Antrenör
Ergün Uslu
Ergün Uslu'ın atları son 12 ayda 437 koşuya çıktı, 37 birincilik ve 131 ilk üç derece aldı. En çok İstanbul'da koştu (359 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Ergün Uslu antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 370 | 30 | 35 | 40 | %8,1 | %28,4 | −%62,4 |
| Son 12 ay | 437 | 37 | 45 | 49 | %8,5 | %30,0 | −%50,9 |
| 2020'den bu yana | 1996 | 202 | 212 | 212 | %10,1 | %31,4 | −%38,5 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 06.11.2026, İstanbul.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 370 | 30 | 35 | 40 | %8,1 | %28,4 |
| 2025 | 498 | 42 | 49 | 51 | %8,4 | %28,5 |
| 2024 | 457 | 58 | 57 | 48 | %12,7 | %35,7 |
| 2023 | 299 | 28 | 28 | 29 | %9,4 | %28,4 |
| 2022 | 214 | 26 | 27 | 28 | %12,1 | %37,9 |
| 2021 | 104 | 12 | 12 | 9 | %11,5 | %31,7 |
| 2020 | 54 | 6 | 4 | 7 | %11,1 | %31,5 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 359 | 33 | 35 | 38 | %9,2 | %29,5 |
| Kocaeli | 51 | 2 | 7 | 9 | %3,9 | %35,3 |
| Bursa | 25 | 2 | 3 | 2 | %8,0* | %28,0* |
| İzmir | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Antalya | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sentetik · Normal | 160 | 16 | 10 | 9 | %10,0 | %21,9 |
| Kum · Normal | 118 | 11 | 18 | 16 | %9,3 | %38,1 |
| Çim · Normal | 99 | 7 | 11 | 14 | %7,1 | %32,3 |
| Kum · Nemli | 27 | 1 | 6 | 5 | %3,7* | %44,4* |
| Çim · Yumuşak | 8 | 0 | 0 | 0 | 0/8 | 0/8 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 8 | 0 | 0 | 1 | 0/8 | 1/8 |
| Çim · Çok Ağır | 4 | 0 | 0 | 2 | 0/4 | 2/4 |
| Çim · Ağır | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Kum · Sulu | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 76 | 5 | 6 | 10 | %6,6 | %27,6 |
| 1201–1600 m | 237 | 21 | 27 | 30 | %8,9 | %32,9 |
| 1601–2000 m | 88 | 7 | 10 | 7 | %8,0 | %27,3 |
| 2001+ m | 36 | 4 | 2 | 2 | %11,1 | %22,2 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 320 | 32 | 40 | 37 | %10,0 | %34,1 |
| Arap | 117 | 5 | 5 | 12 | %4,3 | %18,8 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 162 | 15 | 19 | 24 | %9,3 | %35,8 |
| Handikap | 124 | 10 | 11 | 10 | %8,1 | %25,0 |
| Maiden | 90 | 8 | 10 | 7 | %8,9 | %27,8 |
| Satış | 9 | 0 | 0 | 0 | 0/9 | 0/9 |
| KV-9 | 9 | 1 | 0 | 0 | 1/9 | 1/9 |
| KV-7 | 8 | 0 | 1 | 1 | 0/8 | 2/8 |
| KV-6 | 8 | 0 | 1 | 2 | 0/8 | 3/8 |
| Kısa Vade Handikap | 8 | 3 | 1 | 0 | 3/8 | 4/8 |
| KV-8 | 8 | 0 | 0 | 2 | 0/8 | 2/8 |
| G | 7 | 0 | 1 | 2 | 0/7 | 3/7 |
| Maiden/Satış | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
| Kadın Amatör Binici | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
| Amatör Binici | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 1587 | 153 | 167 | 168 | %9,6 | %30,7 |
