Antrenör
Yusuf Kağan Gürsoy
Yusuf Kağan Gürsoy'ın atları son 12 ayda 61 koşuya çıktı, 9 birincilik ve 25 ilk üç derece aldı. En çok İzmir'da koştu (58 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Yusuf Kağan Gürsoy antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 48 | 7 | 8 | 5 | %14,6 | %41,7 | – |
| Son 12 ay | 61 | 9 | 10 | 6 | %14,8 | %41,0 | −%5,7 |
| 2020'den bu yana | 90 | 14 | 13 | 9 | %15,6 | %40,0 | −%1,4 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 05.11.2026, İzmir.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 48 | 7 | 8 | 5 | %14,6 | %41,7 |
| 2025 | 37 | 7 | 5 | 4 | %18,9 | %43,2 |
| 2020 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İzmir | 58 | 8 | 9 | 5 | %13,8 | %37,9 |
| Kocaeli | 2 | 1 | 0 | 1 | 1/2 | 2/2 |
| Bursa | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 43 | 5 | 8 | 5 | %11,6 | %41,9 |
| Kum · Nemli | 9 | 2 | 1 | 1 | 2/9 | 4/9 |
| Kum · Islak | 5 | 2 | 1 | 0 | 2/5 | 3/5 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 11 | 0 | 2 | 3 | %0,0* | %45,5* |
| 1201–1600 m | 36 | 6 | 7 | 3 | %16,7 | %44,4 |
| 1601–2000 m | 11 | 2 | 1 | 0 | %18,2* | %27,3* |
| 2001+ m | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 42 | 5 | 8 | 5 | %11,9 | %42,9 |
| İngiliz | 19 | 4 | 2 | 1 | %21,1* | %36,8* |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 25 | 6 | 2 | 1 | %24,0* | %36,0* |
| Maiden | 19 | 2 | 4 | 3 | %10,5* | %47,4* |
| Şartlı | 13 | 1 | 4 | 2 | %7,7* | %53,8* |
| Satış | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Maiden/Satış | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| KV-8 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İzmir | 84 | 13 | 12 | 7 | %15,5 | %38,1 |
| Kocaeli | 2 | 1 | 0 | 1 | 1/2 | 2/2 |
| Bursa | 2 | 0 | 1 | 1 | 0/2 | 2/2 |
| İstanbul | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 63 | 9 | 11 | 8 | %14,3 | %44,4 |
| Kum · Nemli | 10 | 3 | 1 | 1 | %30,0* | %50,0* |
| Çim · Normal | 7 | 0 | 0 | 0 | 0/7 | 0/7 |
| Kum · Islak | 6 | 2 | 1 | 0 | 2/6 | 3/6 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 14 | 1 | 2 | 3 | %7,1* | %42,9* |
| 1201–1600 m | 43 | 6 | 9 | 5 | %14,0 | %46,5 |
| 1601–2000 m | 28 | 6 | 1 | 1 | %21,4* | %28,6* |
| 2001+ m | 5 | 1 | 1 | 0 | 1/5 | 2/5 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 59 | 8 | 9 | 7 | %13,6 | %40,7 |
| İngiliz | 31 | 6 | 4 | 2 | %19,4 | %38,7 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 36 | 9 | 3 | 1 | %25,0 | %36,1 |
| Şartlı | 28 | 2 | 5 | 5 | %7,1* | %42,9* |
| Maiden | 20 | 3 | 4 | 3 | %15,0* | %50,0* |
| Satış | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
| Maiden/Satış | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| KV-8 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| KV-9 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| H. Şimşek | 13 | 2 | 5 | 1 | %15,4* | %61,5* |
| M. Bilgin | 9 | 2 | 2 | 3 | 2/9 | 7/9 |
| M. Karabulut | 8 | 0 | 0 | 1 | 0/8 | 1/8 |
| Y. Gökçe | 6 | 0 | 1 | 0 | 0/6 | 1/6 |
