Antrenör
Müslüm Yardımcı
Müslüm Yardımcı'ın atları son 12 ayda 66 koşuya çıktı, 5 birincilik ve 15 ilk üç derece aldı. En çok Adana'da koştu (63 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Müslüm Yardımcı antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 46 | 3 | 3 | 3 | %6,5 | %19,6 | – |
| Son 12 ay | 66 | 5 | 5 | 5 | %7,6 | %22,7 | −%58,1 |
| 2020'den bu yana | 186 | 18 | 18 | 23 | %9,7 | %31,7 | −%17,3 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Programın tamamı: Adana at yarışı programı
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 46 | 3 | 3 | 3 | %6,5 | %19,6 |
| 2025 | 64 | 7 | 5 | 9 | %10,9 | %32,8 |
| 2024 | 53 | 5 | 8 | 6 | %9,4 | %35,8 |
| 2023 | 23 | 3 | 2 | 5 | %13,0* | %43,5* |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Adana | 63 | 5 | 4 | 5 | %7,9 | %22,2 |
| Antalya | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
| Ankara | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 30 | 1 | 1 | 1 | %3,3 | %10,0 |
| Sentetik · Normal | 11 | 0 | 2 | 0 | %0,0* | %18,2* |
| Çim · Normal | 10 | 1 | 1 | 1 | %10,0* | %30,0* |
| Çim · Yumuşak | 5 | 1 | 0 | 2 | 1/5 | 3/5 |
| Kum · Nemli | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 12 | 1 | 1 | 1 | %8,3* | %25,0* |
| 1201–1600 m | 35 | 2 | 1 | 3 | %5,7 | %17,1 |
| 1601–2000 m | 17 | 2 | 2 | 1 | %11,8* | %29,4* |
| 2001+ m | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 51 | 3 | 4 | 3 | %5,9 | %19,6 |
| İngiliz | 15 | 2 | 1 | 2 | %13,3* | %33,3* |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 30 | 3 | 1 | 2 | %10,0 | %20,0 |
| Şartlı | 26 | 1 | 4 | 1 | %3,8* | %23,1* |
| Maiden | 9 | 1 | 0 | 2 | 1/9 | 3/9 |
| Satış | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Adana | 174 | 18 | 17 | 19 | %10,3 | %31,0 |
| Ankara | 10 | 0 | 0 | 4 | %0,0* | %40,0* |
| Antalya | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 106 | 9 | 9 | 11 | %8,5 | %27,4 |
| Çim · Normal | 41 | 5 | 3 | 5 | %12,2 | %31,7 |
| Sentetik · Normal | 11 | 0 | 2 | 0 | %0,0* | %18,2* |
| Kum · Nemli | 9 | 1 | 0 | 2 | 1/9 | 3/9 |
| Kum · Sulu | 5 | 1 | 2 | 0 | 1/5 | 3/5 |
| Çim · Yumuşak | 5 | 1 | 0 | 2 | 1/5 | 3/5 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 4 | 0 | 1 | 2 | 0/4 | 3/4 |
| Kum · Islak | 3 | 1 | 0 | 1 | 1/3 | 2/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 27 | 3 | 1 | 3 | %11,1* | %25,9* |
| 1201–1600 m | 99 | 8 | 9 | 13 | %8,1 | %30,3 |
| 1601–2000 m | 48 | 5 | 6 | 6 | %10,4 | %35,4 |
| 2001+ m | 12 | 2 | 2 | 1 | %16,7* | %41,7* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 169 | 16 | 17 | 21 | %9,5 | %32,0 |
| İngiliz | 17 | 2 | 1 | 2 | %11,8* | %29,4* |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 83 | 10 | 8 | 7 | %12,0 | %30,1 |
| Şartlı | 62 | 7 | 7 | 11 | %11,3 | %40,3 |
| Maiden | 31 | 1 | 3 | 3 | %3,2 | %22,6 |
| Satış | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
| Maiden/Satış | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| KV-6 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
| KV-8 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| KV-7 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| N. Demir | 16 | 2 | 1 | 1 | %12,5* | %25,0* |
| F. Çetinbaş | 6 | 0 | 0 | 1 | 0/6 | 1/6 |
| İ. Akyavuz | 5 | 1 | 0 | 1 | 1/5 | 2/5 |
