Antrenör
Fahrettin Ceylan
Fahrettin Ceylan'ın atları son 12 ayda 327 koşuya çıktı, 36 birincilik ve 109 ilk üç derece aldı. En çok İzmir'da koştu (309 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Fahrettin Ceylan antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 301 | 33 | 33 | 35 | %11,0 | %33,6 | −%35,8 |
| Son 12 ay | 327 | 36 | 37 | 36 | %11,0 | %33,3 | −%36,3 |
| 2020'den bu yana | 1287 | 127 | 156 | 139 | %9,9 | %32,8 | −%42,0 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 07.11.2026, İzmir.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 301 | 33 | 33 | 35 | %11,0 | %33,6 |
| 2025 | 217 | 21 | 27 | 22 | %9,7 | %32,3 |
| 2024 | 146 | 22 | 18 | 15 | %15,1 | %37,7 |
| 2023 | 371 | 27 | 47 | 37 | %7,3 | %29,9 |
| 2022 | 166 | 15 | 18 | 20 | %9,0 | %31,9 |
| 2021 | 86 | 9 | 13 | 10 | %10,5 | %37,2 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İzmir | 309 | 35 | 36 | 36 | %11,3 | %34,6 |
| Bursa | 18 | 1 | 1 | 0 | %5,6* | %11,1* |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 228 | 24 | 28 | 24 | %10,5 | %33,3 |
| Çim · Normal | 35 | 5 | 3 | 2 | %14,3 | %28,6 |
| Kum · Nemli | 33 | 1 | 3 | 4 | %3,0 | %24,2 |
| Kum · Sulu | 13 | 2 | 1 | 2 | %15,4* | %38,5* |
| Kum · Islak | 11 | 2 | 1 | 3 | %18,2* | %54,5* |
| Çim · Çok Yumuşak | 5 | 2 | 1 | 1 | 2/5 | 4/5 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 59 | 6 | 9 | 3 | %10,2 | %30,5 |
| 1201–1600 m | 153 | 16 | 15 | 19 | %10,5 | %32,7 |
| 1601–2000 m | 88 | 12 | 10 | 10 | %13,6 | %36,4 |
| 2001+ m | 27 | 2 | 3 | 4 | %7,4* | %33,3* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 217 | 27 | 31 | 29 | %12,4 | %40,1 |
| Arap | 110 | 9 | 6 | 7 | %8,2 | %20,0 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 124 | 15 | 16 | 15 | %12,1 | %37,1 |
| Handikap | 108 | 9 | 9 | 10 | %8,3 | %25,9 |
| Maiden | 44 | 8 | 6 | 6 | %18,2 | %45,5 |
| KV-6 | 22 | 2 | 3 | 2 | %9,1* | %31,8* |
| KV-7 | 15 | 2 | 2 | 2 | %13,3* | %40,0* |
| Satış | 7 | 0 | 1 | 0 | 0/7 | 1/7 |
| Kısa Vade Handikap | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
| KV-8 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İzmir | 1190 | 116 | 143 | 131 | %9,7 | %32,8 |
| Bursa | 45 | 3 | 4 | 3 | %6,7 | %22,2 |
| Antalya | 27 | 7 | 7 | 3 | %25,9* | %63,0* |
| Kocaeli | 15 | 1 | 2 | 1 | %6,7* | %26,7* |
| İstanbul | 7 | 0 | 0 | 1 | 0/7 | 1/7 |
| Ankara | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Adana | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 682 | 74 | 89 | 64 | %10,9 | %33,3 |
| Çim · Normal | 330 | 25 | 33 | 33 | %7,6 | %27,6 |
| Kum · Nemli | 101 | 6 | 14 | 20 | %5,9 | %39,6 |
| Kum · Islak | 71 | 7 | 10 | 11 | %9,9 | %39,4 |
| Kum · Sulu | 32 | 4 | 2 | 4 | %12,5 | %31,3 |
| Çim · Çok Yumuşak | 22 | 4 | 4 | 1 | %18,2* | %40,9* |
| Çim · Yumuşak | 14 | 1 | 2 | 4 | %7,1* | %50,0* |
| Sentetik · Normal | 14 | 4 | 2 | 1 | %28,6* | %50,0* |
| Çim · Ağır | 11 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
| Çim · Biraz Yumuşak | 8 | 1 | 0 | 0 | 1/8 | 1/8 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 286 | 24 | 31 | 23 | %8,4 | %27,3 |
| 1201–1600 m | 570 | 57 | 68 | 63 | %10,0 | %33,0 |
| 1601–2000 m | 357 | 33 | 48 | 43 | %9,2 | %34,7 |
| 2001+ m | 74 | 13 | 9 | 10 | %17,6 | %43,2 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 812 | 88 | 109 | 94 | %10,8 | %35,8 |
| Arap | 475 | 39 | 47 | 45 | %8,2 | %27,6 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 478 | 55 | 65 | 51 | %11,5 | %35,8 |
| Handikap | 367 | 28 | 42 | 32 | %7,6 | %27,8 |
| Maiden | 247 | 26 | 24 | 28 | %10,5 | %31,6 |
