Antrenör
Sinan Yanmaz
Sinan Yanmaz'ın atları son 12 ayda 80 koşuya çıktı, 17 birincilik ve 40 ilk üç derece aldı. En çok Kocaeli'da koştu (29 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Sinan Yanmaz antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 70 | 17 | 13 | 7 | %24,3 | %52,9 | +%36,5 |
| Son 12 ay | 80 | 17 | 14 | 9 | %21,3 | %50,0 | +%19,4 |
| 2020'den bu yana | 340 | 39 | 31 | 34 | %11,5 | %30,6 | −%25,8 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 06.11.2026, İstanbul.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 70 | 17 | 13 | 7 | %24,3 | %52,9 |
| 2025 | 70 | 7 | 3 | 9 | %10,0 | %27,1 |
| 2024 | 75 | 6 | 4 | 6 | %8,0 | %21,3 |
| 2023 | 54 | 8 | 3 | 4 | %14,8 | %27,8 |
| 2022 | 9 | 0 | 0 | 0 | 0/9 | 0/9 |
| 2021 | 25 | 0 | 4 | 2 | %0,0* | %24,0* |
| 2020 | 37 | 1 | 4 | 6 | %2,7 | %29,7 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kocaeli | 29 | 9 | 6 | 3 | %31,0* | %62,1* |
| Bursa | 29 | 5 | 6 | 5 | %17,2* | %55,2* |
| İstanbul | 21 | 3 | 1 | 1 | %14,3* | %23,8* |
| İzmir | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 31 | 8 | 6 | 4 | %25,8 | %58,1 |
| Çim · Normal | 18 | 2 | 4 | 2 | %11,1* | %44,4* |
| Kum · Islak | 10 | 2 | 3 | 1 | %20,0* | %60,0* |
| Kum · Nemli | 7 | 1 | 1 | 2 | 1/7 | 4/7 |
| Sentetik · Normal | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| Kum · Sulu | 4 | 1 | 0 | 0 | 1/4 | 1/4 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 15 | 4 | 3 | 2 | %26,7* | %60,0* |
| 1201–1600 m | 41 | 6 | 7 | 6 | %14,6 | %46,3 |
| 1601–2000 m | 23 | 6 | 4 | 1 | %26,1* | %47,8* |
| 2001+ m | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 56 | 13 | 8 | 8 | %23,2 | %51,8 |
| Arap | 24 | 4 | 6 | 1 | %16,7* | %45,8* |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 31 | 8 | 4 | 5 | %25,8 | %54,8 |
| Maiden | 20 | 4 | 3 | 2 | %20,0* | %45,0* |
| Handikap | 16 | 4 | 4 | 1 | %25,0* | %56,3* |
| KV-7 | 5 | 1 | 1 | 1 | 1/5 | 3/5 |
| KV-6 | 5 | 0 | 2 | 0 | 0/5 | 2/5 |
| Satış | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Maiden/Satış | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| G | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kocaeli | 159 | 22 | 18 | 16 | %13,8 | %35,2 |
| İstanbul | 85 | 5 | 1 | 6 | %5,9 | %14,1 |
| Bursa | 62 | 8 | 10 | 11 | %12,9 | %46,8 |
| Antalya | 27 | 1 | 1 | 0 | %3,7* | %7,4* |
| İzmir | 6 | 3 | 1 | 1 | 3/6 | 5/6 |
| Ankara | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 178 | 21 | 18 | 16 | %11,8 | %30,9 |
| Sentetik · Normal | 58 | 1 | 1 | 1 | %1,7 | %5,2 |
| Çim · Normal | 42 | 4 | 4 | 7 | %9,5 | %35,7 |
| Kum · Nemli | 25 | 3 | 5 | 4 | %12,0* | %48,0* |
| Kum · Islak | 19 | 4 | 3 | 5 | %21,1* | %63,2* |
| Çim · Yumuşak | 5 | 1 | 0 | 1 | 1/5 | 2/5 |
| Kum · Sulu | 4 | 1 | 0 | 0 | 1/4 | 1/4 |
| Çim · Çok Yumuşak | 3 | 2 | 0 | 0 | 2/3 | 2/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 86 | 9 | 9 | 11 | %10,5 | %33,7 |
| 1201–1600 m | 179 | 22 | 16 | 16 | %12,3 | %30,2 |
| 1601–2000 m | 70 | 7 | 6 | 7 | %10,0 | %28,6 |
| 2001+ m | 5 | 1 | 0 | 0 | 1/5 | 1/5 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 189 | 20 | 19 | 22 | %10,6 | %32,3 |
| Arap | 151 | 19 | 12 | 12 | %12,6 | %28,5 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Maiden | 105 | 9 | 7 | 11 | %8,6 | %25,7 |
| Şartlı | 103 | 14 | 12 | 14 | %13,6 | %38,8 |
| Handikap | 98 | 13 | 7 | 7 | %13,3 | %27,6 |
| KV-6 | 12 | 1 | 3 | 1 | %8,3* | %41,7* |
