Antrenör
Regaip Yıldız
Regaip Yıldız'ın atları son 12 ayda 85 koşuya çıktı, 18 birincilik ve 29 ilk üç derece aldı. En çok İzmir'da koştu (69 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Regaip Yıldız antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 85 | 18 | 6 | 5 | %21,2 | %34,1 | −%0,4 |
| Son 12 ay | 85 | 18 | 6 | 5 | %21,2 | %34,1 | −%0,4 |
| 2020'den bu yana | 869 | 86 | 93 | 74 | %9,9 | %29,1 | −%41,6 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 06.11.2026, İstanbul.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 85 | 18 | 6 | 5 | %21,2 | %34,1 |
| 2024 | 135 | 13 | 15 | 9 | %9,6 | %27,4 |
| 2023 | 280 | 20 | 27 | 23 | %7,1 | %25,0 |
| 2022 | 149 | 14 | 18 | 10 | %9,4 | %28,2 |
| 2021 | 60 | 5 | 7 | 4 | %8,3 | %26,7 |
| 2020 | 160 | 16 | 20 | 23 | %10,0 | %36,9 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İzmir | 69 | 14 | 4 | 5 | %20,3 | %33,3 |
| İstanbul | 7 | 1 | 2 | 0 | 1/7 | 3/7 |
| Bursa | 6 | 2 | 0 | 0 | 2/6 | 2/6 |
| Antalya | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 55 | 9 | 4 | 3 | %16,4 | %29,1 |
| Çim · Normal | 9 | 2 | 0 | 1 | 2/9 | 3/9 |
| Sentetik · Normal | 8 | 2 | 2 | 0 | 2/8 | 4/8 |
| Kum · Sulu | 5 | 2 | 0 | 0 | 2/5 | 2/5 |
| Kum · Nemli | 4 | 1 | 0 | 0 | 1/4 | 1/4 |
| Kum · Islak | 3 | 2 | 0 | 1 | 2/3 | 3/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 24 | 5 | 1 | 1 | %20,8* | %29,2* |
| 1201–1600 m | 39 | 6 | 4 | 3 | %15,4 | %33,3 |
| 1601–2000 m | 18 | 6 | 1 | 1 | %33,3* | %44,4* |
| 2001+ m | 4 | 1 | 0 | 0 | 1/4 | 1/4 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 52 | 14 | 4 | 3 | %26,9 | %40,4 |
| Arap | 33 | 4 | 2 | 2 | %12,1 | %24,2 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 35 | 7 | 2 | 5 | %20,0 | %40,0 |
| Handikap | 25 | 6 | 1 | 0 | %24,0* | %28,0* |
| Maiden | 15 | 4 | 1 | 0 | %26,7* | %33,3* |
| KV-6 | 5 | 1 | 1 | 0 | 1/5 | 2/5 |
| KV-8 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| KV-7 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
| Kısa Vade Handikap | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İzmir | 642 | 64 | 72 | 57 | %10,0 | %30,1 |
| Antalya | 175 | 17 | 15 | 11 | %9,7 | %24,6 |
| Bursa | 26 | 2 | 2 | 2 | %7,7* | %23,1* |
| İstanbul | 10 | 1 | 3 | 1 | %10,0* | %50,0* |
| Kocaeli | 10 | 1 | 0 | 3 | %10,0* | %40,0* |
| Adana | 6 | 1 | 1 | 0 | 1/6 | 2/6 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 424 | 48 | 48 | 43 | %11,3 | %32,8 |
| Çim · Normal | 187 | 16 | 20 | 13 | %8,6 | %26,2 |
| Sentetik · Normal | 89 | 8 | 9 | 5 | %9,0 | %24,7 |
| Kum · Nemli | 55 | 5 | 7 | 3 | %9,1 | %27,3 |
| Kum · Islak | 49 | 4 | 4 | 5 | %8,2 | %26,5 |
| Çim · Çok Yumuşak | 15 | 0 | 2 | 1 | %0,0* | %20,0* |
| Çim · Yumuşak | 14 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
| Kum · Sulu | 12 | 2 | 1 | 0 | %16,7* | %25,0* |
| Çim · Biraz Yumuşak | 12 | 0 | 2 | 2 | %0,0* | %33,3* |
| Sentetik · Nemli | 5 | 1 | 0 | 1 | 1/5 | 2/5 |
| Çim · Ağır | 5 | 2 | 0 | 1 | 2/5 | 3/5 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 178 | 16 | 21 | 19 | %9,0 | %31,5 |
| 1201–1600 m | 385 | 37 | 40 | 27 | %9,6 | %27,0 |
| 1601–2000 m | 254 | 29 | 27 | 22 | %11,4 | %30,7 |
| 2001+ m | 52 | 4 | 5 | 6 | %7,7 | %28,8 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 523 | 54 | 63 | 48 | %10,3 | %31,5 |
| Arap | 346 | 32 | 30 | 26 | %9,2 | %25,4 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 328 | 36 | 32 | 34 | %11,0 | %31,1 |
| Şartlı | 288 | 25 | 37 | 24 | %8,7 | %29,9 |
| Maiden | 163 | 19 | 17 | 9 | %11,7 | %27,6 |
| Satış | 24 | 2 | 1 | 1 | %8,3* | %16,7* |
| KV-6 | 22 | 2 | 2 | 1 | %9,1* | %22,7* |
