Antrenör
Oktay Demir
Oktay Demir'ın atları son 12 ayda 140 koşuya çıktı, 31 birincilik ve 64 ilk üç derece aldı. En çok Bursa'da koştu (83 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Oktay Demir antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 127 | 26 | 19 | 11 | %20,5 | %44,1 | −%33,4 |
| Son 12 ay | 140 | 31 | 22 | 11 | %22,1 | %45,7 | −%30,3 |
| 2020'den bu yana | 538 | 78 | 56 | 51 | %14,5 | %34,4 | −%32,7 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 06.11.2026, Bursa.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 127 | 26 | 19 | 11 | %20,5 | %44,1 |
| 2025 | 105 | 18 | 8 | 11 | %17,1 | %35,2 |
| 2024 | 123 | 10 | 10 | 14 | %8,1 | %27,6 |
| 2023 | 119 | 13 | 12 | 11 | %10,9 | %30,3 |
| 2022 | 64 | 11 | 7 | 4 | %17,2 | %34,4 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bursa | 83 | 17 | 16 | 7 | %20,5 | %48,2 |
| İzmir | 21 | 5 | 2 | 3 | %23,8* | %47,6* |
| Kocaeli | 18 | 5 | 2 | 0 | %27,8* | %38,9* |
| İstanbul | 16 | 4 | 2 | 0 | %25,0* | %37,5* |
| Ankara | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 76 | 14 | 12 | 7 | %18,4 | %43,4 |
| Çim · Normal | 25 | 3 | 6 | 2 | %12,0* | %44,0* |
| Kum · Nemli | 13 | 5 | 1 | 0 | %38,5* | %46,2* |
| Kum · Islak | 7 | 2 | 0 | 1 | 2/7 | 3/7 |
| Kum · Sulu | 7 | 2 | 2 | 1 | 2/7 | 5/7 |
| Sentetik · Normal | 5 | 3 | 0 | 0 | 3/5 | 3/5 |
| Çim · Çok Yumuşak | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 31 | 7 | 8 | 3 | %22,6 | %58,1 |
| 1201–1600 m | 71 | 21 | 8 | 1 | %29,6 | %42,3 |
| 1601–2000 m | 31 | 3 | 3 | 6 | %9,7 | %38,7 |
| 2001+ m | 7 | 0 | 3 | 1 | 0/7 | 4/7 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 119 | 22 | 18 | 11 | %18,5 | %42,9 |
| İngiliz | 21 | 9 | 4 | 0 | %42,9* | %61,9* |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 47 | 10 | 10 | 5 | %21,3 | %53,2 |
| Maiden | 24 | 6 | 7 | 1 | %25,0* | %58,3* |
| Handikap | 21 | 1 | 0 | 2 | %4,8* | %14,3* |
| KV-6 | 18 | 5 | 3 | 1 | %27,8* | %50,0* |
| KV-8 | 10 | 2 | 1 | 1 | %20,0* | %40,0* |
| G | 9 | 0 | 0 | 0 | 0/9 | 0/9 |
| KV-7 | 5 | 2 | 1 | 1 | 2/5 | 4/5 |
| Satış | 3 | 2 | 0 | 0 | 2/3 | 2/3 |
| KV-9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 3/3 | 3/3 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bursa | 342 | 48 | 33 | 30 | %14,0 | %32,5 |
| Kocaeli | 75 | 12 | 11 | 8 | %16,0 | %41,3 |
| İstanbul | 61 | 8 | 6 | 5 | %13,1 | %31,1 |
| İzmir | 45 | 9 | 4 | 5 | %20,0 | %40,0 |
| Ankara | 14 | 1 | 2 | 3 | %7,1* | %42,9* |
| Antalya | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 325 | 45 | 38 | 27 | %13,8 | %33,8 |
| Çim · Normal | 94 | 8 | 8 | 14 | %8,5 | %31,9 |
| Sentetik · Normal | 40 | 5 | 4 | 4 | %12,5 | %32,5 |
| Kum · Nemli | 23 | 5 | 3 | 1 | %21,7* | %39,1* |
| Kum · Islak | 20 | 5 | 0 | 3 | %25,0* | %40,0* |
| Çim · Biraz Yumuşak | 10 | 1 | 0 | 1 | %10,0* | %20,0* |
| Çim · Çok Yumuşak | 9 | 4 | 0 | 0 | 4/9 | 4/9 |
| Kum · Sulu | 8 | 2 | 2 | 1 | 2/8 | 5/8 |
| Çim · Ağır | 4 | 1 | 1 | 0 | 1/4 | 2/4 |
| Çim · Yumuşak | 4 | 1 | 0 | 0 | 1/4 | 1/4 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 126 | 20 | 16 | 9 | %15,9 | %35,7 |
| 1201–1600 m | 280 | 47 | 25 | 24 | %16,8 | %34,3 |
| 1601–2000 m | 107 | 7 | 12 | 17 | %6,5 | %33,6 |
| 2001+ m | 25 | 4 | 3 | 1 | %16,0* | %32,0* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 441 | 63 | 48 | 40 | %14,3 | %34,2 |
| İngiliz | 97 | 15 | 8 | 11 | %15,5 | %35,1 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 196 | 30 | 29 | 21 | %15,3 | %40,8 |
| Maiden | 111 | 13 | 8 | 7 | %11,7 | %25,2 |
