Antrenör
Müslüm Dolak
Müslüm Dolak'ın atları son 12 ayda 747 koşuya çıktı, 88 birincilik ve 298 ilk üç derece aldı. En çok İstanbul'da koştu (224 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Müslüm Dolak antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 647 | 71 | 96 | 85 | %11,0 | %38,9 | −%61,1 |
| Son 12 ay | 747 | 88 | 111 | 99 | %11,8 | %39,9 | −%60,1 |
| 2020'den bu yana | 1053 | 131 | 159 | 142 | %12,4 | %41,0 | −%55,8 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Programın tamamı: Adana at yarışı programı
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 647 | 71 | 96 | 85 | %11,0 | %38,9 |
| 2025 | 377 | 56 | 59 | 53 | %14,9 | %44,6 |
| 2024 | 23 | 4 | 4 | 3 | %17,4* | %47,8* |
| 2022 | 6 | 0 | 0 | 1 | 0/6 | 1/6 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 224 | 17 | 36 | 27 | %7,6 | %35,7 |
| Ankara | 158 | 14 | 20 | 15 | %8,9 | %31,0 |
| Antalya | 144 | 24 | 21 | 24 | %16,7 | %47,9 |
| İzmir | 66 | 12 | 6 | 8 | %18,2 | %39,4 |
| Bursa | 64 | 9 | 12 | 14 | %14,1 | %54,7 |
| Adana | 46 | 6 | 10 | 6 | %13,0 | %47,8 |
| Kocaeli | 45 | 6 | 6 | 5 | %13,3 | %37,8 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sentetik · Normal | 215 | 26 | 35 | 30 | %12,1 | %42,3 |
| Çim · Normal | 204 | 21 | 23 | 29 | %10,3 | %35,8 |
| Kum · Normal | 195 | 27 | 28 | 30 | %13,8 | %43,6 |
| Kum · Nemli | 24 | 3 | 4 | 2 | %12,5* | %37,5* |
| Çim · Yumuşak | 20 | 3 | 2 | 1 | %15,0* | %30,0* |
| Kum · Islak | 18 | 4 | 4 | 0 | %22,2* | %44,4* |
| Sentetik · Islak | 15 | 1 | 2 | 3 | %6,7* | %40,0* |
| Kum · Sulu | 12 | 0 | 3 | 0 | %0,0* | %25,0* |
| Sentetik · Nemli | 12 | 1 | 2 | 2 | %8,3* | %41,7* |
| Çim · Çok Yumuşak | 11 | 2 | 3 | 0 | %18,2* | %45,5* |
| Çim · Biraz Yumuşak | 10 | 0 | 2 | 1 | %0,0* | %30,0* |
| Çim · Çok Ağır | 5 | 0 | 1 | 1 | 0/5 | 2/5 |
| Çim · Ağır | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 200 | 34 | 31 | 26 | %17,0 | %45,5 |
| 1201–1600 m | 429 | 46 | 63 | 53 | %10,7 | %37,8 |
| 1601–2000 m | 84 | 8 | 12 | 15 | %9,5 | %41,7 |
| 2001+ m | 34 | 0 | 5 | 5 | %0,0 | %29,4 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 551 | 65 | 82 | 74 | %11,8 | %40,1 |
| Arap | 196 | 23 | 29 | 25 | %11,7 | %39,3 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 223 | 28 | 39 | 43 | %12,6 | %49,3 |
| Maiden | 148 | 25 | 26 | 15 | %16,9 | %44,6 |
| Handikap | 141 | 14 | 12 | 17 | %9,9 | %30,5 |
| G | 58 | 3 | 7 | 5 | %5,2 | %25,9 |
| KV-8 | 45 | 5 | 7 | 9 | %11,1 | %46,7 |
| Satış | 43 | 4 | 5 | 3 | %9,3 | %27,9 |
| KV-6 | 38 | 4 | 7 | 1 | %10,5 | %31,6 |
| KV-7 | 32 | 3 | 5 | 6 | %9,4 | %43,8 |
| KV-9 | 12 | 2 | 2 | 0 | %16,7* | %33,3* |
