Antrenör
Mehmet Ali Canpolatlı
Mehmet Ali Canpolatlı'ın atları son 12 ayda 270 koşuya çıktı, 36 birincilik ve 108 ilk üç derece aldı. En çok Ankara'da koştu (128 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Mehmet Ali Canpolatlı antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 238 | 30 | 34 | 31 | %12,6 | %39,9 | −%6,2 |
| Son 12 ay | 270 | 36 | 40 | 32 | %13,3 | %40,0 | −%11,4 |
| 2020'den bu yana | 281 | 38 | 41 | 33 | %13,5 | %39,9 | −%10,3 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 07.11.2026, Ankara.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 238 | 30 | 34 | 31 | %12,6 | %39,9 |
| 2025 | 43 | 8 | 7 | 2 | %18,6 | %39,5 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ankara | 128 | 16 | 15 | 15 | %12,5 | %35,9 |
| Adana | 43 | 4 | 6 | 3 | %9,3 | %30,2 |
| İstanbul | 42 | 3 | 7 | 11 | %7,1 | %50,0 |
| Antalya | 23 | 3 | 7 | 1 | %13,0* | %47,8* |
| Kocaeli | 21 | 5 | 2 | 1 | %23,8* | %38,1* |
| Bursa | 7 | 2 | 3 | 0 | 2/7 | 5/7 |
| İzmir | 5 | 3 | 0 | 1 | 3/5 | 4/5 |
| Şanlıurfa | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 128 | 23 | 21 | 11 | %18,0 | %43,0 |
| Çim · Normal | 56 | 5 | 5 | 8 | %8,9 | %32,1 |
| Sentetik · Normal | 38 | 4 | 7 | 9 | %10,5 | %52,6 |
| Kum · Nemli | 11 | 1 | 1 | 0 | %9,1* | %18,2* |
| Çim · Yumuşak | 8 | 0 | 1 | 0 | 0/8 | 1/8 |
| Kum · Islak | 8 | 1 | 0 | 3 | 1/8 | 4/8 |
| Çim · Çok Yumuşak | 6 | 0 | 2 | 0 | 0/6 | 2/6 |
| Çim · Çok Ağır | 4 | 0 | 2 | 1 | 0/4 | 3/4 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Kum · Sulu | 4 | 0 | 1 | 0 | 0/4 | 1/4 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 34 | 7 | 4 | 5 | %20,6 | %47,1 |
| 1201–1600 m | 115 | 8 | 19 | 13 | %7,0 | %34,8 |
| 1601–2000 m | 68 | 14 | 8 | 6 | %20,6 | %41,2 |
| 2001+ m | 53 | 7 | 9 | 8 | %13,2 | %45,3 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 245 | 34 | 38 | 28 | %13,9 | %40,8 |
| İngiliz | 25 | 2 | 2 | 4 | %8,0* | %32,0* |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 98 | 15 | 14 | 11 | %15,3 | %40,8 |
| Handikap | 84 | 11 | 12 | 8 | %13,1 | %36,9 |
| Maiden | 27 | 3 | 5 | 2 | %11,1* | %37,0* |
| Satış | 17 | 1 | 3 | 3 | %5,9* | %41,2* |
| G | 13 | 1 | 4 | 2 | %7,7* | %53,8* |
| KV-6 | 12 | 2 | 2 | 2 | %16,7* | %50,0* |
| KV-8 | 10 | 1 | 0 | 2 | %10,0* | %30,0* |
| KV-7 | 6 | 2 | 0 | 1 | 2/6 | 3/6 |
| KV-18 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Kısa Vade Handikap | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ankara | 135 | 17 | 16 | 16 | %12,6 | %36,3 |
| Adana | 45 | 5 | 6 | 3 | %11,1 | %31,1 |
| İstanbul | 43 | 3 | 7 | 11 | %7,0 | %48,8 |
| Antalya | 23 | 3 | 7 | 1 | %13,0* | %47,8* |
| Kocaeli | 22 | 5 | 2 | 1 | %22,7* | %36,4* |
| Bursa | 7 | 2 | 3 | 0 | 2/7 | 5/7 |
| İzmir | 5 | 3 | 0 | 1 | 3/5 | 4/5 |
| Şanlıurfa | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 132 | 25 | 22 | 12 | %18,9 | %44,7 |
| Çim · Normal | 61 | 5 | 5 | 8 | %8,2 | %29,5 |
| Sentetik · Normal | 38 | 4 | 7 | 9 | %10,5 | %52,6 |
| Kum · Nemli | 11 | 1 | 1 | 0 | %9,1* | %18,2* |
| Kum · Islak | 9 | 1 | 0 | 3 | 1/9 | 4/9 |
| Çim · Yumuşak | 8 | 0 | 1 | 0 | 0/8 | 1/8 |
| Çim · Çok Yumuşak | 7 | 0 | 2 | 0 | 0/7 | 2/7 |
| Çim · Çok Ağır | 4 | 0 | 2 | 1 | 0/4 | 3/4 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Kum · Sulu | 4 | 0 | 1 | 0 | 0/4 | 1/4 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 34 | 7 | 4 | 5 | %20,6 | %47,1 |
| 1201–1600 m | 123 | 9 | 20 | 14 | %7,3 | %35,0 |
| 1601–2000 m | 70 | 15 | 8 | 6 | %21,4 | %41,4 |
| 2001+ m | 54 | 7 | 9 | 8 | %13,0 | %44,4 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 256 | 36 | 39 | 29 | %14,1 | %40,6 |
| İngiliz | 25 | 2 | 2 | 4 | %8,0* | %32,0* |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 101 | 17 | 14 | 12 | %16,8 | %42,6 |
