Antrenör
Hakan Yüzbaşı
Hakan Yüzbaşı'ın atları son 12 ayda 269 koşuya çıktı, 49 birincilik ve 121 ilk üç derece aldı. En çok İstanbul'da koştu (222 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Hakan Yüzbaşı antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 234 | 41 | 40 | 25 | %17,5 | %45,3 | −%25,3 |
| Son 12 ay | 269 | 49 | 46 | 26 | %18,2 | %45,0 | −%25,6 |
| 2020'den bu yana | 1256 | 219 | 217 | 148 | %17,4 | %46,5 | −%32,0 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Programın tamamı: İstanbul at yarışı programı
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 234 | 41 | 40 | 25 | %17,5 | %45,3 |
| 2025 | 318 | 54 | 54 | 33 | %17,0 | %44,3 |
| 2024 | 246 | 39 | 41 | 29 | %15,9 | %44,3 |
| 2023 | 230 | 41 | 40 | 33 | %17,8 | %49,6 |
| 2022 | 228 | 44 | 42 | 28 | %19,3 | %50,0 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 222 | 38 | 36 | 21 | %17,1 | %42,8 |
| Bursa | 16 | 4 | 5 | 2 | %25,0* | %68,8* |
| Kocaeli | 15 | 4 | 4 | 3 | %26,7* | %73,3* |
| Ankara | 13 | 3 | 1 | 0 | %23,1* | %30,8* |
| İzmir | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sentetik · Normal | 102 | 19 | 22 | 8 | %18,6 | %48,0 |
| Çim · Normal | 84 | 11 | 11 | 9 | %13,1 | %36,9 |
| Kum · Normal | 47 | 13 | 10 | 5 | %27,7 | %59,6 |
| Çim · Çok Ağır | 10 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
| Çim · Biraz Yumuşak | 8 | 1 | 1 | 1 | 1/8 | 3/8 |
| Kum · Nemli | 6 | 2 | 0 | 1 | 2/6 | 3/6 |
| Çim · Yumuşak | 4 | 1 | 1 | 0 | 1/4 | 2/4 |
| Çim · Çok Yumuşak | 4 | 0 | 1 | 1 | 0/4 | 2/4 |
| Sentetik · Nemli | 3 | 2 | 0 | 1 | 2/3 | 3/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 26 | 7 | 6 | 3 | %26,9* | %61,5* |
| 1201–1600 m | 162 | 30 | 24 | 16 | %18,5 | %43,2 |
| 1601–2000 m | 49 | 8 | 12 | 6 | %16,3 | %53,1 |
| 2001+ m | 32 | 4 | 4 | 1 | %12,5 | %28,1 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 197 | 38 | 36 | 19 | %19,3 | %47,2 |
| Arap | 72 | 11 | 10 | 7 | %15,3 | %38,9 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 60 | 11 | 9 | 7 | %18,3 | %45,0 |
| G | 57 | 4 | 7 | 4 | %7,0 | %26,3 |
| Şartlı | 44 | 12 | 3 | 7 | %27,3 | %50,0 |
| Maiden | 33 | 8 | 4 | 2 | %24,2 | %42,4 |
| KV-8 | 23 | 4 | 5 | 1 | %17,4* | %43,5* |
| KV-9 | 16 | 3 | 6 | 1 | %18,8* | %62,5* |
| KV-6 | 12 | 1 | 6 | 2 | %8,3* | %75,0* |
| KV-7 | 9 | 3 | 1 | 1 | 3/9 | 5/9 |
| Kısa Vade Handikap | 8 | 0 | 4 | 0 | 0/8 | 4/8 |
| Satış | 3 | 1 | 1 | 0 | 1/3 | 2/3 |
| KV-18 | 3 | 1 | 0 | 1 | 1/3 | 2/3 |
| G3 Handikap | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 1044 | 174 | 174 | 119 | %16,7 | %44,7 |
