Antrenör
Ali Rıza Kısmet
Ali Rıza Kısmet'ın atları son 12 ayda 16 koşuya çıktı, 0 birincilik ve 3 ilk üç derece aldı. En çok İstanbul'da koştu (11 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Ali Rıza Kısmet antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 16 | 0 | 2 | 1 | %0,0* | %18,8* | – |
| Son 12 ay | 16 | 0 | 2 | 1 | %0,0* | %18,8* | – |
| 2020'den bu yana | 17 | 0 | 2 | 1 | %0,0* | %17,6* | – |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 06.11.2026, İstanbul.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 16 | 0 | 2 | 1 | %0,0* | %18,8* |
| 2023 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 11 | 0 | 2 | 1 | %0,0* | %27,3* |
| Kocaeli | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Bursa | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sentetik · Normal | 6 | 0 | 2 | 0 | 0/6 | 2/6 |
| Çim · Normal | 5 | 0 | 0 | 1 | 0/5 | 1/5 |
| Kum · Normal | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| 1201–1600 m | 8 | 0 | 2 | 1 | 0/8 | 3/8 |
| 1601–2000 m | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| 2001+ m | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 14 | 0 | 2 | 1 | %0,0* | %21,4* |
| İngiliz | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Maiden | 8 | 0 | 2 | 1 | 0/8 | 3/8 |
| Handikap | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| Şartlı | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Satış | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 12 | 0 | 2 | 1 | %0,0* | %25,0* |
| Kocaeli | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Bursa | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sentetik · Normal | 6 | 0 | 2 | 0 | 0/6 | 2/6 |
| Çim · Normal | 5 | 0 | 0 | 1 | 0/5 | 1/5 |
| Kum · Normal | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| 1201–1600 m | 9 | 0 | 2 | 1 | 0/9 | 3/9 |
| 1601–2000 m | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| 2001+ m | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 14 | 0 | 2 | 1 | %0,0* | %21,4* |
| İngiliz | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Maiden | 9 | 0 | 2 | 1 | 0/9 | 3/9 |
| Handikap | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| Şartlı | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Satış | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| A. Yıldız | 4 | 0 | 2 | 1 | 0/4 | 3/4 |
| Y. Gökçe | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| M. Çelik | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| B. Akçay | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| A. Sözen | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| M. Çiçek | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| G. Bektaş | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| G. Özçelik | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| A. Kaçmaz | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| D. Konuk | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Çınaraltı Kızı | 5 | 0 | 2 | 1 | 0/5 | 3/5 |
| Yağız Turbo | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| Baba Rıdvan | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Holy Beery | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.11.2026 | İstanbul | Maiden | 1300 Sentetik | Çınaraltı Kızı | A. Yıldız | 2/13 | 2,90 |
| 04.11.2026 | İstanbul | Satış 3 | 2100 Sentetik | Yağız Turbo | M. Çelik | 9/10 | 23,60 |
| 28.10.2026 | İstanbul | Handikap 15 | 1400 Sentetik | Yağız Turbo | Y. Gökçe | 7/18 | 18,55 |
| 21.10.2026 | İstanbul | Maiden | 1400 Sentetik | Çınaraltı Kızı | A. Yıldız | 2/10 | 1,90 |
| 18.10.2026 | İstanbul | Handikap 16 | 2400 Sentetik | Yağız Turbo | B. Akçay | 10/11 | 18,20 |
| 11.10.2026 | İstanbul | Handikap 16 | 1600 Çim | Yağız Turbo | A. Sözen | 8/13 | 7,05 |
| 09.10.2026 | İstanbul | Maiden | 1400 Çim | Çınaraltı Kızı | A. Yıldız | 3/13 | 11,60 |
| 25.09.2026 | Bursa | Şartlı 3 | 1800 Çim | Yağız Turbo | M. Çiçek | 4/19 | 3,90 |
| 18.09.2026 | İstanbul | Handikap 15 | 1900 Çim | Holy Beery | G. Bektaş | 13/14 | 63,10 |
| 27.08.2026 | Kocaeli | Maiden | 1200 Kum | Çınaraltı Kızı | Y. Gökçe | 6/14 | 17,10 |
| 27.08.2026 | Kocaeli | Maiden | 1200 Kum | Baba Rıdvan | G. Özçelik | 12/14 | 20,30 |
| 20.08.2026 | Kocaeli | Maiden | 1400 Kum | Çınaraltı Kızı | A. Yıldız | 5/15 | 8,00 |
| 16.08.2026 | İstanbul | Maiden | 1500 Sentetik | Baba Rıdvan | A. Kaçmaz | 8/13 | 59,70 |
| 10.08.2026 | Bursa | Handikap 15 | 2400 Çim | Holy Beery | D. Konuk | 7/7 | 46,65 |
| 07.08.2026 | İstanbul | Maiden | 1200 Çim | Baba Rıdvan | Y. Gökçe | 11/15 | 72,30 |
| 01.07.2026 | İstanbul | Şartlı 1 | 1300 Çim | Baba Rıdvan | E. Çizik | 10/14 | 37,15 |
| 19.04.2023 | İstanbul | Maiden | 1400 Çim | Slam Dunk | H. Yıldız | 16/19 | 74,90 |
Sık sorulanlar
Ali Rıza Kısmet bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 16 koşuda 0 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Ali Rıza Kısmet'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 06.11.2026, İstanbul.
Ali Rıza Kısmet en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok İstanbul'da: 11 koşu, 0 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.