Jokey
Mustafa Çiçek
Mustafa Çiçek son 12 ayda 861 koşuya çıktı, 147 birincilik ve 380 ilk üç derece aldı. En çok İzmir'da koştu (444 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Mustafa Çiçek jokey istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 737 | 124 | 112 | 90 | %16,8 | %44,2 | −%35,5 |
| Son 12 ay | 861 | 147 | 131 | 102 | %17,1 | %44,1 | −%35,2 |
| 2020'den bu yana | 7061 | 1188 | 1037 | 985 | %16,8 | %45,5 | −%39,3 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Jokey İstatistikleri.
Bugünkü binişleri
Bugün binişi yok. Son koşu: 07.11.2026, İzmir.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 737 | 124 | 112 | 90 | %16,8 | %44,2 |
| 2025 | 929 | 147 | 123 | 118 | %15,8 | %41,8 |
| 2024 | 1039 | 171 | 159 | 151 | %16,5 | %46,3 |
| 2023 | 1199 | 203 | 188 | 186 | %16,9 | %48,1 |
| 2022 | 1170 | 211 | 163 | 164 | %18,0 | %46,0 |
| 2021 | 1155 | 189 | 173 | 148 | %16,4 | %44,2 |
| 2020 | 832 | 143 | 119 | 128 | %17,2 | %46,9 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İzmir | 444 | 87 | 77 | 57 | %19,6 | %49,8 |
| Bursa | 227 | 37 | 39 | 22 | %16,3 | %43,2 |
| Kocaeli | 112 | 15 | 7 | 14 | %13,4 | %32,1 |
| İstanbul | 77 | 8 | 8 | 9 | %10,4 | %32,5 |
| Adana | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 484 | 82 | 76 | 60 | %16,9 | %45,0 |
| Çim · Normal | 113 | 14 | 20 | 12 | %12,4 | %40,7 |
| Kum · Nemli | 106 | 18 | 12 | 17 | %17,0 | %44,3 |
| Kum · Islak | 46 | 10 | 13 | 2 | %21,7 | %54,3 |
| Kum · Sulu | 39 | 12 | 3 | 3 | %30,8 | %46,2 |
| Sentetik · Normal | 37 | 5 | 2 | 2 | %13,5 | %24,3 |
| Çim · Çok Yumuşak | 21 | 4 | 4 | 2 | %19,0* | %47,6* |
| Sentetik · Nemli | 5 | 0 | 1 | 2 | 0/5 | 3/5 |
| Çim · Biraz Ağır | 4 | 0 | 0 | 2 | 0/4 | 2/4 |
| Çim · Yumuşak | 4 | 1 | 0 | 0 | 1/4 | 1/4 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 164 | 29 | 23 | 19 | %17,7 | %43,3 |
| 1201–1600 m | 417 | 74 | 61 | 52 | %17,7 | %44,8 |
| 1601–2000 m | 232 | 39 | 40 | 26 | %16,8 | %45,3 |
| 2001+ m | 48 | 5 | 7 | 5 | %10,4 | %35,4 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 516 | 93 | 81 | 63 | %18,0 | %45,9 |
| Arap | 345 | 54 | 50 | 39 | %15,7 | %41,4 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İzmir | 2978 | 554 | 479 | 442 | %18,6 | %49,5 |
| Bursa | 1732 | 316 | 271 | 226 | %18,2 | %46,9 |
| İstanbul | 1284 | 111 | 139 | 158 | %8,6 | %31,8 |
| Kocaeli | 839 | 157 | 114 | 128 | %18,7 | %47,6 |
| Antalya | 178 | 45 | 30 | 24 | %25,3 | %55,6 |
| Ankara | 47 | 5 | 4 | 7 | %10,6 | %34,0 |
| Adana | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 3258 | 593 | 540 | 476 | %18,2 | %49,4 |
| Çim · Normal | 1714 | 279 | 239 | 221 | %16,3 | %43,1 |
| Sentetik · Normal | 829 | 98 | 95 | 110 | %11,8 | %36,6 |
| Kum · Nemli | 431 | 84 | 56 | 69 | %19,5 | %48,5 |
| Kum · Islak | 304 | 58 | 48 | 43 | %19,1 | %49,0 |
| Çim · Çok Yumuşak | 133 | 12 | 21 | 12 | %9,0 | %33,8 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 122 | 27 | 10 | 13 | %22,1 | %41,0 |
| Çim · Yumuşak | 114 | 8 | 10 | 19 | %7,0 | %32,5 |
| Kum · Sulu | 94 | 20 | 9 | 16 | %21,3 | %47,9 |
| Çim · Ağır | 25 | 6 | 5 | 1 | %24,0* | %48,0* |
| Çim · Çok Ağır | 13 | 1 | 1 | 1 | %7,7* | %23,1* |
| Çim · Biraz Ağır | 11 | 1 | 0 | 2 | %9,1* | %27,3* |
| Sentetik · Nemli | 7 | 0 | 1 | 2 | 0/7 | 3/7 |
| Sentetik · Islak | 6 | 1 | 2 | 0 | 1/6 | 3/6 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 1384 | 261 | 224 | 179 | %18,9 | %48,0 |
| 1201–1600 m | 3292 | 547 | 483 | 450 | %16,6 | %45,0 |
| 1601–2000 m | 1874 | 317 | 269 | 277 | %16,9 | %46,1 |