| Handikap | 88 | 11 | 12 | 8 | %12,5 | %35,2 |
| Maiden | 28 | 3 | 5 | 2 | %10,7* | %35,7* |
| Satış | 18 | 1 | 3 | 3 | %5,6* | %38,9* |
| G | 13 | 1 | 4 | 2 | %7,7* | %53,8* |
| KV-6 | 13 | 2 | 3 | 2 | %15,4* | %53,8* |
| KV-8 | 11 | 1 | 0 | 2 | %9,1* | %27,3* |
| KV-7 | 6 | 2 | 0 | 1 | 2/6 | 3/6 |
| KV-18 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Kısa Vade Handikap | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| F. Sansar | 58 | 10 | 9 | 7 | %17,2 | %44,8 |
| E. Cankılıç | 22 | 1 | 5 | 4 | %4,5* | %45,5* |
| M. Akgöbek | 16 | 3 | 3 | 0 | %18,8* | %37,5* |
| E. Atlamaz | 15 | 3 | 2 | 0 | %20,0* | %33,3* |
| S. Çelik | 14 | 2 | 0 | 2 | %14,3* | %28,6* |
| A. Çelik | 14 | 3 | 3 | 1 | %21,4* | %50,0* |
| H. Çizik | 14 | 3 | 1 | 5 | %21,4* | %64,3* |
| M. Çelik | 12 | 0 | 3 | 3 | %0,0* | %50,0* |
| İ. Yıldırım | 10 | 2 | 1 | 1 | %20,0* | %40,0* |
| E. Çizik | 9 | 0 | 2 | 1 | 0/9 | 3/9 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ateş Reisi | 17 | 2 | 5 | 3 | %11,8* | %58,8* |
| Nusret Oğlu | 16 | 3 | 4 | 2 | %18,8* | %56,3* |
| Gürgökbey | 15 | 2 | 5 | 4 | %13,3* | %73,3* |
| Toruncalas | 15 | 7 | 1 | 3 | %46,7* | %73,3* |
| Karsavuranlı | 14 | 3 | 3 | 1 | %21,4* | %50,0* |
| Sarper | 13 | 1 | 2 | 2 | %7,7* | %38,5* |
| Asil Mir | 12 | 0 | 1 | 1 | %0,0* | %16,7* |
| Kasap Ender | 12 | 1 | 2 | 1 | %8,3* | %33,3* |
| Rockstar | 11 | 3 | 0 | 1 | %27,3* | %36,4* |
| Mega Star | 11 | 0 | 1 | 2 | %0,0* | %27,3* |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.11.2026 | Ankara | Maiden | 1500 Kum | Başkut Ana | S. Çelik | 8/9 | 3,85 |
| 07.11.2026 | Ankara | Maiden | 1500 Kum | Feratun | F. Sansar | 5/9 | 3,85 |
| 07.11.2026 | Ankara | Handikap 16 | 2100 Kum | Ateş Reisi | E. Cankılıç | 2/7 | 7,85 |
| 05.11.2026 | Ankara | Handikap 15 | 1900 Çim | Çalıştay | F. Sansar | 1/11 | 20,55 |
| 05.11.2026 | Ankara | Şartlı 5 | 1500 Kum | Hazan Sabahı | F. Sansar | 3/8 | 9,80 |
| 04.11.2026 | İstanbul | Handikap 17 | 1500 Sentetik | Olgun Vedat | M. Çelik | 8/15 | 6,20 |
| 03.11.2026 | Adana | Şartlı 5 | 2100 Kum | Sarper | İ. Yıldırım | 5/12 | 8,15 |
| 01.11.2026 | İstanbul | G 3 | 1400 Çim | Güzel Elam | U. Temur | 11/14 | 15,40 |
| 30.10.2026 | İstanbul | G 3 | 2400 Çim | Gürgökbey | M. Çelik | 2/12 | 2,20 |
| 29.10.2026 | Ankara | Şartlı 4 | 1400 Çim | Asil Mir | S. Çelik | 6/12 | 4,50 |
| 28.10.2026 | İstanbul | Handikap 16 | 1500 Sentetik | Olgun Vedat | Y. Gökçe | 4/14 | 15,30 |
| 27.10.2026 | Kocaeli | Maiden | 1500 Kum | Başkut Ana | M. Bilgin | 2/9 | 3,05 |
| 27.10.2026 | Kocaeli | Maiden | 1500 Kum | Feratun | M. Bilgin | 8/9 | 2,75 |
| 24.10.2026 | Ankara | Handikap 15 | 1300 Çim | Çevik Vakti | S. Çelik | 8/13 | 8,50 |
| 24.10.2026 | Ankara | KV-6 | 2100 Kum | Sarper | E. Cankılıç | 4/8 | 3,50 |
| 24.10.2026 | Ankara | Handikap 14 | 1300 Çim | Alarasi | M. Çelik | 6/9 | 4,10 |
| 18.10.2026 | İstanbul | Handikap 16 | 2400 Sentetik | Olgun Vedat | E. Cankılıç | 8/11 | 4,30 |
| 18.10.2026 | İstanbul | Handikap 16 | 2400 Sentetik | Ateş Reisi | B. Gökçe | 7/11 | 6,10 |
| 18.10.2026 | İstanbul | G 1 | 1500 Sentetik | Gürgökbey | M. Çelik | 3/11 | 17,00 |
| 18.10.2026 | İstanbul | Şartlı 4 | 1300 Sentetik | Şahap Başkan | E. Cankılıç | 3/6 | 1,15 |
Sık sorulanlar
Mehmet Ali Canpolatlı bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 238 koşuda 30 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Mehmet Ali Canpolatlı'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 07.11.2026, Ankara.
Mehmet Ali Canpolatlı en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok Ankara'da: 128 koşu, 16 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.