Antrenör
Hıdır Durmuş
Hıdır Durmuş'ın atları son 12 ayda 229 koşuya çıktı, 25 birincilik ve 82 ilk üç derece aldı. En çok İzmir'da koştu (203 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Hıdır Durmuş antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 192 | 19 | 22 | 25 | %9,9 | %34,4 | −%64,2 |
| Son 12 ay | 229 | 25 | 28 | 29 | %10,9 | %35,8 | −%48,4 |
| 2020'den bu yana | 1292 | 140 | 137 | 149 | %10,8 | %33,0 | −%39,1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 07.11.2026, İzmir.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 192 | 19 | 22 | 25 | %9,9 | %34,4 |
| 2025 | 155 | 18 | 17 | 22 | %11,6 | %36,8 |
| 2024 | 154 | 27 | 19 | 21 | %17,5 | %43,5 |
| 2023 | 250 | 30 | 28 | 30 | %12,0 | %35,2 |
| 2022 | 234 | 21 | 22 | 25 | %9,0 | %29,1 |
| 2021 | 185 | 16 | 18 | 16 | %8,6 | %27,0 |
| 2020 | 122 | 9 | 11 | 10 | %7,4 | %24,6 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İzmir | 203 | 24 | 21 | 27 | %11,8 | %35,5 |
| Antalya | 14 | 1 | 4 | 1 | %7,1* | %42,9* |
| Bursa | 10 | 0 | 3 | 1 | %0,0* | %40,0* |
| İstanbul | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 146 | 17 | 17 | 21 | %11,6 | %37,7 |
| Kum · Nemli | 26 | 3 | 2 | 4 | %11,5* | %34,6* |
| Çim · Normal | 19 | 1 | 1 | 0 | %5,3* | %10,5* |
| Kum · Islak | 17 | 2 | 4 | 1 | %11,8* | %41,2* |
| Sentetik · Normal | 10 | 1 | 2 | 0 | %10,0* | %30,0* |
| Kum · Sulu | 5 | 1 | 1 | 1 | 1/5 | 3/5 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 46 | 8 | 5 | 5 | %17,4 | %39,1 |
| 1201–1600 m | 110 | 11 | 12 | 14 | %10,0 | %33,6 |
| 1601–2000 m | 52 | 5 | 9 | 8 | %9,6 | %42,3 |
| 2001+ m | 21 | 1 | 2 | 2 | %4,8* | %23,8* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 134 | 14 | 18 | 15 | %10,4 | %35,1 |
| Arap | 95 | 11 | 10 | 14 | %11,6 | %36,8 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 78 | 12 | 8 | 7 | %15,4 | %34,6 |
| Handikap | 77 | 4 | 10 | 12 | %5,2 | %33,8 |
| Maiden | 24 | 2 | 0 | 2 | %8,3* | %16,7* |
| Satış | 16 | 3 | 5 | 2 | %18,8* | %62,5* |
| KV-6 | 10 | 3 | 1 | 2 | %30,0* | %60,0* |
| KV-8 | 10 | 0 | 3 | 1 | %0,0* | %40,0* |
| G | 7 | 0 | 0 | 1 | 0/7 | 1/7 |
| KV-7 | 3 | 0 | 0 | 2 | 0/3 | 2/3 |
| KV-9 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
| Maiden/Satış | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
| Kısa Vade Handikap | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İzmir | 1179 | 129 | 116 | 136 | %10,9 | %32,3 |
| Bursa | 39 | 3 | 5 | 8 | %7,7 | %41,0 |
| İstanbul | 26 | 1 | 5 | 1 | %3,8* | %26,9* |
| Antalya | 23 | 4 | 5 | 3 | %17,4* | %52,2* |
| Ankara | 12 | 3 | 3 | 0 | %25,0* | %50,0* |
| Kocaeli | 11 | 0 | 3 | 1 | %0,0* | %36,4* |
| Adana | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 690 | 72 | 70 | 91 | %10,4 | %33,8 |
| Çim · Normal | 318 | 37 | 31 | 28 | %11,6 | %30,2 |
| Kum · Nemli | 87 | 8 | 9 | 11 | %9,2 | %32,2 |
| Kum · Islak | 77 | 12 | 8 | 7 | %15,6 | %35,1 |
| Kum · Sulu | 32 | 5 | 5 | 3 | %15,6 | %40,6 |
| Sentetik · Normal | 24 | 2 | 5 | 1 | %8,3* | %33,3* |
| Çim · Çok Yumuşak | 20 | 2 | 2 | 3 | %10,0* | %35,0* |
| Çim · Biraz Yumuşak | 18 | 0 | 3 | 1 | %0,0* | %22,2* |
| Çim · Yumuşak | 11 | 0 | 1 | 1 | %0,0* | %18,2* |
| Çim · Ağır | 8 | 2 | 1 | 1 | 2/8 | 4/8 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 269 | 30 | 31 | 34 | %11,2 | %35,3 |
| 1201–1600 m | 549 | 55 | 59 | 69 | %10,0 | %33,3 |
| 1601–2000 m | 369 | 38 | 34 | 38 | %10,3 | %29,8 |
| 2001+ m | 105 | 17 | 13 | 8 | %16,2 | %36,2 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 727 | 63 | 73 | 89 | %8,7 | %30,9 |
| Arap | 565 | 77 | 64 | 60 | %13,6 | %35,6 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 457 | 46 | 47 | 53 | %10,1 | %31,9 |
