Antrenör
Turgay Çekici
Turgay Çekici'ın atları son 12 ayda 161 koşuya çıktı, 13 birincilik ve 36 ilk üç derece aldı. En çok Kocaeli'da koştu (134 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Turgay Çekici antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 161 | 13 | 10 | 13 | %8,1 | %22,4 | −%45,3 |
| Son 12 ay | 161 | 13 | 10 | 13 | %8,1 | %22,4 | −%45,3 |
| 2020'den bu yana | 1430 | 86 | 81 | 110 | %6,0 | %19,4 | −%53,7 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 03.11.2026, Kocaeli.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 161 | 13 | 10 | 13 | %8,1 | %22,4 |
| 2024 | 316 | 22 | 20 | 31 | %7,0 | %23,1 |
| 2023 | 375 | 24 | 28 | 26 | %6,4 | %20,8 |
| 2022 | 232 | 9 | 12 | 17 | %3,9 | %16,4 |
| 2021 | 220 | 13 | 8 | 11 | %5,9 | %14,5 |
| 2020 | 126 | 5 | 3 | 12 | %4,0 | %15,9 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kocaeli | 134 | 13 | 9 | 11 | %9,7 | %24,6 |
| Bursa | 17 | 0 | 1 | 2 | %0,0* | %17,6* |
| İstanbul | 7 | 0 | 0 | 0 | 0/7 | 0/7 |
| Ankara | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 107 | 11 | 8 | 7 | %10,3 | %24,3 |
| Kum · Nemli | 20 | 1 | 0 | 3 | %5,0* | %20,0* |
| Kum · Islak | 12 | 1 | 1 | 2 | %8,3* | %33,3* |
| Çim · Normal | 11 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
| Sentetik · Normal | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Çim · Çok Yumuşak | 3 | 0 | 1 | 1 | 0/3 | 2/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 31 | 5 | 1 | 2 | %16,1 | %25,8 |
| 1201–1600 m | 76 | 4 | 6 | 7 | %5,3 | %22,4 |
| 1601–2000 m | 50 | 4 | 3 | 4 | %8,0 | %22,0 |
| 2001+ m | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 99 | 10 | 8 | 11 | %10,1 | %29,3 |
| İngiliz | 62 | 3 | 2 | 2 | %4,8 | %11,3 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 76 | 5 | 7 | 6 | %6,6 | %23,7 |
| Şartlı | 44 | 5 | 3 | 5 | %11,4 | %29,5 |
| Maiden | 33 | 1 | 0 | 2 | %3,0 | %9,1 |
| KV-7 | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
| KV-6 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 |
| G | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Satış | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kocaeli | 966 | 57 | 54 | 68 | %5,9 | %18,5 |
| İstanbul | 226 | 12 | 12 | 20 | %5,3 | %19,5 |
| Bursa | 216 | 16 | 11 | 22 | %7,4 | %22,7 |
| Ankara | 16 | 0 | 3 | 0 | %0,0* | %18,8* |
| İzmir | 4 | 0 | 1 | 0 | 0/4 | 1/4 |
| Antalya | 2 | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 875 | 52 | 51 | 59 | %5,9 | %18,5 |
| Kum · Nemli | 155 | 9 | 7 | 17 | %5,8 | %21,3 |
| Çim · Normal | 146 | 9 | 8 | 9 | %6,2 | %17,8 |
| Sentetik · Normal | 142 | 8 | 10 | 15 | %5,6 | %23,2 |
| Kum · Islak | 49 | 4 | 2 | 4 | %8,2 | %20,4 |
| Çim · Çok Yumuşak | 24 | 2 | 1 | 3 | %8,3* | %25,0* |
| Çim · Biraz Yumuşak | 17 | 1 | 2 | 1 | %5,9* | %23,5* |
| Çim · Ağır | 7 | 0 | 0 | 1 | 0/7 | 1/7 |
| Çim · Yumuşak | 7 | 0 | 0 | 1 | 0/7 | 1/7 |
| Kum · Sulu | 5 | 1 | 0 | 0 | 1/5 | 1/5 |
| Çim · Biraz Ağır | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 300 | 17 | 19 | 26 | %5,7 | %20,7 |
| 1201–1600 m | 662 | 45 | 35 | 55 | %6,8 | %20,4 |
| 1601–2000 m | 425 | 22 | 24 | 26 | %5,2 | %16,9 |
| 2001+ m | 43 | 2 | 3 | 3 | %4,7 | %18,6 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 757 | 44 | 31 | 61 | %5,8 | %18,0 |
| İngiliz | 673 | 42 | 50 | 49 | %6,2 | %21,0 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 509 | 35 | 40 | 29 | %6,9 | %20,4 |
| Şartlı | 440 | 21 | 19 | 36 | %4,8 | %17,3 |
| Maiden | 368 | 19 | 12 | 42 | %5,2 | %19,8 |
