Antrenör
Mehmet Ali Pakel
Mehmet Ali Pakel'ın atları son 12 ayda 120 koşuya çıktı, 9 birincilik ve 23 ilk üç derece aldı. En çok İzmir'da koştu (99 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Mehmet Ali Pakel antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 109 | 9 | 6 | 8 | %8,3 | %21,1 | −%51,8 |
| Son 12 ay | 120 | 9 | 6 | 8 | %7,5 | %19,2 | −%56,2 |
| 2020'den bu yana | 157 | 11 | 7 | 10 | %7,0 | %17,8 | −%58,4 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 07.11.2026, İzmir.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 109 | 9 | 6 | 8 | %8,3 | %21,1 |
| 2025 | 46 | 2 | 1 | 1 | %4,3 | %8,7 |
| 2024 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İzmir | 99 | 8 | 6 | 7 | %8,1 | %21,2 |
| Bursa | 18 | 1 | 0 | 1 | %5,6* | %11,1* |
| Kocaeli | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Antalya | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 70 | 8 | 6 | 4 | %11,4 | %25,7 |
| Kum · Nemli | 16 | 0 | 0 | 2 | %0,0* | %12,5* |
| Çim · Normal | 16 | 1 | 0 | 2 | %6,3* | %18,8* |
| Kum · Sulu | 9 | 0 | 0 | 0 | 0/9 | 0/9 |
| Kum · Islak | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 33 | 2 | 4 | 4 | %6,1 | %30,3 |
| 1201–1600 m | 51 | 3 | 0 | 2 | %5,9 | %9,8 |
| 1601–2000 m | 28 | 4 | 1 | 1 | %14,3* | %21,4* |
| 2001+ m | 8 | 0 | 1 | 1 | 0/8 | 2/8 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 80 | 7 | 4 | 4 | %8,8 | %18,8 |
| Arap | 40 | 2 | 2 | 4 | %5,0 | %20,0 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Maiden | 49 | 3 | 3 | 3 | %6,1 | %18,4 |
| Şartlı | 37 | 3 | 3 | 2 | %8,1 | %21,6 |
| Handikap | 23 | 2 | 0 | 2 | %8,7* | %17,4* |
| Satış | 8 | 1 | 0 | 1 | 1/8 | 2/8 |
| KV-7 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| KV-8 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Maiden/Satış | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İzmir | 136 | 10 | 7 | 9 | %7,4 | %19,1 |
| Bursa | 18 | 1 | 0 | 1 | %5,6* | %11,1* |
| Kocaeli | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Antalya | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 93 | 8 | 6 | 6 | %8,6 | %21,5 |
| Çim · Normal | 24 | 1 | 0 | 2 | %4,2* | %12,5* |
| Kum · Nemli | 22 | 2 | 1 | 2 | %9,1* | %22,7* |
| Kum · Sulu | 9 | 0 | 0 | 0 | 0/9 | 0/9 |
| Kum · Islak | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 44 | 3 | 4 | 4 | %6,8 | %25,0 |
| 1201–1600 m | 70 | 4 | 1 | 3 | %5,7 | %11,4 |
| 1601–2000 m | 33 | 4 | 1 | 1 | %12,1 | %18,2 |
| 2001+ m | 10 | 0 | 1 | 2 | %0,0* | %30,0* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 88 | 7 | 4 | 4 | %8,0 | %17,0 |
| Arap | 69 | 4 | 3 | 6 | %5,8 | %18,8 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Maiden | 62 | 5 | 3 | 3 | %8,1 | %17,7 |
| Şartlı | 51 | 3 | 4 | 3 | %5,9 | %19,6 |
| Handikap | 27 | 2 | 0 | 2 | %7,4* | %14,8* |
| Satış | 12 | 1 | 0 | 2 | %8,3* | %25,0* |
| KV-7 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| KV-8 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Maiden/Satış | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| KV-6 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| B. Bülbül | 17 | 3 | 0 | 1 | %17,6* | %23,5* |
