Jokey
Muhammed Mir Bilgin
Muhammed Mir Bilgin son 12 ayda 1326 koşuya çıktı, 256 birincilik ve 660 ilk üç derece aldı. En çok İzmir'da koştu (551 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Muhammed Mir Bilgin jokey istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 1192 | 236 | 202 | 164 | %19,8 | %50,5 | −%26,3 |
| Son 12 ay | 1326 | 256 | 225 | 179 | %19,3 | %49,8 | −%26,1 |
| 2020'den bu yana | 7577 | 1157 | 1028 | 928 | %15,3 | %41,1 | −%26,5 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Jokey İstatistikleri.
Bugünkü binişleri
Programın tamamı: İstanbul at yarışı programı
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 1192 | 236 | 202 | 164 | %19,8 | %50,5 |
| 2025 | 1382 | 242 | 218 | 190 | %17,5 | %47,0 |
| 2024 | 1475 | 245 | 216 | 177 | %16,6 | %43,3 |
| 2023 | 1044 | 156 | 129 | 135 | %14,9 | %40,2 |
| 2022 | 1070 | 125 | 124 | 116 | %11,7 | %34,1 |
| 2021 | 781 | 74 | 64 | 73 | %9,5 | %27,0 |
| 2020 | 633 | 79 | 75 | 73 | %12,5 | %35,9 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İzmir | 551 | 121 | 110 | 69 | %22,0 | %54,4 |
| Bursa | 320 | 69 | 61 | 47 | %21,6 | %55,3 |
| İstanbul | 250 | 21 | 27 | 33 | %8,4 | %32,4 |
| Kocaeli | 165 | 38 | 23 | 25 | %23,0 | %52,1 |
| Antalya | 38 | 7 | 4 | 5 | %18,4 | %42,1 |
| Ankara | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 669 | 150 | 120 | 94 | %22,4 | %54,4 |
| Çim · Normal | 211 | 38 | 34 | 26 | %18,0 | %46,4 |
| Sentetik · Normal | 146 | 11 | 20 | 21 | %7,5 | %35,6 |
| Kum · Nemli | 128 | 26 | 22 | 15 | %20,3 | %49,2 |
| Kum · Islak | 67 | 16 | 10 | 14 | %23,9 | %59,7 |
| Kum · Sulu | 49 | 6 | 11 | 3 | %12,2 | %40,8 |
| Çim · Çok Yumuşak | 20 | 4 | 3 | 3 | %20,0* | %50,0* |
| Sentetik · Nemli | 10 | 1 | 2 | 1 | %10,0* | %40,0* |
| Çim · Biraz Yumuşak | 8 | 0 | 1 | 1 | 0/8 | 2/8 |
| Çim · Ağır | 8 | 2 | 1 | 1 | 2/8 | 4/8 |
| Çim · Biraz Ağır | 5 | 2 | 1 | 0 | 2/5 | 3/5 |
| Çim · Yumuşak | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 251 | 47 | 46 | 37 | %18,7 | %51,8 |
| 1201–1600 m | 620 | 115 | 98 | 75 | %18,5 | %46,5 |
| 1601–2000 m | 357 | 79 | 64 | 51 | %22,1 | %54,3 |
| 2001+ m | 98 | 15 | 17 | 16 | %15,3 | %49,0 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 781 | 162 | 141 | 118 | %20,7 | %53,9 |
| Arap | 545 | 94 | 84 | 61 | %17,2 | %43,9 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İzmir | 3621 | 604 | 507 | 429 | %16,7 | %42,5 |
| Bursa | 1830 | 279 | 266 | 242 | %15,2 | %43,0 |
| Kocaeli | 931 | 142 | 123 | 117 | %15,3 | %41,0 |
| İstanbul | 851 | 74 | 86 | 91 | %8,7 | %29,5 |
| Antalya | 326 | 56 | 45 | 48 | %17,2 | %45,7 |
| Ankara | 18 | 2 | 1 | 1 | %11,1* | %22,2* |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 3667 | 607 | 540 | 465 | %16,6 | %44,0 |
| Çim · Normal | 1974 | 289 | 235 | 232 | %14,6 | %38,3 |
| Sentetik · Normal | 630 | 65 | 74 | 74 | %10,3 | %33,8 |
| Kum · Nemli | 469 | 66 | 72 | 66 | %14,1 | %43,5 |
| Kum · Islak | 271 | 53 | 31 | 43 | %19,6 | %46,9 |
| Çim · Çok Yumuşak | 145 | 31 | 21 | 9 | %21,4 | %42,1 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 140 | 6 | 16 | 9 | %4,3 | %22,1 |
| Çim · Yumuşak | 101 | 11 | 14 | 9 | %10,9 | %33,7 |
| Kum · Sulu | 91 | 14 | 14 | 13 | %15,4 | %45,1 |
| Çim · Ağır | 41 | 9 | 5 | 3 | %22,0 | %41,5 |
| Sentetik · Nemli | 26 | 4 | 3 | 2 | %15,4* | %34,6* |
| Çim · Çok Ağır | 11 | 0 | 1 | 2 | %0,0* | %27,3* |
| Çim · Biraz Ağır | 9 | 2 | 1 | 1 | 2/9 | 4/9 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 1577 | 263 | 199 | 187 | %16,7 | %41,2 |
| 1201–1600 m | 3376 | 498 | 451 | 424 | %14,8 | %40,7 |
| 1601–2000 m | 2127 | 339 | 303 | 235 | %15,9 | %41,2 |
