Antrenör
Eyüphan Avcı
Eyüphan Avcı'ın atları son 12 ayda 45 koşuya çıktı, 4 birincilik ve 12 ilk üç derece aldı. En çok Bursa'da koştu (38 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Eyüphan Avcı antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 45 | 4 | 4 | 4 | %8,9 | %26,7 | – |
| Son 12 ay | 45 | 4 | 4 | 4 | %8,9 | %26,7 | – |
| 2020'den bu yana | 79 | 10 | 11 | 4 | %12,7 | %31,6 | −%32,7 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 06.11.2026, Bursa.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 45 | 4 | 4 | 4 | %8,9 | %26,7 |
| 2025 | 13 | 1 | 5 | 0 | %7,7* | %46,2* |
| 2024 | 14 | 4 | 2 | 0 | %28,6* | %42,9* |
| 2023 | 7 | 1 | 0 | 0 | 1/7 | 1/7 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bursa | 38 | 4 | 4 | 1 | %10,5 | %23,7 |
| Kocaeli | 5 | 0 | 0 | 3 | 0/5 | 3/5 |
| İzmir | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 29 | 4 | 2 | 3 | %13,8* | %31,0* |
| Çim · Normal | 8 | 0 | 2 | 1 | 0/8 | 3/8 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 10 | 2 | 1 | 0 | %20,0* | %30,0* |
| 1201–1600 m | 19 | 1 | 2 | 3 | %5,3* | %31,6* |
| 1601–2000 m | 12 | 1 | 1 | 1 | %8,3* | %25,0* |
| 2001+ m | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 34 | 4 | 3 | 3 | %11,8 | %29,4 |
| Arap | 11 | 0 | 1 | 1 | %0,0* | %18,2* |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 18 | 1 | 1 | 1 | %5,6* | %16,7* |
| Şartlı | 12 | 2 | 2 | 1 | %16,7* | %41,7* |
| Maiden | 8 | 1 | 1 | 2 | 1/8 | 4/8 |
| Satış | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| KV-8 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| KV-7 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| KV-6 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bursa | 67 | 9 | 11 | 1 | %13,4 | %31,3 |
| Kocaeli | 7 | 0 | 0 | 3 | 0/7 | 3/7 |
| İzmir | 4 | 1 | 0 | 0 | 1/4 | 1/4 |
| İstanbul | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 42 | 6 | 6 | 3 | %14,3 | %35,7 |
| Çim · Normal | 21 | 3 | 3 | 1 | %14,3* | %33,3* |
| Kum · Islak | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
| Kum · Nemli | 3 | 1 | 1 | 0 | 1/3 | 2/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 14 | 2 | 2 | 0 | %14,3* | %28,6* |
| 1201–1600 m | 33 | 3 | 5 | 3 | %9,1 | %33,3 |
| 1601–2000 m | 24 | 3 | 4 | 1 | %12,5* | %33,3* |
| 2001+ m | 8 | 2 | 0 | 0 | 2/8 | 2/8 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 47 | 7 | 4 | 3 | %14,9 | %29,8 |
| Arap | 32 | 3 | 7 | 1 | %9,4 | %34,4 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 30 | 3 | 1 | 1 | %10,0 | %16,7 |
| Maiden | 22 | 3 | 7 | 2 | %13,6* | %54,5* |
| Şartlı | 16 | 3 | 2 | 1 | %18,8* | %37,5* |
| Satış | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| KV-6 | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
| KV-8 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| KV-7 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| A. İnci | 9 | 1 | 2 | 1 | 1/9 | 4/9 |
| A. Aslan | 4 | 0 | 0 | 2 | 0/4 | 2/4 |
| M. Bilgin | 4 | 2 | 1 | 0 | 2/4 | 3/4 |
| G. Özçelik | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
| O. Yıldız | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
| Y. Gökçe | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
| E. Kadirler | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| E. Akpınar | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| M. Bağ | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| M. Çiçek | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Rising Pearl | 9 | 1 | 1 | 1 | 1/9 | 3/9 |
| Only Girl | 7 | 3 | 1 | 0 | 3/7 | 4/7 |
| By Yurdabak | 6 | 0 | 0 | 2 | 0/6 | 2/6 |
| Trust My Power | 5 | 0 | 1 | 0 | 0/5 | 1/5 |
| Starcan | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Strawberry Lady | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Gündüz Reis | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
| Baka Baba | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Sezginağa | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
| Battlecat | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.11.2026 | Bursa | Handikap 15 | 1800 Kum | Starcan | M. Bağ | 11/14 | 33,85 |
| 06.11.2026 | Bursa | Handikap 15 | 1300 Kum | Gündüz Reis | A. İnci | 2/13 | 12,25 |
| 06.11.2026 | Bursa | Şartlı 4 | 1800 Kum | Baka Baba | M. Çiçek | 4/9 | 2,30 |
| 06.11.2026 | Bursa | Handikap 15 | 2000 Kum | Rising Pearl | A. İnci | 4/8 | 3,35 |
| 30.10.2026 | Bursa | Handikap 15 | 1200 Kum | Starcan | E. Kadirler | 16/17 | 9,80 |
| 30.10.2026 | Bursa | Handikap 15 | 1200 Kum | Gündüz Reis | A. İnci | 8/17 | 9,80 |
| 30.10.2026 | Bursa | Maiden | 1400 Kum | Trust My Power | E. Kadirler | 7/11 | 5,90 |
| 30.10.2026 | Bursa | Handikap 16 | 2000 Kum | Rising Pearl | A. İnci | 1/12 | 25,75 |
| 23.10.2026 | Bursa | Şartlı 4 | 1400 Çim | Gündüz Reis | B. Baguç | 8/11 | 15,30 |
| 22.10.2026 | Bursa | Şartlı 5 | 2200 Çim | Rising Pearl | M. Turan | 7/8 | 20,15 |
| 21.10.2026 | Bursa | Handikap 14 | 1300 Çim | Starcan | E. Akpınar | 14/18 | 30,25 |
| 21.10.2026 | Bursa | Maiden | 1300 Çim | Trust My Power | E. Akpınar | 5/9 | 10,35 |
| 12.10.2026 | Bursa | Şartlı 19 | 2000 Çim | Rising Pearl | A. İnci | 2/19 | 59,95 |
| 02.10.2026 | Bursa | KV-8 | 1200 Çim | Trust My Power | G. Özçelik | 6/6 | 16,45 |
| 01.10.2026 | Kocaeli | Maiden | 1500 Kum | Sezginağa | O. Yıldız | 3/10 | 4,00 |
| 01.10.2026 | Kocaeli | KV-7 | 1500 Kum | Only Girl | A. Yıldız | 4/5 | 2,85 |
| 22.09.2026 | Kocaeli | Şartlı 19 | 1900 Kum | Rising Pearl | A. İnci | 11/15 | 23,30 |
| 14.09.2026 | Bursa | KV-6 | 1300 Çim | Only Girl | G. Özçelik | 4/7 | 15,90 |
| 10.09.2026 | İzmir | Satış 1 | 1400 Kum | Rising Pearl | A. Aslan | 8/10 | 39,50 |
| 10.09.2026 | İzmir | Handikap 15 | 1400 Kum | By Yurdabak | A. Aslan | 4/10 | 8,45 |
Sık sorulanlar
Eyüphan Avcı bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 45 koşuda 4 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Eyüphan Avcı'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 06.11.2026, Bursa.
Eyüphan Avcı en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok Bursa'da: 38 koşu, 4 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.