Antrenör
Veysel Tekin
Veysel Tekin'ın atları son 12 ayda 203 koşuya çıktı, 8 birincilik ve 31 ilk üç derece aldı. En çok Adana'da koştu (198 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Veysel Tekin antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 160 | 4 | 9 | 12 | %2,5 | %15,6 | −%48,9 |
| Son 12 ay | 203 | 8 | 10 | 13 | %3,9 | %15,3 | −%45,4 |
| 2020'den bu yana | 1086 | 75 | 69 | 93 | %6,9 | %21,8 | −%50,9 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Programın tamamı: Adana at yarışı programı
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 160 | 4 | 9 | 12 | %2,5 | %15,6 |
| 2025 | 290 | 22 | 12 | 15 | %7,6 | %16,9 |
| 2024 | 207 | 22 | 11 | 24 | %10,6 | %27,5 |
| 2023 | 234 | 12 | 20 | 24 | %5,1 | %23,9 |
| 2022 | 127 | 13 | 14 | 17 | %10,2 | %34,6 |
| 2021 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| 2020 | 67 | 2 | 3 | 1 | %3,0 | %9,0 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Adana | 198 | 8 | 9 | 13 | %4,0 | %15,2 |
| Ankara | 5 | 0 | 1 | 0 | 0/5 | 1/5 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 91 | 3 | 5 | 7 | %3,3 | %16,5 |
| Sentetik · Normal | 49 | 2 | 1 | 3 | %4,1 | %12,2 |
| Çim · Normal | 20 | 1 | 2 | 1 | %5,0* | %20,0* |
| Kum · Sulu | 17 | 0 | 2 | 1 | %0,0* | %17,6* |
| Kum · Nemli | 11 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
| Çim · Yumuşak | 8 | 1 | 0 | 1 | 1/8 | 2/8 |
| Kum · Islak | 7 | 1 | 0 | 0 | 1/7 | 1/7 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 39 | 1 | 2 | 4 | %2,6 | %17,9 |
| 1201–1600 m | 95 | 5 | 0 | 5 | %5,3 | %10,5 |
| 1601–2000 m | 59 | 2 | 7 | 4 | %3,4 | %22,0 |
| 2001+ m | 10 | 0 | 1 | 0 | %0,0* | %10,0* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 128 | 3 | 6 | 9 | %2,3 | %14,1 |
| Arap | 75 | 5 | 4 | 4 | %6,7 | %17,3 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Maiden | 78 | 4 | 4 | 6 | %5,1 | %17,9 |
| Handikap | 64 | 1 | 3 | 4 | %1,6 | %12,5 |
| Şartlı | 49 | 3 | 2 | 3 | %6,1 | %16,3 |
| Satış | 8 | 0 | 1 | 0 | 0/8 | 1/8 |
| KV-6 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Maiden/Satış | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Adana | 880 | 61 | 47 | 71 | %6,9 | %20,3 |
| Ankara | 183 | 14 | 20 | 20 | %7,7 | %29,5 |
| İstanbul | 8 | 0 | 1 | 2 | 0/8 | 3/8 |
| Şanlıurfa | 4 | 0 | 1 | 0 | 0/4 | 1/4 |
| Elazığ | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Bursa | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Antalya | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Kocaeli | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Diyarbakır | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 494 | 37 | 28 | 46 | %7,5 | %22,5 |
| Çim · Normal | 400 | 27 | 30 | 35 | %6,8 | %23,0 |
| Sentetik · Normal | 51 | 2 | 1 | 3 | %3,9 | %11,8 |
| Kum · Nemli | 35 | 3 | 1 | 2 | %8,6 | %17,1 |
| Kum · Islak | 24 | 2 | 2 | 1 | %8,3* | %20,8* |
| Çim · Çok Yumuşak | 21 | 1 | 1 | 0 | %4,8* | %9,5* |
| Kum · Sulu | 19 | 0 | 2 | 1 | %0,0* | %15,8* |
| Çim · Biraz Yumuşak | 16 | 1 | 2 | 1 | %6,3* | %25,0* |
| Çim · Ağır | 13 | 1 | 2 | 3 | %7,7* | %46,2* |
| Çim · Yumuşak | 12 | 1 | 0 | 1 | %8,3* | %16,7* |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 187 | 11 | 9 | 16 | %5,9 | %19,3 |
| 1201–1600 m | 527 | 38 | 33 | 45 | %7,2 | %22,0 |
| 1601–2000 m | 287 | 18 | 20 | 22 | %6,3 | %20,9 |
| 2001+ m | 85 | 8 | 7 | 10 | %9,4 | %29,4 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 849 | 55 | 54 | 77 | %6,5 | %21,9 |
| Arap | 237 | 20 | 15 | 16 | %8,4 | %21,5 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 335 | 23 | 24 | 33 | %6,9 | %23,9 |
| Şartlı | 326 | 23 | 17 | 24 | %7,1 | %19,6 |
| Maiden | 305 | 16 | 22 | 23 | %5,2 | %20,0 |