| Kısa Vade Handikap | 5 | 0 | 1 | 0 | 0/5 | 1/5 |
| KV-18 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 251 | 22 | 38 | 29 | %8,8 | %35,5 |
| Ankara | 191 | 16 | 25 | 21 | %8,4 | %32,5 |
| Antalya | 157 | 29 | 22 | 27 | %18,5 | %49,7 |
| Bursa | 141 | 21 | 22 | 28 | %14,9 | %50,4 |
| İzmir | 135 | 22 | 22 | 17 | %16,3 | %45,2 |
| Kocaeli | 102 | 10 | 15 | 10 | %9,8 | %34,3 |
| Adana | 76 | 11 | 15 | 10 | %14,5 | %47,4 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Çim · Normal | 329 | 43 | 37 | 48 | %13,1 | %38,9 |
| Kum · Normal | 327 | 40 | 55 | 46 | %12,2 | %43,1 |
| Sentetik · Normal | 234 | 30 | 37 | 32 | %12,8 | %42,3 |
| Kum · Nemli | 29 | 5 | 4 | 3 | %17,2* | %41,4* |
| Kum · Islak | 25 | 5 | 5 | 2 | %20,0* | %48,0* |
| Çim · Yumuşak | 24 | 4 | 2 | 2 | %16,7* | %33,3* |
| Çim · Çok Yumuşak | 17 | 2 | 5 | 1 | %11,8* | %47,1* |
| Sentetik · Islak | 15 | 1 | 2 | 3 | %6,7* | %40,0* |
| Çim · Biraz Yumuşak | 14 | 0 | 4 | 2 | %0,0* | %42,9* |
| Sentetik · Nemli | 13 | 1 | 2 | 2 | %7,7* | %38,5* |
| Kum · Sulu | 12 | 0 | 3 | 0 | %0,0* | %25,0* |
| Çim · Çok Ağır | 7 | 0 | 1 | 1 | 0/7 | 2/7 |
| Çim · Ağır | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 353 | 61 | 58 | 47 | %17,3 | %47,0 |
| 1201–1600 m | 554 | 59 | 81 | 74 | %10,6 | %38,6 |
| 1601–2000 m | 107 | 10 | 15 | 16 | %9,3 | %38,3 |
| 2001+ m | 39 | 1 | 5 | 5 | %2,6 | %28,2 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 822 | 103 | 125 | 112 | %12,5 | %41,4 |
| Arap | 231 | 28 | 34 | 30 | %12,1 | %39,8 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 332 | 44 | 61 | 57 | %13,3 | %48,8 |
| Maiden | 241 | 39 | 42 | 26 | %16,2 | %44,4 |
| Handikap | 174 | 16 | 16 | 23 | %9,2 | %31,6 |
| G | 67 | 5 | 7 | 6 | %7,5 | %26,9 |
| KV-8 | 63 | 7 | 11 | 13 | %11,1 | %49,2 |
| KV-6 | 55 | 7 | 8 | 2 | %12,7 | %30,9 |
| Satış | 54 | 6 | 5 | 5 | %11,1 | %29,6 |
| KV-7 | 42 | 5 | 5 | 9 | %11,9 | %45,2 |
| KV-9 | 17 | 2 | 3 | 1 | %11,8* | %35,3* |
| Kısa Vade Handikap | 6 | 0 | 1 | 0 | 0/6 | 1/6 |
| KV-18 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| M. Çelik | 80 | 16 | 13 | 12 | %20,0 | %51,2 |
| E. Çankaya | 55 | 1 | 12 | 10 | %1,8 | %41,8 |
| M. Akyavuz | 49 | 5 | 6 | 5 | %10,2 | %32,7 |
| N. Avci | 36 | 8 | 5 | 3 | %22,2 | %44,4 |
| A. Sözen | 35 | 5 | 5 | 10 | %14,3 | %57,1 |
| Ö. Özen | 30 | 1 | 3 | 9 | %3,3 | %43,3 |
| A. Çelik | 30 | 5 | 6 | 3 | %16,7 | %46,7 |
| A. Kurşun | 27 | 8 | 4 | 2 | %29,6* | %51,9* |
| Y. Gökçe | 26 | 3 | 2 | 4 | %11,5* | %34,6* |
| F. Çetinbaş | 24 | 3 | 3 | 1 | %12,5* | %29,2* |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| El Rey Escorpion | 19 | 0 | 2 | 1 | %0,0* | %15,8* |