| 2001+ m | 511 | 63 | 61 | 79 | %12,3 | %39,7 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 4132 | 715 | 600 | 576 | %17,3 | %45,8 |
| Arap | 2929 | 473 | 437 | 409 | %16,1 | %45,0 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok bindiği antrenörler
| Antrenör | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| M. Türkoğlu | 30 | 9 | 6 | 3 | %30,0 | %60,0 |
| O. Demir | 29 | 6 | 6 | 1 | %20,7* | %44,8* |
| K. Şengel | 27 | 4 | 4 | 7 | %14,8* | %55,6* |
| H. Dolmaz | 23 | 4 | 2 | 2 | %17,4* | %34,8* |
| B. Gül | 22 | 5 | 4 | 4 | %22,7* | %59,1* |
| H. Yüzbaşı | 19 | 3 | 5 | 1 | %15,8* | %47,4* |
| M. Dolak | 18 | 2 | 5 | 2 | %11,1* | %50,0* |
| R. Yıldız | 18 | 10 | 1 | 1 | %55,6* | %66,7* |
| M. Tezel | 17 | 5 | 2 | 3 | %29,4* | %58,8* |
| Y. Akkılıç | 17 | 2 | 3 | 3 | %11,8* | %47,1* |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok bindiği atlar
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Junior Başkan | 11 | 4 | 0 | 0 | %36,4* | %36,4* |
| Son İzci | 9 | 4 | 1 | 0 | 4/9 | 5/9 |
| War Storm | 8 | 4 | 1 | 1 | 4/8 | 6/8 |
| No Brakes | 8 | 1 | 2 | 0 | 1/8 | 3/8 |
| Çelik Mengene | 7 | 2 | 1 | 1 | 2/7 | 4/7 |
| Tataruşağı | 7 | 1 | 1 | 1 | 1/7 | 3/7 |
| Queen Sev | 7 | 2 | 2 | 1 | 2/7 | 5/7 |
| Peloş My Love | 7 | 1 | 2 | 0 | 1/7 | 3/7 |
| Canyaman | 6 | 2 | 2 | 1 | 2/6 | 5/6 |
| Kara Bereli | 6 | 3 | 1 | 1 | 3/6 | 5/6 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Antrenör | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.11.2026 | İzmir | KV-8 | 1400 Kum | Lungta | Y. Arslanca | 4/5 | 4,25 |
| 07.11.2026 | İzmir | Handikap 16 | 1400 Kum | Madrigor | Ş. Çeke | 6/12 | 10,60 |
| 07.11.2026 | İzmir | KV-6 | 1600 Kum | Canvelo | Y. Arslanca | 2/11 | 2,20 |
| 07.11.2026 | İzmir | Maiden | 1600 Kum | Golden Best | B. Gül | 1/12 | 6,10 |
| 07.11.2026 | İzmir | Şartlı 4 | 1600 Kum | Dostbaşar | A. Öcal | 8/8 | 3,85 |
| 06.11.2026 | Bursa | Maiden | 1300 Kum | Hamza Kızı | E. Altın | 5/12 | 3,05 |
| 06.11.2026 | Bursa | KV-6 | 1900 Kum | Çelik Mengene | M. Türkoğlu | 7/8 | 3,20 |
| 06.11.2026 | Bursa | Şartlı 3 | 1400 Kum | Çağrı Han | R. Kılıç | 6/8 | 4,10 |
| 06.11.2026 | Bursa | Handikap 15 | 1300 Kum | Halidağa | Ş. Gümüş | 1/13 | 7,60 |
| 06.11.2026 | Bursa | Şartlı 4 | 1800 Kum | Baka Baba | E. Avcı | 4/9 | 2,30 |
| 06.11.2026 | Bursa | Handikap 15 | 2000 Kum | Boreal | A. Olcar | 2/8 | 6,40 |
| 05.11.2026 | İzmir | Maiden | 1400 Kum | Süleyman Ağa | A. Öksüzler | 11/13 | 9,00 |
| 05.11.2026 | İzmir | Handikap 14 | 1400 Kum | Teksevdam | M. Yalçın | 3/10 | 23,70 |
| 05.11.2026 | İzmir | KV-6 | 1200 Kum | Akgobak | Y. Arslanca | 5/11 | 8,65 |
| 05.11.2026 | İzmir | Handikap 14 | 1600 Kum | Somebody Loves You | B. Gül | 3/5 | 5,00 |
| 05.11.2026 | İzmir | Maiden | 1400 Kum | Baş Yargıç | M. Pakel | 5/12 | 4,80 |
| 05.11.2026 | İzmir | Şartlı 4 | 1600 Kum | Sonanda | N. Gönültaş | 1/10 | 1,90 |
| 03.11.2026 | Kocaeli | KV-7 | 1500 Kum | Sağlamcan | T. Çekici | 1/6 | 2,40 |
| 03.11.2026 | Kocaeli | Maiden | 1500 Kum | Steel Hunter | G. Taşdelen | 6/11 | 6,30 |
| 03.11.2026 | Kocaeli | KV-7 | 1200 Kum | My Dream Serap | S. Yanmaz | 3/6 | 2,60 |
Sık sorulanlar
Mustafa Çiçek bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 737 koşuda 124 birincilik aldı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Mustafa Çiçek bugün hangi atlara biniyor?
Bugün binişi yok. Son koşu 07.11.2026, İzmir.
Mustafa Çiçek en çok hangi hipodromda bindi?
Son 12 ayda en çok İzmir'da: 444 koşu, 87 birincilik.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Jokey İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca jokeyin kendi atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.