Antrenör
Burak İlvan
Burak İlvan'ın atları son 12 ayda 89 koşuya çıktı, 12 birincilik ve 29 ilk üç derece aldı. En çok Adana'da koştu (67 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Burak İlvan antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 71 | 11 | 10 | 3 | %15,5 | %33,8 | −%13,4 |
| Son 12 ay | 89 | 12 | 11 | 6 | %13,5 | %32,6 | −%28,9 |
| 2020'den bu yana | 304 | 27 | 36 | 25 | %8,9 | %28,9 | −%47,3 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Programın tamamı: Adana at yarışı programı
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 71 | 11 | 10 | 3 | %15,5 | %33,8 |
| 2025 | 88 | 5 | 11 | 11 | %5,7 | %30,7 |
| 2024 | 37 | 2 | 9 | 2 | %5,4 | %35,1 |
| 2023 | 34 | 2 | 2 | 0 | %5,9 | %11,8 |
| 2022 | 74 | 7 | 4 | 9 | %9,5 | %27,0 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Adana | 67 | 9 | 7 | 5 | %13,4 | %31,3 |
| Kocaeli | 11 | 3 | 3 | 1 | %27,3* | %63,6* |
| İstanbul | 8 | 0 | 0 | 0 | 0/8 | 0/8 |
| Antalya | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
| Ankara | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 46 | 8 | 5 | 4 | %17,4 | %37,0 |
| Sentetik · Normal | 17 | 0 | 0 | 1 | %0,0* | %5,9* |
| Kum · Sulu | 9 | 1 | 3 | 0 | 1/9 | 4/9 |
| Çim · Normal | 6 | 0 | 1 | 0 | 0/6 | 1/6 |
| Kum · Islak | 4 | 2 | 0 | 0 | 2/4 | 2/4 |
| Kum · Nemli | 3 | 0 | 1 | 1 | 0/3 | 2/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 15 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
| 1201–1600 m | 48 | 8 | 8 | 4 | %16,7 | %41,7 |
| 1601–2000 m | 23 | 4 | 3 | 1 | %17,4* | %34,8* |
| 2001+ m | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 56 | 6 | 7 | 4 | %10,7 | %30,4 |
| İngiliz | 33 | 6 | 4 | 2 | %18,2 | %36,4 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 35 | 9 | 4 | 1 | %25,7 | %40,0 |
| Handikap | 18 | 0 | 2 | 1 | %0,0* | %16,7* |
| Maiden | 16 | 2 | 2 | 2 | %12,5* | %37,5* |
| KV-6 | 7 | 0 | 0 | 0 | 0/7 | 0/7 |
| Satış | 4 | 0 | 1 | 1 | 0/4 | 2/4 |
| KV-8 | 4 | 0 | 2 | 0 | 0/4 | 2/4 |
| KV-7 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 |
| KV-9 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
| Kısa Vade Handikap | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Adana | 219 | 18 | 25 | 15 | %8,2 | %26,5 |
| Ankara | 39 | 4 | 3 | 6 | %10,3 | %33,3 |
| İstanbul | 23 | 0 | 2 | 1 | %0,0* | %13,0* |
| Kocaeli | 14 | 3 | 4 | 1 | %21,4* | %57,1* |
| Antalya | 6 | 0 | 2 | 2 | 0/6 | 4/6 |
| Şanlıurfa | 3 | 2 | 0 | 0 | 2/3 | 2/3 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 129 | 15 | 11 | 11 | %11,6 | %28,7 |
| Çim · Normal | 100 | 4 | 12 | 9 | %4,0 | %25,0 |
| Sentetik · Normal | 28 | 0 | 2 | 3 | %0,0* | %17,9* |
| Kum · Sulu | 14 | 3 | 3 | 0 | %21,4* | %42,9* |
| Kum · Nemli | 9 | 1 | 3 | 2 | 1/9 | 6/9 |
| Kum · Islak | 6 | 2 | 0 | 0 | 2/6 | 2/6 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 6 | 0 | 2 | 0 | 0/6 | 2/6 |
| Çim · Çok Yumuşak | 6 | 1 | 1 | 0 | 1/6 | 2/6 |
| Çim · Yumuşak | 3 | 1 | 1 | 0 | 1/3 | 2/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 67 | 7 | 5 | 4 | %10,4 | %23,9 |
| 1201–1600 m | 153 | 14 | 17 | 15 | %9,2 | %30,1 |
| 1601–2000 m | 67 | 6 | 13 | 4 | %9,0 | %34,3 |
| 2001+ m | 17 | 0 | 1 | 2 | %0,0* | %17,6* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 174 | 13 | 22 | 12 | %7,5 | %27,0 |
| İngiliz | 130 | 14 | 14 | 13 | %10,8 | %31,5 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 118 | 15 | 16 | 6 | %12,7 | %31,4 |
| Handikap | 88 | 1 | 11 | 11 | %1,1 | %26,1 |
