Antrenör
Salim Özbey
Salim Özbey'ın atları son 12 ayda 34 koşuya çıktı, 4 birincilik ve 16 ilk üç derece aldı. En çok İzmir'da koştu (30 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Salim Özbey antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 31 | 4 | 7 | 5 | %12,9 | %51,6 | – |
| Son 12 ay | 34 | 4 | 7 | 5 | %11,8 | %47,1 | – |
| 2020'den bu yana | 115 | 10 | 18 | 12 | %8,7 | %34,8 | −%64,8 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 31.10.2026, İzmir.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 31 | 4 | 7 | 5 | %12,9 | %51,6 |
| 2025 | 20 | 1 | 3 | 1 | %5,0* | %25,0* |
| 2024 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| 2023 | 13 | 0 | 1 | 2 | %0,0* | %23,1* |
| 2022 | 26 | 3 | 6 | 3 | %11,5* | %46,2* |
| 2021 | 7 | 0 | 0 | 1 | 0/7 | 1/7 |
| 2020 | 16 | 2 | 1 | 0 | %12,5* | %18,8* |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İzmir | 30 | 4 | 7 | 5 | %13,3 | %53,3 |
| Bursa | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Kocaeli | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 25 | 4 | 6 | 3 | %16,0* | %52,0* |
| Çim · Normal | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
| Kum · Nemli | 3 | 0 | 1 | 1 | 0/3 | 2/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 8 | 1 | 2 | 0 | 1/8 | 3/8 |
| 1201–1600 m | 14 | 1 | 3 | 2 | %7,1* | %42,9* |
| 1601–2000 m | 10 | 2 | 1 | 2 | %20,0* | %50,0* |
| 2001+ m | 2 | 0 | 1 | 1 | 0/2 | 2/2 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 20 | 3 | 3 | 3 | %15,0* | %45,0* |
| İngiliz | 14 | 1 | 4 | 2 | %7,1* | %50,0* |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 15 | 3 | 1 | 3 | %20,0* | %46,7* |
| Şartlı | 13 | 0 | 4 | 1 | %0,0* | %38,5* |
| Maiden | 5 | 1 | 2 | 1 | 1/5 | 4/5 |
| KV-7 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İzmir | 110 | 10 | 18 | 12 | %9,1 | %36,4 |
| Bursa | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Kocaeli | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 53 | 6 | 8 | 5 | %11,3 | %35,8 |
| Çim · Normal | 43 | 4 | 6 | 5 | %9,3 | %34,9 |
| Kum · Nemli | 7 | 0 | 3 | 1 | 0/7 | 4/7 |
| Kum · Islak | 6 | 0 | 1 | 0 | 0/6 | 1/6 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 43 | 4 | 6 | 4 | %9,3 | %32,6 |
| 1201–1600 m | 40 | 2 | 6 | 4 | %5,0 | %30,0 |
| 1601–2000 m | 30 | 4 | 5 | 3 | %13,3 | %40,0 |
| 2001+ m | 2 | 0 | 1 | 1 | 0/2 | 2/2 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 76 | 6 | 11 | 10 | %7,9 | %35,5 |
| İngiliz | 39 | 4 | 7 | 2 | %10,3 | %33,3 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 40 | 4 | 2 | 4 | %10,0 | %25,0 |
| Maiden | 37 | 4 | 7 | 5 | %10,8 | %43,2 |
| Şartlı | 34 | 2 | 6 | 3 | %5,9 | %32,4 |
| KV-7 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
| KV-8 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
| KV-6 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| M. Bilgin | 10 | 2 | 3 | 2 | %20,0* | %70,0* |
| M. Çiçek | 8 | 1 | 2 | 1 | 1/8 | 4/8 |
| B. Baguç | 4 | 1 | 0 | 0 | 1/4 | 1/4 |
| Y. Gökçe | 2 | 0 | 2 | 0 | 0/2 | 2/2 |
| H. Şimşek | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| O. Atmaca | 2 | 0 | 0 | 2 | 0/2 | 2/2 |
| A. Küründük | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Ö. Özen | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| E. Yavuz | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| T. Alıcı | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Free Blood | 15 | 3 | 3 | 3 | %20,0* | %60,0* |
| Parmigiano | 8 | 0 | 4 | 1 | 0/8 | 5/8 |
| The Last Griffin | 6 | 1 | 0 | 1 | 1/6 | 2/6 |
| Efsunhatun | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Bay Taylan | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Free Melody | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.10.2026 | İzmir | Handikap 14 | 1600 Kum | The Last Griffin | B. Baguç | 10/11 | 12,30 |
| 29.10.2026 | İzmir | Şartlı 19 | 1200 Kum | Parmigiano | M. Bilgin | 4/15 | 1,90 |
| 29.10.2026 | İzmir | Handikap 17 | 2100 Kum | Free Blood | M. Bilgin | 3/9 | 1,95 |
| 24.10.2026 | İzmir | Şartlı 3 | 1400 Kum | The Last Griffin | B. Baguç | 7/14 | 30,70 |
| 17.10.2026 | İzmir | Şartlı 5 | 2200 Kum | Free Blood | Y. Gökçe | 2/11 | 9,50 |
| 10.10.2026 | İzmir | Şartlı 19 | 1900 Kum | Parmigiano | M. Bilgin | 2/16 | 4,00 |
| 26.09.2026 | İzmir | Şartlı 19 | 1600 Kum | Parmigiano | M. Bilgin | 3/17 | 3,45 |
| 17.09.2026 | İzmir | Şartlı 3 | 1200 Kum | Efsunhatun | M. Bilgin | 14/16 | 15,30 |
| 17.09.2026 | İzmir | Handikap 16 | 1400 Kum | Free Blood | M. Bilgin | 1/16 | 3,50 |
| 04.09.2026 | İzmir | Handikap 15 | 2000 Kum | Efsunhatun | H. Şimşek | 9/11 | 13,85 |
| 03.09.2026 | İzmir | Handikap 16 | 2000 Kum | Free Blood | M. Bilgin | 1/11 | 1,50 |
| 03.09.2026 | İzmir | Şartlı 19 | 1400 Kum | Parmigiano | M. Bilgin | 2/14 | 3,95 |
| 23.08.2026 | İzmir | Handikap 15 | 1200 Kum | Free Blood | M. Çiçek | 2/15 | 3,95 |
| 15.08.2026 | İzmir | Handikap 16 | 1900 Kum | Free Blood | O. Atmaca | 3/15 | 4,10 |
| 08.08.2026 | İzmir | Handikap 16 | 2000 Kum | Free Blood | O. Atmaca | 3/14 | 8,25 |
| 26.07.2026 | İzmir | Şartlı 3 | 1600 Kum | Efsunhatun | M. Çiçek | 5/20 | 9,35 |
| 25.07.2026 | İzmir | Şartlı 19 | 2000 Kum | Parmigiano | M. Çiçek | 6/18 | 4,40 |
| 12.07.2026 | İzmir | Handikap 15 | 1200 Kum | The Last Griffin | B. Baguç | 5/11 | 15,85 |
| 11.07.2026 | İzmir | Handikap 14 | 1900 Kum | Free Blood | B. Baguç | 1/15 | 16,45 |
| 04.07.2026 | İzmir | Maiden | 1400 Kum | Parmigiano | Y. Gökçe | 2/20 | 7,25 |
Sık sorulanlar
Salim Özbey bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 31 koşuda 4 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Salim Özbey'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 31.10.2026, İzmir.
Salim Özbey en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok İzmir'da: 30 koşu, 4 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.