Antrenör
Savaş Demir
Savaş Demir'ın atları son 12 ayda 61 koşuya çıktı, 5 birincilik ve 23 ilk üç derece aldı. En çok Adana'da koştu (48 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Savaş Demir antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 24 | 0 | 3 | 6 | %0,0* | %37,5* | – |
| Son 12 ay | 61 | 5 | 8 | 10 | %8,2 | %37,7 | −%70,1 |
| 2020'den bu yana | 968 | 119 | 107 | 124 | %12,3 | %36,2 | −%45,7 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Programın tamamı: Adana at yarışı programı
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 24 | 0 | 3 | 6 | %0,0* | %37,5* |
| 2025 | 250 | 24 | 21 | 33 | %9,6 | %31,2 |
| 2024 | 297 | 32 | 32 | 31 | %10,8 | %32,0 |
| 2023 | 116 | 15 | 8 | 18 | %12,9 | %35,3 |
| 2022 | 68 | 10 | 9 | 9 | %14,7 | %41,2 |
| 2021 | 4 | 0 | 1 | 1 | 0/4 | 2/4 |
| 2020 | 209 | 38 | 33 | 26 | %18,2 | %46,4 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Adana | 48 | 5 | 4 | 10 | %10,4 | %39,6 |
| Ankara | 12 | 0 | 3 | 0 | %0,0* | %25,0* |
| Antalya | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 42 | 4 | 5 | 7 | %9,5 | %38,1 |
| Çim · Normal | 8 | 0 | 2 | 0 | 0/8 | 2/8 |
| Sentetik · Normal | 3 | 0 | 1 | 1 | 0/3 | 2/3 |
| Kum · Nemli | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 11 | 0 | 1 | 2 | %0,0* | %27,3* |
| 1201–1600 m | 35 | 4 | 3 | 5 | %11,4 | %34,3 |
| 1601–2000 m | 11 | 0 | 3 | 3 | %0,0* | %54,5* |
| 2001+ m | 4 | 1 | 1 | 0 | 1/4 | 2/4 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 39 | 3 | 4 | 8 | %7,7 | %38,5 |
| Arap | 22 | 2 | 4 | 2 | %9,1* | %36,4* |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 23 | 1 | 5 | 7 | %4,3* | %56,5* |
| Maiden | 16 | 2 | 2 | 1 | %12,5* | %31,3* |
| Handikap | 11 | 1 | 0 | 1 | %9,1* | %18,2* |
| Satış | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| KV-6 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
| KV-7 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| KV-9 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1/2 | 2/2 |
| Kısa Vade Handikap | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Adana | 460 | 43 | 48 | 64 | %9,3 | %33,7 |
| Ankara | 267 | 34 | 24 | 30 | %12,7 | %33,0 |
| İstanbul | 189 | 35 | 28 | 19 | %18,5 | %43,4 |
| Bursa | 22 | 1 | 2 | 4 | %4,5* | %31,8* |
| Kocaeli | 16 | 1 | 2 | 3 | %6,3* | %37,5* |
| Antalya | 8 | 3 | 2 | 1 | 3/8 | 6/8 |
| İzmir | 6 | 2 | 1 | 3 | 2/6 | 6/6 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 386 | 46 | 42 | 59 | %11,9 | %38,1 |
| Çim · Normal | 350 | 35 | 24 | 41 | %10,0 | %28,6 |
| Sentetik · Normal | 104 | 22 | 20 | 11 | %21,2 | %51,0 |
| Kum · Nemli | 36 | 5 | 7 | 6 | %13,9 | %50,0 |
| Çim · Çok Yumuşak | 26 | 2 | 5 | 1 | %7,7* | %30,8* |
| Kum · Islak | 23 | 5 | 1 | 3 | %21,7* | %39,1* |
| Çim · Yumuşak | 15 | 2 | 5 | 2 | %13,3* | %60,0* |
| Çim · Biraz Yumuşak | 15 | 1 | 1 | 0 | %6,7* | %13,3* |
| Çim · Ağır | 6 | 1 | 2 | 0 | 1/6 | 3/6 |
| Kum · Sulu | 5 | 0 | 0 | 1 | 0/5 | 1/5 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 165 | 18 | 14 | 23 | %10,9 | %33,3 |
| 1201–1600 m | 486 | 63 | 53 | 63 | %13,0 | %36,8 |
| 1601–2000 m | 231 | 25 | 32 | 32 | %10,8 | %38,5 |
| 2001+ m | 86 | 13 | 8 | 6 | %15,1 | %31,4 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 589 | 70 | 54 | 90 | %11,9 | %36,3 |
| Arap | 379 | 49 | 53 | 34 | %12,9 | %35,9 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 312 | 39 | 40 | 53 | %12,5 | %42,3 |
| Handikap | 259 | 32 | 28 | 23 | %12,4 | %32,0 |
| Maiden | 221 | 27 | 23 | 26 | %12,2 | %34,4 |
| G | 38 | 6 | 2 | 5 | %15,8 | %34,2 |
