Antrenör
Yeliz Baysal
Yeliz Baysal'ın atları son 12 ayda 410 koşuya çıktı, 34 birincilik ve 101 ilk üç derece aldı. En çok Adana'da koştu (143 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Yeliz Baysal antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 382 | 29 | 32 | 29 | %7,6 | %23,6 | −%36,4 |
| Son 12 ay | 410 | 34 | 35 | 32 | %8,3 | %24,6 | −%29,0 |
| 2020'den bu yana | 1694 | 172 | 163 | 159 | %10,2 | %29,2 | −%30,9 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 07.11.2026, Diyarbakır.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 382 | 29 | 32 | 29 | %7,6 | %23,6 |
| 2025 | 152 | 13 | 13 | 18 | %8,6 | %28,9 |
| 2024 | 413 | 53 | 51 | 53 | %12,8 | %38,0 |
| 2023 | 295 | 21 | 29 | 27 | %7,1 | %26,1 |
| 2022 | 359 | 40 | 29 | 28 | %11,1 | %27,0 |
| 2021 | 93 | 16 | 9 | 4 | %17,2 | %31,2 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Adana | 143 | 12 | 12 | 8 | %8,4 | %22,4 |
| Şanlıurfa | 134 | 12 | 10 | 13 | %9,0 | %26,1 |
| Elazığ | 70 | 5 | 9 | 2 | %7,1 | %22,9 |
| Diyarbakır | 35 | 4 | 2 | 3 | %11,4 | %25,7 |
| Ankara | 20 | 1 | 1 | 5 | %5,0* | %35,0* |
| Kocaeli | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
| Bursa | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
| İstanbul | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 277 | 19 | 29 | 24 | %6,9 | %26,0 |
| Sentetik · Normal | 34 | 2 | 1 | 1 | %5,9 | %11,8 |
| Kum · Sulu | 30 | 7 | 1 | 2 | %23,3 | %33,3 |
| Çim · Normal | 25 | 0 | 2 | 3 | %0,0* | %20,0* |
| Kum · Islak | 21 | 4 | 1 | 1 | %19,0* | %28,6* |
| Kum · Nemli | 17 | 2 | 1 | 1 | %11,8* | %23,5* |
| Çim · Biraz Yumuşak | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Çim · Yumuşak | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 104 | 8 | 5 | 8 | %7,7 | %20,2 |
| 1201–1600 m | 137 | 9 | 12 | 13 | %6,6 | %24,8 |
| 1601–2000 m | 146 | 16 | 17 | 9 | %11,0 | %28,8 |
| 2001+ m | 23 | 1 | 1 | 2 | %4,3* | %17,4* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 235 | 18 | 23 | 18 | %7,7 | %25,1 |
| Arap | 175 | 16 | 12 | 14 | %9,1 | %24,0 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 150 | 13 | 16 | 11 | %8,7 | %26,7 |
| Şartlı | 130 | 9 | 11 | 9 | %6,9 | %22,3 |
| Maiden | 102 | 10 | 6 | 11 | %9,8 | %26,5 |
| KV-6 | 11 | 0 | 1 | 0 | %0,0* | %9,1* |
| Satış | 10 | 2 | 1 | 1 | %20,0* | %40,0* |
| G | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| KV-7 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| KV-8 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| KV-9 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Kısa Vade Handikap | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şanlıurfa | 492 | 45 | 52 | 54 | %9,1 | %30,7 |
| Elazığ | 414 | 49 | 38 | 33 | %11,8 | %29,0 |
| Adana | 367 | 34 | 28 | 37 | %9,3 | %27,0 |
| Diyarbakır | 327 | 35 | 30 | 22 | %10,7 | %26,6 |
| Ankara | 65 | 5 | 11 | 10 | %7,7 | %40,0 |
| İstanbul | 14 | 2 | 3 | 2 | %14,3* | %50,0* |
| Bursa | 7 | 1 | 1 | 0 | 1/7 | 2/7 |
| Kocaeli | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
| Antalya | 4 | 1 | 0 | 0 | 1/4 | 1/4 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 1358 | 137 | 133 | 127 | %10,1 | %29,2 |
| Çim · Normal | 106 | 9 | 9 | 12 | %8,5 | %28,3 |
| Kum · Nemli | 68 | 5 | 6 | 5 | %7,4 | %23,5 |
| Sentetik · Normal | 49 | 5 | 4 | 2 | %10,2 | %22,4 |
| Kum · Sulu | 48 | 8 | 2 | 6 | %16,7 | %33,3 |
| Kum · Islak | 45 | 7 | 4 | 6 | %15,6 | %37,8 |
| Çim · Yumuşak | 7 | 1 | 2 | 0 | 1/7 | 3/7 |
| Çim · Çok Yumuşak | 5 | 0 | 2 | 0 | 0/5 | 2/5 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Çim · Ağır | 3 | 0 | 1 | 1 | 0/3 | 2/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 516 | 55 | 42 | 46 | %10,7 | %27,7 |
| 1201–1600 m | 522 | 44 | 46 | 51 | %8,4 | %27,0 |
| 1601–2000 m | 587 | 68 | 67 | 56 | %11,6 | %32,5 |
| 2001+ m | 69 | 5 | 8 | 6 | %7,2 | %27,5 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 861 | 88 | 88 | 82 | %10,2 | %30,0 |