| KV-7 | 19 | 2 | 2 | 2 | %10,5* | %31,6* |
| KV-8 | 16 | 0 | 2 | 2 | %0,0* | %25,0* |
| KV-9 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
| A | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| G | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Maiden/Satış | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Kısa Vade Handikap | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| M. Çiçek | 18 | 10 | 1 | 1 | %55,6* | %66,7* |
| A. Küründük | 8 | 1 | 0 | 0 | 1/8 | 1/8 |
| B. Baguç | 6 | 1 | 2 | 0 | 1/6 | 3/6 |
| S. Akşın | 5 | 0 | 0 | 2 | 0/5 | 2/5 |
| Ö. Özen | 4 | 1 | 0 | 0 | 1/4 | 1/4 |
| G. Gökçe | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| B. Bülbül | 3 | 1 | 2 | 0 | 1/3 | 3/3 |
| M. Göl | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| H. Gökçe | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
| A. İnci | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| War Storm | 13 | 3 | 2 | 1 | %23,1* | %46,2* |
| Junior Başkan | 12 | 4 | 0 | 1 | %33,3* | %41,7* |
| Waltz With Dreams | 8 | 1 | 0 | 0 | 1/8 | 1/8 |
| Çerkes Enver | 7 | 2 | 2 | 1 | 2/7 | 5/7 |
| Halay | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| Anka Erçelik | 4 | 2 | 1 | 0 | 2/4 | 3/4 |
| Hırçın Dadaş | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Baskınsoy | 4 | 1 | 0 | 0 | 1/4 | 1/4 |
| Dream Start | 3 | 1 | 1 | 0 | 1/3 | 2/3 |
| Liparit | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.11.2026 | İstanbul | KV-6 | 1400 Sentetik | Çerkes Enver | B. Bülbül | 2/7 | 6,25 |
| 18.10.2026 | İstanbul | Handikap 15 | 1300 Sentetik | Çerkes Enver | B. Bülbül | 1/10 | 3,20 |
| 04.10.2026 | İstanbul | Şartlı 5 | 1500 Sentetik | Çerkes Enver | B. Bülbül | 2/11 | 27,00 |
| 23.08.2026 | İstanbul | Handikap 15 | 1500 Sentetik | Waltz With Dreams | E. Akpınar | 4/10 | 6,00 |
| 09.08.2026 | İzmir | Şartlı 3 | 1200 Kum | Anka Erçelik | M. Çiçek | 1/6 | 1,60 |
| 08.08.2026 | İzmir | Şartlı 1 | 1200 Kum | Altın Küpeli | R. Ketme | 9/9 | 24,95 |
| 08.08.2026 | İzmir | Şartlı 1 | 1200 Kum | Kalemli Şahı | B. Mırık | 6/9 | 3,55 |
| 03.08.2026 | Bursa | Handikap 16 | 2000 Çim | War Storm | M. Çiçek | 8/8 | 14,45 |
| 01.08.2026 | İzmir | Maiden | 1200 Kum | Hırçın Dadaş | M. Göl | 10/11 | 27,50 |
| 29.07.2026 | İstanbul | Handikap 21 | 1500 Sentetik | Junior Başkan | Ö. Özen | 9/11 | 15,80 |
| 26.07.2026 | İzmir | Maiden | 1400 Kum | Anka Erçelik | M. Çiçek | 1/10 | 4,60 |
| 26.07.2026 | İzmir | Şartlı 5 | 1600 Kum | Waltz With Dreams | H. Gökçe | 4/7 | 9,60 |
| 26.07.2026 | İzmir | Handikap 17 | 1400 Kum | Halay | A. Küründük | 12/14 | 34,80 |
| 26.07.2026 | İzmir | Handikap 15 | 2000 Kum | War Storm | M. Çiçek | 1/9 | 4,85 |
| 18.07.2026 | İzmir | Handikap 16 | 1200 Kum | Waltz With Dreams | G. Gökçe | 7/10 | 5,60 |
| 18.07.2026 | İzmir | Şartlı 1 | 1200 Kum | Kara Bakla | İ. Soyad | 7/8 | 14,85 |
| 12.07.2026 | İzmir | Maiden | 1400 Kum | Hırçın Dadaş | M. Göl | 5/10 | 59,95 |
| 11.07.2026 | İzmir | Maiden | 1400 Kum | Anka Erçelik | B. Baguç | 2/10 | 15,75 |
| 11.07.2026 | İzmir | Handikap 15 | 1900 Kum | War Storm | B. Baguç | 2/12 | 9,95 |
| 06.07.2026 | Bursa | Şartlı 4 | 1300 Kum | Waltz With Dreams | H. Gökçe | 1/11 | 4,15 |
Sık sorulanlar
Regaip Yıldız bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 85 koşuda 18 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Regaip Yıldız'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 06.11.2026, İstanbul.
Regaip Yıldız en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok İzmir'da: 69 koşu, 14 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.