Antrenör
Serkan Süslü
Serkan Süslü'ın atları son 12 ayda 322 koşuya çıktı, 52 birincilik ve 149 ilk üç derece aldı. En çok Adana'da koştu (193 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Serkan Süslü antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 316 | 52 | 46 | 50 | %16,5 | %46,8 | −%34,5 |
| Son 12 ay | 322 | 52 | 47 | 50 | %16,1 | %46,3 | −%35,7 |
| 2020'den bu yana | 989 | 125 | 108 | 121 | %12,6 | %35,8 | −%29,0 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Programın tamamı: Adana at yarışı programı
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 316 | 52 | 46 | 50 | %16,5 | %46,8 |
| 2025 | 116 | 9 | 11 | 16 | %7,8 | %31,0 |
| 2024 | 102 | 15 | 12 | 10 | %14,7 | %36,3 |
| 2023 | 91 | 11 | 8 | 10 | %12,1 | %31,9 |
| 2022 | 112 | 8 | 8 | 14 | %7,1 | %26,8 |
| 2021 | 5 | 1 | 1 | 0 | 1/5 | 2/5 |
| 2020 | 247 | 29 | 22 | 21 | %11,7 | %29,1 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Adana | 193 | 32 | 28 | 30 | %16,6 | %46,6 |
| Ankara | 84 | 10 | 13 | 10 | %11,9 | %39,3 |
| Kocaeli | 24 | 7 | 3 | 6 | %29,2* | %66,7* |
| İstanbul | 18 | 2 | 1 | 4 | %11,1* | %38,9* |
| Bursa | 2 | 1 | 1 | 0 | 1/2 | 2/2 |
| Antalya | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 168 | 30 | 28 | 31 | %17,9 | %53,0 |
| Çim · Normal | 48 | 3 | 3 | 8 | %6,3 | %29,2 |
| Kum · Sulu | 32 | 5 | 5 | 5 | %15,6 | %46,9 |
| Sentetik · Normal | 17 | 3 | 2 | 2 | %17,6* | %41,2* |
| Kum · Islak | 17 | 7 | 3 | 2 | %41,2* | %70,6* |
| Kum · Nemli | 13 | 3 | 2 | 0 | %23,1* | %38,5* |
| Çim · Biraz Yumuşak | 11 | 1 | 1 | 1 | %9,1* | %27,3* |
| Çim · Yumuşak | 8 | 0 | 2 | 1 | 0/8 | 3/8 |
| Çim · Çok Ağır | 4 | 0 | 1 | 0 | 0/4 | 1/4 |
| Çim · Çok Yumuşak | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 48 | 6 | 5 | 5 | %12,5 | %33,3 |
| 1201–1600 m | 136 | 26 | 18 | 22 | %19,1 | %48,5 |
| 1601–2000 m | 106 | 16 | 19 | 18 | %15,1 | %50,0 |
| 2001+ m | 32 | 4 | 5 | 5 | %12,5 | %43,8 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 258 | 42 | 38 | 44 | %16,3 | %48,1 |
| Arap | 64 | 10 | 9 | 6 | %15,6 | %39,1 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 111 | 16 | 21 | 16 | %14,4 | %47,7 |
| Handikap | 79 | 18 | 7 | 14 | %22,8 | %49,4 |
| Maiden | 59 | 9 | 7 | 7 | %15,3 | %39,0 |
| G | 17 | 0 | 1 | 5 | %0,0* | %35,3* |
| KV-8 | 15 | 5 | 2 | 2 | %33,3* | %60,0* |
| KV-6 | 14 | 1 | 3 | 2 | %7,1* | %42,9* |
| KV-9 | 12 | 1 | 4 | 3 | %8,3* | %66,7* |
| KV-7 | 6 | 2 | 0 | 0 | 2/6 | 2/6 |
| Kısa Vade Handikap | 4 | 0 | 1 | 1 | 0/4 | 2/4 |
| Satış | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Maiden/Satış | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Adana | 348 | 45 | 40 | 48 | %12,9 | %38,2 |