| Şartlı | 408 | 49 | 40 | 44 | %12,0 | %32,6 |
| Maiden | 195 | 16 | 20 | 22 | %8,2 | %29,7 |
| Satış | 59 | 7 | 9 | 7 | %11,9 | %39,0 |
| KV-8 | 42 | 8 | 6 | 5 | %19,0 | %45,2 |
| KV-6 | 40 | 5 | 6 | 5 | %12,5 | %40,0 |
| G | 40 | 0 | 3 | 6 | %0,0 | %22,5 |
| KV-7 | 30 | 5 | 4 | 5 | %16,7 | %46,7 |
| KV-9 | 12 | 2 | 1 | 1 | %16,7* | %33,3* |
| Maiden/Satış | 5 | 2 | 1 | 0 | 2/5 | 3/5 |
| Kısa Vade Handikap | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| A | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| M. Bilgin | 37 | 7 | 9 | 5 | %18,9 | %56,8 |
| A. Altın | 25 | 5 | 4 | 3 | %20,0* | %48,0* |
| A. Küründük | 18 | 3 | 3 | 3 | %16,7* | %50,0* |
| Ö. Özen | 14 | 3 | 2 | 1 | %21,4* | %42,9* |
| E. Aktuğ | 14 | 1 | 2 | 2 | %7,1* | %35,7* |
| M. Keçeci | 9 | 1 | 2 | 2 | 1/9 | 5/9 |
| Y. Gökçe | 7 | 2 | 0 | 3 | 2/7 | 5/7 |
| M. Tekpetek | 7 | 0 | 0 | 1 | 0/7 | 1/7 |
| B. Mırık | 6 | 0 | 1 | 1 | 0/6 | 2/6 |
| A. İnci | 6 | 2 | 0 | 0 | 2/6 | 2/6 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Cherokee | 27 | 4 | 6 | 5 | %14,8* | %55,6* |
| Karizmatik | 16 | 4 | 2 | 0 | %25,0* | %37,5* |
| Bocce | 14 | 1 | 4 | 2 | %7,1* | %50,0* |
| Fireblade | 14 | 1 | 1 | 2 | %7,1* | %28,6* |
| Tabip | 14 | 3 | 3 | 5 | %21,4* | %78,6* |
| Demirnal | 13 | 1 | 1 | 4 | %7,7* | %46,2* |
| Latif Ağa | 9 | 0 | 1 | 0 | 0/9 | 1/9 |
| Rütbesiz | 8 | 0 | 0 | 1 | 0/8 | 1/8 |
| Dayanıklı Tay | 8 | 1 | 1 | 1 | 1/8 | 3/8 |
| Sağlıcak | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.11.2026 | İzmir | Handikap 16 | 1400 Kum | Cherokee | A. Altın | 7/12 | 4,95 |
| 07.11.2026 | İzmir | KV-6 | 1600 Kum | Bocce | A. Altın | 6/11 | 33,00 |
| 07.11.2026 | İzmir | Maiden | 1600 Kum | Producer Man | H. Şimşek | 10/12 | 18,95 |
| 07.11.2026 | İzmir | Handikap 16 | 2200 Kum | Moriarty | A. Altın | 7/7 | 8,05 |
| 05.11.2026 | İzmir | Handikap 14 | 1600 Kum | The Black | Y. Gökçe | 1/5 | 1,05 |
| 29.10.2026 | İzmir | Şartlı 4 | 1400 Kum | Sağlıcak | M. Göl | 8/10 | 98,00 |
| 24.10.2026 | İzmir | Şartlı 3 | 1400 Kum | Fireblade | A. Küründük | 6/14 | 7,70 |
| 24.10.2026 | İzmir | Handikap 16 | 1200 Kum | Bocce | Ö. Özen | 6/13 | 7,90 |
| 22.10.2026 | İzmir | Şartlı 1 | 1400 Kum | Producer Man | Y. Gökçe | 7/8 | 42,20 |
| 15.10.2026 | İzmir | KV-8 | 1400 Kum | Cherokee | A. Küründük | 10/10 | 40,45 |
| 15.10.2026 | İzmir | Şartlı 3 | 1400 Kum | The Black | A. Küründük | 2/7 | 3,65 |
| 10.10.2026 | İzmir | KV-6 | 1200 Kum | Lille Hammer | A. Küründük | 1/5 | 2,40 |
| 08.10.2026 | İzmir | Handikap 16 | 1200 Kum | Cherokee | M. Tekpetek | 3/9 | 3,00 |
| 08.10.2026 | İzmir | Handikap 16 | 1200 Kum | Moriarty | A. Altın | 8/9 | 3,00 |
| 03.10.2026 | İzmir | Şartlı 3 | 1400 Kum | Fireblade | A. Küründük | 4/15 | 10,50 |
| 26.09.2026 | İzmir | Şartlı 19 | 1600 Kum | Sağlıcak | E. Ökten | 16/17 | 45,75 |
| 26.09.2026 | İzmir | Handikap 15 | 1900 Kum | Demirnal | Y. Gökçe | 3/11 | 5,00 |
| 24.09.2026 | İzmir | Handikap 16 | 1400 Kum | Cherokee | A. Altın | 5/11 | 4,40 |
| 24.09.2026 | İzmir | Şartlı 27 | 1200 Kum | The Black | A. Küründük | 1/8 | 3,40 |
| 24.09.2026 | İzmir | Şartlı 27 | 1200 Kum | Red White Black | S. Akşın | 7/8 | 28,00 |
Sık sorulanlar
Hıdır Durmuş bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 192 koşuda 19 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Hıdır Durmuş'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 07.11.2026, İzmir.
Hıdır Durmuş en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok İzmir'da: 203 koşu, 24 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.