Antrenör
Yusuf Can Karatoprak
Yusuf Can Karatoprak'ın atları son 12 ayda 139 koşuya çıktı, 6 birincilik ve 27 ilk üç derece aldı. En çok Adana'da koştu (55 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Yusuf Can Karatoprak antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 132 | 5 | 9 | 10 | %3,8 | %18,2 | −%76,5 |
| Son 12 ay | 139 | 6 | 10 | 11 | %4,3 | %19,4 | −%61,5 |
| 2020'den bu yana | 139 | 6 | 10 | 11 | %4,3 | %19,4 | −%61,5 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 07.11.2026, Ankara.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 132 | 5 | 9 | 10 | %3,8 | %18,2 |
| 2025 | 7 | 1 | 1 | 1 | 1/7 | 3/7 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Adana | 55 | 3 | 5 | 6 | %5,5 | %25,5 |
| Bursa | 36 | 2 | 1 | 3 | %5,6 | %16,7 |
| Ankara | 32 | 1 | 2 | 1 | %3,1 | %12,5 |
| İstanbul | 8 | 0 | 1 | 1 | 0/8 | 2/8 |
| Kocaeli | 6 | 0 | 1 | 0 | 0/6 | 1/6 |
| İzmir | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Diyarbakır | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 53 | 2 | 4 | 5 | %3,8 | %20,8 |
| Çim · Normal | 45 | 0 | 3 | 3 | %0,0 | %13,3 |
| Sentetik · Normal | 13 | 1 | 1 | 2 | %7,7* | %30,8* |
| Kum · Sulu | 10 | 0 | 2 | 1 | %0,0* | %30,0* |
| Kum · Islak | 6 | 1 | 0 | 0 | 1/6 | 1/6 |
| Çim · Yumuşak | 5 | 1 | 0 | 0 | 1/5 | 1/5 |
| Kum · Nemli | 4 | 1 | 0 | 0 | 1/4 | 1/4 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 23 | 2 | 2 | 1 | %8,7* | %21,7* |
| 1201–1600 m | 75 | 2 | 4 | 7 | %2,7 | %17,3 |
| 1601–2000 m | 36 | 2 | 4 | 3 | %5,6 | %25,0 |
| 2001+ m | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 102 | 4 | 7 | 7 | %3,9 | %17,6 |
| İngiliz | 37 | 2 | 3 | 4 | %5,4 | %24,3 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 49 | 0 | 2 | 5 | %0,0 | %14,3 |
| Maiden | 40 | 2 | 5 | 1 | %5,0 | %20,0 |
| Şartlı | 26 | 2 | 2 | 2 | %7,7* | %23,1* |
| Satış | 10 | 1 | 0 | 2 | %10,0* | %30,0* |
| KV-6 | 4 | 0 | 1 | 0 | 0/4 | 1/4 |
| KV-7 | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
| Maiden/Satış | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| G | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| KV-8 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
| KV-9 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Kısa Vade Handikap | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Adana | 55 | 3 | 5 | 6 | %5,5 | %25,5 |
| Bursa | 36 | 2 | 1 | 3 | %5,6 | %16,7 |
| Ankara | 32 | 1 | 2 | 1 | %3,1 | %12,5 |
| İstanbul | 8 | 0 | 1 | 1 | 0/8 | 2/8 |
| Kocaeli | 6 | 0 | 1 | 0 | 0/6 | 1/6 |
| İzmir | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Diyarbakır | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 53 | 2 | 4 | 5 | %3,8 | %20,8 |
| Çim · Normal | 45 | 0 | 3 | 3 | %0,0 | %13,3 |
| Sentetik · Normal | 13 | 1 | 1 | 2 | %7,7* | %30,8* |
| Kum · Sulu | 10 | 0 | 2 | 1 | %0,0* | %30,0* |
| Kum · Islak | 6 | 1 | 0 | 0 | 1/6 | 1/6 |
| Çim · Yumuşak | 5 | 1 | 0 | 0 | 1/5 | 1/5 |
| Kum · Nemli | 4 | 1 | 0 | 0 | 1/4 | 1/4 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 23 | 2 | 2 | 1 | %8,7* | %21,7* |
| 1201–1600 m | 75 | 2 | 4 | 7 | %2,7 | %17,3 |
| 1601–2000 m | 36 | 2 | 4 | 3 | %5,6 | %25,0 |
| 2001+ m | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 102 | 4 | 7 | 7 | %3,9 | %17,6 |
| İngiliz | 37 | 2 | 3 | 4 | %5,4 | %24,3 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 49 | 0 | 2 | 5 | %0,0 | %14,3 |
| Maiden | 40 | 2 | 5 | 1 | %5,0 | %20,0 |
| Şartlı | 26 | 2 | 2 | 2 | %7,7* | %23,1* |
| Satış | 10 | 1 | 0 | 2 | %10,0* | %30,0* |
| KV-6 | 4 | 0 | 1 | 0 | 0/4 | 1/4 |
