Antrenör
Seit Kan
Seit Kan'ın atları son 12 ayda 158 koşuya çıktı, 19 birincilik ve 56 ilk üç derece aldı. En çok Ankara'da koştu (89 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Seit Kan antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 133 | 17 | 18 | 14 | %12,8 | %36,8 | −%25,8 |
| Son 12 ay | 158 | 19 | 20 | 17 | %12,0 | %35,4 | −%33,6 |
| 2020'den bu yana | 1163 | 161 | 145 | 145 | %13,8 | %38,8 | −%4,6 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 07.11.2026, Ankara.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 133 | 17 | 18 | 14 | %12,8 | %36,8 |
| 2025 | 204 | 21 | 29 | 31 | %10,3 | %39,7 |
| 2024 | 172 | 23 | 23 | 16 | %13,4 | %36,0 |
| 2023 | 131 | 24 | 14 | 20 | %18,3 | %44,3 |
| 2022 | 109 | 17 | 14 | 10 | %15,6 | %37,6 |
| 2021 | 303 | 40 | 36 | 38 | %13,2 | %37,6 |
| 2020 | 111 | 19 | 11 | 16 | %17,1 | %41,4 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ankara | 89 | 13 | 8 | 14 | %14,6 | %39,3 |
| Adana | 64 | 6 | 12 | 3 | %9,4 | %32,8 |
| İstanbul | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Kocaeli | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 65 | 10 | 11 | 2 | %15,4 | %35,4 |
| Çim · Normal | 49 | 5 | 3 | 10 | %10,2 | %36,7 |
| Çim · Yumuşak | 12 | 3 | 0 | 1 | %25,0* | %33,3* |
| Kum · Nemli | 9 | 1 | 1 | 2 | 1/9 | 4/9 |
| Kum · Islak | 8 | 0 | 2 | 1 | 0/8 | 3/8 |
| Kum · Sulu | 8 | 0 | 3 | 1 | 0/8 | 4/8 |
| Sentetik · Normal | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 28 | 4 | 5 | 2 | %14,3* | %39,3* |
| 1201–1600 m | 87 | 9 | 8 | 8 | %10,3 | %28,7 |
| 1601–2000 m | 37 | 3 | 7 | 5 | %8,1 | %40,5 |
| 2001+ m | 6 | 3 | 0 | 2 | 3/6 | 5/6 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 102 | 9 | 12 | 11 | %8,8 | %31,4 |
| Arap | 56 | 10 | 8 | 6 | %17,9 | %42,9 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 43 | 6 | 6 | 5 | %14,0 | %39,5 |
| Handikap | 33 | 5 | 2 | 7 | %15,2 | %42,4 |
| Maiden | 23 | 2 | 1 | 1 | %8,7* | %17,4* |
| KV-8 | 14 | 2 | 1 | 1 | %14,3* | %28,6* |
| KV-6 | 10 | 2 | 4 | 0 | %20,0* | %60,0* |
| G | 9 | 0 | 1 | 0 | 0/9 | 1/9 |
| KV-7 | 9 | 1 | 1 | 0 | 1/9 | 2/9 |
| Kısa Vade Handikap | 9 | 1 | 2 | 1 | 1/9 | 4/9 |
| KV-9 | 5 | 0 | 2 | 1 | 0/5 | 3/5 |
| Satış | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ankara | 707 | 95 | 83 | 88 | %13,4 | %37,6 |
| Adana | 399 | 54 | 55 | 50 | %13,5 | %39,8 |
| İstanbul | 49 | 11 | 7 | 7 | %22,4 | %51,0 |
| Şanlıurfa | 4 | 1 | 0 | 0 | 1/4 | 1/4 |
| Kocaeli | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Bursa | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 533 | 78 | 72 | 62 | %14,6 | %39,8 |
| Çim · Normal | 438 | 59 | 53 | 53 | %13,5 | %37,7 |
| Kum · Nemli | 40 | 2 | 4 | 8 | %5,0 | %35,0 |
| Çim · Yumuşak | 28 | 5 | 2 | 3 | %17,9* | %35,7* |
| Çim · Çok Yumuşak | 26 | 2 | 2 | 5 | %7,7* | %34,6* |
| Kum · Islak | 26 | 5 | 3 | 3 | %19,2* | %42,3* |
| Sentetik · Normal | 18 | 3 | 2 | 3 | %16,7* | %44,4* |
| Kum · Sulu | 18 | 0 | 4 | 1 | %0,0* | %27,8* |
| Çim · Ağır | 18 | 3 | 0 | 5 | %16,7* | %44,4* |
| Çim · Biraz Yumuşak | 11 | 3 | 0 | 2 | %27,3* | %45,5* |
| Çim · Çok Ağır | 6 | 1 | 2 | 0 | 1/6 | 3/6 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 172 | 29 | 18 | 17 | %16,9 | %37,2 |
| 1201–1600 m | 545 | 74 | 65 | 69 | %13,6 | %38,2 |
| 1601–2000 m | 288 | 37 | 40 | 40 | %12,8 | %40,6 |
| 2001+ m | 158 | 21 | 22 | 19 | %13,3 | %39,2 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 730 | 99 | 90 | 98 | %13,6 | %39,3 |
| Arap | 433 | 62 | 55 | 47 | %14,3 | %37,9 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 340 | 57 | 42 | 44 | %16,8 | %42,1 |