| 2001+ m | 497 | 57 | 75 | 82 | %11,5 | %43,1 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 4226 | 696 | 615 | 552 | %16,5 | %44,1 |
| Arap | 3351 | 461 | 413 | 376 | %13,8 | %37,3 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok bindiği antrenörler
| Antrenör | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| H. Durmuş | 37 | 7 | 9 | 5 | %18,9 | %56,8 |
| F. Ceylan | 34 | 7 | 8 | 2 | %20,6 | %50,0 |
| M. Akkılıç | 34 | 11 | 3 | 1 | %32,4 | %44,1 |
| N. Gönültaş | 25 | 5 | 6 | 4 | %20,0* | %60,0* |
| S. Gözüngü | 24 | 3 | 6 | 0 | %12,5* | %37,5* |
| K. Şengel | 23 | 6 | 2 | 3 | %26,1* | %47,8* |
| A. Akbulut | 21 | 10 | 0 | 3 | %47,6* | %61,9* |
| S. Şahyazıcı | 20 | 4 | 4 | 4 | %20,0* | %60,0* |
| C. Turan | 20 | 1 | 4 | 1 | %5,0* | %30,0* |
| M. Yayan | 20 | 3 | 4 | 3 | %15,0* | %50,0* |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok bindiği atlar
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karizmatik | 9 | 1 | 2 | 0 | 1/9 | 3/9 |
| Sadık Ağanın Oğlu | 8 | 3 | 0 | 0 | 3/8 | 3/8 |
| Hadiye | 8 | 5 | 0 | 2 | 5/8 | 7/8 |
| Tarçınkız | 7 | 2 | 1 | 1 | 2/7 | 4/7 |
| Bay Olof | 7 | 2 | 2 | 0 | 2/7 | 4/7 |
| Parmigiano | 6 | 0 | 3 | 1 | 0/6 | 4/6 |
| Bozarslan | 6 | 2 | 0 | 2 | 2/6 | 4/6 |
| Authority | 6 | 0 | 2 | 0 | 0/6 | 2/6 |
| Queen Ayla | 6 | 2 | 2 | 1 | 2/6 | 5/6 |
| El Cacique | 6 | 2 | 1 | 1 | 2/6 | 4/6 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Antrenör | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.11.2026 | İstanbul | G 2 | 2000 Sentetik | Naerys | A. Akbulut | 6/10 | 11,65 |
| 08.11.2026 | İstanbul | Şartlı 1 | 1400 Sentetik | Iron Angel | O. Özelcanat | 2/8 | 4,35 |
| 31.10.2026 | İzmir | Handikap 14 | 1600 Kum | Mercia | S. Şahyazıcı | 3/11 | 3,40 |
| 31.10.2026 | İzmir | KV-6 | 1600 Kum | Demon Hunter | S. Yanık | 1/9 | 4,25 |
| 31.10.2026 | İzmir | KV-7 | 1900 Kum | Canım Çıtır | Z. Turğul | 3/10 | 4,40 |
| 31.10.2026 | İzmir | KV-7 | 2000 Kum | Mr Monk | A. Olcar | 7/10 | 4,05 |
| 31.10.2026 | İzmir | Maiden | 1400 Kum | Stevia | E. Ayhan | 4/9 | 8,75 |
| 31.10.2026 | İzmir | Handikap 14 | 1400 Kum | Yeşimtron | N. Gönültaş | 2/5 | 2,60 |
| 31.10.2026 | İzmir | Şartlı 5 | 2100 Kum | Star Sword | D. Tekeli | 1/6 | 2,15 |
| 31.10.2026 | İzmir | Maiden | 1400 Kum | Marvelle | F. Ceylan | 1/10 | 4,35 |
| 30.10.2026 | Bursa | Maiden | 1400 Kum | Aurora Nova | A. Mantaş | 2/11 | 5,60 |
| 30.10.2026 | Bursa | KV-7 | 1400 Kum | The Raptor | G. Toklu | 1/6 | 1,05 |
| 30.10.2026 | Bursa | KV-8 | 1400 Kum | Fortıssımo | S. Gökçe | 1/9 | 1,45 |
| 30.10.2026 | Bursa | Şartlı 4 | 1400 Kum | Hatun Didem | M. Türkoğlu | 4/13 | 31,85 |
| 30.10.2026 | Bursa | Maiden | 1400 Kum | Hold On To Life | F. Altın | 2/12 | 6,30 |
| 30.10.2026 | Bursa | Handikap 16 | 2000 Kum | Apollo Maximus | S. Çelikman | 3/12 | 1,60 |
| 29.10.2026 | İzmir | Şartlı 19 | 1200 Kum | Parmigiano | S. Özbey | 4/15 | 1,90 |
| 29.10.2026 | İzmir | Maiden | 1600 Kum | Yiğit Nur | Y. Gürsoy | 3/11 | 5,20 |
| 29.10.2026 | İzmir | KV-7 | 1400 Kum | Red Storm | S. Gökçe | 1/9 | 4,70 |
| 29.10.2026 | İzmir | Handikap 14 | 1600 Kum | Adısoylu | F. Arslanca | 11/11 | 8,95 |
Sık sorulanlar
Muhammed Mir Bilgin bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 1192 koşuda 236 birincilik aldı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Muhammed Mir Bilgin bugün hangi atlara biniyor?
İstanbul 1. koşu 14:00, IRON ANGEL; İstanbul 6. koşu 16:30, NAERYS.
Muhammed Mir Bilgin en çok hangi hipodromda bindi?
Son 12 ayda en çok İzmir'da: 551 koşu, 121 birincilik.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Jokey İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca jokeyin kendi atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.