| Kocaeli | 81 | 17 | 20 | 12 | %21,0 | %60,5 |
| Ankara | 61 | 11 | 9 | 9 | %18,0 | %47,5 |
| Bursa | 53 | 15 | 10 | 5 | %28,3 | %56,6 |
| İzmir | 17 | 2 | 4 | 3 | %11,8* | %52,9* |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sentetik · Normal | 539 | 95 | 102 | 63 | %17,6 | %48,2 |
| Çim · Normal | 457 | 68 | 68 | 55 | %14,9 | %41,8 |
| Kum · Normal | 131 | 36 | 29 | 14 | %27,5 | %60,3 |
| Çim · Yumuşak | 31 | 5 | 4 | 2 | %16,1 | %35,5 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 29 | 7 | 4 | 5 | %24,1* | %55,2* |
| Çim · Çok Ağır | 20 | 0 | 0 | 2 | %0,0* | %10,0* |
| Çim · Çok Yumuşak | 19 | 1 | 6 | 3 | %5,3* | %52,6* |
| Kum · Nemli | 13 | 3 | 2 | 2 | %23,1* | %53,8* |
| Kum · Islak | 7 | 1 | 1 | 1 | 1/7 | 3/7 |
| Çim · Ağır | 4 | 1 | 0 | 0 | 1/4 | 1/4 |
| Sentetik · Nemli | 3 | 2 | 0 | 1 | 2/3 | 3/3 |
| Çim · Biraz Ağır | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 158 | 32 | 26 | 24 | %20,3 | %51,9 |
| 1201–1600 m | 725 | 124 | 128 | 81 | %17,1 | %45,9 |
| 1601–2000 m | 220 | 47 | 44 | 27 | %21,4 | %53,6 |
| 2001+ m | 153 | 16 | 19 | 16 | %10,5 | %33,3 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 914 | 168 | 159 | 104 | %18,4 | %47,2 |
| Arap | 342 | 51 | 58 | 44 | %14,9 | %44,7 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 357 | 75 | 76 | 55 | %21,0 | %57,7 |
| Handikap | 221 | 38 | 35 | 27 | %17,2 | %45,2 |
| G | 212 | 21 | 26 | 19 | %9,9 | %31,1 |
| Maiden | 199 | 39 | 34 | 18 | %19,6 | %45,7 |
| KV-8 | 84 | 14 | 8 | 11 | %16,7 | %39,3 |
| KV-6 | 56 | 8 | 14 | 9 | %14,3 | %55,4 |
| KV-7 | 52 | 13 | 7 | 3 | %25,0 | %44,2 |
| KV-9 | 42 | 6 | 10 | 2 | %14,3 | %42,9 |
| Kısa Vade Handikap | 14 | 1 | 5 | 1 | %7,1* | %50,0* |
| A | 9 | 1 | 1 | 2 | 1/9 | 4/9 |
| KV-18 | 6 | 1 | 0 | 1 | 1/6 | 2/6 |
| Satış | 3 | 1 | 1 | 0 | 1/3 | 2/3 |
| G3 Handikap | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| A. Sözen | 77 | 15 | 7 | 6 | %19,5 | %36,4 |
| N. Avci | 41 | 7 | 14 | 5 | %17,1 | %63,4 |
| A. Kaçmaz | 21 | 3 | 3 | 2 | %14,3* | %38,1* |
| A. Kurşun | 20 | 4 | 4 | 1 | %20,0* | %45,0* |
| M. Çiçek | 19 | 3 | 5 | 1 | %15,8* | %47,4* |
| V. Abiş | 16 | 4 | 4 | 3 | %25,0* | %68,8* |
| A. Yıldız | 10 | 1 | 0 | 3 | %10,0* | %40,0* |
| G. Kocakaya | 7 | 3 | 0 | 0 | 3/7 | 3/7 |
| Y. Gökçe | 7 | 2 | 1 | 1 | 2/7 | 4/7 |
| H. Çizik | 6 | 1 | 1 | 0 | 1/6 | 2/6 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Doğuyurt | 16 | 0 | 2 | 2 | %0,0* | %25,0* |
| Atillabey | 16 | 3 | 3 | 1 | %18,8* | %43,8* |
| Jazz Runner | 15 | 4 | 2 | 1 | %26,7* | %46,7* |
| Midnight Blue | 13 | 2 | 1 | 2 | %15,4* | %38,5* |
