Antrenör
Hasan Dolmaz
Hasan Dolmaz'ın atları son 12 ayda 142 koşuya çıktı, 10 birincilik ve 39 ilk üç derece aldı. En çok Kocaeli'da koştu (71 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Hasan Dolmaz antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 131 | 10 | 13 | 14 | %7,6 | %28,2 | −%56,6 |
| Son 12 ay | 142 | 10 | 14 | 15 | %7,0 | %27,5 | −%60,0 |
| 2020'den bu yana | 146 | 10 | 14 | 16 | %6,8 | %27,4 | −%61,1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 06.11.2026, İstanbul.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 131 | 10 | 13 | 14 | %7,6 | %28,2 |
| 2025 | 15 | 0 | 1 | 2 | %0,0* | %20,0* |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kocaeli | 71 | 5 | 11 | 5 | %7,0 | %29,6 |
| İstanbul | 37 | 0 | 2 | 6 | %0,0 | %21,6 |
| Bursa | 27 | 5 | 1 | 4 | %18,5* | %37,0* |
| İzmir | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Ankara | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Antalya | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Şanlıurfa | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 74 | 6 | 10 | 5 | %8,1 | %28,4 |
| Çim · Normal | 26 | 4 | 1 | 4 | %15,4* | %34,6* |
| Sentetik · Normal | 17 | 0 | 1 | 3 | %0,0* | %23,5* |
| Kum · Nemli | 8 | 0 | 0 | 2 | 0/8 | 2/8 |
| Kum · Islak | 8 | 0 | 1 | 1 | 0/8 | 2/8 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 48 | 4 | 6 | 7 | %8,3 | %35,4 |
| 1201–1600 m | 70 | 5 | 6 | 6 | %7,1 | %24,3 |
| 1601–2000 m | 24 | 1 | 2 | 2 | %4,2* | %20,8* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 106 | 8 | 10 | 10 | %7,5 | %26,4 |
| Arap | 36 | 2 | 4 | 5 | %5,6 | %30,6 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Maiden | 53 | 3 | 5 | 4 | %5,7 | %22,6 |
| Şartlı | 45 | 3 | 7 | 5 | %6,7 | %33,3 |
| Handikap | 29 | 3 | 2 | 4 | %10,3* | %31,0* |
| Satış | 7 | 0 | 0 | 2 | 0/7 | 2/7 |
| KV-7 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| KV-6 | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
| G | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| KV-9 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kocaeli | 74 | 5 | 11 | 6 | %6,8 | %29,7 |
| İstanbul | 37 | 0 | 2 | 6 | %0,0 | %21,6 |
| Bursa | 28 | 5 | 1 | 4 | %17,9* | %35,7* |
| İzmir | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Ankara | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Antalya | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Şanlıurfa | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 77 | 6 | 10 | 6 | %7,8 | %28,6 |
| Çim · Normal | 26 | 4 | 1 | 4 | %15,4* | %34,6* |
| Sentetik · Normal | 17 | 0 | 1 | 3 | %0,0* | %23,5* |
| Kum · Islak | 9 | 0 | 1 | 1 | 0/9 | 2/9 |
| Kum · Nemli | 8 | 0 | 0 | 2 | 0/8 | 2/8 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 49 | 4 | 6 | 7 | %8,2 | %34,7 |
| 1201–1600 m | 71 | 5 | 6 | 7 | %7,0 | %25,4 |
| 1601–2000 m | 26 | 1 | 2 | 2 | %3,8* | %19,2* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 110 | 8 | 10 | 11 | %7,3 | %26,4 |
| Arap | 36 | 2 | 4 | 5 | %5,6 | %30,6 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Maiden | 54 | 3 | 5 | 5 | %5,6 | %24,1 |
| Şartlı | 47 | 3 | 7 | 5 | %6,4 | %31,9 |
| Handikap | 30 | 3 | 2 | 4 | %10,0 | %30,0 |
| Satış | 7 | 0 | 0 | 2 | 0/7 | 2/7 |
