Antrenör
Gazanfer Toklu
Gazanfer Toklu'ın atları son 12 ayda 58 koşuya çıktı, 18 birincilik ve 32 ilk üç derece aldı. En çok İzmir'da koştu (50 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Gazanfer Toklu antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 47 | 14 | 9 | 4 | %29,8 | %57,4 | – |
| Son 12 ay | 58 | 18 | 10 | 4 | %31,0 | %55,2 | −%34,4 |
| 2020'den bu yana | 359 | 77 | 48 | 45 | %21,4 | %47,4 | −%25,0 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 07.11.2026, İzmir.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 47 | 14 | 9 | 4 | %29,8 | %57,4 |
| 2025 | 35 | 11 | 4 | 2 | %31,4 | %48,6 |
| 2024 | 65 | 11 | 8 | 13 | %16,9 | %49,2 |
| 2023 | 37 | 8 | 3 | 4 | %21,6 | %40,5 |
| 2022 | 43 | 10 | 6 | 4 | %23,3 | %46,5 |
| 2021 | 65 | 12 | 6 | 7 | %18,5 | %38,5 |
| 2020 | 67 | 11 | 12 | 11 | %16,4 | %50,7 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İzmir | 50 | 14 | 7 | 4 | %28,0 | %50,0 |
| Bursa | 6 | 3 | 2 | 0 | 3/6 | 5/6 |
| Antalya | 2 | 1 | 1 | 0 | 1/2 | 2/2 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 37 | 13 | 4 | 2 | %35,1 | %51,4 |
| Kum · Nemli | 10 | 3 | 2 | 1 | %30,0* | %60,0* |
| Kum · Islak | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 12 | 4 | 3 | 0 | %33,3* | %58,3* |
| 1201–1600 m | 36 | 13 | 5 | 3 | %36,1 | %58,3 |
| 1601–2000 m | 9 | 1 | 2 | 1 | 1/9 | 4/9 |
| 2001+ m | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 58 | 18 | 10 | 4 | %31,0 | %55,2 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 22 | 2 | 4 | 3 | %9,1* | %40,9* |
| Handikap | 15 | 5 | 1 | 0 | %33,3* | %40,0* |
| Maiden | 7 | 3 | 1 | 0 | 3/7 | 4/7 |
| KV-7 | 4 | 4 | 0 | 0 | 4/4 | 4/4 |
| G | 4 | 1 | 2 | 1 | 1/4 | 4/4 |
| KV-8 | 3 | 2 | 1 | 0 | 2/3 | 3/3 |
| KV-6 | 3 | 1 | 1 | 0 | 1/3 | 2/3 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İzmir | 319 | 64 | 39 | 43 | %20,1 | %45,8 |
| Bursa | 28 | 10 | 7 | 1 | %35,7* | %64,3* |
| Antalya | 7 | 2 | 2 | 1 | 2/7 | 5/7 |
| Kocaeli | 5 | 1 | 0 | 0 | 1/5 | 1/5 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 237 | 46 | 28 | 32 | %19,4 | %44,7 |
| Çim · Normal | 43 | 10 | 4 | 7 | %23,3 | %48,8 |
| Kum · Nemli | 31 | 6 | 6 | 1 | %19,4 | %41,9 |
| Kum · Islak | 25 | 8 | 3 | 2 | %32,0* | %52,0* |
| Kum · Sulu | 7 | 3 | 3 | 0 | 3/7 | 6/7 |
| Sentetik · Normal | 5 | 2 | 2 | 0 | 2/5 | 4/5 |
| Çim · Yumuşak | 3 | 2 | 0 | 0 | 2/3 | 2/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 53 | 11 | 12 | 7 | %20,8 | %56,6 |
| 1201–1600 m | 175 | 37 | 25 | 20 | %21,1 | %46,9 |
| 1601–2000 m | 100 | 24 | 6 | 15 | %24,0 | %45,0 |
| 2001+ m | 31 | 5 | 5 | 3 | %16,1 | %41,9 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 353 | 77 | 46 | 44 | %21,8 | %47,3 |
| Arap | 6 | 0 | 2 | 1 | 0/6 | 3/6 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 141 | 33 | 24 | 19 | %23,4 | %53,9 |
| Handikap | 123 | 22 | 10 | 15 | %17,9 | %38,2 |
| Maiden | 30 | 6 | 3 | 3 | %20,0 | %40,0 |
| KV-6 | 16 | 2 | 3 | 2 | %12,5* | %43,8* |
| G | 15 | 4 | 4 | 1 | %26,7* | %60,0* |
| KV-7 | 13 | 7 | 1 | 1 | %53,8* | %69,2* |
| KV-8 | 11 | 2 | 3 | 2 | %18,2* | %63,6* |
| KV-9 | 7 | 1 | 0 | 1 | 1/7 | 2/7 |
