Antrenör
Reşat Kılıç
Reşat Kılıç'ın atları son 12 ayda 187 koşuya çıktı, 14 birincilik ve 53 ilk üç derece aldı. En çok Bursa'da koştu (141 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Reşat Kılıç antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 159 | 14 | 20 | 15 | %8,8 | %30,8 | −%43,7 |
| Son 12 ay | 187 | 14 | 22 | 17 | %7,5 | %28,3 | −%52,1 |
| 2020'den bu yana | 592 | 51 | 63 | 58 | %8,6 | %29,1 | −%30,8 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 06.11.2026, Bursa.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 159 | 14 | 20 | 15 | %8,8 | %30,8 |
| 2025 | 130 | 8 | 15 | 14 | %6,2 | %28,5 |
| 2024 | 134 | 15 | 12 | 16 | %11,2 | %32,1 |
| 2023 | 99 | 5 | 10 | 6 | %5,1 | %21,2 |
| 2022 | 70 | 9 | 6 | 7 | %12,9 | %31,4 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bursa | 141 | 12 | 18 | 13 | %8,5 | %30,5 |
| Kocaeli | 20 | 0 | 4 | 2 | %0,0* | %30,0* |
| İzmir | 14 | 2 | 0 | 1 | %14,3* | %21,4* |
| İstanbul | 10 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
| Ankara | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 95 | 7 | 11 | 10 | %7,4 | %29,5 |
| Çim · Normal | 38 | 3 | 5 | 3 | %7,9 | %28,9 |
| Kum · Nemli | 20 | 2 | 3 | 2 | %10,0* | %35,0* |
| Kum · Islak | 11 | 1 | 3 | 0 | %9,1* | %36,4* |
| Kum · Sulu | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| Sentetik · Normal | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
| Çim · Çok Yumuşak | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Çim · Biraz Ağır | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 23 | 2 | 1 | 4 | %8,7* | %30,4* |
| 1201–1600 m | 108 | 4 | 11 | 10 | %3,7 | %23,1 |
| 1601–2000 m | 42 | 5 | 8 | 2 | %11,9 | %35,7 |
| 2001+ m | 14 | 3 | 2 | 1 | %21,4* | %42,9* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 104 | 10 | 16 | 11 | %9,6 | %35,6 |
| Arap | 83 | 4 | 6 | 6 | %4,8 | %19,3 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 63 | 1 | 6 | 2 | %1,6 | %14,3 |
| Şartlı | 52 | 6 | 7 | 4 | %11,5 | %32,7 |
| Maiden | 52 | 5 | 6 | 7 | %9,6 | %34,6 |
| Satış | 7 | 2 | 0 | 2 | 2/7 | 4/7 |
| KV-7 | 7 | 0 | 3 | 0 | 0/7 | 3/7 |
| KV-6 | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
| KV-8 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| KV-9 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bursa | 386 | 37 | 41 | 37 | %9,6 | %29,8 |
| İzmir | 74 | 10 | 12 | 12 | %13,5 | %45,9 |
| İstanbul | 73 | 3 | 2 | 4 | %4,1 | %12,3 |
| Kocaeli | 53 | 1 | 7 | 4 | %1,9 | %22,6 |
| Ankara | 5 | 0 | 1 | 1 | 0/5 | 2/5 |
| Antalya | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 204 | 19 | 24 | 22 | %9,3 | %31,9 |
| Çim · Normal | 199 | 18 | 23 | 23 | %9,0 | %32,2 |
| Sentetik · Normal | 52 | 3 | 2 | 4 | %5,8 | %17,3 |
| Kum · Nemli | 37 | 2 | 4 | 3 | %5,4 | %24,3 |
| Kum · Islak | 27 | 2 | 5 | 2 | %7,4* | %33,3* |
| Çim · Biraz Yumuşak | 18 | 2 | 0 | 1 | %11,1* | %16,7* |
| Çim · Çok Yumuşak | 17 | 4 | 1 | 1 | %23,5* | %35,3* |
| Çim · Yumuşak | 17 | 0 | 2 | 0 | %0,0* | %11,8* |
| Kum · Sulu | 8 | 0 | 1 | 0 | 0/8 | 1/8 |
| Çim · Ağır | 7 | 1 | 1 | 2 | 1/7 | 4/7 |
| Çim · Biraz Ağır | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 73 | 6 | 7 | 8 | %8,2 | %28,8 |
| 1201–1600 m | 295 | 22 | 19 | 27 | %7,5 | %23,1 |
| 1601–2000 m | 175 | 16 | 29 | 19 | %9,1 | %36,6 |
| 2001+ m | 49 | 7 | 8 | 4 | %14,3 | %38,8 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 403 | 35 | 38 | 35 | %8,7 | %26,8 |
| İngiliz | 189 | 16 | 25 | 23 | %8,5 | %33,9 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 272 | 18 | 29 | 28 | %6,6 | %27,6 |
| Şartlı | 145 | 13 | 20 | 11 | %9,0 | %30,3 |