| KV-6 | 65 | 8 | 11 | 8 | %12,3 | %41,5 |
| KV-7 | 39 | 6 | 5 | 9 | %15,4 | %51,3 |
| Satış | 23 | 1 | 3 | 0 | %4,3* | %17,4* |
| KV-8 | 20 | 2 | 3 | 1 | %10,0* | %30,0* |
| Maiden/Satış | 18 | 0 | 1 | 4 | %0,0* | %27,8* |
| KV-9 | 11 | 0 | 2 | 3 | %0,0* | %45,5* |
| Kısa Vade Handikap | 8 | 1 | 0 | 1 | 1/8 | 2/8 |
| G | 8 | 0 | 0 | 2 | 0/8 | 2/8 |
| A | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ö. Özen | 45 | 6 | 4 | 9 | %13,3 | %42,2 |
| M. Bilgin | 34 | 7 | 8 | 2 | %20,6 | %50,0 |
| B. Mırık | 32 | 4 | 6 | 3 | %12,5 | %40,6 |
| N. Avci | 24 | 8 | 2 | 4 | %33,3* | %58,3* |
| B. Bülbül | 20 | 3 | 2 | 2 | %15,0* | %35,0* |
| M. Çiçek | 15 | 0 | 2 | 2 | %0,0* | %26,7* |
| O. Atmaca | 13 | 1 | 2 | 1 | %7,7* | %30,8* |
| S. Akşın | 13 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
| A. İnci | 11 | 3 | 1 | 3 | %27,3* | %63,6* |
| R. Ketme | 11 | 1 | 0 | 2 | %9,1* | %27,3* |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sabalenka | 24 | 3 | 3 | 4 | %12,5* | %41,7* |
| Jön Rome | 18 | 2 | 2 | 3 | %11,1* | %38,9* |
| Febris | 17 | 2 | 2 | 2 | %11,8* | %35,3* |
| Mertcan Tay | 17 | 1 | 0 | 2 | %5,9* | %17,6* |
| Muğlalı Adnan | 17 | 1 | 3 | 4 | %5,9* | %47,1* |
| Dream For Victory | 14 | 2 | 5 | 3 | %14,3* | %71,4* |
| Muğlalı Vargas | 13 | 4 | 1 | 4 | %30,8* | %69,2* |
| Sisu | 11 | 4 | 3 | 1 | %36,4* | %72,7* |
| Night Jawel | 11 | 1 | 1 | 0 | %9,1* | %18,2* |
| Single Gun | 10 | 1 | 0 | 2 | %10,0* | %30,0* |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.11.2026 | İzmir | Handikap 16 | 1400 Kum | Sabalenka | O. Atmaca | 11/12 | 10,80 |
| 05.11.2026 | İzmir | Handikap 14 | 1400 Kum | Bibahanım | A. Yıldız | 6/10 | 3,45 |
| 05.11.2026 | İzmir | Handikap 16 | 2000 Kum | Ulu Yaşar | A. Yıldız | 6/11 | 4,05 |
| 05.11.2026 | İzmir | Maiden | 1400 Kum | Zorbey Fırtınası | Y. Gökçe | 10/12 | 20,05 |
| 05.11.2026 | İzmir | Satış 2 | 1400 Kum | Last Sword | B. Mırık | 2/9 | 5,20 |
| 05.11.2026 | İzmir | Satış 2 | 1400 Kum | Febris | A. İnci | 4/9 | 2,60 |
| 31.10.2026 | İzmir | Handikap 14 | 1600 Kum | Dream For Victory | N. Avci | 1/11 | 3,30 |
| 31.10.2026 | İzmir | KV-6 | 1600 Kum | Jön Rome | B. Mırık | 4/9 | 10,90 |
| 31.10.2026 | İzmir | KV-7 | 2000 Kum | Sisu | N. Avci | 1/10 | 4,90 |
| 31.10.2026 | İzmir | KV-7 | 2000 Kum | Muğlalı Vargas | B. Mırık | 9/10 | 11,65 |
| 31.10.2026 | İzmir | Maiden | 1400 Kum | Leontes | N. Avci | 1/9 | 1,60 |
| 31.10.2026 | İzmir | Maiden | 1400 Kum | Marvelle | M. Bilgin | 1/10 | 4,35 |
| 29.10.2026 | İzmir | Şartlı 19 | 1200 Kum | Ring Rang Rong | S. Akşın | 6/15 | 17,10 |
| 29.10.2026 | İzmir | Şartlı 4 | 1400 Kum | Night Jawel | N. Avci | 4/10 | 19,90 |
| 29.10.2026 | İzmir | KV-7 | 1400 Kum | Febris | N. Avci | 5/9 | 7,60 |
| 29.10.2026 | İzmir | Handikap 17 | 2100 Kum | Semend Batur | B. Bülbül | 5/9 | 5,30 |
| 29.10.2026 | İzmir | Maiden | 1600 Kum | Aşan Simay | B. Mırık | 5/10 | 16,95 |
| 24.10.2026 | İzmir | Maiden | 1200 Kum | Tempesta Pera | Ö. Özen | 3/9 | 25,95 |
| 22.10.2026 | İzmir | Handikap 15 | 1900 Kum | Sabalenka | M. Kaya | 13/14 | 8,80 |
| 22.10.2026 | İzmir | Şartlı 5 | 1600 Kum | Last Sword | M. Kaya | 8/10 | 8,25 |
Sık sorulanlar
Fahrettin Ceylan bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 301 koşuda 33 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Fahrettin Ceylan'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 07.11.2026, İzmir.
Fahrettin Ceylan en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok İzmir'da: 309 koşu, 35 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.