| Kısa Vade Handikap | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Satış | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| A | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| M. Bilgin | 10 | 6 | 3 | 0 | %60,0* | %90,0* |
| Y. Gökçe | 9 | 1 | 4 | 1 | 1/9 | 6/9 |
| K. Yılmaz | 9 | 0 | 1 | 1 | 0/9 | 2/9 |
| Ö. Özen | 4 | 1 | 1 | 0 | 1/4 | 2/4 |
| N. Avci | 3 | 2 | 1 | 0 | 2/3 | 3/3 |
| Ç. Taşcı | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
| A. Altın | 3 | 2 | 0 | 0 | 2/3 | 2/3 |
| A. Yıldız | 2 | 2 | 0 | 0 | 2/2 | 2/2 |
| H. Karataş | 2 | 2 | 0 | 0 | 2/2 | 2/2 |
| B. Bülbül | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Smyrna Power | 17 | 2 | 3 | 2 | %11,8* | %41,2* |
| White Wolf | 13 | 8 | 3 | 1 | %61,5* | %92,3* |
| Raptor Force | 9 | 2 | 0 | 1 | 2/9 | 3/9 |
| The Raptor | 5 | 3 | 2 | 0 | 3/5 | 5/5 |
| Paşot | 4 | 3 | 1 | 0 | 3/4 | 4/4 |
| Kızım Öykü | 4 | 0 | 1 | 0 | 0/4 | 1/4 |
| Crazygold | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Wild Hunter | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Han Yusuf | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Dafne The Boy | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.11.2026 | İzmir | KV-8 | 1400 Kum | Paşot | A. Yıldız | 1/5 | 2,20 |
| 05.11.2026 | İzmir | Şartlı 4 | 1600 Kum | Smyrna Power | Y. Gökçe | 3/10 | 6,25 |
| 30.10.2026 | Bursa | KV-7 | 1400 Kum | The Raptor | M. Bilgin | 1/6 | 1,05 |
| 24.10.2026 | İzmir | Maiden | 1200 Kum | Kızım Öykü | K. Yılmaz | 6/10 | 6,15 |
| 24.10.2026 | İzmir | Şartlı 3 | 1400 Kum | Smyrna Power | Y. Gökçe | 4/14 | 4,40 |
| 22.10.2026 | İzmir | Şartlı 1 | 1400 Kum | Han Yusuf | K. Yılmaz | 8/8 | 6,25 |
| 22.10.2026 | İzmir | Şartlı 1 | 1400 Kum | Dafne The Boy | M. Kaya | 6/8 | 6,25 |
| 21.10.2026 | Bursa | G 3 | 2000 Çim | The Raptor | M. Bilgin | 2/7 | 3,05 |
| 17.10.2026 | İzmir | Şartlı 4 | 1200 Kum | Kızım Öykü | K. Yılmaz | 2/4 | 1,10 |
| 17.10.2026 | İzmir | Şartlı 4 | 1200 Kum | Paşot | M. Bilgin | 1/4 | 1,10 |
| 08.10.2026 | İzmir | Şartlı 4 | 1400 Kum | The Raptor | M. Bilgin | 1/6 | 1,15 |
| 03.10.2026 | İzmir | Şartlı 3 | 1400 Kum | Smyrna Power | K. Yılmaz | 3/15 | 8,20 |
| 01.10.2026 | İzmir | Maiden | 1600 Kum | Kızım Öykü | K. Yılmaz | 4/9 | 8,75 |
| 19.09.2026 | İzmir | Handikap 14 | 1600 Kum | Smyrna Power | Y. Gökçe | 6/13 | 2,85 |
| 10.09.2026 | İzmir | Şartlı 3 | 1600 Kum | Smyrna Power | Y. Gökçe | 2/11 | 14,10 |
| 04.09.2026 | İzmir | Şartlı 1 | 1200 Kum | Kızım Öykü | K. Yılmaz | 6/11 | 35,85 |
| 23.08.2026 | İzmir | Handikap 14 | 1600 Kum | Smyrna Power | H. Gökçe | 11/13 | 62,75 |
| 15.08.2026 | İzmir | Handikap 15 | 1400 Kum | Smyrna Power | K. Yılmaz | 10/13 | 9,25 |
| 13.07.2026 | Bursa | Handikap 14 | 1300 Çim | Smyrna Power | Ö. Özen | –/20 | 20,20 |
| 13.07.2026 | Bursa | KV-8 | 1400 Kum | White Wolf | N. Avci | 1/7 | 1,45 |
Sık sorulanlar
Gazanfer Toklu bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 47 koşuda 14 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Gazanfer Toklu'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 07.11.2026, İzmir.
Gazanfer Toklu en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok İzmir'da: 50 koşu, 14 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.