Antrenör
Uğur Kulak
Uğur Kulak'ın atları son 12 ayda 217 koşuya çıktı, 40 birincilik ve 102 ilk üç derece aldı. En çok Ankara'da koştu (110 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Uğur Kulak antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 195 | 38 | 30 | 26 | %19,5 | %48,2 | +%16,4 |
| Son 12 ay | 217 | 40 | 34 | 28 | %18,4 | %47,0 | +%8,5 |
| 2020'den bu yana | 346 | 67 | 59 | 46 | %19,4 | %49,7 | +%5,1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Programın tamamı: İstanbul at yarışı programı
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 195 | 38 | 30 | 26 | %19,5 | %48,2 |
| 2025 | 70 | 13 | 11 | 9 | %18,6 | %47,1 |
| 2024 | 81 | 16 | 18 | 11 | %19,8 | %55,6 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ankara | 110 | 21 | 16 | 14 | %19,1 | %46,4 |
| Adana | 82 | 16 | 14 | 11 | %19,5 | %50,0 |
| İstanbul | 21 | 3 | 4 | 3 | %14,3* | %47,6* |
| Kocaeli | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Bursa | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 95 | 16 | 19 | 13 | %16,8 | %50,5 |
| Çim · Normal | 48 | 8 | 9 | 4 | %16,7 | %43,8 |
| Sentetik · Normal | 16 | 3 | 1 | 4 | %18,8* | %50,0* |
| Çim · Yumuşak | 16 | 3 | 1 | 2 | %18,8* | %37,5* |
| Kum · Islak | 12 | 3 | 3 | 0 | %25,0* | %50,0* |
| Kum · Nemli | 11 | 4 | 1 | 1 | %36,4* | %54,5* |
| Çim · Biraz Yumuşak | 10 | 1 | 0 | 3 | %10,0* | %40,0* |
| Kum · Sulu | 6 | 2 | 0 | 1 | 2/6 | 3/6 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 23 | 4 | 2 | 4 | %17,4* | %43,5* |
| 1201–1600 m | 101 | 17 | 17 | 12 | %16,8 | %45,5 |
| 1601–2000 m | 67 | 14 | 10 | 6 | %20,9 | %44,8 |
| 2001+ m | 26 | 5 | 5 | 6 | %19,2* | %61,5* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 195 | 39 | 31 | 24 | %20,0 | %48,2 |
| Arap | 22 | 1 | 3 | 4 | %4,5* | %36,4* |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 61 | 13 | 7 | 7 | %21,3 | %44,3 |
| Maiden | 45 | 7 | 4 | 6 | %15,6 | %37,8 |
| Handikap | 37 | 8 | 8 | 7 | %21,6 | %62,2 |
| G | 24 | 4 | 4 | 1 | %16,7* | %37,5* |
| KV-6 | 18 | 4 | 4 | 3 | %22,2* | %61,1* |
| KV-9 | 13 | 1 | 2 | 1 | %7,7* | %30,8* |
| KV-8 | 10 | 2 | 4 | 1 | %20,0* | %70,0* |
| KV-7 | 6 | 1 | 0 | 2 | 1/6 | 3/6 |
| Kısa Vade Handikap | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ankara | 174 | 33 | 30 | 24 | %19,0 | %50,0 |
| Adana | 127 | 22 | 21 | 18 | %17,3 | %48,0 |
| İstanbul | 39 | 11 | 8 | 4 | %28,2 | %59,0 |
| Kocaeli | 4 | 1 | 0 | 0 | 1/4 | 1/4 |
| Bursa | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 148 | 29 | 34 | 21 | %19,6 | %56,8 |
| Çim · Normal | 95 | 15 | 16 | 8 | %15,8 | %41,1 |
| Sentetik · Normal | 22 | 6 | 1 | 5 | %27,3* | %54,5* |
| Kum · Nemli | 19 | 6 | 1 | 4 | %31,6* | %57,9* |
| Çim · Yumuşak | 16 | 3 | 1 | 2 | %18,8* | %37,5* |
| Kum · Islak | 14 | 3 | 4 | 0 | %21,4* | %50,0* |
| Çim · Biraz Yumuşak | 13 | 1 | 1 | 3 | %7,7* | %38,5* |
| Çim · Çok Yumuşak | 6 | 0 | 0 | 1 | 0/6 | 1/6 |
| Kum · Sulu | 6 | 2 | 0 | 1 | 2/6 | 3/6 |
| Çim · Ağır | 4 | 0 | 1 | 1 | 0/4 | 2/4 |
| Çim · Çok Ağır | 3 | 2 | 0 | 0 | 2/3 | 2/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 52 | 10 | 9 | 8 | %19,2 | %51,9 |
| 1201–1600 m | 163 | 31 | 31 | 21 | %19,0 | %50,9 |
| 1601–2000 m | 90 | 17 | 13 | 10 | %18,9 | %44,4 |
| 2001+ m | 41 | 9 | 6 | 7 | %22,0 | %53,7 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 266 | 55 | 41 | 35 | %20,7 | %49,2 |
| Arap | 80 | 12 | 18 | 11 | %15,0 | %51,2 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 106 | 21 | 17 | 18 | %19,8 | %52,8 |
| Maiden | 67 | 11 | 11 | 8 | %16,4 | %44,8 |
