Antrenör
Gülşah Taşdelen
Gülşah Taşdelen'ın atları son 12 ayda 245 koşuya çıktı, 17 birincilik ve 45 ilk üç derece aldı. En çok Kocaeli'da koştu (118 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Gülşah Taşdelen antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 217 | 14 | 15 | 12 | %6,5 | %18,9 | −%50,6 |
| Son 12 ay | 245 | 17 | 16 | 12 | %6,9 | %18,4 | −%48,0 |
| 2020'den bu yana | 1472 | 87 | 99 | 116 | %5,9 | %20,5 | −%61,6 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 03.11.2026, Kocaeli.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 217 | 14 | 15 | 12 | %6,5 | %18,9 |
| 2025 | 189 | 10 | 11 | 16 | %5,3 | %19,6 |
| 2024 | 90 | 3 | 7 | 13 | %3,3 | %25,6 |
| 2023 | 150 | 10 | 12 | 10 | %6,7 | %21,3 |
| 2022 | 256 | 21 | 16 | 25 | %8,2 | %24,2 |
| 2021 | 427 | 20 | 26 | 26 | %4,7 | %16,9 |
| 2020 | 143 | 9 | 12 | 14 | %6,3 | %24,5 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kocaeli | 118 | 7 | 8 | 4 | %5,9 | %16,1 |
| Bursa | 64 | 7 | 4 | 6 | %10,9 | %26,6 |
| İstanbul | 49 | 3 | 3 | 1 | %6,1 | %14,3 |
| Ankara | 8 | 0 | 0 | 0 | 0/8 | 0/8 |
| İzmir | 6 | 0 | 1 | 1 | 0/6 | 2/6 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 143 | 8 | 11 | 6 | %5,6 | %17,5 |
| Kum · Nemli | 27 | 4 | 0 | 1 | %14,8* | %18,5* |
| Sentetik · Normal | 23 | 1 | 1 | 1 | %4,3* | %13,0* |
| Çim · Normal | 21 | 1 | 2 | 1 | %4,8* | %19,0* |
| Kum · Islak | 21 | 2 | 1 | 1 | %9,5* | %19,0* |
| Kum · Sulu | 4 | 1 | 0 | 2 | 1/4 | 3/4 |
| Çim · Çok Yumuşak | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 52 | 3 | 7 | 4 | %5,8 | %26,9 |
| 1201–1600 m | 130 | 11 | 5 | 3 | %8,5 | %14,6 |
| 1601–2000 m | 55 | 2 | 4 | 5 | %3,6 | %20,0 |
| 2001+ m | 8 | 1 | 0 | 0 | 1/8 | 1/8 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 140 | 11 | 6 | 7 | %7,9 | %17,1 |
| Arap | 105 | 6 | 10 | 5 | %5,7 | %20,0 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 84 | 6 | 7 | 5 | %7,1 | %21,4 |
| Şartlı | 75 | 5 | 2 | 5 | %6,7 | %16,0 |
| Maiden | 64 | 5 | 6 | 1 | %7,8 | %18,8 |
| Satış | 7 | 0 | 0 | 1 | 0/7 | 1/7 |
| G | 6 | 0 | 1 | 0 | 0/6 | 1/6 |
| KV-6 | 6 | 1 | 0 | 0 | 1/6 | 1/6 |
| KV-7 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Maiden/Satış | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kocaeli | 1024 | 58 | 68 | 76 | %5,7 | %19,7 |
| İstanbul | 222 | 11 | 13 | 17 | %5,0 | %18,5 |
| Bursa | 194 | 17 | 17 | 20 | %8,8 | %27,8 |
| İzmir | 17 | 1 | 1 | 2 | %5,9* | %23,5* |
| Ankara | 14 | 0 | 0 | 1 | %0,0* | %7,1* |
| Adana | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 938 | 52 | 60 | 74 | %5,5 | %19,8 |
| Sentetik · Normal | 141 | 7 | 7 | 11 | %5,0 | %17,7 |
| Kum · Nemli | 132 | 11 | 6 | 11 | %8,3 | %21,2 |
| Çim · Normal | 107 | 4 | 10 | 9 | %3,7 | %21,5 |
| Kum · Islak | 103 | 9 | 8 | 8 | %8,7 | %24,3 |
| Çim · Çok Yumuşak | 19 | 2 | 3 | 0 | %10,5* | %26,3* |
| Kum · Sulu | 15 | 1 | 2 | 2 | %6,7* | %33,3* |
| Çim · Biraz Yumuşak | 12 | 1 | 3 | 1 | %8,3* | %41,7* |
| Çim · Yumuşak | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 251 | 17 | 22 | 19 | %6,8 | %23,1 |
| 1201–1600 m | 654 | 40 | 31 | 52 | %6,1 | %18,8 |
| 1601–2000 m | 517 | 27 | 41 | 42 | %5,2 | %21,3 |
| 2001+ m | 50 | 3 | 5 | 3 | %6,0 | %22,0 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 781 | 50 | 43 | 51 | %6,4 | %18,4 |
| İngiliz | 691 | 37 | 56 | 65 | %5,4 | %22,9 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 537 | 41 | 45 | 52 | %7,6 | %25,7 |
| Handikap | 503 | 27 | 29 | 34 | %5,4 | %17,9 |
| Maiden | 289 | 9 | 18 | 14 | %3,1 | %14,2 |
