Antrenör
Şeyhmus Saip Çeke
Şeyhmus Saip Çeke'ın atları son 12 ayda 8 koşuya çıktı, 1 birincilik ve 3 ilk üç derece aldı. En çok İzmir'da koştu (8 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Şeyhmus Saip Çeke antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 8 | 1 | 1 | 1 | 1/8 | 3/8 | – |
| Son 12 ay | 8 | 1 | 1 | 1 | 1/8 | 3/8 | – |
| 2020'den bu yana | 175 | 14 | 19 | 18 | %8,0 | %29,1 | −%53,8 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 07.11.2026, İzmir.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 8 | 1 | 1 | 1 | 1/8 | 3/8 |
| 2025 | 44 | 4 | 6 | 6 | %9,1 | %36,4 |
| 2024 | 19 | 0 | 3 | 1 | %0,0* | %21,1* |
| 2023 | 25 | 0 | 2 | 0 | %0,0* | %8,0* |
| 2022 | 25 | 4 | 1 | 1 | %16,0* | %24,0* |
| 2021 | 38 | 4 | 6 | 7 | %10,5 | %44,7 |
| 2020 | 16 | 1 | 0 | 2 | %6,3* | %18,8* |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İzmir | 8 | 1 | 1 | 1 | 1/8 | 3/8 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 7 | 1 | 0 | 1 | 1/7 | 2/7 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| 1201–1600 m | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
| 1601–2000 m | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
| 2001+ m | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 8 | 1 | 1 | 1 | 1/8 | 3/8 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 6 | 1 | 1 | 1 | 1/6 | 3/6 |
| KV-7 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Maiden | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İzmir | 156 | 12 | 18 | 17 | %7,7 | %30,1 |
| Bursa | 7 | 1 | 0 | 0 | 1/7 | 1/7 |
| Kocaeli | 5 | 0 | 1 | 0 | 0/5 | 1/5 |
| İstanbul | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
| Antalya | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 99 | 8 | 9 | 13 | %8,1 | %30,3 |
| Çim · Normal | 27 | 1 | 4 | 3 | %3,7* | %29,6* |
| Kum · Nemli | 18 | 2 | 3 | 0 | %11,1* | %27,8* |
| Kum · Islak | 13 | 0 | 3 | 0 | %0,0* | %23,1* |
| Sentetik · Normal | 6 | 1 | 0 | 1 | 1/6 | 2/6 |
| Kum · Sulu | 4 | 2 | 0 | 0 | 2/4 | 2/4 |
| Çim · Çok Yumuşak | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 30 | 5 | 1 | 4 | %16,7 | %33,3 |
| 1201–1600 m | 91 | 5 | 10 | 10 | %5,5 | %27,5 |
| 1601–2000 m | 47 | 3 | 8 | 3 | %6,4 | %29,8 |
| 2001+ m | 7 | 1 | 0 | 1 | 1/7 | 2/7 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 171 | 13 | 19 | 18 | %7,6 | %29,2 |
| Arap | 4 | 1 | 0 | 0 | 1/4 | 1/4 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 72 | 5 | 4 | 6 | %6,9 | %20,8 |
| Maiden | 42 | 5 | 7 | 5 | %11,9 | %40,5 |
| Şartlı | 37 | 2 | 5 | 5 | %5,4 | %32,4 |
| Satış | 13 | 2 | 2 | 0 | %15,4* | %30,8* |
| KV-6 | 4 | 0 | 1 | 0 | 0/4 | 1/4 |
| KV-7 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Maiden/Satış | 2 | 0 | 0 | 2 | 0/2 | 2/2 |
| KV-8 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| A | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| M. Çiçek | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| B. Bülbül | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| A. Yıldız | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
| G. Gökçe | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Y. Gökçe | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
| Ö. Yıldırım | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
| M. Öncel | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Victor The Brave | 4 | 1 | 1 | 1 | 1/4 | 3/4 |
| Madrigor | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Royal Candy | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.11.2026 | İzmir | Handikap 16 | 1400 Kum | Madrigor | M. Çiçek | 6/12 | 10,60 |
| 31.10.2026 | İzmir | KV-7 | 2000 Kum | Victor The Brave | M. Çiçek | 5/10 | 5,35 |
| 24.10.2026 | İzmir | Handikap 16 | 1200 Kum | Madrigor | B. Bülbül | 7/13 | 10,80 |
| 17.10.2026 | İzmir | Handikap 16 | 2000 Kum | Victor The Brave | A. Yıldız | 2/13 | 2,75 |
| 10.10.2026 | İzmir | Handikap 17 | 1200 Kum | Madrigor | G. Gökçe | 8/12 | 15,65 |
| 24.09.2026 | İzmir | Handikap 16 | 1400 Kum | Victor The Brave | Y. Gökçe | 3/11 | 6,65 |
| 04.09.2026 | İzmir | Handikap 16 | 2200 Kum | Victor The Brave | Ö. Yıldırım | 1/9 | 1,75 |
| 06.04.2026 | İzmir | Maiden | 1200 Kum | Royal Candy | M. Öncel | 10/10 | 51,15 |
| 09.10.2025 | İzmir | Handikap 16 | 1400 Kum | Madrigor | R. Ketme | 7/12 | 12,10 |
| 21.09.2025 | İstanbul | Handikap 16 | 1600 Çim | Madrigor | M. Keçeci | 7/7 | 15,80 |
| 30.08.2025 | İzmir | KV-7 | 1300 Çim | Madrigor | M. Çiçek | 5/9 | 9,70 |
| 17.08.2025 | İzmir | Handikap 16 | 1300 Çim | Madrigor | M. Keçeci | 2/6 | 3,35 |
| 11.08.2025 | Bursa | Handikap 16 | 1400 Çim | Madrigor | A. Yıldız | 5/7 | 11,10 |
| 07.06.2025 | İzmir | Şartlı 5 | 2000 Çim | Odessa Grady | A. Yıldız | 2/9 | 5,25 |
| 29.05.2025 | İzmir | Maiden | 1400 Kum | Tendücan | B. Mırık | 15/18 | 20,65 |
| 28.05.2025 | İstanbul | Şartlı 5 | 1500 Sentetik | Madrigor | B. Mırık | 7/8 | 9,40 |
| 24.05.2025 | İzmir | Maiden | 1300 Çim | Ghost Fire | O. Yıldız | 2/13 | 5,90 |
| 20.05.2025 | Antalya | Handikap 15 | 1500 Sentetik | Odessa Grady | A. Sözen | 4/11 | 3,65 |
| 13.05.2025 | Antalya | Handikap 16 | 1200 Sentetik | Madrigor | B. Mırık | 1/6 | 3,45 |
| 10.05.2025 | İzmir | Şartlı 4 | 2000 Çim | Odessa Grady | O. Yıldız | 2/9 | 9,15 |
Sık sorulanlar
Şeyhmus Saip Çeke bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 8 koşuda 1 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Şeyhmus Saip Çeke'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 07.11.2026, İzmir.
Şeyhmus Saip Çeke en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok İzmir'da: 8 koşu, 1 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.