| Ö. Özen | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
| A. Yıldız | 4 | 1 | 0 | 0 | 1/4 | 1/4 |
| O. Atmaca | 3 | 1 | 1 | 0 | 1/3 | 2/3 |
| M. Keçeci | 2 | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 |
| A. İnci | 2 | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 |
| E. Ökten | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Rüzgar Nur | 14 | 2 | 4 | 2 | %14,3* | %57,1* |
| Adı Yaşasın | 7 | 1 | 1 | 0 | 1/7 | 2/7 |
| Yiğit Nur | 6 | 0 | 1 | 3 | 0/6 | 4/6 |
| Yıldıztepe | 6 | 0 | 1 | 0 | 0/6 | 1/6 |
| Northern Shot | 6 | 2 | 0 | 0 | 2/6 | 2/6 |
| Baba Yürekli | 5 | 1 | 1 | 0 | 1/5 | 2/5 |
| Jordan Last Shot | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Ember Son | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Mamma Luna | 3 | 1 | 2 | 0 | 1/3 | 3/3 |
| Brave Fire | 3 | 1 | 0 | 1 | 1/3 | 2/3 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.11.2026 | İzmir | Handikap 14 | 1400 Kum | Adı Yaşasın | H. Şimşek | 4/10 | 11,25 |
| 29.10.2026 | İzmir | Maiden | 1600 Kum | Yiğit Nur | M. Bilgin | 3/11 | 5,20 |
| 22.10.2026 | İzmir | Handikap 15 | 1900 Kum | Ember Son | E. Ökten | 10/14 | 61,10 |
| 17.10.2026 | İzmir | Handikap 15 | 1200 Kum | Yıldıztepe | Ö. Özen | 7/12 | 4,65 |
| 08.10.2026 | İzmir | Maiden | 1400 Kum | Yiğit Nur | Y. Gökçe | 6/13 | 1,75 |
| 08.10.2026 | İzmir | Handikap 15 | 1400 Kum | Yıldıztepe | Ö. Özen | 4/9 | 11,65 |
| 01.10.2026 | İzmir | Handikap 16 | 1400 Kum | Rüzgar Nur | M. Karabulut | 5/15 | 5,60 |
| 01.10.2026 | İzmir | Handikap 15 | 1200 Kum | Ember Son | İ. Söğüt | 12/14 | 27,85 |
| 24.09.2026 | İzmir | Handikap 14 | 1600 Kum | Yıldıztepe | Y. Gökçe | 12/17 | 25,55 |
| 19.09.2026 | İzmir | Şartlı 4 | 1400 Kum | Adı Yaşasın | M. Bilgin | 8/10 | 3,25 |
| 19.09.2026 | İzmir | Maiden | 1600 Kum | Yiğit Nur | Y. Gökçe | 2/10 | 6,90 |
| 10.09.2026 | İzmir | Satış 1 | 1400 Kum | Ember Son | A. Metin | 9/10 | 25,50 |
| 03.09.2026 | İzmir | Maiden | 1400 Kum | Yiğit Nur | H. Şimşek | 3/10 | 25,35 |
| 03.09.2026 | İzmir | Maiden | 1400 Kum | Adı Yaşasın | M. Bilgin | 1/12 | 1,35 |
| 25.08.2026 | Kocaeli | Handikap 16 | 1500 Kum | Rüzgar Nur | E. Akpınar | 1/12 | 2,05 |
| 15.08.2026 | İzmir | Maiden | 1400 Kum | Adı Yaşasın | M. Bilgin | 2/10 | 5,35 |
| 15.08.2026 | İzmir | Maiden | 1400 Kum | Yiğit Nur | M. Tekpetek | 7/10 | 5,30 |
| 04.08.2026 | Kocaeli | Şartlı 4 | 1200 Kum | Rüzgar Nur | M. Bilgin | 3/15 | 6,70 |
| 01.08.2026 | İzmir | Maiden | 1200 Kum | Adı Yaşasın | M. Gönültaş | 4/11 | 24,00 |
| 01.08.2026 | İzmir | Maiden | 1200 Kum | Yiğit Nur | M. Bilgin | 3/11 | 4,85 |
Sık sorulanlar
Yusuf Kağan Gürsoy bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 48 koşuda 7 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Yusuf Kağan Gürsoy'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 05.11.2026, İzmir.
Yusuf Kağan Gürsoy en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok İzmir'da: 58 koşu, 8 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.