| Kralkarınca | 12 | 3 | 2 | 0 | %25,0* | %41,7* |
| Call To Arms | 12 | 2 | 2 | 0 | %16,7* | %33,3* |
| Magic Selectra | 12 | 3 | 5 | 0 | %25,0* | %66,7* |
| Another Moment | 12 | 1 | 3 | 2 | %8,3* | %50,0* |
| Joyful Forever | 11 | 3 | 2 | 2 | %27,3* | %63,6* |
| Racing Star | 11 | 1 | 1 | 1 | %9,1* | %27,3* |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.11.2026 | İstanbul | Şartlı 1 | 1400 Sentetik | Break My Heart | Ö. Yıldırım | 1/8 | 4,60 |
| 06.11.2026 | İstanbul | KV-9 | 1500 Sentetik | Captain Fantastic | S. Boyraz | 1/6 | 1,35 |
| 04.11.2026 | İstanbul | Handikap 17 | 1500 Sentetik | Doğuyurt | H. Çizik | 2/15 | 8,75 |
| 01.11.2026 | İstanbul | Handikap 14 | 1200 Sentetik | Sergüzeşt | A. Kurşun | 3/8 | 2,30 |
| 01.11.2026 | İstanbul | Maiden | 1300 Sentetik | Izzy Fizzy | A. Kurşun | 10/10 | 11,45 |
| 30.10.2026 | İstanbul | G 3 | 2400 Çim | Atillabey | G. Kocakaya | 9/12 | 4,20 |
| 28.10.2026 | İstanbul | KV-7 | 2000 Sentetik | Kralkarınca | G. Kocakaya | 1/9 | 1,55 |
| 28.10.2026 | İstanbul | Şartlı 1 | 1400 Sentetik | Joyful King | V. Abiş | 1/8 | 1,45 |
| 25.10.2026 | İstanbul | KV-8 | 1600 Çim | Joyful Forever | V. Abiş | 1/6 | 2,90 |
| 24.10.2026 | Ankara | G 1 | 1500 Kum | The Protecter | A. Kurşun | 1/8 | 10,40 |
| 23.10.2026 | İstanbul | Şartlı 3 | 1600 Çim | Doğuyurt | V. Abiş | 5/13 | 3,00 |
| 18.10.2026 | İstanbul | G 1 | 1500 Sentetik | Kralkarınca | G. Kocakaya | 4/11 | 7,90 |
| 18.10.2026 | İstanbul | Kısa Vade Handikap 24 | 1400 Sentetik | Magic Weapon | A. Kurşun | 7/10 | 1,80 |
| 18.10.2026 | İstanbul | Kısa Vade Handikap 24 | 1400 Sentetik | Joyful Forever | V. Abiş | 8/10 | 1,80 |
| 16.10.2026 | İstanbul | Şartlı 1 | 1400 Sentetik | Always On | V. Abiş | 3/4 | 3,00 |
| 16.10.2026 | İstanbul | Handikap 14 | 1200 Sentetik | Somewhat Cloudy | A. Kurşun | 1/5 | 1,20 |
| 14.10.2026 | İstanbul | G 1 | 1600 Çim | Kurşunili | N. Avci | 16/17 | 17,25 |
| 11.10.2026 | İstanbul | KV-8 | 1500 Sentetik | Jazz Runner | A. Sözen | 4/7 | 6,70 |
| 09.10.2026 | İstanbul | G 1 | 2000 Sentetik | Captain Fantastic | H. Karataş | 8/8 | 4,10 |
| 09.10.2026 | İstanbul | Maiden | 1400 Çim | Akçivi | R. Ketme | 3/14 | 6,40 |
Sık sorulanlar
Hakan Yüzbaşı bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 234 koşuda 41 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Hakan Yüzbaşı'ın bugün koşan atları hangileri?
İstanbul 1. koşu 14:00, BREAK MY HEART.
Hakan Yüzbaşı en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok İstanbul'da: 222 koşu, 38 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.