| Ven Conmigo | 19 | 1 | 0 | 2 | %5,3* | %15,8* |
| Hola Y Chao | 18 | 0 | 5 | 5 | %0,0* | %55,6* |
| Esinin Kızı | 18 | 1 | 2 | 0 | %5,6* | %16,7* |
| Cazator De Osos | 17 | 2 | 5 | 0 | %11,8* | %41,2* |
| Lion Tomo | 16 | 1 | 6 | 2 | %6,3* | %56,3* |
| Traidora | 16 | 1 | 2 | 1 | %6,3* | %25,0* |
| Super Tomo | 16 | 0 | 7 | 3 | %0,0* | %62,5* |
| Aysera Kız | 16 | 3 | 3 | 2 | %18,8* | %50,0* |
| Özgünalp | 16 | 2 | 2 | 3 | %12,5* | %43,8* |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.11.2026 | Adana | Handikap 16 | 2000 Kum | El Quimico | İ. Katı | 6/7 | 20,70 |
| 08.11.2026 | Adana | Maiden | 1300 Kum | Sha Carri | M. Akyavuz | 4/9 | 16,45 |
| 06.11.2026 | Bursa | Şartlı 3 | 1400 Kum | Yayla Çiçeği | Ö. Özen | 3/8 | 6,30 |
| 05.11.2026 | Ankara | Handikap 17 | 1400 Kum | El Rey Escorpion | M. Bayır | 6/6 | 4,30 |
| 05.11.2026 | Ankara | Handikap 17 | 1400 Kum | Lion Tomo | A. Kurşun | 4/6 | 4,30 |
| 05.11.2026 | Ankara | Şartlı 5 | 1500 Kum | Keremnur | S. Çelik | 8/8 | 17,25 |
| 03.11.2026 | Adana | Maiden | 1300 Kum | Ateşizi | F. Çetinbaş | 2/10 | 1,95 |
| 03.11.2026 | Adana | Satış 1 | 1500 Sentetik | Spider | A. Çelik | 1/8 | 1,55 |
| 01.11.2026 | Adana | Şartlı 4 | 1400 Sentetik | Kökburşun | M. Akgöbek | 7/12 | 16,95 |
| 01.11.2026 | Adana | Şartlı 5 | 1300 Kum | Oklohama | M. Akgöbek | 4/10 | 21,70 |
| 01.11.2026 | Adana | Şartlı 5 | 1300 Kum | Veneno | M. Arslan | 5/10 | 21,70 |
| 31.10.2026 | Ankara | KV-8 | 1600 Kum | Aydın Dayı | F. Çetinbaş | 6/11 | 35,60 |
| 31.10.2026 | Ankara | G 1 | 1600 Çim | Baydarbey | G. Kocakaya | 3/13 | 37,85 |
| 31.10.2026 | Ankara | Şartlı 5 | 1300 Kum | Dum Spiro Spero | F. Çetinbaş | 7/7 | 2,35 |
| 31.10.2026 | Ankara | Şartlı 5 | 1300 Kum | Leopardess | M. Akyavuz | 5/7 | 2,35 |
| 31.10.2026 | Ankara | Şartlı 5 | 1300 Kum | Sha Carri | S. Yazıcıoğlu | 6/7 | 41,65 |
| 31.10.2026 | Ankara | Handikap 16 | 1400 Kum | Dejame | S. Çelik | 1/9 | 7,60 |
| 30.10.2026 | Bursa | KV-8 | 1400 Kum | Yonaguni | Ö. Özen | 6/9 | 3,45 |
| 30.10.2026 | Bursa | KV-8 | 1400 Kum | El Quique | M. Çiçek | 8/9 | 3,45 |
| 29.10.2026 | Ankara | Handikap 17 | 1400 Çim | Traidora | M. Akyavuz | 7/7 | 6,10 |
Sık sorulanlar
Müslüm Dolak bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 647 koşuda 71 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Müslüm Dolak'ın bugün koşan atları hangileri?
Adana 2. koşu 17:45, SHA CARRI; Adana 3. koşu 18:30, EL QUİMİCO; Adana 5. koşu 19:30, ROSAS DEL ROSEDAL; Adana 6. koşu 20:00, ESİNİN KIZI.
Müslüm Dolak en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok İstanbul'da: 224 koşu, 17 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.