| M. Akyavuz | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| M. Çelik | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| E. Atlamaz | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
| H. Çizik | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| M. Çelik | 2 | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 |
| E. Çankaya | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| E. Çizik | 2 | 1 | 0 | 1 | 1/2 | 2/2 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Mirialem | 11 | 1 | 1 | 1 | %9,1* | %27,3* |
| Karanura | 10 | 0 | 1 | 1 | %0,0* | %20,0* |
| İkimiz | 9 | 0 | 0 | 0 | 0/9 | 0/9 |
| Nevali | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Yeralan | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
| Reşatbeyli | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Alşubathan | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
| Aşan Star | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
| Ülfet Şekeri | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Merhamet | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 27.10.2026 | Adana | Handikap 17 | 1900 Sentetik | Karanura | M. Çelik | 4/13 | 12,25 |
| 20.10.2026 | Adana | Handikap 17 | 2000 Kum | Reşatbeyli | M. Çelik | 8/11 | 7,75 |
| 18.10.2026 | Adana | Şartlı 5 | 2400 Sentetik | Karanura | M. Arslan | 2/8 | 28,25 |
| 13.10.2026 | Adana | Şartlı 4 | 1300 Kum | Aşan Star | E. Atlamaz | 5/6 | 13,50 |
| 11.10.2026 | Adana | Şartlı 3 | 1500 Sentetik | Muallimbey | İ. Katı | 10/15 | 57,35 |
| 11.10.2026 | Adana | Şartlı 3 | 1500 Sentetik | Reşatbeyli | F. Çetinbaş | 5/15 | 5,50 |
| 11.10.2026 | Adana | Şartlı 4 | 1200 Sentetik | Karanura | N. Demir | 8/12 | 38,95 |
| 06.10.2026 | Adana | Şartlı 19 | 1300 Kum | Ülfet Şekeri | F. Çetinbaş | 8/15 | 53,25 |
| 04.10.2026 | Adana | Handikap 16 | 1300 Kum | Reşatbeyli | F. Çetinbaş | 4/15 | 19,65 |
| 29.09.2026 | Adana | Maiden | 1400 Sentetik | Ülfet Şekeri | E. Atlamaz | 14/14 | 62,25 |
| 29.09.2026 | Adana | Şartlı 4 | 1300 Sentetik | Aşan Star | E. Atlamaz | 2/6 | 13,45 |
| 27.09.2026 | Adana | Şartlı 3 | 2000 Sentetik | Merhamet | M. Akyavuz | 4/15 | 8,80 |
| 20.09.2026 | Adana | Handikap 15 | 1200 Sentetik | Nevali | M. Uyar | 13/15 | 78,35 |
| 20.09.2026 | Adana | Maiden | 1300 Sentetik | Irrıtable Gırl | M. Akyavuz | 6/11 | 6,45 |
| 30.08.2026 | Adana | Handikap 16 | 1900 Kum | Mirialem | F. Çetinbaş | 8/18 | 70,25 |
| 30.08.2026 | Adana | Şartlı 1 | 1200 Sentetik | My Ross | E. Çankaya | 7/11 | 6,20 |
| 24.05.2026 | Adana | Şartlı 19 | 1400 Kum | Nevali | M. Akyavuz | 6/17 | 30,35 |
| 10.05.2026 | Adana | Şartlı 3 | 1200 Çim | Warrior Man | İ. Akyavuz | 7/13 | 3,60 |
| 03.05.2026 | Adana | Handikap 16 | 1300 Kum | King Of The Field | N. Demir | 1/7 | 3,40 |
| 03.05.2026 | Adana | Handikap 16 | 1300 Kum | Warrior Man | İ. Akyavuz | 3/7 | 7,55 |
Sık sorulanlar
Müslüm Yardımcı bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 46 koşuda 3 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Müslüm Yardımcı'ın bugün koşan atları hangileri?
Adana 6. koşu 20:00, KARANURA.
Müslüm Yardımcı en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok Adana'da: 63 koşu, 5 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.