Antrenör
Yaşar Arslanca
Yaşar Arslanca'ın atları son 12 ayda 127 koşuya çıktı, 23 birincilik ve 61 ilk üç derece aldı. En çok İzmir'da koştu (103 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Yaşar Arslanca antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 108 | 20 | 19 | 10 | %18,5 | %45,4 | −%20,1 |
| Son 12 ay | 127 | 23 | 24 | 14 | %18,1 | %48,0 | −%24,7 |
| 2020'den bu yana | 284 | 47 | 46 | 43 | %16,5 | %47,9 | −%34,5 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 07.11.2026, İzmir.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 108 | 20 | 19 | 10 | %18,5 | %45,4 |
| 2025 | 115 | 17 | 16 | 25 | %14,8 | %50,4 |
| 2024 | 55 | 9 | 11 | 7 | %16,4 | %49,1 |
| 2023 | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
| 2022 | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İzmir | 103 | 18 | 21 | 14 | %17,5 | %51,5 |
| Bursa | 11 | 2 | 1 | 0 | %18,2* | %27,3* |
| Kocaeli | 4 | 2 | 1 | 0 | 2/4 | 3/4 |
| İstanbul | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Ankara | 4 | 1 | 0 | 0 | 1/4 | 1/4 |
| Antalya | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 76 | 15 | 17 | 7 | %19,7 | %51,3 |
| Kum · Nemli | 21 | 3 | 5 | 3 | %14,3* | %52,4* |
| Kum · Sulu | 10 | 2 | 1 | 2 | %20,0* | %50,0* |
| Çim · Normal | 9 | 1 | 0 | 1 | 1/9 | 2/9 |
| Kum · Islak | 5 | 2 | 0 | 1 | 2/5 | 3/5 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 23 | 8 | 4 | 3 | %34,8* | %65,2* |
| 1201–1600 m | 56 | 8 | 13 | 5 | %14,3 | %46,4 |
| 1601–2000 m | 43 | 6 | 5 | 6 | %14,0 | %39,5 |
| 2001+ m | 5 | 1 | 2 | 0 | 1/5 | 3/5 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 70 | 17 | 13 | 11 | %24,3 | %58,6 |
| Arap | 57 | 6 | 11 | 3 | %10,5 | %35,1 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 53 | 8 | 11 | 5 | %15,1 | %45,3 |
| Handikap | 24 | 6 | 4 | 2 | %25,0* | %50,0* |
| Maiden | 13 | 4 | 1 | 2 | %30,8* | %53,8* |
| KV-8 | 11 | 0 | 1 | 1 | %0,0* | %18,2* |
| KV-6 | 8 | 2 | 2 | 2 | 2/8 | 6/8 |
| G | 7 | 0 | 1 | 1 | 0/7 | 2/7 |
| KV-9 | 6 | 1 | 2 | 1 | 1/6 | 4/6 |
| KV-7 | 4 | 2 | 1 | 0 | 2/4 | 3/4 |
| Satış | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İzmir | 226 | 38 | 40 | 36 | %16,8 | %50,4 |
| Bursa | 20 | 3 | 1 | 2 | %15,0* | %30,0* |
| Kocaeli | 16 | 4 | 4 | 0 | %25,0* | %50,0* |
| Ankara | 12 | 2 | 0 | 2 | %16,7* | %33,3* |
| İstanbul | 6 | 0 | 0 | 1 | 0/6 | 1/6 |
| Antalya | 2 | 0 | 1 | 1 | 0/2 | 2/2 |
| Adana | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 193 | 34 | 33 | 27 | %17,6 | %48,7 |
| Çim · Normal | 33 | 4 | 3 | 6 | %12,1 | %39,4 |
| Kum · Nemli | 32 | 4 | 8 | 5 | %12,5 | %53,1 |
| Kum · Sulu | 10 | 2 | 1 | 2 | %20,0* | %50,0* |
| Kum · Islak | 6 | 2 | 0 | 1 | 2/6 | 3/6 |
| Sentetik · Normal | 4 | 0 | 1 | 1 | 0/4 | 2/4 |
| Çim · Çok Yumuşak | 4 | 1 | 0 | 1 | 1/4 | 2/4 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 45 | 12 | 6 | 9 | %26,7 | %60,0 |
| 1201–1600 m | 114 | 18 | 22 | 13 | %15,8 | %46,5 |
| 1601–2000 m | 98 | 13 | 10 | 17 | %13,3 | %40,8 |
| 2001+ m | 27 | 4 | 8 | 4 | %14,8* | %59,3* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 161 | 30 | 25 | 29 | %18,6 | %52,2 |
| Arap | 123 | 17 | 21 | 14 | %13,8 | %42,3 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 128 | 21 | 22 | 16 | %16,4 | %46,1 |
| Handikap | 40 | 8 | 5 | 5 | %20,0 | %45,0 |