| Kocaeli | 262 | 31 | 28 | 31 | %11,8 | %34,4 |
| Bursa | 137 | 18 | 15 | 12 | %13,1 | %32,8 |
| Ankara | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| İzmir | 3 | 0 | 1 | 1 | 0/3 | 2/3 |
| Antalya | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sentetik · Normal | 966 | 96 | 101 | 97 | %9,9 | %30,4 |
| Çim · Normal | 466 | 44 | 43 | 51 | %9,4 | %29,6 |
| Kum · Normal | 371 | 47 | 45 | 45 | %12,7 | %36,9 |
| Kum · Nemli | 52 | 3 | 6 | 8 | %5,8 | %32,7 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 41 | 2 | 3 | 4 | %4,9 | %22,0 |
| Çim · Yumuşak | 31 | 3 | 5 | 1 | %9,7 | %29,0 |
| Çim · Çok Yumuşak | 25 | 3 | 3 | 3 | %12,0* | %36,0* |
| Kum · Islak | 17 | 2 | 3 | 1 | %11,8* | %35,3* |
| Çim · Ağır | 9 | 1 | 1 | 0 | 1/9 | 2/9 |
| Çim · Biraz Ağır | 6 | 0 | 1 | 0 | 0/6 | 1/6 |
| Çim · Çok Ağır | 5 | 0 | 0 | 2 | 0/5 | 2/5 |
| Sentetik · Nemli | 4 | 0 | 1 | 0 | 0/4 | 1/4 |
| Kum · Sulu | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 260 | 24 | 31 | 32 | %9,2 | %33,5 |
| 1201–1600 m | 1029 | 105 | 96 | 108 | %10,2 | %30,0 |
| 1601–2000 m | 462 | 50 | 56 | 41 | %10,8 | %31,8 |
| 2001+ m | 245 | 23 | 29 | 31 | %9,4 | %33,9 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 1302 | 129 | 140 | 136 | %9,9 | %31,1 |
| Arap | 694 | 73 | 72 | 76 | %10,5 | %31,8 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 651 | 66 | 71 | 69 | %10,1 | %31,6 |
| Şartlı | 647 | 66 | 60 | 69 | %10,2 | %30,1 |
| Maiden | 404 | 46 | 50 | 43 | %11,4 | %34,4 |
| Satış | 77 | 6 | 4 | 10 | %7,8 | %26,0 |
| KV-6 | 44 | 1 | 6 | 4 | %2,3 | %25,0 |
| G | 37 | 2 | 3 | 5 | %5,4 | %27,0 |
| KV-7 | 36 | 4 | 5 | 4 | %11,1 | %36,1 |
| KV-8 | 33 | 3 | 4 | 2 | %9,1 | %27,3 |
| Kısa Vade Handikap | 22 | 4 | 3 | 1 | %18,2* | %36,4* |
| KV-9 | 20 | 3 | 1 | 2 | %15,0* | %30,0* |
| Maiden/Satış | 8 | 0 | 3 | 0 | 0/8 | 3/8 |
| KV-18 | 7 | 0 | 0 | 0 | 0/7 | 0/7 |
| A | 6 | 1 | 1 | 1 | 1/6 | 3/6 |
| Amatör Binici | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
| Kadın Amatör Binici | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
| Kadın Binici | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| G. Kocakaya | 44 | 10 | 6 | 7 | %22,7 | %52,3 |
| B. Akçay | 28 | 1 | 1 | 6 | %3,6* | %28,6* |
| Y. Gümüş | 28 | 0 | 2 | 4 | %0,0* | %21,4* |
| E. Aktuğ | 24 | 0 | 1 | 2 | %0,0* | %12,5* |
| V. Abiş | 22 | 5 | 4 | 4 | %22,7* | %59,1* |
| A. Yıldız | 19 | 1 | 4 | 2 | %5,3* | %36,8* |
| G. Özçelik | 17 | 2 | 3 | 2 | %11,8* | %41,2* |
| A. Sözen | 17 | 1 | 2 | 1 | %5,9* | %23,5* |
| M. Kaya | 17 | 5 | 3 | 1 | %29,4* | %52,9* |
| E. Bozdağ | 16 | 1 | 0 | 1 | %6,3* | %12,5* |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Lusia | 21 | 0 | 2 | 2 | %0,0* | %19,0* |
