m | 163 | 13 | 24 | 9 | %8,0 | %28,2 |
| 1601–2000 m | 47 | 5 | 2 | 7 | %10,6 | %29,8 |
| 2001+ m | 23 | 3 | 1 | 4 | %13,0* | %34,8* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 219 | 21 | 26 | 21 | %9,6 | %31,1 |
| İngiliz | 69 | 7 | 3 | 8 | %10,1 | %26,1 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 100 | 9 | 10 | 10 | %9,0 | %29,0 |
| Maiden | 76 | 5 | 6 | 4 | %6,6 | %19,7 |
| Şartlı | 63 | 7 | 5 | 8 | %11,1 | %31,7 |
| Satış | 19 | 3 | 4 | 2 | %15,8* | %47,4* |
| KV-6 | 8 | 1 | 0 | 3 | 1/8 | 4/8 |
| Maiden/Satış | 7 | 0 | 2 | 0 | 0/7 | 2/7 |
| KV-8 | 6 | 1 | 1 | 2 | 1/6 | 4/6 |
| G | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Kısa Vade Handikap | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
| KV-7 | 2 | 2 | 0 | 0 | 2/2 | 2/2 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Adana | 455 | 35 | 34 | 48 | %7,7 | %25,7 |
| Ankara | 357 | 23 | 28 | 32 | %6,4 | %23,2 |
| İstanbul | 59 | 6 | 5 | 11 | %10,2 | %37,3 |
| Kocaeli | 20 | 3 | 2 | 0 | %15,0* | %25,0* |
| Şanlıurfa | 12 | 1 | 1 | 0 | %8,3* | %16,7* |
| Bursa | 12 | 0 | 1 | 1 | %0,0* | %16,7* |
| Antalya | 6 | 1 | 1 | 1 | 1/6 | 3/6 |
| İzmir | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 424 | 34 | 31 | 46 | %8,0 | %26,2 |
| Çim · Normal | 332 | 23 | 26 | 24 | %6,9 | %22,0 |
| Sentetik · Normal | 41 | 4 | 9 | 7 | %9,8 | %48,8 |
| Kum · Nemli | 27 | 3 | 1 | 4 | %11,1* | %29,6* |
| Çim · Çok Yumuşak | 23 | 2 | 1 | 1 | %8,7* | %17,4* |
| Kum · Islak | 20 | 0 | 2 | 4 | %0,0* | %30,0* |
| Çim · Yumuşak | 15 | 1 | 0 | 2 | %6,7* | %20,0* |
| Kum · Sulu | 15 | 1 | 3 | 2 | %6,7* | %40,0* |
| Çim · Biraz Yumuşak | 14 | 0 | 0 | 2 | %0,0* | %14,3* |
| Çim · Ağır | 9 | 1 | 0 | 0 | 1/9 | 1/9 |
| Çim · Çok Ağır | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 182 | 12 | 12 | 22 | %6,6 | %25,3 |
| 1201–1600 m | 492 | 38 | 46 | 43 | %7,7 | %25,8 |
| 1601–2000 m | 172 | 14 | 10 | 17 | %8,1 | %23,8 |
| 2001+ m | 77 | 5 | 5 | 11 | %6,5 | %27,3 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 615 | 50 | 49 | 66 | %8,1 | %26,8 |
| İngiliz | 308 | 19 | 24 | 27 | %6,2 | %22,7 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 277 | 19 | 19 | 31 | %6,9 | %24,9 |
| Maiden | 258 | 17 | 17 | 21 | %6,6 | %21,3 |
| Şartlı | 247 | 17 | 21 | 25 | %6,9 | %25,5 |
| Satış | 50 | 8 | 6 | 2 | %16,0 | %32,0 |
| KV-7 | 22 | 4 | 2 | 1 | %18,2* | %31,8* |
| KV-6 | 21 | 1 | 1 | 5 | %4,8* | %33,3* |
| KV-8 | 16 | 2 | 2 | 6 | %12,5* | %62,5* |
| Maiden/Satış | 11 | 1 | 2 | 0 | %9,1* | %27,3* |
| G | 8 | 0 | 0 | 1 | 0/8 | 1/8 |
| Kısa Vade Handikap | 6 | 0 | 1 | 0 | 0/6 | 1/6 |
| KV-9 | 5 | 0 | 1 | 1 | 0/5 | 2/5 |
| A | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| N. Demir | 22 | 1 | 1 | 2 | %4,5* | %18,2* |
| F. Bebek | 17 | 0 | 0 | 3 | %0,0* | %17,6* |
| M. Çelik | 16 | 3 | 3 | 4 | %18,8* | %62,5* |
| H. Çizik | 15 | 1 | 5 | 1 | %6,7* | %46,7* |
| V. Abiş | 14 | 1 | 3 | 3 | %7,1* | %50,0* |