| Handikap | 289 | 32 | 31 | 32 | %11,1 | %32,9 |
| Maiden | 191 | 32 | 19 | 21 | %16,8 | %37,7 |
| G | 84 | 9 | 15 | 6 | %10,7 | %35,7 |
| KV-8 | 66 | 7 | 9 | 10 | %10,6 | %39,4 |
| KV-7 | 65 | 6 | 8 | 10 | %9,2 | %36,9 |
| KV-6 | 53 | 10 | 11 | 4 | %18,9 | %47,2 |
| KV-9 | 28 | 2 | 4 | 9 | %7,1* | %53,6* |
| A | 18 | 3 | 0 | 5 | %16,7* | %44,4* |
| Satış | 15 | 2 | 3 | 2 | %13,3* | %46,7* |
| Kısa Vade Handikap | 11 | 1 | 3 | 2 | %9,1* | %54,5* |
| Maiden/Satış | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| M. Çelik | 28 | 7 | 3 | 6 | %25,0* | %57,1* |
| S. Çelik | 20 | 1 | 1 | 1 | %5,0* | %15,0* |
| N. Demir | 14 | 0 | 3 | 3 | %0,0* | %42,9* |
| Y. Gökçe | 8 | 1 | 1 | 0 | 1/8 | 2/8 |
| M. Çelik | 7 | 1 | 2 | 1 | 1/7 | 4/7 |
| S. Kaya | 7 | 1 | 2 | 0 | 1/7 | 3/7 |
| V. Abiş | 6 | 2 | 1 | 1 | 2/6 | 4/6 |
| M. Sunkar | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| A. Çelik | 6 | 1 | 3 | 0 | 1/6 | 4/6 |
| Ö. Yıldırım | 5 | 1 | 2 | 0 | 1/5 | 3/5 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kasırga Bey | 21 | 3 | 0 | 5 | %14,3* | %38,1* |
| Altınsima | 17 | 2 | 3 | 3 | %11,8* | %47,1* |
| End Game | 16 | 3 | 4 | 0 | %18,8* | %43,8* |
| Yes Grasyas | 16 | 1 | 5 | 0 | %6,3* | %37,5* |
| Tom Raider | 12 | 4 | 2 | 2 | %33,3* | %66,7* |
| Kocaefe | 11 | 2 | 4 | 0 | %18,2* | %54,5* |
| Ünlü Bomba | 8 | 0 | 0 | 0 | 0/8 | 0/8 |
| Green Eyed Memo | 8 | 1 | 1 | 3 | 1/8 | 5/8 |
| Galibey | 8 | 0 | 1 | 0 | 0/8 | 1/8 |
| Oğlum Galibey | 7 | 1 | 0 | 1 | 1/7 | 2/7 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.11.2026 | Ankara | Şartlı 5 | 1600 Çim | Ünlü Bomba | E. Aktuğ | 10/12 | 21,80 |
| 05.11.2026 | Ankara | KV-6 | 1500 Kum | Kocaefe | Ö. Yıldırım | 2/7 | 2,00 |
| 31.10.2026 | Ankara | G 1 | 1600 Çim | Kocaefe | S. Çelik | 7/13 | 51,55 |
| 29.10.2026 | Ankara | Şartlı 4 | 1400 Çim | Kasırga Bey | R. Kurt | 1/12 | 28,20 |
| 25.10.2026 | Adana | KV-8 | 1400 Sentetik | Tom Raider | S. Çelik | 4/10 | 5,65 |
| 24.10.2026 | Ankara | Handikap 15 | 1300 Çim | Ünlü Bomba | S. Çelik | 7/13 | 23,10 |
| 24.10.2026 | Ankara | Şartlı 4 | 1900 Çim | Green Eyed Memo | V. Abiş | 5/8 | 6,20 |
| 24.10.2026 | Ankara | Şartlı 4 | 1900 Çim | Oğlum Galibey | M. Çelik | 1/8 | 2,90 |
| 22.10.2026 | Ankara | Şartlı 5 | 1900 Çim | Kasırga Bey | E. Atlamaz | 11/13 | 35,85 |
| 17.10.2026 | Ankara | Maiden | 1500 Kum | Köklü Maze | İ. Akın | 5/7 | 51,30 |
| 17.10.2026 | Ankara | Handikap 15 | 2000 Kum | Green Eyed Memo | V. Abiş | 2/7 | 1,95 |
| 17.10.2026 | Ankara | Maiden | 1500 Kum | King Veli | İ. Akın | 7/8 | 12,55 |
| 13.10.2026 | Adana | KV-8 | 1300 Sentetik | Altınsima | N. Demir | 6/10 | 26,95 |
| 13.10.2026 | Adana | Şartlı 5 | 1400 Kum | Kocaefe | V. Abiş | 1/12 | 1,85 |
| 10.10.2026 | Ankara | Maiden | 1500 Kum | Makbuş | S. Yazıcıoğlu | 1/9 | 16,75 |
| 08.10.2026 | Ankara | Handikap 16 | 1400 Çim | Kasırga Bey | S. Çelik | 6/16 | 10,75 |
| 08.10.2026 | Ankara | Handikap 17 | 1400 Çim | Oğlum Galibey | S. Çelik | 5/7 | 18,75 |
| 08.10.2026 | Ankara | Satış 3 | 1400 Çim | Ünlü Bomba | F. Sansar | 8/10 | 15,25 |
| 03.10.2026 | Ankara | Handikap 16 | 2200 Çim | Green Eyed Memo | A. Yıldız | 3/9 | 3,40 |
| 03.10.2026 | Ankara | KV-8 | 1500 Kum | King Veli | S. Çelik | 5/5 | 16,95 |
Sık sorulanlar
Seit Kan bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 133 koşuda 17 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Seit Kan'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 07.11.2026, Ankara.
Seit Kan en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok Ankara'da: 89 koşu, 13 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.