| Egetay | 21 | 0 | 0 | 3 | %0,0* | %14,3* |
| Kır Papatyası | 20 | 3 | 1 | 1 | %15,0* | %25,0* |
| Turkish Punch | 17 | 1 | 6 | 3 | %5,9* | %58,8* |
| I Ro | 15 | 0 | 3 | 1 | %0,0* | %26,7* |
| Bertuğhan | 13 | 1 | 2 | 1 | %7,7* | %30,8* |
| Ladybird | 13 | 1 | 2 | 2 | %7,7* | %38,5* |
| Venus Doom | 12 | 3 | 1 | 2 | %25,0* | %50,0* |
| Subutaı | 12 | 2 | 3 | 2 | %16,7* | %58,3* |
| Sky Blaze | 11 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.11.2026 | İstanbul | Handikap 21 | 2000 Sentetik | Lusia | A. Yıldız | 4/13 | 6,40 |
| 06.11.2026 | İstanbul | Maiden | 1300 Sentetik | Mebrure | B. Akçay | 8/14 | 59,40 |
| 06.11.2026 | İstanbul | Maiden | 1300 Sentetik | Batman Kızı | B. Mırık | 13/14 | 24,30 |
| 04.11.2026 | İstanbul | Şartlı 19 | 1300 Sentetik | Meadow | S. Akbulat | 18/18 | 92,25 |
| 04.11.2026 | İstanbul | Şartlı 19 | 1300 Sentetik | Brilliance | M. Çelik | 9/18 | 39,00 |
| 04.11.2026 | İstanbul | Maiden | 1400 Sentetik | Büyük Attila | E. Cankılıç | 8/10 | 26,95 |
| 03.11.2026 | Kocaeli | Şartlı 5 | 1800 Kum | My Dear Brother | A. Yıldız | 6/7 | 4,75 |
| 03.11.2026 | Kocaeli | Handikap 16 | 1900 Kum | Venus Doom | B. Gökçe | 5/8 | 2,10 |
| 02.11.2026 | Bursa | Satış 1 | 1400 Kum | Iron Clem | A. Aslan | 8/18 | 15,65 |
| 02.11.2026 | Bursa | KV-7 | 1400 Kum | I Ro | O. Öztürk | 8/8 | 14,05 |
| 01.11.2026 | İstanbul | Handikap 15 | 2000 Sentetik | Egetay | B. Gökçe | 13/16 | 7,55 |
| 30.10.2026 | İstanbul | Şartlı 5 | 1500 Sentetik | Lusia | G. Özçelik | 2/14 | 51,85 |
| 28.10.2026 | İstanbul | Handikap 15 | 1400 Sentetik | Kır Papatyası | C. Yıldırım | 12/18 | 51,05 |
| 28.10.2026 | İstanbul | Şartlı 5 | 2000 Sentetik | Turkish Punch | G. Kocakaya | 5/5 | 8,30 |
| 27.10.2026 | Kocaeli | KV-6 | 1200 Kum | I Ro | O. Öztürk | 6/6 | 15,10 |
| 25.10.2026 | İstanbul | Kısa Vade Handikap 24 | 2100 Sentetik | Modern Warrior | G. Kocakaya | 1/7 | 2,20 |
| 23.10.2026 | İstanbul | Şartlı 3 | 1600 Çim | Lusia | E. Bozdağ | 12/13 | 20,85 |
| 23.10.2026 | İstanbul | Maiden | 1200 Çim | Bedran Bey | V. Abiş | 8/11 | 2,90 |
| 23.10.2026 | İstanbul | Handikap 17 | 2200 Çim | Egetay | E. Bozdağ | 12/12 | 9,15 |
| 21.10.2026 | İstanbul | Şartlı 19 | 1500 Sentetik | Sky Blaze | E. Bozdağ | 10/17 | 32,10 |
Sık sorulanlar
Ergün Uslu bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 370 koşuda 30 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Ergün Uslu'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 06.11.2026, İstanbul.
Ergün Uslu en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok İstanbul'da: 359 koşu, 33 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.