| KV-7 | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
| Maiden/Satış | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| G | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| KV-8 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
| KV-9 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Kısa Vade Handikap | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| M. Akgöbek | 32 | 2 | 2 | 1 | %6,3 | %15,6 |
| E. Atlamaz | 7 | 0 | 1 | 0 | 0/7 | 1/7 |
| M. Akyavuz | 6 | 1 | 1 | 1 | 1/6 | 3/6 |
| S. Çelik | 6 | 2 | 0 | 1 | 2/6 | 3/6 |
| M. Coşkun | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| İ. Yıldırım | 5 | 0 | 1 | 0 | 0/5 | 1/5 |
| D. Konuk | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| N. Demir | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
| C. Paso | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
| Ö. Yıldırım | 4 | 0 | 0 | 2 | 0/4 | 2/4 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Krensia | 11 | 0 | 0 | 1 | %0,0* | %9,1* |
| Azp Star | 10 | 2 | 1 | 4 | %20,0* | %70,0* |
| Madam Daisy | 9 | 0 | 3 | 1 | 0/9 | 4/9 |
| Balak Gazi | 9 | 0 | 2 | 2 | 0/9 | 4/9 |
| Emsalli Er | 8 | 0 | 0 | 0 | 0/8 | 0/8 |
| Küçükahsen | 8 | 1 | 0 | 0 | 1/8 | 1/8 |
| Susuzkurt | 8 | 1 | 0 | 1 | 1/8 | 2/8 |
| Mamdani | 7 | 0 | 2 | 0 | 0/7 | 2/7 |
| Ecemsu | 6 | 0 | 0 | 1 | 0/6 | 1/6 |
| Özkehribar | 6 | 0 | 1 | 0 | 0/6 | 1/6 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.11.2026 | Ankara | Maiden | 1500 Kum | Krensia | E. Atlamaz | 9/9 | 20,15 |
| 03.11.2026 | Adana | Satış 1 | 1500 Sentetik | Flashing Pearl | M. Akgöbek | 7/8 | 37,75 |
| 03.11.2026 | Adana | Maiden | 1300 Kum | Golaçiya | M. Uyar | 6/11 | 14,65 |
| 01.11.2026 | Adana | KV-6 | 1300 Kum | My Eagle | M. Çelik | 5/9 | 4,55 |
| 31.10.2026 | Ankara | Şartlı 19 | 2000 Kum | Shining Fame | E. Atlamaz | 9/11 | 41,80 |
| 31.10.2026 | Ankara | Maiden | 1400 Kum | Krensia | M. Arslan | 7/10 | 22,70 |
| 31.10.2026 | Ankara | Maiden | 1400 Kum | Zeytin Dibi | R. Yıldız | 6/10 | 6,50 |
| 25.10.2026 | Adana | Handikap 17 | 1400 Kum | Ravenco | S. Çelik | 7/13 | 5,85 |
| 25.10.2026 | Adana | Handikap 17 | 1400 Sentetik | Azp Star | M. Akyavuz | 3/11 | 2,50 |
| 21.10.2026 | Bursa | Handikap 14 | 1300 Çim | Emsalli Er | O. Atmaca | 5/18 | 5,60 |
| 18.10.2026 | Adana | Handikap 15 | 1900 Sentetik | Mamdani | M. Sunkar | 8/11 | 11,50 |
| 15.10.2026 | Ankara | Maiden | 1300 Çim | Krensia | M. Keskin | 7/12 | 12,50 |
| 11.10.2026 | Adana | KV-7 | 1900 Sentetik | Azp Star | S. Çelik | 1/9 | 5,95 |
| 10.10.2026 | Ankara | Maiden | 1500 Kum | Madam Daisy | M. Akgöbek | 4/9 | 1,75 |
| 08.10.2026 | Ankara | Maiden | 1400 Kum | Krensia | M. Akyavuz | 5/8 | 15,35 |
| 01.10.2026 | Kocaeli | Maiden | 1500 Kum | Madam Daisy | M. Akgöbek | 7/10 | 2,75 |
| 24.09.2026 | Ankara | Maiden | 1600 Çim | Krensia | M. Akgöbek | 9/9 | 5,85 |
| 21.09.2026 | Bursa | Maiden | 1200 Çim | Kolaysa Yakala | C. Altun | 6/11 | 21,85 |
| 21.09.2026 | Bursa | Handikap 15 | 1800 Çim | Emsalli Er | E. Atlamaz | 4/13 | 7,60 |
| 20.09.2026 | Adana | Handikap 15 | 1200 Sentetik | Adile Hanım | M. Coşkun | 15/15 | 48,10 |
Sık sorulanlar
Yusuf Can Karatoprak bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 132 koşuda 5 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Yusuf Can Karatoprak'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 07.11.2026, Ankara.
Yusuf Can Karatoprak en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok Adana'da: 55 koşu, 3 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.