| Bursa | 179 | 23 | 13 | 13 | %12,8 | %27,4 |
| Ankara | 153 | 20 | 21 | 18 | %13,1 | %38,6 |
| Antalya | 115 | 12 | 12 | 14 | %10,4 | %33,0 |
| Kocaeli | 94 | 13 | 13 | 15 | %13,8 | %43,6 |
| İstanbul | 58 | 5 | 6 | 8 | %8,6 | %32,8 |
| İzmir | 42 | 7 | 3 | 5 | %16,7 | %35,7 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 501 | 73 | 65 | 74 | %14,6 | %42,3 |
| Çim · Normal | 240 | 19 | 17 | 22 | %7,9 | %24,2 |
| Sentetik · Normal | 81 | 8 | 7 | 11 | %9,9 | %32,1 |
| Kum · Nemli | 38 | 5 | 5 | 1 | %13,2 | %28,9 |
| Kum · Sulu | 32 | 5 | 5 | 5 | %15,6 | %46,9 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 28 | 2 | 1 | 2 | %7,1* | %17,9* |
| Kum · Islak | 26 | 9 | 4 | 3 | %34,6* | %61,5* |
| Çim · Yumuşak | 20 | 2 | 2 | 2 | %10,0* | %30,0* |
| Çim · Çok Yumuşak | 14 | 1 | 1 | 1 | %7,1* | %21,4* |
| Çim · Ağır | 5 | 1 | 0 | 0 | 1/5 | 1/5 |
| Çim · Çok Ağır | 4 | 0 | 1 | 0 | 0/4 | 1/4 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 190 | 26 | 21 | 19 | %13,7 | %34,7 |
| 1201–1600 m | 448 | 57 | 45 | 60 | %12,7 | %36,2 |
| 1601–2000 m | 282 | 36 | 32 | 30 | %12,8 | %34,8 |
| 2001+ m | 69 | 6 | 10 | 12 | %8,7 | %40,6 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 676 | 87 | 75 | 93 | %12,9 | %37,7 |
| Arap | 313 | 38 | 33 | 28 | %12,1 | %31,6 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 331 | 46 | 28 | 36 | %13,9 | %33,2 |
| Şartlı | 305 | 35 | 39 | 35 | %11,5 | %35,7 |
| Maiden | 205 | 28 | 20 | 26 | %13,7 | %36,1 |
| KV-6 | 29 | 3 | 3 | 4 | %10,3* | %34,5* |
| KV-8 | 28 | 7 | 6 | 3 | %25,0* | %57,1* |
| G | 26 | 1 | 1 | 7 | %3,8* | %34,6* |
| KV-7 | 22 | 3 | 1 | 3 | %13,6* | %31,8* |
| Satış | 15 | 0 | 3 | 2 | %0,0* | %33,3* |
| KV-9 | 14 | 1 | 4 | 3 | %7,1* | %57,1* |
| Kısa Vade Handikap | 7 | 0 | 1 | 1 | 0/7 | 2/7 |
| Maiden/Satış | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
| A | 3 | 1 | 1 | 0 | 1/3 | 2/3 |
| Kadın Binici | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| M. Solmaz | 100 | 19 | 21 | 14 | %19,0 | %54,0 |
| M. Çelik | 40 | 4 | 5 | 6 | %10,0 | %37,5 |
| V. Abiş | 24 | 5 | 6 | 3 | %20,8* | %58,3* |
| A. Çelik | 21 | 4 | 1 | 3 | %19,0* | %38,1* |
| A. Sözen | 11 | 2 | 3 | 3 | %18,2* | %72,7* |
| M. Çelik | 11 | 2 | 1 | 5 | %18,2* | %72,7* |
| E. Cankılıç | 10 | 2 | 2 | 1 | %20,0* | %50,0* |
| M. Sunkar | 9 | 1 | 0 | 1 | 1/9 | 2/9 |
| G. Kocakaya | 9 | 1 | 2 | 1 | 1/9 | 4/9 |
| H. Çizik | 9 | 2 | 0 | 1 | 2/9 | 3/9 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tam Time | 13 | 5 | 4 | 1 | %38,5* | %76,9* |
| Calvados | 12 | 6 | 4 | 0 | %50,0* | %83,3* |