| KV-6 | 35 | 3 | 6 | 3 | %8,6 | %34,3 |
| KV-7 | 31 | 2 | 1 | 2 | %6,5 | %16,1 |
| KV-8 | 24 | 5 | 2 | 4 | %20,8* | %45,8* |
| Satış | 21 | 1 | 1 | 3 | %4,8* | %23,8* |
| KV-9 | 10 | 1 | 1 | 1 | %10,0* | %30,0* |
| Kısa Vade Handikap | 6 | 0 | 0 | 2 | 0/6 | 2/6 |
| A | 6 | 3 | 1 | 1 | 3/6 | 5/6 |
| Maiden/Satış | 3 | 0 | 2 | 1 | 0/3 | 3/3 |
| KV-18 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| V. Demir | 12 | 0 | 0 | 5 | %0,0* | %41,7* |
| H. Çizik | 8 | 1 | 1 | 0 | 1/8 | 2/8 |
| M. Kıyak | 7 | 0 | 1 | 2 | 0/7 | 3/7 |
| E. Cankılıç | 6 | 1 | 3 | 1 | 1/6 | 5/6 |
| S. Çelik | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
| M. Akgöbek | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| E. Çizik | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
| M. Çelik | 2 | 0 | 1 | 1 | 0/2 | 2/2 |
| M. Coşkun | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| A. Çelik | 2 | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Irmak Su | 13 | 1 | 4 | 2 | %7,7* | %53,8* |
| Silence Of Reality | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| Fire Of Tygar | 5 | 2 | 1 | 1 | 2/5 | 4/5 |
| Double World | 4 | 0 | 0 | 3 | 0/4 | 3/4 |
| Oxylus | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Tortuga | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| My Dream Horse | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
| Timewarden | 2 | 0 | 1 | 1 | 0/2 | 2/2 |
| Sılent Treatment | 2 | 1 | 0 | 1 | 1/2 | 2/2 |
| The Last Kingdom | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.11.2026 | Adana | Şartlı 5 | 2100 Kum | Akmeriç | M. Çelik | 4/12 | 5,40 |
| 01.11.2026 | Adana | Şartlı 19 | 1200 Sentetik | Timewarden | M. Çelik | 3/16 | 2,50 |
| 01.11.2026 | Adana | Şartlı 4 | 1900 Kum | Irmak Su | M. Kıyak | 4/11 | 5,40 |
| 20.10.2026 | Adana | Maiden | 1200 Kum | Timewarden | M. Çelik | 2/9 | 1,90 |
| 11.10.2026 | Adana | Şartlı 4 | 1200 Sentetik | Irmak Su | M. Kıyak | 7/12 | 7,45 |
| 04.10.2026 | Adana | Şartlı 4 | 1900 Kum | Irmak Su | M. Kıyak | 3/10 | 6,00 |
| 01.10.2026 | Ankara | Kısa Vade Handikap 22 | 1900 Çim | Demirhan Tayı | M. Bayır | 12/12 | 21,80 |
| 29.09.2026 | Adana | Şartlı 4 | 1500 Sentetik | Irmak Su | M. Kıyak | 2/9 | 23,90 |
| 13.09.2026 | Adana | KV-6 | 1500 Kum | Irmak Su | V. Demir | 5/12 | 31,95 |
| 03.09.2026 | Ankara | KV-7 | 1400 Kum | Irmak Su | İ. Yıldırım | 6/12 | 22,05 |
| 27.08.2026 | Ankara | Maiden | 1400 Çim | Lagioia | S. Çelik | 2/8 | 5,20 |
| 27.08.2026 | Ankara | Maiden | 1400 Çim | Fire Of Valeria | M. Coşkun | 4/11 | 17,30 |
| 06.08.2026 | Ankara | Şartlı 27 | 1200 Çim | Işıl Hatun | M. Akgöbek | 5/7 | 8,95 |
| 01.08.2026 | Ankara | Şartlı 4 | 2000 Kum | Irmak Su | M. Kıyak | 4/9 | 4,40 |
| 18.01.2026 | Adana | Handikap 14 | 1200 Kum | Double World | V. Demir | 3/7 | 6,55 |
| 18.01.2026 | Adana | Maiden | 1400 Kum | Zemheri Ay | M. Akgöbek | 5/12 | 5,10 |
| 17.01.2026 | Adana | Şartlı 4 | 2000 Kum | Irmak Su | E. Cankılıç | 3/8 | 4,70 |
| 12.01.2026 | Adana | Şartlı 3 | 2100 Kum | Irmak Su | M. Akgöbek | 5/6 | 2,60 |
| 10.01.2026 | Adana | Handikap 16 | 1400 Kum | Silence Of Reality | E. Tunç | 9/10 | 30,35 |
| 06.01.2026 | Adana | Maiden | 1400 Kum | Oxylus | V. Demir | 7/7 | 24,85 |
Sık sorulanlar
Savaş Demir bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 24 koşuda 0 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Savaş Demir'ın bugün koşan atları hangileri?
Adana 9. koşu 21:30, MONETA FLY.
Savaş Demir en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok Adana'da: 48 koşu, 5 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.