Antrenör
İbrahim Temel
İbrahim Temel'ın atları son 12 ayda 70 koşuya çıktı, 20 birincilik ve 40 ilk üç derece aldı. En çok Adana'da koştu (23 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
İbrahim Temel antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 65 | 19 | 8 | 11 | %29,2 | %58,5 | −%29,2 |
| Son 12 ay | 70 | 20 | 9 | 11 | %28,6 | %57,1 | −%29,9 |
| 2020'den bu yana | 459 | 77 | 54 | 57 | %16,8 | %41,0 | −%46,1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Programın tamamı: Adana at yarışı programı
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 65 | 19 | 8 | 11 | %29,2 | %58,5 |
| 2025 | 95 | 17 | 13 | 8 | %17,9 | %40,0 |
| 2024 | 58 | 10 | 6 | 5 | %17,2 | %36,2 |
| 2023 | 61 | 8 | 8 | 7 | %13,1 | %37,7 |
| 2022 | 55 | 7 | 8 | 12 | %12,7 | %49,1 |
| 2021 | 41 | 4 | 3 | 4 | %9,8 | %26,8 |
| 2020 | 84 | 12 | 8 | 10 | %14,3 | %35,7 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Adana | 23 | 7 | 4 | 2 | %30,4* | %56,5* |
| Ankara | 20 | 3 | 4 | 5 | %15,0* | %60,0* |
| Antalya | 17 | 7 | 1 | 4 | %41,2* | %70,6* |
| İstanbul | 5 | 1 | 0 | 0 | 1/5 | 1/5 |
| İzmir | 4 | 1 | 0 | 0 | 1/4 | 1/4 |
| Kocaeli | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sentetik · Normal | 23 | 9 | 3 | 4 | %39,1* | %69,6* |
| Kum · Normal | 21 | 7 | 1 | 2 | %33,3* | %47,6* |
| Çim · Normal | 13 | 1 | 1 | 3 | %7,7* | %38,5* |
| Kum · Islak | 3 | 1 | 2 | 0 | 1/3 | 3/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 4 | 1 | 1 | 1 | 1/4 | 3/4 |
| 1201–1600 m | 27 | 6 | 3 | 6 | %22,2* | %55,6* |
| 1601–2000 m | 25 | 9 | 4 | 3 | %36,0* | %64,0* |
| 2001+ m | 14 | 4 | 1 | 1 | %28,6* | %42,9* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 67 | 20 | 9 | 10 | %29,9 | %58,2 |
| Arap | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Maiden | 17 | 3 | 3 | 6 | %17,6* | %70,6* |
| Şartlı | 16 | 6 | 3 | 3 | %37,5* | %75,0* |
| Handikap | 13 | 7 | 1 | 0 | %53,8* | %61,5* |
| G | 8 | 0 | 0 | 0 | 0/8 | 0/8 |
| KV-8 | 5 | 2 | 0 | 1 | 2/5 | 3/5 |
| KV-7 | 4 | 0 | 1 | 0 | 0/4 | 1/4 |
| KV-6 | 3 | 1 | 0 | 1 | 1/3 | 2/3 |
| KV-9 | 3 | 1 | 1 | 0 | 1/3 | 2/3 |
| Kısa Vade Handikap | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ankara | 278 | 37 | 35 | 36 | %13,3 | %38,8 |
| Antalya | 100 | 26 | 12 | 14 | %26,0 | %52,0 |
| Adana | 26 | 7 | 4 | 3 | %26,9* | %53,8* |
| İstanbul | 26 | 2 | 1 | 2 | %7,7* | %19,2* |
| İzmir | 12 | 2 | 1 | 1 | %16,7* | %33,3* |
| Kocaeli | 10 | 1 | 0 | 1 | %10,0* | %20,0* |
| Bursa | 7 | 2 | 1 | 0 | 2/7 | 3/7 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Çim · Normal | 187 | 25 | 23 | 20 | %13,4 | %36,4 |
| Sentetik · Normal | 99 | 24 | 13 | 13 | %24,2 | %50,5 |
| Kum · Normal | 99 | 17 | 8 | 13 | %17,2 | %38,4 |
| Çim · Çok Yumuşak | 20 | 2 | 3 | 0 | %10,0* | %25,0* |
| Çim · Biraz Yumuşak | 14 | 0 | 1 | 4 | %0,0* | %35,7* |
| Çim · Yumuşak | 9 | 2 | 0 | 1 | 2/9 | 3/9 |
| Sentetik · Nemli | 9 | 2 | 1 | 2 | 2/9 | 5/9 |
| Kum · Islak | 8 | 2 | 3 | 1 | 2/8 | 6/8 |
| Kum · Nemli | 6 | 3 | 0 | 1 | 3/6 | 4/6 |
| Sentetik · Sulu | 3 | 0 | 1 | 1 | 0/3 | 2/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 45 | 2 | 5 | 6 | %4,4 | %28,9 |
| 1201–1600 m | 270 | 48 | 34 | 34 | %17,8 | %43,0 |
| 1601–2000 m | 84 | 19 | 8 | 10 | %22,6 | %44,0 |
| 2001+ m | 60 | 8 | 7 | 7 | %13,3 | %36,7 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 385 | 61 | 46 | 45 | %15,8 | %39,5 |
| Arap | 74 | 16 | 8 | 12 | %21,6 | %48,6 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 151 | 28 | 21 | 21 | %18,5 | %46,4 |
| Handikap | 113 | 24 | 15 | 7 | %21,2 | %40,7 |
| Maiden | 110 | 15 | 12 | 16 | %13,6 | %39,1 |