| E. Çizik | 13 | 3 | 2 | 1 | %23,1* | %46,2* |
| E. Çankaya | 11 | 1 | 0 | 1 | %9,1* | %18,2* |
| E. Atlamaz | 10 | 0 | 1 | 0 | %0,0* | %10,0* |
| M. Akyavuz | 10 | 1 | 4 | 2 | %10,0* | %70,0* |
| M. Arslan | 10 | 0 | 2 | 0 | %0,0* | %20,0* |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Odabaşı | 17 | 1 | 3 | 2 | %5,9* | %35,3* |
| Arslan Oğlu | 17 | 2 | 4 | 2 | %11,8* | %47,1* |
| Canmert | 14 | 3 | 1 | 2 | %21,4* | %42,9* |
| Serdeniz | 11 | 0 | 6 | 1 | %0,0* | %63,6* |
| Gümbürberk | 11 | 0 | 0 | 3 | %0,0* | %27,3* |
| Kır Fatih | 11 | 0 | 3 | 1 | %0,0* | %36,4* |
| Enfes Tamer | 10 | 0 | 1 | 1 | %0,0* | %20,0* |
| Dedemhamzareis | 9 | 4 | 0 | 3 | 4/9 | 7/9 |
| Menessal | 8 | 0 | 0 | 0 | 0/8 | 0/8 |
| Bahtınaz | 8 | 0 | 0 | 0 | 0/8 | 0/8 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.11.2026 | Ankara | Maiden | 1500 Kum | Deprem Han | E. Atlamaz | 7/9 | 3,45 |
| 03.11.2026 | Adana | Handikap 15 | 1400 Sentetik | Dumanlıgöz | F. Bebek | 12/17 | 62,90 |
| 03.11.2026 | Adana | Handikap 15 | 1400 Sentetik | Odabaşı | S. Çelik | 7/17 | 16,75 |
| 03.11.2026 | Adana | Şartlı 4 | 2000 Kum | Touch Of Heaven | İ. Yıldırım | 5/8 | 4,45 |
| 03.11.2026 | Adana | Maiden | 1300 Kum | Kurt Bakışlı | K. Abiş | 1/11 | 1,85 |
| 03.11.2026 | Adana | Maiden | 1300 Kum | Pınar Çiçek | F. Sansar | 8/11 | 27,50 |
| 31.10.2026 | Ankara | Maiden | 1400 Kum | Deprem Han | E. Atlamaz | 2/8 | 21,20 |
| 31.10.2026 | Ankara | Maiden | 1400 Kum | Menessal | M. Uyar | 6/8 | 12,95 |
| 31.10.2026 | Ankara | Maiden | 1400 Kum | Oskaybey | F. Çetinbaş | 6/9 | 15,45 |
| 28.10.2026 | İstanbul | Handikap 15 | 1400 Sentetik | Serdeniz | H. Çizik | 2/18 | 4,50 |
| 27.10.2026 | Adana | Şartlı 19 | 1200 Sentetik | Kurt Bakışlı | V. Abiş | 2/16 | 1,70 |
| 27.10.2026 | Adana | Şartlı 19 | 1200 Sentetik | Arkanberk | E. Çankaya | 3/16 | 7,90 |
| 27.10.2026 | Adana | Handikap 17 | 1900 Sentetik | Şafak Bey | M. Çelik | 10/13 | 20,75 |
| 25.10.2026 | Adana | Handikap 17 | 1400 Kum | Arslan Oğlu | A. Çelik | 5/13 | 3,15 |
| 25.10.2026 | Adana | Satış 1 | 1500 Sentetik | Narlıgöl | E. Çankaya | 9/13 | 7,65 |
| 23.10.2026 | İstanbul | Şartlı 3 | 1600 Çim | Alçin Sultan | S. Çelik | 7/13 | 6,15 |
| 22.10.2026 | Ankara | Şartlı 5 | 1400 Çim | Koca Afşur | A. Kurşun | 6/7 | 2,30 |
| 22.10.2026 | Ankara | Handikap 15 | 1600 Çim | Menessal | M. Uyar | 10/12 | 53,70 |
| 22.10.2026 | Ankara | Şartlı 19 | 1500 Kum | Earthquake | M. Akyavuz | 3/7 | 11,60 |
| 18.10.2026 | Adana | Şartlı 1 | 1300 Kum | Strenght | M. Keskin | 12/13 | 44,00 |
Sık sorulanlar
Serhat Polat bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 254 koşuda 25 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Serhat Polat'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 07.11.2026, Ankara.
Serhat Polat en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok Adana'da: 136 koşu, 17 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.