| Satış | 55 | 7 | 4 | 6 | %12,7 | %30,9 |
| KV-6 | 22 | 0 | 0 | 2 | %0,0* | %9,1* |
| KV-7 | 12 | 1 | 1 | 0 | %8,3* | %16,7* |
| KV-8 | 12 | 2 | 0 | 3 | %16,7* | %41,7* |
| Maiden/Satış | 8 | 2 | 1 | 0 | 2/8 | 3/8 |
| G | 5 | 0 | 0 | 1 | 0/5 | 1/5 |
| KV-9 | 4 | 1 | 0 | 1 | 1/4 | 2/4 |
| Kısa Vade Handikap | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| A | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| E. Atlamaz | 19 | 0 | 2 | 2 | %0,0* | %21,1* |
| M. Kıyak | 11 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
| F. Sansar | 10 | 0 | 0 | 1 | %0,0* | %10,0* |
| F. Bebek | 9 | 0 | 0 | 1 | 0/9 | 1/9 |
| M. Uyar | 9 | 0 | 0 | 0 | 0/9 | 0/9 |
| E. Sincan | 9 | 0 | 0 | 1 | 0/9 | 1/9 |
| M. Bayır | 8 | 1 | 0 | 1 | 1/8 | 2/8 |
| E. Çizik | 8 | 1 | 1 | 0 | 1/8 | 2/8 |
| M. Akgöbek | 7 | 1 | 0 | 0 | 1/7 | 1/7 |
| M. Akyavuz | 7 | 1 | 0 | 1 | 1/7 | 2/7 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Göknaz Ece | 14 | 0 | 1 | 1 | %0,0* | %14,3* |
| Roxy Baran | 14 | 0 | 0 | 2 | %0,0* | %14,3* |
| Tatar Şule | 13 | 1 | 2 | 1 | %7,7* | %30,8* |
| Falcongirl | 10 | 0 | 0 | 1 | %0,0* | %10,0* |
| Sultana | 8 | 0 | 1 | 1 | 0/8 | 2/8 |
| Ekinezya | 8 | 1 | 0 | 0 | 1/8 | 1/8 |
| Baba Rüstem | 8 | 1 | 0 | 0 | 1/8 | 1/8 |
| Nicolica | 7 | 0 | 1 | 1 | 0/7 | 2/7 |
| Fire Of Darkness | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| Vegvisir | 5 | 0 | 0 | 1 | 0/5 | 1/5 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.11.2026 | Adana | Maiden | 1300 Kum | Kapıkuleli | M. Kıyak | 6/10 | 21,10 |
| 03.11.2026 | Adana | Maiden | 1300 Kum | Gönül Sarayı | M. Arslan | 5/10 | 17,05 |
| 03.11.2026 | Adana | Satış 1 | 1500 Sentetik | Ottantotto | M. Özdemir | 8/8 | 7,70 |
| 01.11.2026 | Adana | Şartlı 19 | 1200 Sentetik | Vegvisir | F. Bebek | 6/16 | 26,60 |
| 01.11.2026 | Adana | Şartlı 19 | 1200 Sentetik | Lady Zeliş | M. Akgöbek | 18/18 | 150,40 |
| 01.11.2026 | Adana | Şartlı 4 | 1900 Kum | Esenyıl | F. Sansar | 7/11 | 18,65 |
| 27.10.2026 | Adana | Şartlı 3 | 1500 Sentetik | Birçekız | M. Uyar | 7/18 | 84,15 |
| 27.10.2026 | Adana | Handikap 14 | 1900 Sentetik | Falcongirl | E. Tunç | 12/18 | 18,10 |
| 27.10.2026 | Adana | Handikap 14 | 1900 Sentetik | Miss Ellen | K. Abiş | 11/18 | 61,45 |
| 27.10.2026 | Adana | Handikap 15 | 1200 Sentetik | Ottantotto | R. Kurt | 7/9 | 33,35 |
| 25.10.2026 | Adana | Maiden | 1300 Sentetik | Kapıkuleli | M. Özdemir | 10/15 | 19,75 |
| 20.10.2026 | Adana | Maiden | 1200 Kum | Shot Hıll | M. Uyar | 7/9 | 77,95 |
| 20.10.2026 | Adana | Şartlı 5 | 1400 Sentetik | Sultana | İ. Göçer | 7/9 | 34,05 |
| 20.10.2026 | Adana | Handikap 15 | 1300 Sentetik | Asilbulut | F. Sansar | 3/7 | 6,60 |
| 20.10.2026 | Adana | Maiden | 1200 Kum | Lady Zeliş | S. Çelik | 8/10 | 8,90 |
| 20.10.2026 | Adana | Maiden | 1200 Kum | Vegvisir | F. Bebek | 3/10 | 8,90 |
| 18.10.2026 | Adana | Handikap 15 | 1300 Kum | Birçekız | M. Uyar | 9/17 | 51,55 |
| 18.10.2026 | Adana | Şartlı 4 | 2100 Sentetik | Falcongirl | S. Çelik | 6/8 | 18,30 |
| 18.10.2026 | Adana | Şartlı 1 | 1300 Kum | Komutan Logar | İ. Yıldırım | 9/12 | 26,00 |
| 13.10.2026 | Adana | Handikap 15 | 1500 Sentetik | Miss Ellen | R. Kurt | 17/18 | 63,40 |
Sık sorulanlar
Veysel Tekin bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 160 koşuda 4 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Veysel Tekin'ın bugün koşan atları hangileri?
Adana 7. koşu 20:30, QUEEN BADE; Adana 7. koşu 20:30, SİGNOMİ; Adana 9. koşu 21:30, SULTANA; Adana 9. koşu 21:30, MORİ PAŞA.
Veysel Tekin en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok Adana'da: 198 koşu, 8 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.