Antrenör
Yusuf Uçar
Yusuf Uçar'ın atları son 12 ayda 278 koşuya çıktı, 20 birincilik ve 80 ilk üç derece aldı. En çok Ankara'da koştu (134 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Yusuf Uçar antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 255 | 20 | 24 | 33 | %7,8 | %30,2 | −%30,2 |
| Son 12 ay | 278 | 20 | 25 | 35 | %7,2 | %28,8 | −%36,0 |
| 2020'den bu yana | 1060 | 102 | 108 | 115 | %9,6 | %30,7 | −%42,0 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 02.11.2026, Şanlıurfa.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 255 | 20 | 24 | 33 | %7,8 | %30,2 |
| 2025 | 285 | 31 | 26 | 30 | %10,9 | %30,5 |
| 2024 | 213 | 20 | 20 | 30 | %9,4 | %32,9 |
| 2023 | 296 | 30 | 37 | 19 | %10,1 | %29,1 |
| 2022 | 11 | 1 | 1 | 3 | %9,1* | %45,5* |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ankara | 134 | 10 | 12 | 19 | %7,5 | %30,6 |
| Adana | 72 | 5 | 4 | 5 | %6,9 | %19,4 |
| İstanbul | 55 | 5 | 8 | 8 | %9,1 | %38,2 |
| Şanlıurfa | 7 | 0 | 0 | 1 | 0/7 | 1/7 |
| Kocaeli | 6 | 0 | 1 | 2 | 0/6 | 3/6 |
| Bursa | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Antalya | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 116 | 8 | 8 | 16 | %6,9 | %27,6 |
| Çim · Normal | 92 | 9 | 11 | 8 | %9,8 | %30,4 |
| Sentetik · Normal | 30 | 1 | 3 | 6 | %3,3 | %33,3 |
| Çim · Yumuşak | 10 | 0 | 1 | 2 | %0,0* | %30,0* |
| Kum · Nemli | 7 | 0 | 1 | 0 | 0/7 | 1/7 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 7 | 1 | 1 | 1 | 1/7 | 3/7 |
| Kum · Islak | 5 | 0 | 0 | 2 | 0/5 | 2/5 |
| Kum · Sulu | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| Çim · Çok Yumuşak | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 64 | 6 | 7 | 10 | %9,4 | %35,9 |
| 1201–1600 m | 151 | 10 | 9 | 16 | %6,6 | %23,2 |
| 1601–2000 m | 42 | 3 | 4 | 5 | %7,1 | %28,6 |
| 2001+ m | 21 | 1 | 5 | 4 | %4,8* | %47,6* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 201 | 15 | 20 | 27 | %7,5 | %30,8 |
| İngiliz | 77 | 5 | 5 | 8 | %6,5 | %23,4 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 83 | 7 | 9 | 11 | %8,4 | %32,5 |
| Handikap | 83 | 6 | 8 | 13 | %7,2 | %32,5 |
| Maiden | 61 | 2 | 4 | 5 | %3,3 | %18,0 |
| Satış | 19 | 3 | 1 | 3 | %15,8* | %36,8* |
| G | 10 | 0 | 1 | 1 | %0,0* | %20,0* |
| KV-7 | 10 | 1 | 1 | 1 | %10,0* | %30,0* |
| KV-6 | 6 | 0 | 0 | 1 | 0/6 | 1/6 |
| KV-8 | 3 | 1 | 1 | 0 | 1/3 | 2/3 |
| Maiden/Satış | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Kısa Vade Handikap | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Adana | 463 | 44 | 39 | 44 | %9,5 | %27,4 |