| Satış | 52 | 5 | 7 | 3 | %9,6 | %28,8 |
| KV-6 | 19 | 2 | 2 | 0 | %10,5* | %21,1* |
| KV-7 | 16 | 3 | 1 | 0 | %18,8* | %25,0* |
| G | 12 | 1 | 0 | 0 | %8,3* | %8,3* |
| KV-8 | 10 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
| Maiden/Satış | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| KV-9 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| A | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| R. Ketme | 15 | 1 | 1 | 2 | %6,7* | %26,7* |
| S. Özen | 9 | 2 | 0 | 0 | 2/9 | 2/9 |
| D. Budak | 9 | 0 | 0 | 0 | 0/9 | 0/9 |
| Y. Gümüş | 9 | 1 | 3 | 0 | 1/9 | 4/9 |
| M. Turan | 9 | 0 | 1 | 1 | 0/9 | 2/9 |
| A. Aslan | 9 | 2 | 1 | 0 | 2/9 | 3/9 |
| O. Atmaca | 7 | 1 | 0 | 1 | 1/7 | 2/7 |
| B. Akçay | 6 | 0 | 1 | 1 | 0/6 | 2/6 |
| E. Akpınar | 6 | 0 | 1 | 1 | 0/6 | 2/6 |
| C. Paso | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Avcı Oğlum | 15 | 2 | 3 | 2 | %13,3* | %46,7* |
| Kazdağı Efesi | 12 | 2 | 2 | 2 | %16,7* | %50,0* |
| Semendin Oğlu | 11 | 1 | 0 | 2 | %9,1* | %27,3* |
| Semendin Gücü | 11 | 0 | 1 | 2 | %0,0* | %27,3* |
| Nebula Star | 10 | 0 | 1 | 0 | %0,0* | %10,0* |
| Sluicifer | 7 | 2 | 1 | 0 | 2/7 | 3/7 |
| Bi Anka | 6 | 2 | 1 | 0 | 2/6 | 3/6 |
| Black Blaze | 6 | 0 | 0 | 2 | 0/6 | 2/6 |
| Snowdrift | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| My Star Gırl | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.11.2026 | Kocaeli | KV-7 | 1500 Kum | Avcı Oğlum | S. Özen | 5/6 | 17,05 |
| 03.11.2026 | Kocaeli | KV-7 | 1500 Kum | Sağlamcan | M. Çiçek | 1/6 | 2,40 |
| 03.11.2026 | Kocaeli | Maiden | 1500 Kum | Nebula Star | R. Ketme | 7/11 | 24,25 |
| 03.11.2026 | Kocaeli | Handikap 16 | 1400 Kum | Akselbeyim | G. Bektaş | 11/11 | 67,10 |
| 03.11.2026 | Kocaeli | Handikap 16 | 1400 Kum | Semendin Oğlu | R. Ketme | 6/11 | 3,75 |
| 03.11.2026 | Kocaeli | Şartlı 5 | 1700 Kum | Hammerwich | C. Paso | 7/8 | 40,10 |
| 01.11.2026 | İstanbul | Handikap 15 | 2000 Sentetik | Semendin Gücü | B. Akçay | 4/16 | 9,65 |
| 27.10.2026 | Kocaeli | Şartlı 5 | 2000 Kum | Semendin Oğlu | R. Ketme | 3/13 | 12,00 |
| 27.10.2026 | Kocaeli | Şartlı 5 | 2000 Kum | Aksöz | Ç. Taşcı | 12/13 | 12,00 |
| 27.10.2026 | Kocaeli | Maiden | 1500 Kum | Nuriye Yenge | G. Özçelik | 3/9 | 7,10 |
| 27.10.2026 | Kocaeli | Maiden | 1500 Kum | Selinnaz | D. Budak | 9/9 | 42,90 |
| 27.10.2026 | Kocaeli | Handikap 15 | 1400 Kum | Nebula Star | C. Paso | 7/8 | 51,25 |
| 27.10.2026 | Kocaeli | Handikap 16 | 2000 Kum | Solar Eclipse | D. Budak | 10/10 | 51,70 |
| 27.10.2026 | Kocaeli | Handikap 15 | 1500 Kum | Asral | D. Budak | 9/11 | 61,85 |
| 27.10.2026 | Kocaeli | Şartlı 19 | 1700 Kum | Quiereme | D. Budak | 5/10 | 34,55 |
| 26.10.2026 | Bursa | Handikap 15 | 1700 Çim | Bi Anka | E. Akpınar | 11/17 | 17,90 |
| 21.10.2026 | Bursa | Handikap 14 | 1300 Çim | Caymazbey | E. Atlamaz | 7/18 | 41,10 |
| 21.10.2026 | Bursa | Şartlı 5 | 2400 Çim | Aksöz | İ. Gün | 8/10 | 60,65 |
| 20.10.2026 | Kocaeli | Maiden | 1200 Kum | Senan | D. Budak | 8/14 | 104,05 |
| 20.10.2026 | Kocaeli | Maiden | 1200 Kum | Asral | R. Ketme | –/14 | 36,50 |
Sık sorulanlar
Turgay Çekici bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 161 koşuda 13 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Turgay Çekici'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 03.11.2026, Kocaeli.
Turgay Çekici en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok Kocaeli'da: 134 koşu, 13 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.