Antrenör
Tevfik Bardakcı
Tevfik Bardakcı'ın atları son 12 ayda 47 koşuya çıktı, 7 birincilik ve 14 ilk üç derece aldı. En çok Adana'da koştu (22 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Tevfik Bardakcı antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 36 | 6 | 4 | 3 | %16,7 | %36,1 | – |
| Son 12 ay | 47 | 7 | 4 | 3 | %14,9 | %29,8 | – |
| 2020'den bu yana | 353 | 74 | 57 | 43 | %21,0 | %49,3 | −%13,0 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 07.11.2026, Ankara.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 36 | 6 | 4 | 3 | %16,7 | %36,1 |
| 2025 | 67 | 12 | 9 | 6 | %17,9 | %40,3 |
| 2024 | 65 | 13 | 9 | 15 | %20,0 | %56,9 |
| 2023 | 57 | 19 | 10 | 4 | %33,3 | %57,9 |
| 2022 | 6 | 1 | 1 | 1 | 1/6 | 3/6 |
| 2021 | 36 | 9 | 5 | 4 | %25,0 | %50,0 |
| 2020 | 86 | 14 | 19 | 10 | %16,3 | %50,0 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Adana | 22 | 2 | 2 | 2 | %9,1* | %27,3* |
| Ankara | 11 | 1 | 1 | 0 | %9,1* | %18,2* |
| Kocaeli | 5 | 3 | 1 | 1 | 3/5 | 5/5 |
| İstanbul | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Bursa | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Antalya | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| İzmir | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 23 | 5 | 2 | 2 | %21,7* | %39,1* |
| Çim · Normal | 10 | 1 | 1 | 1 | %10,0* | %30,0* |
| Kum · Islak | 5 | 1 | 0 | 0 | 1/5 | 1/5 |
| Sentetik · Normal | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 8 | 0 | 1 | 1 | 0/8 | 2/8 |
| 1201–1600 m | 27 | 3 | 2 | 2 | %11,1* | %25,9* |
| 1601–2000 m | 10 | 4 | 1 | 0 | %40,0* | %50,0* |
| 2001+ m | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 42 | 7 | 3 | 3 | %16,7 | %31,0 |
| Arap | 5 | 0 | 1 | 0 | 0/5 | 1/5 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Maiden | 16 | 1 | 0 | 0 | %6,3* | %6,3* |
| Şartlı | 15 | 3 | 3 | 1 | %20,0* | %46,7* |
| Handikap | 6 | 1 | 1 | 1 | 1/6 | 3/6 |
| KV-7 | 5 | 2 | 0 | 0 | 2/5 | 2/5 |
| G | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| KV-9 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Kısa Vade Handikap | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
| Maiden/Satış | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ankara | 159 | 32 | 31 | 21 | %20,1 | %52,8 |
| Adana | 104 | 22 | 9 | 14 | %21,2 | %43,3 |
| İstanbul | 63 | 11 | 10 | 6 | %17,5 | %42,9 |
| Bursa | 10 | 2 | 2 | 1 | %20,0* | %50,0* |
| Kocaeli | 10 | 5 | 3 | 1 | %50,0* | %90,0* |
| Antalya | 5 | 1 | 1 | 0 | 1/5 | 2/5 |
| İzmir | 2 | 1 | 1 | 0 | 1/2 | 2/2 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Çim · Normal | 148 | 30 | 18 | 23 | %20,3 | %48,0 |
| Kum · Normal | 135 | 30 | 23 | 14 | %22,2 | %49,6 |
| Sentetik · Normal | 14 | 1 | 5 | 0 | %7,1* | %42,9* |
| Kum · Islak | 10 | 1 | 1 | 1 | %10,0* | %30,0* |
| Çim · Yumuşak | 9 | 4 | 2 | 2 | 4/9 | 8/9 |
| Çim · Çok Yumuşak | 8 | 2 | 1 | 1 | 2/8 | 4/8 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 7 | 0 | 2 | 0 | 0/7 | 2/7 |
| Kum · Nemli | 7 | 1 | 2 | 1 | 1/7 | 4/7 |
| Kum · Sulu | 6 | 1 | 2 | 1 | 1/6 | 4/6 |
| Çim · Çok Ağır | 4 | 2 | 0 | 0 | 2/4 | 2/4 |
| Çim · Ağır | 3 | 1 | 1 | 0 | 1/3 | 2/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 43 | 8 | 9 | 6 | %18,6 | %53,5 |
| 1201–1600 m | 168 | 32 | 27 | 20 | %19,0 | %47,0 |
| 1601–2000 m | 78 | 18 | 11 | 11 | %23,1 | %51,3 |
| 2001+ m | 64 | 16 | 10 | 6 | %25,0 | %50,0 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 291 | 62 | 45 | 36 | %21,3 | %49,1 |
| Arap | 62 | 12 | 12 | 7 | %19,4 | %50,0 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 113 | 29 | 23 | 12 | %25,7 | %56,6 |
| Handikap | 54 | 9 | 11 | 10 | %16,7 | %55,6 |
| Maiden | 51 | 12 | 4 | 1 | %23,5 | %33,3 |
