Antrenör
İsmail Erol Kural
İsmail Erol Kural'ın atları son 12 ayda 66 koşuya çıktı, 4 birincilik ve 14 ilk üç derece aldı. En çok İstanbul'da koştu (54 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
İsmail Erol Kural antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 55 | 4 | 4 | 6 | %7,3 | %25,5 | −%71,5 |
| Son 12 ay | 66 | 4 | 4 | 6 | %6,1 | %21,2 | −%76,2 |
| 2020'den bu yana | 113 | 8 | 8 | 8 | %7,1 | %21,2 | −%52,2 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 06.11.2026, İstanbul.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 55 | 4 | 4 | 6 | %7,3 | %25,5 |
| 2025 | 20 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
| 2024 | 34 | 4 | 4 | 2 | %11,8 | %29,4 |
| 2021 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 54 | 3 | 4 | 6 | %5,6 | %24,1 |
| Kocaeli | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| Bursa | 5 | 1 | 0 | 0 | 1/5 | 1/5 |
| İzmir | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sentetik · Normal | 30 | 3 | 2 | 4 | %10,0 | %30,0 |
| Kum · Normal | 22 | 1 | 1 | 0 | %4,5* | %9,1* |
| Çim · Normal | 9 | 0 | 1 | 2 | 0/9 | 3/9 |
| Çim · Yumuşak | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 6 | 0 | 1 | 0 | 0/6 | 1/6 |
| 1201–1600 m | 24 | 1 | 1 | 3 | %4,2* | %20,8* |
| 1601–2000 m | 21 | 2 | 0 | 1 | %9,5* | %14,3* |
| 2001+ m | 15 | 1 | 2 | 2 | %6,7* | %33,3* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 40 | 4 | 2 | 1 | %10,0 | %17,5 |
| İngiliz | 26 | 0 | 2 | 5 | %0,0* | %26,9* |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 39 | 3 | 2 | 5 | %7,7 | %25,6 |
| Şartlı | 15 | 0 | 1 | 1 | %0,0* | %13,3* |
| Maiden | 9 | 1 | 0 | 0 | 1/9 | 1/9 |
| Satış | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Kadın Amatör Binici | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 90 | 5 | 6 | 8 | %5,6 | %21,1 |
| Kocaeli | 15 | 2 | 2 | 0 | %13,3* | %26,7* |
| Bursa | 7 | 1 | 0 | 0 | 1/7 | 1/7 |
| İzmir | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sentetik · Normal | 49 | 4 | 4 | 5 | %8,2 | %26,5 |
| Kum · Normal | 31 | 3 | 3 | 0 | %9,7 | %19,4 |
| Çim · Normal | 25 | 1 | 1 | 3 | %4,0* | %20,0* |
| Çim · Yumuşak | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 7 | 0 | 1 | 0 | 0/7 | 1/7 |
| 1201–1600 m | 37 | 2 | 1 | 4 | %5,4 | %18,9 |
| 1601–2000 m | 48 | 5 | 3 | 2 | %10,4 | %20,8 |
| 2001+ m | 21 | 1 | 3 | 2 | %4,8* | %28,6* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 62 | 6 | 4 | 2 | %9,7 | %19,4 |
| İngiliz | 51 | 2 | 4 | 6 | %3,9 | %23,5 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 66 | 4 | 6 | 7 | %6,1 | %25,8 |
| Şartlı | 30 | 3 | 1 | 1 | %10,0 | %16,7 |
| Maiden | 10 | 1 | 0 | 0 | %10,0* | %10,0* |
| Satış | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| Kadın Amatör Binici | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
| KV-7 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Z. Karabulut | 8 | 0 | 1 | 0 | 0/8 | 1/8 |
| N. Avci | 4 | 0 | 1 | 1 | 0/4 | 2/4 |
| O. Yıldız | 4 | 3 | 0 | 0 | 3/4 | 3/4 |
| R. Ketme | 4 | 0 | 1 | 0 | 0/4 | 1/4 |