| KV-7 | 9 | 2 | 2 | 1 | 2/9 | 5/9 |
| Satış | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| KV-8 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| G | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Maiden/Satış | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| KV-9 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| O. Yıldız | 19 | 3 | 5 | 2 | %15,8* | %52,6* |
| B. Mırık | 15 | 2 | 1 | 4 | %13,3* | %46,7* |
| S. Özen | 8 | 1 | 4 | 0 | 1/8 | 5/8 |
| A. Altın | 6 | 2 | 1 | 0 | 2/6 | 3/6 |
| B. Akçay | 4 | 1 | 1 | 0 | 1/4 | 2/4 |
| E. Aktuğ | 3 | 2 | 0 | 0 | 2/3 | 2/3 |
| E. Bozdağ | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
| M. Aydın | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| S. Özkan | 3 | 2 | 1 | 0 | 2/3 | 3/3 |
| O. Atmaca | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Fire At Will | 18 | 4 | 3 | 3 | %22,2* | %55,6* |
| Ruzym | 12 | 4 | 2 | 1 | %33,3* | %58,3* |
| My Dream Serap | 7 | 3 | 3 | 1 | 3/7 | 7/7 |
| Hulusibey | 7 | 1 | 4 | 0 | 1/7 | 5/7 |
| Taşkara | 7 | 1 | 1 | 0 | 1/7 | 2/7 |
| Super Saturday | 7 | 1 | 0 | 1 | 1/7 | 2/7 |
| Bulutyele | 5 | 0 | 1 | 1 | 0/5 | 2/5 |
| Se Si Guaşe | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| Elliyedi | 4 | 1 | 0 | 0 | 1/4 | 1/4 |
| Innerbloom | 2 | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.11.2026 | İstanbul | Şartlı 4 | 1400 Sentetik | Elliyedi | E. Aktuğ | 11/15 | 22,40 |
| 03.11.2026 | Kocaeli | KV-7 | 1200 Kum | My Dream Serap | M. Çiçek | 3/6 | 2,60 |
| 03.11.2026 | Kocaeli | KV-7 | 1200 Kum | Innerbloom | E. Aktuğ | 1/6 | 2,60 |
| 02.11.2026 | Bursa | Handikap 14 | 1200 Kum | Hulusibey | O. Atmaca | 2/12 | 10,70 |
| 30.10.2026 | İstanbul | Şartlı 3 | 1500 Sentetik | Taşkara | B. Akçay | 4/9 | 21,95 |
| 27.10.2026 | Kocaeli | Handikap 15 | 1400 Kum | My Dream Serap | S. Özen | 2/8 | 1,75 |
| 27.10.2026 | Kocaeli | Handikap 15 | 1400 Kum | Innerbloom | E. Bozdağ | 6/8 | 1,75 |
| 25.10.2026 | İstanbul | Şartlı 1 | 1400 Çim | Perseverant Winner | B. Akçay | 6/7 | 19,60 |
| 22.10.2026 | Bursa | Şartlı 5 | 2200 Çim | Ruzym | E. Kadirler | 1/8 | 2,00 |
| 21.10.2026 | Bursa | Handikap 14 | 1300 Çim | Öncüer | R. Yıldız | 1/18 | 30,65 |
| 20.10.2026 | Kocaeli | Handikap 17 | 1500 Kum | Fire At Will | E. Akpınar | 9/10 | 23,20 |
| 13.10.2026 | Kocaeli | Handikap 15 | 1500 Kum | Crown Of Honor | E. Bozdağ | 3/13 | 11,25 |
| 07.10.2026 | İstanbul | Şartlı 3 | 1400 Çim | Taşkara | B. Akçay | 2/8 | 5,55 |
| 01.10.2026 | Kocaeli | KV-7 | 1500 Kum | My Dream Serap | S. Özen | 2/5 | 2,15 |
| 25.09.2026 | İstanbul | Maiden | 1600 Çim | Taşkara | B. Akçay | 1/9 | 29,25 |
| 23.09.2026 | İstanbul | KV-7 | 1300 Sentetik | Ruzym | O. Yıldız | 5/9 | 30,95 |
| 22.09.2026 | Kocaeli | Handikap 17 | 1900 Kum | Fire At Will | A. Altın | 9/13 | 2,35 |
| 15.09.2026 | Kocaeli | Handikap 16 | 1400 Kum | Ruzym | O. Yıldız | 8/12 | 4,80 |
| 11.09.2026 | Bursa | Satış 1 | 1400 Çim | Taşkara | M. Aydın | 5/9 | 10,10 |
| 02.09.2026 | İstanbul | Handikap 21 | 2000 Sentetik | Fire At Will | A. Altın | 10/10 | 7,95 |
Sık sorulanlar
Sinan Yanmaz bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 70 koşuda 17 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Sinan Yanmaz'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 06.11.2026, İstanbul.
Sinan Yanmaz en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok Kocaeli'da: 29 koşu, 9 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.