| G | 47 | 8 | 1 | 2 | %17,0 | %23,4 |
| KV-7 | 25 | 5 | 5 | 6 | %20,0* | %64,0* |
| KV-6 | 20 | 3 | 4 | 5 | %15,0* | %60,0* |
| KV-8 | 19 | 4 | 4 | 3 | %21,1* | %57,9* |
| A | 12 | 2 | 2 | 1 | %16,7* | %41,7* |
| KV-9 | 8 | 2 | 3 | 1 | 2/8 | 6/8 |
| Satış | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
| Kısa Vade Handikap | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
| Maiden/Satış | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| A. Çelik | 8 | 1 | 1 | 0 | 1/8 | 2/8 |
| M. Kaya | 7 | 2 | 0 | 1 | 2/7 | 3/7 |
| M. Çelik | 6 | 1 | 0 | 0 | 1/6 | 1/6 |
| M. Arslan | 6 | 0 | 1 | 0 | 0/6 | 1/6 |
| E. Çankaya | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
| F. Sansar | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
| E. Cankılıç | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| S. Kaya | 2 | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 |
| M. Akgöbek | 2 | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 |
| M. Çelik | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Felix Perla | 13 | 5 | 1 | 2 | %38,5* | %61,5* |
| Queen Of Albany | 7 | 0 | 0 | 0 | 0/7 | 0/7 |
| Paskalovıc | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| Gün Işıtan | 5 | 0 | 1 | 0 | 0/5 | 1/5 |
| Flyıng Vısıt | 4 | 1 | 0 | 0 | 1/4 | 1/4 |
| Lady Melıan | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Torasbos | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
| Reşatbeyli | 2 | 1 | 1 | 0 | 1/2 | 2/2 |
| Pasör | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Severus Snape | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.11.2026 | Ankara | Şartlı 5 | 1600 Çim | Queen Of Albany | M. Çelik | 6/12 | 4,55 |
| 31.10.2026 | Ankara | Handikap 16 | 1400 Kum | Queen Of Albany | E. Cankılıç | 4/9 | 6,85 |
| 17.10.2026 | Ankara | G 2 | 2000 Kum | Felix Perla | E. Çankaya | 7/9 | 28,10 |
| 24.09.2026 | Ankara | KV-9 | 2100 Kum | Felix Perla | M. Çelik | 5/7 | 18,55 |
| 23.09.2026 | İstanbul | KV-7 | 1300 Sentetik | Queen Of Albany | M. Kaya | 9/9 | 17,05 |
| 23.09.2026 | İstanbul | Şartlı 1 | 1200 Sentetik | Pasör | M. Kaya | 11/13 | 10,10 |
| 12.09.2026 | İzmir | KV-7 | 1400 Kum | Felix Perla | M. Kaya | 1/6 | 3,00 |
| 07.09.2026 | Bursa | Şartlı 3 | 1400 Çim | Queen Of Albany | F. Sansar | 4/14 | 5,60 |
| 27.08.2026 | Kocaeli | KV-7 | 1900 Kum | Felix Perla | S. Kaya | 1/8 | 2,45 |
| 28.07.2026 | Kocaeli | Kısa Vade Handikap 22 | 1400 Kum | Felix Perla | M. Kaya | 3/7 | 1,95 |
| 02.07.2026 | Kocaeli | Şartlı 5 | 2000 Kum | Felix Perla | N. Avci | 1/11 | 3,90 |
| 23.06.2026 | Ankara | Maiden | 1500 Kum | Paskalovıc | M. Arslan | 8/10 | 23,90 |
| 18.06.2026 | Kocaeli | Şartlı 4 | 1500 Kum | Felix Perla | A. Altın | 2/12 | 2,90 |
| 15.06.2026 | Bursa | Şartlı 5 | 2000 Çim | Severus Snape | S. Kaya | 5/8 | 3,10 |
| 11.06.2026 | Ankara | Şartlı 1 | 1000 Çim | Bomboloni | E. Çankaya | 2/8 | 8,90 |
| 06.06.2026 | Ankara | Şartlı 4 | 1400 Kum | Felix Perla | İ. Yıldırım | 7/8 | 3,35 |
| 28.05.2026 | Ankara | Maiden | 1200 Çim | Torasbos | E. Çankaya | 7/12 | 4,60 |
| 23.05.2026 | Ankara | Handikap 16 | 1400 Kum | Felix Perla | M. Akgöbek | 1/9 | 3,70 |
| 21.05.2026 | Ankara | Maiden | 1900 Çim | Paskalovıc | M. Akgöbek | 7/11 | 40,25 |
| 12.05.2026 | Ankara | Maiden | 1400 Çim | Paskalovıc | F. Sansar | 10/18 | 75,70 |
Sık sorulanlar
Tevfik Bardakcı bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 36 koşuda 6 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Tevfik Bardakcı'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 07.11.2026, Ankara.
Tevfik Bardakcı en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok Adana'da: 22 koşu, 2 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.