| KV-7 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| KV-6 | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
| G | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| KV-9 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| M. Çiçek | 23 | 4 | 2 | 2 | %17,4* | %34,8* |
| G. Özçelik | 20 | 0 | 3 | 3 | %0,0* | %30,0* |
| A. Ceylan | 12 | 0 | 1 | 0 | %0,0* | %8,3* |
| H. Çizik | 11 | 1 | 1 | 3 | %9,1* | %45,5* |
| Ö. Özen | 10 | 2 | 0 | 0 | %20,0* | %20,0* |
| M. Kaya | 6 | 0 | 1 | 1 | 0/6 | 2/6 |
| B. Gökçe | 5 | 0 | 0 | 1 | 0/5 | 1/5 |
| E. Çankaya | 4 | 0 | 1 | 0 | 0/4 | 1/4 |
| A. Yıldız | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
| E. Çizik | 4 | 0 | 1 | 1 | 0/4 | 2/4 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Red Smoke | 18 | 4 | 1 | 1 | %22,2* | %33,3* |
| Warrior Man | 11 | 1 | 1 | 1 | %9,1* | %27,3* |
| İyimser | 9 | 0 | 2 | 1 | 0/9 | 3/9 |
| Vıctory Star | 9 | 0 | 2 | 0 | 0/9 | 2/9 |
| Victory Maria | 8 | 0 | 2 | 2 | 0/8 | 4/8 |
| King Ferit | 8 | 1 | 1 | 1 | 1/8 | 3/8 |
| Royal Bengal Tiger | 8 | 0 | 0 | 0 | 0/8 | 0/8 |
| Supinator | 7 | 0 | 0 | 0 | 0/7 | 0/7 |
| Alpli | 7 | 0 | 0 | 3 | 0/7 | 3/7 |
| Aysel Hanım | 6 | 2 | 1 | 0 | 2/6 | 3/6 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.11.2026 | İstanbul | Handikap 16 | 1400 Sentetik | Red Smoke | A. Ceylan | 10/11 | 21,40 |
| 03.11.2026 | Kocaeli | Şartlı 5 | 1700 Kum | Kardaha | M. Çiçek | 8/8 | 14,55 |
| 03.11.2026 | Kocaeli | Handikap 16 | 1900 Kum | Bermedee | M. Turan | 3/8 | 12,55 |
| 01.11.2026 | İstanbul | Maiden | 1300 Sentetik | Supinator | A. Ceylan | 9/10 | 82,65 |
| 30.10.2026 | İstanbul | Satış 3 | 1500 Sentetik | Red Smoke | A. Kurşun | 9/13 | 8,75 |
| 24.10.2026 | Ankara | G 2 | 1500 Kum | Felaket | E. Çankaya | 8/8 | 34,65 |
| 20.10.2026 | Kocaeli | Şartlı 3 | 1200 Kum | Supinator | Ö. Özen | 7/9 | 41,75 |
| 13.10.2026 | Kocaeli | Şartlı 19 | 1200 Kum | Supinator | Ö. Özen | 8/14 | 32,90 |
| 09.10.2026 | Bursa | Handikap 15 | 1400 Çim | Red Smoke | Ö. Özen | 1/13 | 5,65 |
| 03.10.2026 | İzmir | KV-7 | 1600 Kum | Felaket | M. Çiçek | 4/6 | 3,85 |
| 27.09.2026 | İstanbul | Şartlı 4 | 1600 Çim | Victory Maria | G. Özçelik | 8/8 | 23,50 |
| 22.09.2026 | Kocaeli | KV-7 | 1400 Kum | King Ferit | G. Özçelik | 7/10 | 13,85 |
| 22.09.2026 | Kocaeli | Maiden | 1400 Kum | Supinator | Ö. Özen | 8/12 | 27,60 |
| 22.09.2026 | Kocaeli | Maiden | 1400 Kum | La Sagrada | E. Bozdağ | 10/12 | 39,20 |
| 21.09.2026 | Bursa | Handikap 15 | 1500 Çim | Red Smoke | E. Cankılıç | 5/15 | 5,70 |
| 21.09.2026 | Bursa | Maiden | 1200 Çim | Alpli | G. Özçelik | 3/11 | 7,85 |
| 21.09.2026 | Bursa | Maiden | 1200 Çim | Beşpınar | G. Özçelik | 9/12 | 19,70 |
| 16.09.2026 | İstanbul | Satış 3 | 1200 Çim | Victory Maria | N. Avci | 5/7 | 4,25 |
| 15.09.2026 | Kocaeli | KV-6 | 1500 Kum | Felaket | M. Çiçek | 1/8 | 4,05 |
| 13.09.2026 | İstanbul | Handikap 14 | 1400 Çim | Victory Xece | A. Yıldız | 7/7 | 13,00 |
Sık sorulanlar
Hasan Dolmaz bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 131 koşuda 10 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Hasan Dolmaz'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 06.11.2026, İstanbul.
Hasan Dolmaz en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok Kocaeli'da: 71 koşu, 5 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.