| G | 24 | 1 | 1 | 1 | %4,2* | %12,5* |
| KV-7 | 17 | 2 | 3 | 1 | %11,8* | %35,3* |
| KV-8 | 16 | 2 | 1 | 5 | %12,5* | %50,0* |
| KV-6 | 14 | 4 | 0 | 3 | %28,6* | %50,0* |
| KV-9 | 7 | 1 | 1 | 1 | 1/7 | 3/7 |
| Satış | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
| A | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
| Kısa Vade Handikap | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| M. Çelik | 51 | 18 | 7 | 6 | %35,3 | %60,8 |
| M. Çelik | 4 | 1 | 1 | 0 | 1/4 | 2/4 |
| E. Cankılıç | 4 | 0 | 1 | 2 | 0/4 | 3/4 |
| E. Bozdağ | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
| S. Çelik | 2 | 0 | 0 | 2 | 0/2 | 2/2 |
| M. Solmaz | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| H. Karataş | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| V. Abiş | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
| E. Çankaya | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| A. Kurşun | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovasi | 10 | 0 | 2 | 4 | %0,0* | %60,0* |
| Money Well Spent | 9 | 4 | 1 | 0 | 4/9 | 5/9 |
| Treasure Island | 8 | 2 | 0 | 1 | 2/8 | 3/8 |
| Royal Romance | 7 | 1 | 1 | 3 | 1/7 | 5/7 |
| Takeover | 7 | 3 | 0 | 0 | 3/7 | 3/7 |
| The Real One | 5 | 4 | 0 | 0 | 4/5 | 4/5 |
| Victor The Brave | 4 | 2 | 0 | 0 | 2/4 | 2/4 |
| Orange Army | 4 | 0 | 2 | 1 | 0/4 | 3/4 |
| Brisbane | 4 | 2 | 1 | 0 | 2/4 | 3/4 |
| Saratoga Sprıngs | 3 | 2 | 0 | 0 | 2/3 | 2/3 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 27.10.2026 | Adana | Şartlı 3 | 1500 Sentetik | Arcadia | M. Solmaz | 16/18 | 37,20 |
| 27.10.2026 | Adana | Handikap 14 | 1900 Sentetik | Royal Romance | M. Çelik | 13/18 | 5,45 |
| 24.10.2026 | Ankara | G 2 | 1500 Kum | Saratoga Sprıngs | H. Karataş | 4/8 | 4,15 |
| 20.10.2026 | Adana | Şartlı 4 | 1900 Sentetik | Another Banger | M. Çelik | 2/7 | 7,15 |
| 18.10.2026 | Adana | Şartlı 4 | 2100 Sentetik | Royal Romance | S. Çelik | 3/8 | 2,70 |
| 17.10.2026 | Ankara | Maiden | 1500 Kum | Thunderstruck | M. Çelik | 2/8 | 4,10 |
| 08.10.2026 | Ankara | Şartlı 4 | 1400 Kum | Saratoga Sprıngs | M. Çelik | 1/8 | 1,65 |
| 01.10.2026 | Ankara | KV-6 | 1400 Çim | Consultant | M. Çelik | 3/6 | 3,15 |
| 27.09.2026 | Adana | Şartlı 19 | 1500 Sentetik | Royal Romance | M. Çelik | 1/16 | 1,25 |
| 27.09.2026 | Adana | KV-8 | 2400 Sentetik | Treasure Island | M. Çelik | 1/9 | 1,95 |
| 26.09.2026 | Ankara | G 1 | 2800 Çim | Takeover | M. Çelik | 9/9 | 31,95 |
| 13.09.2026 | Adana | Şartlı 3 | 2100 Sentetik | Royal Romance | M. Çelik | 2/18 | 2,85 |
| 12.09.2026 | İzmir | G 3 | 2000 Kum | Money Well Spent | E. Bozdağ | 9/11 | 1,80 |
| 12.09.2026 | İzmir | G 3 | 2000 Kum | Treasure Island | M. Çelik | 5/11 | 1,80 |
| 05.09.2026 | Ankara | Şartlı 19 | 1400 Çim | Karlovasi | S. Çelik | 3/15 | 9,40 |
| 01.09.2026 | Ankara | KV-8 | 2400 Çim | Takeover | M. Çelik | 4/5 | 11,20 |
| 01.09.2026 | Ankara | Şartlı 1 | 1200 Kum | Saratoga Sprıngs | M. Çelik | 1/7 | 2,15 |
| 22.08.2026 | İzmir | KV-6 | 1900 Kum | Treasure Island | M. Çelik | 1/9 | 2,25 |
| 22.08.2026 | İzmir | KV-6 | 1900 Kum | Money Well Spent | E. Bozdağ | 4/9 | 2,25 |
| 15.08.2026 | Ankara | Maiden | 1200 Çim | Karlovasi | M. Çelik | 5/12 | 4,25 |
Sık sorulanlar
İbrahim Temel bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 65 koşuda 19 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
İbrahim Temel'ın bugün koşan atları hangileri?
Adana 8. koşu 21:00, CONSULTANT.
İbrahim Temel en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok Adana'da: 23 koşu, 7 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.