| Maiden | 29 | 7 | 1 | 4 | %24,1* | %41,4* |
| KV-6 | 24 | 6 | 6 | 5 | %25,0* | %70,8* |
| KV-8 | 22 | 0 | 2 | 5 | %0,0* | %31,8* |
| G | 14 | 1 | 2 | 2 | %7,1* | %35,7* |
| KV-9 | 14 | 2 | 4 | 3 | %14,3* | %64,3* |
| KV-7 | 9 | 2 | 3 | 1 | 2/9 | 6/9 |
| Satış | 2 | 0 | 1 | 1 | 0/2 | 2/2 |
| Kısa Vade Handikap | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ö. Özen | 39 | 8 | 8 | 4 | %20,5 | %51,3 |
| A. Yıldız | 20 | 4 | 6 | 3 | %20,0* | %65,0* |
| M. Bilgin | 10 | 5 | 3 | 0 | %50,0* | %80,0* |
| O. Eren | 6 | 1 | 0 | 0 | 1/6 | 1/6 |
| M. Çiçek | 5 | 0 | 2 | 0 | 0/5 | 2/5 |
| M. Tekpetek | 5 | 0 | 2 | 1 | 0/5 | 3/5 |
| A. İnci | 5 | 0 | 0 | 1 | 0/5 | 1/5 |
| M. Kaya | 4 | 1 | 0 | 2 | 1/4 | 3/4 |
| N. Avci | 4 | 0 | 1 | 0 | 0/4 | 1/4 |
| H. Karataş | 4 | 0 | 2 | 2 | 0/4 | 4/4 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlık Efesi | 16 | 4 | 5 | 0 | %25,0* | %56,3* |
| Akgobak | 14 | 1 | 1 | 1 | %7,1* | %21,4* |
| Joe Joys | 11 | 2 | 3 | 1 | %18,2* | %54,5* |
| Japoncan | 10 | 3 | 4 | 0 | %30,0* | %70,0* |
| Pers Joys | 10 | 6 | 1 | 2 | %60,0* | %90,0* |
| Lungta | 9 | 3 | 1 | 2 | 3/9 | 6/9 |
| Canvelo | 8 | 1 | 3 | 3 | 1/8 | 7/8 |
| Gerard | 8 | 0 | 1 | 0 | 0/8 | 1/8 |
| Kaptanpaşalı | 8 | 0 | 1 | 2 | 0/8 | 3/8 |
| Toros Güzeli | 6 | 0 | 1 | 0 | 0/6 | 1/6 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.11.2026 | İzmir | KV-8 | 1400 Kum | Lungta | M. Çiçek | 4/5 | 4,25 |
| 07.11.2026 | İzmir | KV-6 | 1600 Kum | Canvelo | M. Çiçek | 2/11 | 2,20 |
| 05.11.2026 | İzmir | KV-6 | 1200 Kum | Akgobak | M. Çiçek | 5/11 | 8,65 |
| 05.11.2026 | İzmir | Şartlı 4 | 1600 Kum | Shine Again | Ö. Özen | 7/10 | 8,65 |
| 31.10.2026 | İzmir | Şartlı 4 | 1200 Kum | Köse Recep | M. Çiçek | 2/9 | 2,10 |
| 31.10.2026 | İzmir | Maiden | 1400 Kum | Son Of Fire | G. Gökçe | 7/9 | 11,15 |
| 24.10.2026 | İzmir | KV-7 | 1600 Kum | Lungta | M. Bilgin | 1/6 | 3,40 |
| 22.10.2026 | İzmir | Şartlı 1 | 1400 Kum | Son Of Fire | Ö. Özen | 9/9 | 1,90 |
| 20.10.2026 | Kocaeli | Şartlı 4 | 1500 Kum | Akgobak | M. Çiçek | 5/10 | 4,50 |
| 15.10.2026 | İzmir | KV-8 | 1400 Kum | Canvelo | Ö. Özen | 7/10 | 10,70 |
| 15.10.2026 | İzmir | Şartlı 3 | 1400 Kum | Köse Recep | A. Yıldız | 2/11 | 3,55 |
| 08.10.2026 | İzmir | Şartlı 5 | 1200 Kum | Akgobak | M. Tekpetek | 2/9 | 13,20 |
| 04.10.2026 | İstanbul | G 3 | 1400 Sentetik | Lungta | M. Kaya | 6/7 | 11,65 |
| 03.10.2026 | Ankara | G 1 | 1500 Kum | Varlık Efesi | Ö. Özen | 13/17 | 50,45 |
| 24.09.2026 | İzmir | Şartlı 4 | 1900 Kum | Akgobak | M. Tekpetek | 3/12 | 7,00 |
| 17.09.2026 | İzmir | Şartlı 5 | 1200 Kum | Akgobak | A. İnci | 5/13 | 7,85 |
| 12.09.2026 | İzmir | KV-6 | 1200 Kum | Lungta | M. Kaya | 3/5 | 3,40 |
| 12.09.2026 | İzmir | Şartlı 4 | 1600 Kum | Akgobak | A. İnci | 4/12 | 20,25 |
| 10.09.2026 | İzmir | KV-8 | 2000 Kum | Varlık Efesi | A. Yıldız | 4/11 | 6,35 |
| 04.09.2026 | İzmir | Şartlı 3 | 1900 Kum | Gerard | S. Altay | 7/11 | 20,90 |
Sık sorulanlar
Yaşar Arslanca bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 108 koşuda 20 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Yaşar Arslanca'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 07.11.2026, İzmir.
Yaşar Arslanca en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok İzmir'da: 103 koşu, 18 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.