| Dragon Kingdom | 12 | 3 | 3 | 2 | %25,0* | %66,7* |
| My Lady Bug | 11 | 1 | 3 | 3 | %9,1* | %63,6* |
| Southern Secret | 11 | 2 | 1 | 2 | %18,2* | %45,5* |
| Winning Dragon | 11 | 2 | 1 | 4 | %18,2* | %63,6* |
| Cazgır Yaşar | 10 | 3 | 2 | 0 | %30,0* | %50,0* |
| Hood River | 10 | 3 | 0 | 2 | %30,0* | %50,0* |
| Schatz | 9 | 2 | 0 | 2 | 2/9 | 4/9 |
| Zidan | 9 | 2 | 0 | 1 | 2/9 | 3/9 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.11.2026 | Adana | Handikap 16 | 2000 Kum | My Lady Bug | A. Çelik | 5/7 | 2,05 |
| 25.10.2026 | Adana | Maiden | 1300 Sentetik | Sonasiye | M. Akgöbek | 9/15 | 36,05 |
| 25.10.2026 | Adana | Maiden | 1300 Sentetik | Nailin Gülü | M. Arslan | 12/14 | 68,75 |
| 25.10.2026 | Adana | Handikap 17 | 1400 Sentetik | Ally Sue | M. Özdemir | 8/11 | 36,20 |
| 11.10.2026 | Adana | Şartlı 3 | 1500 Sentetik | Ally Sue | M. Sunkar | 8/15 | 16,45 |
| 11.10.2026 | Adana | Maiden | 1400 Sentetik | Bobidik | M. Sunkar | 1/13 | 6,20 |
| 11.10.2026 | Adana | Handikap 15 | 1900 Sentetik | Southern Secret | M. Sunkar | 5/11 | 10,35 |
| 11.10.2026 | Adana | Maiden | 1400 Sentetik | Acacius | M. Sunkar | 12/13 | 55,50 |
| 01.10.2026 | Kocaeli | Handikap 21 | 1400 Kum | Dark Veyron | G. Özçelik | 1/11 | 3,55 |
| 01.10.2026 | Kocaeli | Handikap 15 | 2000 Kum | Female Warrior | G. Özçelik | 3/9 | 9,50 |
| 29.09.2026 | Adana | Şartlı 4 | 1300 Kum | Lamberhurst | V. Abiş | 1/8 | 1,50 |
| 20.09.2026 | İstanbul | KV-9 | 2000 Sentetik | Calvados | G. Kocakaya | 2/4 | 2,50 |
| 20.09.2026 | İstanbul | KV-9 | 2000 Sentetik | Metal Heart | A. Sözen | 3/4 | 6,45 |
| 19.09.2026 | Ankara | Handikap 21 | 1600 Çim | Princess Qali | M. Uyar | 3/6 | 12,45 |
| 18.09.2026 | İstanbul | Handikap 15 | 1900 Çim | Southern Secret | G. Özçelik | 6/14 | 5,90 |
| 16.09.2026 | İstanbul | Handikap 16 | 1300 Çim | Sillage | M. Uyar | 5/9 | 3,75 |
| 15.09.2026 | Kocaeli | Şartlı 4 | 1400 Kum | Lamberhurst | G. Özçelik | 2/13 | 3,65 |
| 15.09.2026 | Kocaeli | Handikap 16 | 1400 Kum | Winning Dragon | G. Özçelik | 9/12 | 11,40 |
| 12.09.2026 | Ankara | Şartlı 3 | 1600 Çim | Princess Qali | N. Demir | 3/8 | 11,35 |
| 06.09.2026 | Adana | Handikap 14 | 1900 Kum | Southern Secret | M. Çelik | 1/16 | 2,75 |
Sık sorulanlar
Serkan Süslü bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 316 koşuda 52 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Serkan Süslü'ın bugün koşan atları hangileri?
Adana 3. koşu 18:30, MY LADY BUG; Adana 5. koşu 19:30, FELICIA STAR.
Serkan Süslü en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok Adana'da: 193 koşu, 32 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.