| Handikap | 55 | 15 | 12 | 8 | %27,3 | %63,6 |
| G | 35 | 6 | 4 | 1 | %17,1 | %31,4 |
| KV-6 | 31 | 5 | 6 | 6 | %16,1 | %54,8 |
| KV-9 | 18 | 2 | 2 | 1 | %11,1* | %27,8* |
| KV-8 | 14 | 2 | 5 | 2 | %14,3* | %64,3* |
| KV-7 | 12 | 3 | 1 | 2 | %25,0* | %50,0* |
| Kısa Vade Handikap | 5 | 1 | 1 | 0 | 1/5 | 2/5 |
| Satış | 2 | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 |
| KV-18 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| V. Abiş | 54 | 19 | 10 | 6 | %35,2 | %64,8 |
| M. Çelik | 36 | 6 | 6 | 9 | %16,7 | %58,3 |
| S. Çelik | 25 | 3 | 5 | 3 | %12,0* | %44,0* |
| E. Aktuğ | 23 | 5 | 4 | 3 | %21,7* | %52,2* |
| A. Kurşun | 11 | 2 | 2 | 1 | %18,2* | %45,5* |
| N. Demir | 10 | 1 | 0 | 1 | %10,0* | %20,0* |
| E. Çankaya | 7 | 0 | 0 | 1 | 0/7 | 1/7 |
| A. Sözen | 6 | 1 | 0 | 2 | 1/6 | 3/6 |
| M. Arslan | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| Ö. Yıldırım | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tuva | 17 | 3 | 4 | 3 | %17,6* | %58,8* |
| Güçlü Türk | 16 | 4 | 4 | 4 | %25,0* | %75,0* |
| Desructor | 16 | 3 | 3 | 0 | %18,8* | %37,5* |
| Kali Strata | 16 | 5 | 2 | 2 | %31,3* | %56,3* |
| Garbın Afakı | 13 | 3 | 1 | 2 | %23,1* | %46,2* |
| Martina | 13 | 4 | 2 | 1 | %30,8* | %53,8* |
| Percy Jackson | 13 | 3 | 4 | 1 | %23,1* | %61,5* |
| Bayır Efe | 11 | 3 | 4 | 1 | %27,3* | %72,7* |
| Chesta Hedron | 11 | 0 | 0 | 1 | %0,0* | %9,1* |
| Beauty Of Darkness | 9 | 2 | 2 | 1 | 2/9 | 5/9 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.11.2026 | İstanbul | G 2 | 2000 Sentetik | Beauty Of Darkness | A. Sözen | 1/10 | 12,15 |
| 08.11.2026 | İstanbul | G 2 | 2000 Sentetik | Garbın Afakı | E. Aktuğ | 9/10 | 23,55 |
| 07.11.2026 | Ankara | KV-6 | 1300 Kum | Frequentist | E. Aktuğ | 2/5 | 5,90 |
| 07.11.2026 | Ankara | Maiden | 1500 Kum | Etman | M. Çelik | 2/9 | 5,15 |
| 07.11.2026 | Ankara | Maiden | 1500 Kum | Natrose | E. Aktuğ | 3/9 | 6,70 |
| 05.11.2026 | Ankara | KV-6 | 1500 Kum | Güçlü Türk | A. Kurşun | 2/5 | 2,85 |
| 05.11.2026 | Ankara | KV-6 | 1500 Kum | Azer In My Heart | A. Kurşun | 7/7 | 6,55 |
| 05.11.2026 | Ankara | Maiden | 1400 Kum | Movereop | E. Aktuğ | 5/8 | 13,90 |
| 31.10.2026 | Ankara | Maiden | 1400 Kum | Etman | E. Aktuğ | 2/10 | 8,20 |
| 29.10.2026 | Ankara | KV-7 | 2200 Çim | Garbın Afakı | E. Aktuğ | 3/6 | 3,50 |
| 29.10.2026 | Ankara | G 2 | 1600 Çim | Beauty Of Darkness | A. Kurşun | 4/8 | 6,45 |
| 29.10.2026 | Ankara | Şartlı 1 | 1300 Çim | Movereop | E. Aktuğ | 6/6 | 14,00 |
| 29.10.2026 | Ankara | Şartlı 1 | 1300 Çim | Concentrate | E. Aktuğ | 2/7 | 10,75 |
| 27.10.2026 | Kocaeli | Maiden | 1500 Kum | Natrose | E. Aktuğ | 5/9 | 2,85 |
| 24.10.2026 | Ankara | G 2 | 1500 Kum | Baba Ocağı | G. Kocakaya | 2/8 | 9,85 |
| 24.10.2026 | Ankara | KV-6 | 1400 Çim | Desructor | E. Aktuğ | 5/6 | 25,90 |
| 24.10.2026 | Ankara | KV-6 | 1400 Çim | Kali Strata | V. Abiş | 1/6 | 4,85 |
| 22.10.2026 | Ankara | Maiden | 1400 Çim | Beklenen Türk | E. Aktuğ | 7/9 | 23,65 |
| 17.10.2026 | Ankara | G 2 | 2000 Kum | Martina | E. Aktuğ | 6/9 | 9,65 |
| 17.10.2026 | Ankara | Şartlı 5 | 1500 Kum | Güçlü Türk | E. Cankılıç | 1/6 | 6,75 |
Sık sorulanlar
Uğur Kulak bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 195 koşuda 38 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Uğur Kulak'ın bugün koşan atları hangileri?
İstanbul 6. koşu 16:30, BEAUTY OF DARKNESS; İstanbul 6. koşu 16:30, GARBIN AFAKI.
Uğur Kulak en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok Ankara'da: 110 koşu, 21 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.