Antrenör
Alican Öksüzler
Alican Öksüzler'ın atları son 12 ayda 137 koşuya çıktı, 14 birincilik ve 41 ilk üç derece aldı. En çok İzmir'da koştu (127 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Alican Öksüzler antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 99 | 7 | 7 | 11 | %7,1 | %25,3 | −%63,0 |
| Son 12 ay | 137 | 14 | 13 | 14 | %10,2 | %29,9 | −%61,2 |
| 2020'den bu yana | 986 | 108 | 108 | 103 | %11,0 | %32,4 | −%44,2 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 07.11.2026, İzmir.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 99 | 7 | 7 | 11 | %7,1 | %25,3 |
| 2025 | 224 | 20 | 24 | 18 | %8,9 | %27,7 |
| 2024 | 211 | 15 | 18 | 18 | %7,1 | %24,2 |
| 2023 | 293 | 41 | 40 | 34 | %14,0 | %39,2 |
| 2022 | 147 | 23 | 18 | 21 | %15,6 | %42,2 |
| 2020 | 12 | 2 | 1 | 1 | %16,7* | %33,3* |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İzmir | 127 | 12 | 12 | 12 | %9,4 | %28,3 |
| Bursa | 6 | 1 | 1 | 0 | 1/6 | 2/6 |
| Antalya | 3 | 1 | 0 | 1 | 1/3 | 2/3 |
| Kocaeli | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 86 | 7 | 8 | 10 | %8,1 | %29,1 |
| Kum · Islak | 16 | 3 | 1 | 1 | %18,8* | %31,3* |
| Kum · Nemli | 15 | 2 | 3 | 2 | %13,3* | %46,7* |
| Çim · Normal | 9 | 2 | 0 | 0 | 2/9 | 2/9 |
| Kum · Sulu | 6 | 0 | 1 | 0 | 0/6 | 1/6 |
| Çim · Yumuşak | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 29 | 3 | 0 | 1 | %10,3* | %13,8* |
| 1201–1600 m | 79 | 11 | 9 | 7 | %13,9 | %34,2 |
| 1601–2000 m | 21 | 0 | 3 | 4 | %0,0* | %33,3* |
| 2001+ m | 8 | 0 | 1 | 2 | 0/8 | 3/8 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 75 | 9 | 9 | 2 | %12,0 | %26,7 |
| İngiliz | 62 | 5 | 4 | 12 | %8,1 | %33,9 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 45 | 4 | 2 | 9 | %8,9 | %33,3 |
| Şartlı | 43 | 6 | 4 | 5 | %14,0 | %34,9 |
| Maiden | 37 | 4 | 6 | 0 | %10,8 | %27,0 |
| Satış | 7 | 0 | 0 | 0 | 0/7 | 0/7 |
| KV-6 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| KV-9 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Kısa Vade Handikap | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İzmir | 926 | 97 | 102 | 92 | %10,5 | %31,4 |
| Bursa | 37 | 7 | 3 | 5 | %18,9 | %40,5 |
| Antalya | 10 | 2 | 1 | 1 | %20,0* | %40,0* |
| Kocaeli | 8 | 0 | 2 | 3 | 0/8 | 5/8 |
| İstanbul | 5 | 2 | 0 | 2 | 2/5 | 4/5 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 487 | 46 | 59 | 56 | %9,4 | %33,1 |
| Çim · Normal | 306 | 39 | 31 | 26 | %12,7 | %31,4 |
| Kum · Islak | 56 | 7 | 6 | 5 | %12,5 | %32,1 |
| Kum · Nemli | 55 | 4 | 5 | 9 | %7,3 | %32,7 |
| Kum · Sulu | 21 | 2 | 3 | 2 | %9,5* | %33,3* |
| Çim · Yumuşak | 21 | 3 | 4 | 2 | %14,3* | %42,9* |
| Çim · Çok Yumuşak | 17 | 3 | 0 | 0 | %17,6* | %17,6* |
| Sentetik · Normal | 9 | 2 | 0 | 3 | 2/9 | 5/9 |
| Çim · Ağır | 8 | 1 | 0 | 0 | 1/8 | 1/8 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 6 | 1 | 0 | 0 | 1/6 | 1/6 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 269 | 35 | 22 | 22 | %13,0 | %29,4 |
| 1201–1600 m | 455 | 52 | 50 | 52 | %11,4 | %33,8 |
| 1601–2000 m | 219 | 18 | 31 | 23 | %8,2 | %32,9 |
| 2001+ m | 43 | 3 | 5 | 6 | %7,0 | %32,6 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 557 | 73 | 65 | 70 | %13,1 | %37,3 |
| Arap | 429 | 35 | 43 | 33 | %8,2 | %25,9 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 344 | 37 | 34 | 40 | %10,8 | %32,3 |
| Şartlı | 323 | 37 | 35 | 35 | %11,5 | %33,1 |
| Maiden | 195 | 25 | 21 | 16 | %12,8 | %31,8 |
| Satış | 45 | 2 | 5 | 5 | %4,4 | %26,7 |
| KV-6 | 22 | 1 | 4 | 1 | %4,5* | %27,3* |