| B. Akçay | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
| E. Cankılıç | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| V. Abiş | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
| A. Kaçmaz | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| U. Levent | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| A. Yıldız | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Mariscal | 24 | 0 | 2 | 5 | %0,0* | %29,2* |
| Mandar Abbas | 17 | 3 | 1 | 0 | %17,6* | %23,5* |
| Kapgan Kağan | 15 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
| Balkızım | 4 | 1 | 1 | 1 | 1/4 | 3/4 |
| İftihar | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Parador | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Elegie | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.11.2026 | İstanbul | Maiden | 1300 Sentetik | İftihar | Z. Aydoğdi | 13/13 | 38,90 |
| 04.11.2026 | İstanbul | Şartlı 4 | 1400 Sentetik | Balkızım | M. Çelik | 3/10 | 6,05 |
| 04.11.2026 | İstanbul | Şartlı 4 | 2000 Sentetik | Mariscal | A. Sözen | 4/9 | 3,95 |
| 01.11.2026 | İstanbul | Handikap 15 | 2000 Sentetik | Mandar Abbas | Y. Gökçe | 1/16 | 2,65 |
| 23.10.2026 | İstanbul | Handikap 17 | 2200 Çim | Mandar Abbas | N. Avci | 8/12 | 10,15 |
| 23.10.2026 | İstanbul | Maiden | 1200 Çim | Parador | B. Çetin | 11/11 | 88,55 |
| 21.10.2026 | İstanbul | Maiden | 1400 Sentetik | Balkızım | O. Yıldız | 1/9 | 3,20 |
| 16.10.2026 | İstanbul | Handikap 17 | 2200 Sentetik | Mariscal | B. Akçay | 3/10 | 22,45 |
| 07.10.2026 | İstanbul | Handikap 16 | 2000 Sentetik | Mandar Abbas | O. Yıldız | 1/14 | 3,70 |
| 05.10.2026 | Bursa | Maiden | 1400 Çim | Balkızım | N. Avci | 6/12 | 2,85 |
| 02.10.2026 | İstanbul | Şartlı 1 | 1200 Sentetik | Parador | E. Cankılıç | 15/15 | 27,40 |
| 25.09.2026 | Bursa | Handikap 15 | 2000 Çim | Mariscal | M. Turan | 11/13 | 8,00 |
| 18.09.2026 | İstanbul | Handikap 15 | 1900 Çim | Mariscal | V. Abiş | 4/14 | 3,60 |
| 16.09.2026 | İstanbul | Şartlı 1 | 1200 Sentetik | Balkızım | N. Avci | 2/10 | 3,75 |
| 13.09.2026 | İstanbul | Handikap 17 | 2100 Sentetik | Mandar Abbas | Z. Karabulut | 6/13 | 34,20 |
| 08.09.2026 | Kocaeli | Handikap 15 | 2000 Kum | Mandar Abbas | S. Çelik | 12/14 | 4,40 |
| 06.09.2026 | İstanbul | Kadın Amatör Binici | 1600 Çim | Mariscal | D. Atasoy | 2/7 | 3,70 |
| 28.08.2026 | İstanbul | Handikap 15 | 2200 Sentetik | Mandar Abbas | S. Çelik | 7/15 | 29,40 |
| 26.08.2026 | İstanbul | Handikap 15 | 2100 Sentetik | Mariscal | V. Abiş | 4/9 | 4,75 |
| 14.08.2026 | İstanbul | Handikap 16 | 1400 Çim | Kapgan Kağan | A. Kaçmaz | 7/11 | 28,25 |
Sık sorulanlar
İsmail Erol Kural bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 55 koşuda 4 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
İsmail Erol Kural'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 06.11.2026, İstanbul.
İsmail Erol Kural en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok İstanbul'da: 54 koşu, 3 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.