| Arap | 833 | 84 | 75 | 77 | %10,1 | %28,3 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 637 | 64 | 55 | 63 | %10,0 | %28,6 |
| Handikap | 605 | 57 | 64 | 53 | %9,4 | %28,8 |
| Maiden | 330 | 38 | 33 | 28 | %11,5 | %30,0 |
| KV-6 | 40 | 2 | 4 | 3 | %5,0 | %22,5 |
| Satış | 24 | 5 | 1 | 4 | %20,8* | %41,7* |
| KV-8 | 21 | 2 | 2 | 3 | %9,5* | %33,3* |
| KV-7 | 14 | 1 | 2 | 3 | %7,1* | %42,9* |
| G | 10 | 1 | 2 | 1 | %10,0* | %40,0* |
| KV-9 | 5 | 2 | 0 | 0 | 2/5 | 2/5 |
| Maiden/Satış | 5 | 0 | 0 | 1 | 0/5 | 1/5 |
| A | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Kısa Vade Handikap | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| N. Altın | 42 | 7 | 6 | 6 | %16,7 | %45,2 |
| S. Çelik | 26 | 5 | 4 | 0 | %19,2* | %34,6* |
| Y. Çelikbaş | 19 | 0 | 1 | 1 | %0,0* | %10,5* |
| M. Şakir | 18 | 1 | 1 | 1 | %5,6* | %16,7* |
| N. Demir | 17 | 1 | 1 | 2 | %5,9* | %23,5* |
| M. Işık | 17 | 3 | 0 | 3 | %17,6* | %35,3* |
| A. Akdemir | 13 | 0 | 2 | 0 | %0,0* | %15,4* |
| M. Çelik | 12 | 1 | 3 | 1 | %8,3* | %41,7* |
| A. Bayar | 10 | 0 | 1 | 1 | %0,0* | %20,0* |
| E. Tunç | 9 | 0 | 0 | 1 | 0/9 | 1/9 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kral Ahmet | 25 | 2 | 1 | 1 | %8,0* | %16,0* |
| Best Alya | 22 | 1 | 3 | 1 | %4,5* | %22,7* |
| Thon Khitchiba | 19 | 1 | 4 | 1 | %5,3* | %31,6* |
| Meryem Sultan | 19 | 2 | 0 | 0 | %10,5* | %10,5* |
| Candıa | 18 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
| Yusuf Kaptan | 18 | 2 | 5 | 2 | %11,1* | %50,0* |
| Süper Eloş | 10 | 2 | 1 | 0 | %20,0* | %30,0* |
| Berat Kaan | 10 | 3 | 1 | 1 | %30,0* | %50,0* |
| Sarraftay | 10 | 1 | 0 | 1 | %10,0* | %20,0* |
| Best Of Anadolu | 8 | 3 | 1 | 0 | 3/8 | 4/8 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.11.2026 | Diyarbakır | Handikap 16 | 2000 Kum | Thon Khitchiba | Ç. Canpolat | 4/9 | 5,80 |
| 03.11.2026 | Adana | Handikap 15 | 1400 Sentetik | Luna | M. Akgöbek | 10/17 | 14,90 |
| 03.11.2026 | Adana | Şartlı 4 | 2000 Kum | Best Of Anadolu | H. Çizik | 4/8 | 3,00 |
| 03.11.2026 | Adana | Şartlı 4 | 2000 Kum | Berid | M. Sunkar | 7/8 | 29,90 |
| 03.11.2026 | Adana | Şartlı 5 | 2100 Kum | Kara Korsan | N. Demir | 9/12 | 11,15 |
| 03.11.2026 | Adana | Maiden | 1300 Kum | Mor Gelincik | E. Atlamaz | 10/11 | 18,90 |
| 01.11.2026 | Adana | Handikap 15 | 1800 Kum | Best Alya | M. Kıyak | 2/7 | 18,55 |
| 01.11.2026 | Adana | Şartlı 4 | 1400 Sentetik | Anemos | N. Demir | 8/12 | 64,60 |
| 01.11.2026 | Adana | Şartlı 4 | 1400 Sentetik | Gülsenem | M. Çelik | 2/12 | 8,15 |
| 29.10.2026 | Elazığ | Şartlı 3 | 1700 Kum | Süper Eloş | N. Altın | 1/8 | 3,30 |
| 26.10.2026 | Şanlıurfa | Handikap 16 | 1400 Kum | Berat Kaan | M. Şakir | 15/16 | 14,20 |
| 26.10.2026 | Şanlıurfa | Şartlı 4 | 1800 Kum | Candıa | R. Doğan | 8/13 | 35,80 |
| 25.10.2026 | Adana | Şartlı 4 | 2000 Kum | Best Alya | M. Özdemir | 7/8 | 16,10 |
| 25.10.2026 | Adana | Maiden | 1300 Sentetik | Yazgılı | E. Aktuğ | 7/15 | 27,65 |
| 25.10.2026 | Adana | Handikap 17 | 1400 Kum | Alimender | E. Tunç | 6/13 | 30,05 |
| 25.10.2026 | Adana | Satış 1 | 1500 Sentetik | Gülsenem | M. Akyavuz | 4/13 | 5,90 |
| 25.10.2026 | Adana | Maiden | 1300 Sentetik | Madam Bonanza | R. Kurt | 14/14 | 90,80 |
| 24.10.2026 | Ankara | G 2 | 1500 Kum | O Bir Vahşi | A. Çelik | 7/8 | 8,60 |
| 21.10.2026 | Elazığ | Şartlı 4 | 1200 Kum | Son Of Light | A. Bayar | 5/14 | 7,85 |
| 21.10.2026 | Elazığ | Handikap 16 | 1900 Kum | Thon Khitchiba | A. Akdemir | 4/6 | 3,25 |
Sık sorulanlar
Yeliz Baysal bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 382 koşuda 29 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Yeliz Baysal'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 07.11.2026, Diyarbakır.
Yeliz Baysal en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok Adana'da: 143 koşu, 12 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.