| KV-7 | 18 | 4 | 5 | 1 | %22,2* | %55,6* |
| KV-8 | 14 | 0 | 1 | 2 | %0,0* | %21,4* |
| G | 8 | 0 | 0 | 1 | 0/8 | 1/8 |
| KV-9 | 7 | 0 | 1 | 0 | 0/7 | 1/7 |
| Maiden/Satış | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
| Kısa Vade Handikap | 3 | 1 | 2 | 0 | 1/3 | 3/3 |
| A | 3 | 1 | 0 | 1 | 1/3 | 2/3 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ö. Özen | 17 | 1 | 3 | 1 | %5,9* | %29,4* |
| N. Avci | 14 | 4 | 3 | 1 | %28,6* | %57,1* |
| M. Bilgin | 13 | 5 | 3 | 1 | %38,5* | %69,2* |
| A. Küründük | 9 | 0 | 0 | 0 | 0/9 | 0/9 |
| A. Altın | 8 | 0 | 0 | 2 | 0/8 | 2/8 |
| M. Keçeci | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| M. Çiçek | 5 | 1 | 0 | 1 | 1/5 | 2/5 |
| İ. Söğüt | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| O. Atmaca | 5 | 0 | 0 | 1 | 0/5 | 1/5 |
| E. Akpınar | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bodrum Ağası | 13 | 1 | 0 | 0 | %7,7* | %7,7* |
| Erinöz Alp | 11 | 3 | 1 | 4 | %27,3* | %72,7* |
| Ramona | 10 | 1 | 2 | 2 | %10,0* | %50,0* |
| Kızım Meryem | 8 | 1 | 2 | 0 | 1/8 | 3/8 |
| Al Şeref | 8 | 0 | 1 | 0 | 0/8 | 1/8 |
| Yurthisar | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| Last Strom | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| Süleyman Ağa | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| Queen Erinöz | 5 | 1 | 0 | 0 | 1/5 | 1/5 |
| Oktay Kahya | 5 | 4 | 1 | 0 | 4/5 | 5/5 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.11.2026 | İzmir | Maiden | 1600 Kum | Ağam Şahin | A. Küründük | 5/12 | 23,30 |
| 05.11.2026 | İzmir | Maiden | 1400 Kum | Süleyman Ağa | M. Çiçek | 11/13 | 9,00 |
| 05.11.2026 | İzmir | Maiden | 1400 Kum | Yurthisar | A. İnci | 10/13 | 33,70 |
| 05.11.2026 | İzmir | Şartlı 4 | 1600 Kum | Amore Garden | A. Altın | 10/10 | 107,35 |
| 31.10.2026 | İzmir | Maiden | 1400 Kum | Ağam Şahin | A. Küründük | 5/10 | 41,15 |
| 29.10.2026 | İzmir | Maiden | 1600 Kum | Süleyman Ağa | G. Gökçe | 6/10 | 15,25 |
| 15.10.2026 | İzmir | Maiden | 1400 Kum | Ağam Şahin | E. Akpınar | 13/13 | 32,60 |
| 08.10.2026 | İzmir | Şartlı 5 | 1200 Kum | Baskınsoy | M. Bilgin | 3/9 | 7,00 |
| 08.10.2026 | İzmir | Handikap 16 | 1600 Kum | Ramona | R. Ketme | 7/12 | 3,10 |
| 01.10.2026 | İzmir | Şartlı 4 | 1400 Kum | Ağam Şahin | İ. Söğüt | 5/5 | 18,25 |
| 24.09.2026 | İzmir | Handikap 16 | 2000 Kum | Ramona | N. Avci | 2/9 | 7,70 |
| 17.09.2026 | İzmir | Şartlı 5 | 1200 Kum | Baskınsoy | E. Akpınar | 7/13 | 29,80 |
| 14.09.2026 | Bursa | KV-6 | 1300 Çim | Queen Erinöz | A. Yıldız | 6/7 | 9,75 |
| 14.09.2026 | Bursa | Maiden | 1500 Çim | Yurthisar | E. Akpınar | 11/14 | 17,65 |
| 10.09.2026 | İzmir | Handikap 15 | 1400 Kum | Ramona | N. Avci | 2/10 | 3,55 |
| 04.09.2026 | İzmir | Şartlı 4 | 1600 Kum | Ramona | M. Kaya | 3/11 | 18,00 |
| 03.09.2026 | İzmir | Maiden | 1400 Kum | Yurthisar | A. Altın | 8/12 | 57,00 |
| 22.08.2026 | İzmir | Maiden | 1200 Kum | Süleyman Ağa | Ö. Özen | 7/11 | 14,85 |
| 22.08.2026 | İzmir | Maiden | 1200 Kum | Yurthisar | M. Keçeci | 9/11 | 60,40 |
| 22.08.2026 | İzmir | Handikap 15 | 2100 Kum | Ramona | E. Akpınar | 3/9 | 29,70 |
Sık sorulanlar
Alican Öksüzler bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 99 koşuda 7 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Alican Öksüzler'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 07.11.2026, İzmir.
Alican Öksüzler en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok İzmir'da: 127 koşu, 12 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.