| Ankara | 459 | 44 | 48 | 52 | %9,6 | %31,4 |
| İstanbul | 90 | 8 | 15 | 12 | %8,9 | %38,9 |
| Kocaeli | 25 | 5 | 5 | 5 | %20,0* | %60,0* |
| Şanlıurfa | 8 | 0 | 0 | 1 | 0/8 | 1/8 |
| Bursa | 8 | 0 | 1 | 1 | 0/8 | 2/8 |
| Antalya | 6 | 1 | 0 | 0 | 1/6 | 1/6 |
| İzmir | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 504 | 61 | 49 | 59 | %12,1 | %33,5 |
| Çim · Normal | 372 | 32 | 39 | 30 | %8,6 | %27,2 |
| Sentetik · Normal | 47 | 1 | 7 | 9 | %2,1 | %36,2 |
| Kum · Nemli | 35 | 3 | 6 | 3 | %8,6 | %34,3 |
| Kum · Islak | 27 | 2 | 0 | 3 | %7,4* | %18,5* |
| Çim · Çok Yumuşak | 25 | 0 | 3 | 3 | %0,0* | %24,0* |
| Çim · Yumuşak | 18 | 0 | 3 | 3 | %0,0* | %33,3* |
| Çim · Ağır | 12 | 2 | 0 | 2 | %16,7* | %33,3* |
| Çim · Biraz Yumuşak | 11 | 1 | 1 | 2 | %9,1* | %36,4* |
| Kum · Sulu | 6 | 0 | 0 | 1 | 0/6 | 1/6 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 263 | 23 | 30 | 35 | %8,7 | %33,5 |
| 1201–1600 m | 563 | 56 | 53 | 57 | %9,9 | %29,5 |
| 1601–2000 m | 171 | 19 | 15 | 13 | %11,1 | %27,5 |
| 2001+ m | 63 | 4 | 10 | 10 | %6,3 | %38,1 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 709 | 69 | 72 | 80 | %9,7 | %31,2 |
| İngiliz | 351 | 33 | 36 | 35 | %9,4 | %29,6 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 336 | 39 | 42 | 40 | %11,6 | %36,0 |
| Handikap | 274 | 26 | 24 | 34 | %9,5 | %30,7 |
| Maiden | 261 | 17 | 24 | 21 | %6,5 | %23,8 |
| Satış | 63 | 6 | 6 | 6 | %9,5 | %28,6 |
| KV-6 | 34 | 5 | 3 | 4 | %14,7 | %35,3 |
| G | 29 | 0 | 4 | 3 | %0,0* | %24,1* |
| KV-7 | 28 | 4 | 2 | 5 | %14,3* | %39,3* |
| KV-8 | 18 | 4 | 3 | 1 | %22,2* | %44,4* |
| Kısa Vade Handikap | 5 | 0 | 0 | 1 | 0/5 | 1/5 |
| KV-9 | 5 | 1 | 0 | 0 | 1/5 | 1/5 |
| Maiden/Satış | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| A | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| M. Çelik | 38 | 5 | 3 | 11 | %13,2 | %50,0 |
| N. Demir | 25 | 1 | 0 | 2 | %4,0* | %12,0* |
| M. Akyavuz | 16 | 3 | 5 | 3 | %18,8* | %68,8* |
| S. Çelik | 15 | 0 | 1 | 2 | %0,0* | %20,0* |
| E. Çankaya | 15 | 3 | 1 | 0 | %20,0* | %26,7* |
| H. Çizik | 14 | 1 | 1 | 3 | %7,1* | %35,7* |
| M. Çelik | 11 | 0 | 0 | 2 | %0,0* | %18,2* |
| E. Çizik | 9 | 0 | 0 | 0 | 0/9 | 0/9 |
| İ. Yıldırım | 8 | 0 | 0 | 0 | 0/8 | 0/8 |
| V. Abiş | 7 | 1 | 1 | 1 | 1/7 | 3/7 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Atomic Cat | 13 | 2 | 1 | 1 | %15,4* | %30,8* |
| Tercal Nihat | 12 | 1 | 2 | 3 | %8,3* | %50,0* |
| Queen Hanım | 12 | 1 | 2 | 5 | %8,3* | %66,7* |