| Satış | 48 | 1 | 1 | 7 | %2,1 | %18,8 |
| KV-6 | 32 | 5 | 1 | 3 | %15,6 | %28,1 |
| KV-7 | 26 | 3 | 2 | 2 | %11,5* | %26,9* |
| KV-8 | 16 | 1 | 2 | 1 | %6,3* | %25,0* |
| G | 8 | 0 | 1 | 0 | 0/8 | 1/8 |
| A | 7 | 0 | 0 | 2 | 0/7 | 2/7 |
| Maiden/Satış | 5 | 0 | 0 | 1 | 0/5 | 1/5 |
| Kadın Amatör Binici | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| A. Yıldız | 17 | 2 | 0 | 1 | %11,8* | %17,6* |
| M. Bilgin | 12 | 3 | 2 | 1 | %25,0* | %50,0* |
| R. Ketme | 10 | 0 | 1 | 1 | %0,0* | %20,0* |
| M. Turan | 10 | 1 | 1 | 2 | %10,0* | %40,0* |
| S. Özen | 9 | 1 | 0 | 3 | 1/9 | 4/9 |
| Ö. Özen | 9 | 0 | 1 | 1 | 0/9 | 2/9 |
| H. Gökçe | 9 | 0 | 1 | 0 | 0/9 | 1/9 |
| M. Keçeci | 9 | 0 | 2 | 0 | 0/9 | 2/9 |
| O. Atmaca | 8 | 0 | 0 | 0 | 0/8 | 0/8 |
| B. Gökçe | 8 | 1 | 0 | 0 | 1/8 | 1/8 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Erkoçum | 13 | 1 | 1 | 0 | %7,7* | %15,4* |
| Emirhat | 13 | 1 | 1 | 1 | %7,7* | %23,1* |
| Diplomat Zafer | 11 | 3 | 1 | 0 | %27,3* | %36,4* |
| Secret Saver | 10 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
| Kinowa Girl | 10 | 1 | 0 | 1 | %10,0* | %20,0* |
| Gipsy Thunder | 10 | 0 | 1 | 0 | %0,0* | %10,0* |
| Baturalp Can | 9 | 1 | 1 | 2 | 1/9 | 4/9 |
| Shadow Of Thenight | 9 | 1 | 0 | 1 | 1/9 | 2/9 |
| Coşdur | 7 | 0 | 0 | 1 | 0/7 | 1/7 |
| Mertim Pehlivanım | 7 | 0 | 0 | 0 | 0/7 | 0/7 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.11.2026 | Kocaeli | Maiden | 1500 Kum | Mir Beg | C. Paso | 6/10 | 31,30 |
| 03.11.2026 | Kocaeli | Maiden | 1500 Kum | Ho Hoo | R. Ketme | 10/10 | 45,30 |
| 03.11.2026 | Kocaeli | Maiden | 1500 Kum | Steel Hunter | M. Çiçek | 6/11 | 6,30 |
| 03.11.2026 | Kocaeli | Handikap 16 | 1400 Kum | Ser Şövalye | M. Turan | 10/11 | 22,50 |
| 03.11.2026 | Kocaeli | Şartlı 5 | 1800 Kum | İcra | S. Özen | 5/7 | 8,80 |
| 03.11.2026 | Kocaeli | Şartlı 5 | 1800 Kum | For Yurdabak | M. Turan | 7/7 | 30,85 |
| 03.11.2026 | Kocaeli | Şartlı 5 | 1800 Kum | Tizona | O. Yıldız | 1/7 | 21,15 |
| 02.11.2026 | Bursa | Handikap 17 | 1300 Kum | Diplomat Zafer | O. Atmaca | 4/9 | 12,60 |
| 30.10.2026 | Bursa | Maiden | 1400 Kum | Northern Love | O. Atmaca | 10/11 | 30,35 |
| 27.10.2026 | Kocaeli | Handikap 15 | 1400 Kum | Steel Wings | A. Yıldız | 3/8 | 5,60 |
| 21.10.2026 | İstanbul | Satış 4 | 1600 Çim | Severbey | A. Kaçmaz | 7/14 | 34,70 |
| 20.10.2026 | Kocaeli | Şartlı 3 | 1200 Kum | Steel Hunter | M. Turan | 3/9 | 36,00 |
| 20.10.2026 | Kocaeli | Handikap 17 | 1500 Kum | Diplomat Zafer | Ö. Özen | 6/10 | 18,90 |
| 20.10.2026 | Kocaeli | Şartlı 4 | 2000 Kum | Tizona | Ö. Özen | 7/9 | 5,85 |
| 20.10.2026 | Kocaeli | Şartlı 4 | 2000 Kum | Mega Love | Ç. Taşcı | 8/9 | 31,15 |
| 13.10.2026 | Kocaeli | Şartlı 19 | 1400 Kum | Secret Saver | G. Özçelik | 16/16 | 16,60 |
| 13.10.2026 | Kocaeli | Şartlı 5 | 1400 Kum | Lets Go | S. Özen | 4/5 | 4,80 |
| 13.10.2026 | Kocaeli | Şartlı 19 | 1200 Kum | Northern Love | O. Atmaca | 9/13 | 30,85 |
| 13.10.2026 | Kocaeli | Şartlı 19 | 1200 Kum | Steel Hunter | M. Turan | 6/13 | 29,70 |
| 13.10.2026 | Kocaeli | Handikap 15 | 1500 Kum | İcra | B. Gökçe | 1/13 | 6,80 |
Sık sorulanlar
Gülşah Taşdelen bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 217 koşuda 14 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Gülşah Taşdelen'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 03.11.2026, Kocaeli.
Gülşah Taşdelen en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok Kocaeli'da: 118 koşu, 7 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.