Antrenör
Şeyda Gümüş
Şeyda Gümüş'ın atları son 12 ayda 40 koşuya çıktı, 4 birincilik ve 9 ilk üç derece aldı. En çok İzmir'da koştu (31 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Şeyda Gümüş antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 36 | 4 | 3 | 2 | %11,1 | %25,0 | – |
| Son 12 ay | 40 | 4 | 3 | 2 | %10,0 | %22,5 | – |
| 2020'den bu yana | 61 | 4 | 5 | 2 | %6,6 | %18,0 | −%73,3 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 06.11.2026, Bursa.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 36 | 4 | 3 | 2 | %11,1 | %25,0 |
| 2025 | 10 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
| 2024 | 9 | 0 | 1 | 0 | 0/9 | 1/9 |
| 2023 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| 2022 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| 2021 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İzmir | 31 | 3 | 1 | 1 | %9,7 | %16,1 |
| Bursa | 5 | 1 | 1 | 0 | 1/5 | 2/5 |
| İstanbul | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Kocaeli | 2 | 0 | 1 | 1 | 0/2 | 2/2 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 21 | 3 | 0 | 2 | %14,3* | %23,8* |
| Kum · Nemli | 9 | 1 | 2 | 0 | 1/9 | 3/9 |
| Çim · Normal | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 6 | 0 | 0 | 1 | 0/6 | 1/6 |
| 1201–1600 m | 24 | 3 | 3 | 1 | %12,5* | %29,2* |
| 1601–2000 m | 9 | 1 | 0 | 0 | 1/9 | 1/9 |
| 2001+ m | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 23 | 4 | 2 | 2 | %17,4* | %34,8* |
| İngiliz | 17 | 0 | 1 | 0 | %0,0* | %5,9* |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 15 | 2 | 1 | 1 | %13,3* | %26,7* |
| Handikap | 12 | 1 | 1 | 1 | %8,3* | %25,0* |
| Maiden | 9 | 1 | 0 | 0 | 1/9 | 1/9 |
| Maiden/Satış | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| KV-7 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İzmir | 41 | 3 | 2 | 1 | %7,3 | %14,6 |
| Bursa | 16 | 1 | 2 | 0 | %6,3* | %18,8* |
| İstanbul | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Kocaeli | 2 | 0 | 1 | 1 | 0/2 | 2/2 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 34 | 3 | 2 | 2 | %8,8 | %20,6 |
| Kum · Nemli | 9 | 1 | 2 | 0 | 1/9 | 3/9 |
| Çim · Normal | 7 | 0 | 0 | 0 | 0/7 | 0/7 |
| Kum · Islak | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 13 | 0 | 0 | 1 | %0,0* | %7,7* |
| 1201–1600 m | 34 | 3 | 5 | 1 | %8,8 | %26,5 |
| 1601–2000 m | 12 | 1 | 0 | 0 | %8,3* | %8,3* |
| 2001+ m | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 36 | 4 | 3 | 2 | %11,1 | %25,0 |
| İngiliz | 25 | 0 | 2 | 0 | %0,0* | %8,0* |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 22 | 2 | 2 | 1 | %9,1* | %22,7* |
| Handikap | 21 | 1 | 2 | 1 | %4,8* | %19,0* |
| Maiden | 13 | 1 | 0 | 0 | %7,7* | %7,7* |
| Maiden/Satış | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| KV-7 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
| KV-6 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İ. Söğüt | 9 | 0 | 0 | 1 | 0/9 | 1/9 |
| B. Bülbül | 6 | 1 | 0 | 0 | 1/6 | 1/6 |
| M. Çelik | 4 | 1 | 0 | 1 | 1/4 | 2/4 |
| Ö. Özen | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
| B. Mırık | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| M. Çiçek | 2 | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 |
| M. Kaya | 2 | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 |
| N. Avci | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
| E. Cankılıç | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| A. Yıldız | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Salto | 9 | 1 | 0 | 0 | 1/9 | 1/9 |
| Neverland | 6 | 2 | 1 | 1 | 2/6 | 4/6 |
| Gray Moon | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| Ağam Urfalı | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
| North Dancer | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
| Unseen Power | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Mamberamo | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Arlinhan | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
| Tribal Chief | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Halidağa | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.11.2026 | Bursa | Handikap 15 | 1300 Kum | Halidağa | M. Çiçek | 1/13 | 7,60 |
| 04.11.2026 | İstanbul | Şartlı 19 | 1300 Sentetik | North Dancer | E. Cankılıç | 6/18 | 11,85 |
| 03.11.2026 | Kocaeli | KV-7 | 1500 Kum | Neverland | A. Yıldız | 2/6 | 4,45 |
| 31.10.2026 | İzmir | Şartlı 5 | 2100 Kum | Gray Moon | M. Çelik | 5/6 | 16,10 |
| 23.10.2026 | Bursa | Şartlı 19 | 1400 Çim | North Dancer | Ö. Özen | 2/19 | 4,70 |
| 03.10.2026 | İzmir | Şartlı 4 | 1600 Kum | Neverland | R. Ketme | 4/12 | 3,15 |
| 03.10.2026 | İzmir | Handikap 15 | 1200 Kum | Ağam Urfalı | İ. Söğüt | 3/11 | 16,30 |
| 12.09.2026 | İzmir | Şartlı 4 | 1600 Kum | Neverland | M. Kaya | 1/12 | 1,70 |
| 07.09.2026 | Bursa | Şartlı 3 | 1400 Çim | Unseen Power | B. Mırık | 13/14 | 32,50 |
| 01.09.2026 | Kocaeli | Şartlı 4 | 1400 Kum | Neverland | M. Çelik | 3/13 | 1,80 |
| 31.08.2026 | Bursa | Maiden | 1400 Çim | North Dancer | Ö. Özen | 4/13 | 22,85 |
| 31.08.2026 | Bursa | Maiden | 1400 Çim | Mamberamo | O. Eren | 10/13 | 22,85 |
| 29.08.2026 | İzmir | Şartlı 4 | 1600 Kum | Unseen Power | H. Şimşek | 7/9 | 21,25 |
| 23.08.2026 | İzmir | Handikap 15 | 1200 Kum | Ağam Urfalı | İ. Söğüt | 7/15 | 9,40 |
| 23.08.2026 | İzmir | Handikap 14 | 1600 Kum | Mamberamo | İ. Söğüt | 13/13 | 90,05 |
| 23.08.2026 | İzmir | Şartlı 5 | 1400 Kum | Neverland | M. Çelik | 1/7 | 1,85 |
| 22.08.2026 | İzmir | Handikap 14 | 1900 Kum | Gray Moon | Ö. Özen | 8/9 | 9,15 |
| 16.08.2026 | İzmir | Handikap 16 | 1200 Kum | Unseen Power | İ. Söğüt | 7/7 | 20,45 |
| 09.08.2026 | İzmir | Şartlı 4 | 1400 Kum | Neverland | M. Çelik | 4/15 | 2,75 |
| 25.07.2026 | İzmir | Şartlı 19 | 2000 Kum | Mamberamo | B. Çetin | 16/18 | 140,60 |
Sık sorulanlar
Şeyda Gümüş bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 36 koşuda 4 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Şeyda Gümüş'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 06.11.2026, Bursa.
Şeyda Gümüş en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok İzmir'da: 31 koşu, 3 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.