| Karanura | 12 | 1 | 1 | 1 | %8,3* | %25,0* |
| İkimiz | 10 | 0 | 0 | 1 | %0,0* | %10,0* |
| Sükanbey | 10 | 1 | 1 | 3 | %10,0* | %50,0* |
| My Eagle | 9 | 3 | 2 | 1 | 3/9 | 6/9 |
| Türkören | 9 | 1 | 2 | 1 | 1/9 | 4/9 |
| Çenger | 7 | 0 | 0 | 0 | 0/7 | 0/7 |
| Baba Cavit | 7 | 0 | 0 | 0 | 0/7 | 0/7 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.11.2026 | Şanlıurfa | Şartlı 4 | 1800 Kum | Freydis | Ç. Canpolat | 12/14 | 21,30 |
| 02.11.2026 | Şanlıurfa | Şartlı 4 | 1800 Kum | Nurbadem | Y. Çelikbaş | 14/14 | 21,30 |
| 26.10.2026 | Şanlıurfa | Şartlı 4 | 1800 Kum | Nurbadem | Y. Çelikbaş | 13/13 | 4,70 |
| 26.10.2026 | Şanlıurfa | Şartlı 4 | 1800 Kum | Freydis | M. Şakir | 11/13 | 4,70 |
| 26.10.2026 | Şanlıurfa | Maiden | 1400 Kum | Northern Touch | Y. Cengiz | 10/10 | 2,25 |
| 18.10.2026 | Adana | Handikap 15 | 1200 Kum | My Eagle | A. Çelik | 1/8 | 1,90 |
| 15.10.2026 | Ankara | Şartlı 4 | 2000 Kum | King Of Munzur | M. Keskin | 5/7 | 2,75 |
| 15.10.2026 | Ankara | Handikap 16 | 2400 Çim | Tercal Nihat | M. Akyavuz | 5/7 | 6,75 |
| 13.10.2026 | Adana | Maiden | 1300 Sentetik | Zubir | N. Demir | 12/15 | 19,80 |
| 08.10.2026 | Ankara | Maiden | 1400 Kum | Yeşil Orman | M. Arslan | 8/8 | 43,55 |
| 06.10.2026 | Adana | Şartlı 19 | 1300 Kum | Zubir | N. Demir | 5/9 | 14,05 |
| 03.10.2026 | Ankara | Handikap 16 | 2200 Çim | Tercal Nihat | Ö. Yıldırım | 8/9 | 4,50 |
| 03.10.2026 | Ankara | Handikap 16 | 2000 Kum | Nine Trees | M. Çelik | 4/8 | 14,00 |
| 03.10.2026 | Ankara | G 1 | 1500 Kum | Beyazışık | A. Kurşun | 11/17 | 13,65 |
| 02.10.2026 | İstanbul | G 2 | 1900 Çim | Aksu Efe | G. Kocakaya | 6/8 | 6,30 |
| 02.10.2026 | İstanbul | Şartlı 3 | 1500 Sentetik | Benim Sultanım | İ. Koyuncu | 7/12 | 22,80 |
| 01.10.2026 | Ankara | Maiden | 1200 Çim | Çimen Bera | S. Çelik | 4/8 | 26,70 |
| 01.10.2026 | Ankara | Handikap 15 | 1300 Kum | My Eagle | M. Çelik | 3/7 | 3,55 |
| 30.09.2026 | İstanbul | KV-7 | 2100 Sentetik | Atomic Cat | V. Abiş | 8/11 | 9,10 |
| 29.09.2026 | Adana | Handikap 15 | 1500 Sentetik | Nervoous Girl | F. Bebek | 15/17 | 35,15 |
Sık sorulanlar
Yusuf Uçar bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 255 koşuda 20 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Yusuf Uçar'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 02.11.2026, Şanlıurfa.
Yusuf Uçar en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok Ankara'da: 134 koşu, 10 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.