| N. Avci | 9 | 2 | 1 | 2 | 2/9 | 5/9 |
| M. Bilgin | 9 | 2 | 3 | 0 | 2/9 | 5/9 |
| S. Akşın | 7 | 0 | 0 | 0 | 0/7 | 0/7 |
| M. Öncel | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| H. Şimşek | 6 | 0 | 0 | 1 | 0/6 | 1/6 |
| A. Küründük | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| Y. Gökçe | 5 | 1 | 0 | 2 | 1/5 | 3/5 |
| K. Tokaçoğlu | 4 | 0 | 2 | 0 | 0/4 | 2/4 |
| Ö. Özen | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kral Karaca | 11 | 2 | 2 | 3 | %18,2* | %63,6* |
| Call To Warrior | 9 | 1 | 0 | 0 | 1/9 | 1/9 |
| Destan Karaca | 8 | 0 | 0 | 0 | 0/8 | 0/8 |
| Shadow | 7 | 0 | 0 | 0 | 0/7 | 0/7 |
| Queen Tuana | 7 | 1 | 0 | 2 | 1/7 | 3/7 |
| King Çağdaş | 7 | 2 | 1 | 1 | 2/7 | 4/7 |
| Soylu Karaca | 7 | 0 | 0 | 0 | 0/7 | 0/7 |
| Zeytin | 5 | 0 | 2 | 0 | 0/5 | 2/5 |
| Goodgirl | 5 | 0 | 0 | 1 | 0/5 | 1/5 |
| Kelebek | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.11.2026 | İzmir | Maiden | 1600 Kum | Shadow | M. Tekpetek | 7/13 | 32,80 |
| 07.11.2026 | İzmir | Handikap 16 | 2200 Kum | Call To Warrior | B. Bülbül | 6/7 | 13,00 |
| 05.11.2026 | İzmir | Maiden | 1400 Kum | Kastriot | H. Ünver | 12/13 | 76,50 |
| 05.11.2026 | İzmir | Maiden | 1400 Kum | Baş Yargıç | M. Çiçek | 5/12 | 4,80 |
| 02.11.2026 | Bursa | KV-7 | 1400 Kum | Yiğenim Nehir | O. Atmaca | 5/8 | 6,05 |
| 31.10.2026 | İzmir | Handikap 14 | 1600 Kum | Tannur Star | M. Öncel | 11/11 | 57,95 |
| 31.10.2026 | İzmir | Şartlı 5 | 2100 Kum | Call To Warrior | B. Bülbül | 4/6 | 8,45 |
| 29.10.2026 | İzmir | Maiden | 1600 Kum | Kastriot | C. Yılmaz | 9/11 | 60,95 |
| 29.10.2026 | İzmir | Maiden | 1600 Kum | Baş Yargıç | H. Şimşek | 4/10 | 6,30 |
| 26.10.2026 | Bursa | Handikap 15 | 1700 Çim | Muratın Kızı | B. Bülbül | 4/9 | 9,45 |
| 22.10.2026 | İzmir | Handikap 15 | 1200 Kum | Kral Karaca | N. Avci | 4/9 | 2,30 |
| 17.10.2026 | İzmir | Maiden | 1200 Kum | Kastriot | S. Akşın | 10/12 | 61,30 |
| 17.10.2026 | İzmir | Maiden | 1200 Kum | Baş Yargıç | H. Şimşek | 3/9 | 6,45 |
| 17.10.2026 | İzmir | Şartlı 5 | 2100 Kum | Call To Warrior | S. Akşın | 4/6 | 10,30 |
| 17.10.2026 | İzmir | Şartlı 5 | 2100 Kum | Lady Melıan | H. Şimşek | 6/6 | 22,80 |
| 17.10.2026 | İzmir | Maiden | 1200 Kum | Adanın Oğlu | B. Mırık | 7/10 | 9,30 |
| 15.10.2026 | İzmir | Maiden | 1400 Kum | Shadow | M. Çelik | 10/13 | 17,65 |
| 10.10.2026 | İzmir | Şartlı 19 | 1900 Kum | Lady Melıan | H. Şimşek | 16/16 | 8,65 |
| 09.10.2026 | Bursa | Handikap 15 | 1400 Çim | Muratın Kızı | B. Bülbül | 7/13 | 28,35 |
| 08.10.2026 | İzmir | Şartlı 5 | 1200 Kum | Kral Karaca | M. Bilgin | 2/7 | 2,40 |
Sık sorulanlar
Mehmet Ali Pakel bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 109 koşuda 9 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Mehmet Ali Pakel'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 07.11.2026, İzmir.
Mehmet Ali Pakel en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok İzmir'da: 99 koşu, 8 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.