| Maiden | 116 | 13 | 8 | 11 | %11,2 | %27,6 |
| Satış | 22 | 6 | 2 | 4 | %27,3* | %54,5* |
| KV-6 | 14 | 1 | 1 | 2 | %7,1* | %28,6* |
| KV-7 | 12 | 0 | 3 | 0 | %0,0* | %25,0* |
| KV-8 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Maiden/Satış | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
| KV-9 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
| G | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| A | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| O. Gökçe | 16 | 2 | 3 | 0 | %12,5* | %31,3* |
| M. Bilgin | 14 | 1 | 5 | 2 | %7,1* | %57,1* |
| O. Yıldız | 13 | 1 | 2 | 1 | %7,7* | %30,8* |
| T. Alıcı | 11 | 2 | 3 | 3 | %18,2* | %72,7* |
| E. Akpınar | 8 | 0 | 0 | 1 | 0/8 | 1/8 |
| Z. Karabulut | 8 | 0 | 0 | 1 | 0/8 | 1/8 |
| Y. Gökçe | 7 | 1 | 1 | 1 | 1/7 | 3/7 |
| B. Mırık | 7 | 1 | 0 | 1 | 1/7 | 2/7 |
| A. İnci | 6 | 1 | 0 | 0 | 1/6 | 1/6 |
| M. Çiçek | 5 | 1 | 0 | 1 | 1/5 | 2/5 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Lady Classman | 20 | 2 | 1 | 2 | %10,0* | %25,0* |
| Miss Conqueror | 18 | 2 | 6 | 2 | %11,1* | %55,6* |
| My Boy Göksu | 14 | 1 | 4 | 4 | %7,1* | %64,3* |
| Topluser | 13 | 1 | 2 | 5 | %7,7* | %61,5* |
| Madeira | 11 | 0 | 2 | 0 | %0,0* | %18,2* |
| Gozeyoğlu | 10 | 1 | 1 | 0 | %10,0* | %20,0* |
| La Bombonera | 9 | 3 | 0 | 0 | 3/9 | 3/9 |
| Editör | 8 | 0 | 0 | 1 | 0/8 | 1/8 |
| Sun Of The Göksu | 7 | 1 | 2 | 0 | 1/7 | 3/7 |
| Bulutkar | 6 | 0 | 1 | 1 | 0/6 | 2/6 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.11.2026 | Bursa | Şartlı 3 | 1400 Kum | Alparslanın Tayı | R. Ketme | 5/8 | 6,80 |
| 06.11.2026 | Bursa | Şartlı 3 | 1400 Kum | Çağrı Han | M. Çiçek | 6/8 | 4,10 |
| 02.11.2026 | Bursa | Satış 1 | 1400 Kum | Lady Classman | A. İnci | 1/18 | 7,00 |
| 02.11.2026 | Bursa | Maiden | 1400 Kum | Gozeyoğlu | O. Gökçe | 1/11 | 10,75 |
| 02.11.2026 | Bursa | Handikap 14 | 1200 Kum | Topluser | Y. Gökçe | 3/12 | 7,75 |
| 30.10.2026 | Bursa | KV-7 | 1400 Kum | La Bombonera | K. Yılmaz | 4/6 | 32,25 |
| 30.10.2026 | Bursa | Maiden | 1400 Kum | Gray Conqueror | O. Yıldız | 1/12 | 6,50 |
| 26.10.2026 | Bursa | Handikap 15 | 1400 Çim | Topluser | Y. Gökçe | 6/7 | 12,25 |
| 26.10.2026 | Bursa | Handikap 15 | 1700 Çim | Alps Fire | Y. Gökçe | 5/9 | 13,45 |
| 23.10.2026 | Bursa | Maiden | 1400 Çim | Gozeyoğlu | E. Akpınar | 12/13 | 15,85 |
| 22.10.2026 | Bursa | Şartlı 5 | 1500 Çim | La Bombonera | B. Gökçe | 6/8 | 9,00 |
| 20.10.2026 | Kocaeli | Handikap 14 | 1400 Kum | Lady Classman | A. Yıldız | 4/10 | 9,90 |
| 17.10.2026 | İzmir | Maiden | 1200 Kum | Topluser | Y. Gökçe | 1/12 | 3,50 |
| 13.10.2026 | Kocaeli | Handikap 15 | 1500 Kum | Lady Classman | A. Aslan | 7/13 | 19,40 |
| 12.10.2026 | Bursa | Şartlı 5 | 2400 Çim | La Bombonera | K. Yılmaz | 1/8 | 3,80 |
| 10.10.2026 | İzmir | Maiden | 1600 Kum | Gozeyoğlu | O. Gökçe | 9/10 | 4,10 |
| 09.10.2026 | Bursa | Şartlı 4 | 2000 Çim | Bulutkar | E. Kadirler | 9/9 | 32,90 |
| 09.10.2026 | Bursa | Maiden | 1200 Çim | Topluser | Y. Gökçe | 2/11 | 13,95 |
| 06.10.2026 | Kocaeli | Handikap 16 | 2000 Kum | Yamaç Rüzgarı | B. Akçay | –/14 | 36,85 |
| 06.10.2026 | Kocaeli | Handikap 15 | 1400 Kum | Lady Classman | O. Atmaca | 6/14 | 28,15 |
Sık sorulanlar
Reşat Kılıç bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 159 koşuda 14 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Reşat Kılıç'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 06.11.2026, Bursa.
Reşat Kılıç en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok Bursa'da: 141 koşu, 12 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.