| Handikap | 104 | 12 | 6 | 10 | %11,5 | %26,9 |
| KV-6 | 37 | 7 | 4 | 6 | %18,9 | %45,9 |
| KV-8 | 32 | 5 | 5 | 1 | %15,6 | %34,4 |
| KV-7 | 28 | 5 | 4 | 3 | %17,9* | %42,9* |
| G | 17 | 1 | 0 | 0 | %5,9* | %5,9* |
| Satış | 7 | 2 | 0 | 1 | 2/7 | 3/7 |
| KV-9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 3/3 | 3/3 |
| Kısa Vade Handikap | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
| Maiden/Satış | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| O. Gökçe | 42 | 9 | 12 | 4 | %21,4 | %59,5 |
| M. Çiçek | 29 | 6 | 6 | 1 | %20,7* | %44,8* |
| S. Kaya | 10 | 4 | 0 | 1 | %40,0* | %50,0* |
| M. Bilgin | 7 | 0 | 2 | 0 | 0/7 | 2/7 |
| M. Kaya | 5 | 3 | 0 | 0 | 3/5 | 3/5 |
| K. Yılmaz | 4 | 0 | 2 | 0 | 0/4 | 2/4 |
| H. Karataş | 4 | 1 | 0 | 1 | 1/4 | 2/4 |
| N. Avci | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
| T. Yıldız | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| H. Gökçe | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Göreme Beyi | 18 | 2 | 6 | 2 | %11,1* | %55,6* |
| Son İzci | 15 | 7 | 1 | 1 | %46,7* | %60,0* |
| Alamaç | 12 | 2 | 2 | 0 | %16,7* | %33,3* |
| HARD RUNNER | 11 | 8 | 3 | 0 | %72,7* | %100,0* |
| Ergüneş | 10 | 2 | 2 | 2 | %20,0* | %60,0* |
| Hız Beyim | 10 | 3 | 0 | 1 | %30,0* | %40,0* |
| Uçan Dulo | 8 | 2 | 4 | 0 | 2/8 | 6/8 |
| Balkı Tay | 6 | 1 | 1 | 1 | 1/6 | 3/6 |
| Yalnız Aşık | 6 | 2 | 2 | 0 | 2/6 | 4/6 |
| Tataruşağı | 6 | 0 | 0 | 1 | 0/6 | 1/6 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.11.2026 | Bursa | Şartlı 4 | 1800 Kum | Balkı Tay | K. Yılmaz | 8/9 | 2,85 |
| 04.11.2026 | İstanbul | Şartlı 4 | 1400 Sentetik | Uçan Dulo | A. Kurşun | 1/10 | 3,80 |
| 02.11.2026 | Bursa | Maiden | 1400 Kum | Belek Bey | R. Ketme | 11/12 | 30,45 |
| 30.10.2026 | İstanbul | Şartlı 5 | 1500 Sentetik | Tarçınkız | S. Çelik | 4/14 | 16,85 |
| 30.10.2026 | İstanbul | Şartlı 3 | 1500 Sentetik | Yalnız Aşık | H. Çizik | 1/9 | 3,45 |
| 27.10.2026 | Kocaeli | Handikap 15 | 1500 Kum | Ergüneş | O. Yıldız | 1/11 | 12,10 |
| 27.10.2026 | Kocaeli | Handikap 15 | 1500 Kum | Hız Beyim | M. Çiçek | 11/11 | 7,50 |
| 24.10.2026 | İzmir | Şartlı 5 | 2100 Kum | Balkı Tay | M. Çiçek | 2/8 | 2,55 |
| 23.10.2026 | Bursa | KV-6 | 1300 Çim | Yalnız Aşık | O. Gökçe | 4/14 | 9,65 |
| 22.10.2026 | Bursa | Maiden | 1400 Çim | Uçan Dulo | M. Çiçek | 1/12 | 3,00 |
| 20.10.2026 | Kocaeli | Şartlı 5 | 1200 Kum | Hız Beyim | O. Gökçe | 9/12 | 6,80 |
| 20.10.2026 | Kocaeli | Şartlı 5 | 1200 Kum | Ergüneş | M. Çiçek | 11/12 | 7,15 |
| 15.10.2026 | İzmir | Maiden | 1400 Kum | Lives In The Sky | M. Çiçek | 11/12 | 18,40 |
| 13.10.2026 | Kocaeli | Şartlı 4 | 1900 Kum | Balkı Tay | H. Çizik | 1/7 | 2,70 |
| 06.10.2026 | Kocaeli | Şartlı 1 | 1200 Kum | Lives In The Sky | M. Çiçek | 4/9 | 12,55 |
| 05.10.2026 | Bursa | Maiden | 1400 Çim | Uçan Dulo | M. Çiçek | 5/13 | 1,45 |
| 05.10.2026 | Bursa | Handikap 16 | 1700 Çim | Pelitsırtı | R. Ketme | 11/12 | 5,40 |
| 05.10.2026 | Bursa | Şartlı 3 | 1500 Çim | Rebel Hoof | M. Çiçek | 5/6 | 4,65 |
| 02.10.2026 | Bursa | Şartlı 3 | 1200 Çim | Belek Bey | D. Budak | 7/7 | 18,95 |
| 02.10.2026 | Bursa | Şartlı 3 | 1200 Çim | Yalnız Aşık | O. Gökçe | 2/7 | 3,65 |
Sık sorulanlar
Oktay Demir bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 127 koşuda 26 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Oktay Demir'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 06.11.2026, Bursa.
Oktay Demir en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok Bursa'da: 83 koşu, 17 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.