| Maiden | 60 | 10 | 3 | 4 | %16,7 | %28,3 |
| KV-6 | 12 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
| KV-8 | 9 | 0 | 2 | 0 | 0/9 | 2/9 |
| Satış | 8 | 0 | 3 | 3 | 0/8 | 6/8 |
| KV-7 | 5 | 1 | 1 | 0 | 1/5 | 2/5 |
| KV-9 | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
| Kısa Vade Handikap | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| F. Sansar | 10 | 1 | 2 | 0 | %10,0* | %30,0* |
| A. Çelik | 9 | 4 | 0 | 1 | 4/9 | 5/9 |
| M. Çelik | 9 | 0 | 2 | 2 | 0/9 | 4/9 |
| N. Demir | 6 | 0 | 1 | 0 | 0/6 | 1/6 |
| M. Akgöbek | 5 | 3 | 0 | 0 | 3/5 | 3/5 |
| M. Arslan | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| M. Çelik | 4 | 1 | 1 | 1 | 1/4 | 3/4 |
| S. Kaya | 4 | 0 | 2 | 0 | 0/4 | 2/4 |
| S. Çelik | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| E. Atlamaz | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İsmet Abi | 11 | 4 | 3 | 2 | %36,4* | %81,8* |
| Akmeriç | 10 | 1 | 1 | 1 | %10,0* | %30,0* |
| Pineal Code | 10 | 1 | 2 | 0 | %10,0* | %30,0* |
| Lisboa | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| Restauradores | 6 | 2 | 1 | 0 | 2/6 | 3/6 |
| Uçan Turbocu | 6 | 0 | 0 | 1 | 0/6 | 1/6 |
| Astrıd | 4 | 1 | 0 | 1 | 1/4 | 2/4 |
| Sonyel | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Vaşak Kız | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Maşide | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.11.2026 | Adana | Şartlı 4 | 1400 Sentetik | Lisboa | M. Arslan | 12/12 | 6,75 |
| 27.10.2026 | Adana | Şartlı 3 | 1500 Sentetik | Külünçe Beyi | N. Demir | 13/18 | 18,80 |
| 27.10.2026 | Adana | Şartlı 5 | 1400 Kum | Restauradores | A. Çelik | 1/8 | 6,60 |
| 27.10.2026 | Adana | Handikap 17 | 1900 Sentetik | Sonyel | M. Özdemir | 8/13 | 17,90 |
| 27.10.2026 | Adana | Satış 1 | 1500 Sentetik | Vaşak Kız | N. Demir | 13/15 | 43,70 |
| 25.10.2026 | Adana | Maiden | 1300 Sentetik | Uçan Turbocu | M. Çelik | 3/15 | 3,80 |
| 20.10.2026 | Adana | Şartlı 5 | 1400 Sentetik | Restauradores | A. Çelik | 5/9 | 2,60 |
| 20.10.2026 | Adana | Handikap 14 | 1200 Kum | Vaşak Kız | E. Atlamaz | 11/12 | 38,75 |
| 18.10.2026 | Adana | Şartlı 1 | 1300 Kum | Boss Predator | V. Demir | 13/13 | 38,10 |
| 18.10.2026 | Adana | Şartlı 1 | 1300 Kum | Lady Tatmar | A. Çelik | 1/12 | 3,75 |
| 18.10.2026 | Adana | Handikap 15 | 1200 Kum | Lisboa | M. Arslan | 6/8 | 35,20 |
| 13.10.2026 | Adana | Maiden | 1300 Sentetik | Koca Yürekli | M. Akdağ | 14/15 | 76,15 |
| 13.10.2026 | Adana | Handikap 16 | 1900 Sentetik | Külünçe Beyi | E. Atlamaz | 5/16 | 34,15 |
| 13.10.2026 | Adana | Maiden | 1300 Sentetik | Uçan Turbocu | S. Çelik | 6/14 | 12,00 |
| 06.10.2026 | Adana | KV-6 | 1300 Sentetik | Lisboa | S. Çelik | 7/11 | 10,90 |
| 06.10.2026 | Adana | Şartlı 19 | 1300 Kum | Uçan Turbocu | S. Çelik | 4/15 | 18,20 |
| 29.09.2026 | Adana | Maiden | 1400 Sentetik | Koca Yürekli | M. Akdağ | 7/15 | 71,50 |
| 27.09.2026 | Adana | Şartlı 3 | 2000 Sentetik | Turgut Bey | Ö. Ordu | 8/8 | 19,70 |
| 27.09.2026 | Adana | Handikap 14 | 1800 Kum | Vaşak Kız | N. Demir | 12/15 | 17,70 |
| 27.08.2026 | Kocaeli | Maiden | 1200 Kum | Maşide | M. Turan | 13/14 | 7,15 |
Sık sorulanlar
Burak İlvan bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 71 koşuda 11 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Burak İlvan'ın bugün koşan atları hangileri?
Adana 9. koşu 21:30, TAKEACHANCEONME.
Burak İlvan en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok Adana'da: 67 koşu, 9 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.