Antrenör
Sergen Gökçe
Sergen Gökçe'ın atları son 12 ayda 48 koşuya çıktı, 9 birincilik ve 20 ilk üç derece aldı. En çok Bursa'da koştu (40 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Sergen Gökçe antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 33 | 7 | 2 | 5 | %21,2 | %42,4 | – |
| Son 12 ay | 48 | 9 | 5 | 6 | %18,8 | %41,7 | – |
| 2020'den bu yana | 548 | 60 | 57 | 63 | %10,9 | %32,8 | −%22,4 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 06.11.2026, Bursa.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 33 | 7 | 2 | 5 | %21,2 | %42,4 |
| 2025 | 103 | 10 | 10 | 14 | %9,7 | %33,0 |
| 2024 | 169 | 27 | 22 | 20 | %16,0 | %40,8 |
| 2023 | 102 | 8 | 15 | 14 | %7,8 | %36,3 |
| 2022 | 82 | 4 | 2 | 9 | %4,9 | %18,3 |
| 2021 | 59 | 4 | 6 | 1 | %6,8 | %18,6 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bursa | 40 | 4 | 5 | 6 | %10,0 | %37,5 |
| Kocaeli | 7 | 5 | 0 | 0 | 5/7 | 5/7 |
| İstanbul | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 20 | 5 | 3 | 1 | %25,0* | %45,0* |
| Çim · Normal | 19 | 1 | 1 | 5 | %5,3* | %36,8* |
| Çim · Çok Yumuşak | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
| Kum · Nemli | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 6 | 1 | 0 | 2 | 1/6 | 3/6 |
| 1201–1600 m | 26 | 4 | 2 | 3 | %15,4* | %34,6* |
| 1601–2000 m | 12 | 4 | 3 | 1 | %33,3* | %66,7* |
| 2001+ m | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 35 | 9 | 4 | 3 | %25,7 | %45,7 |
| Arap | 13 | 0 | 1 | 3 | %0,0* | %30,8* |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 17 | 5 | 2 | 2 | %29,4* | %52,9* |
| Handikap | 14 | 1 | 3 | 1 | %7,1* | %35,7* |
| Maiden | 14 | 2 | 0 | 3 | %14,3* | %35,7* |
| KV-8 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 |
| KV-6 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bursa | 473 | 47 | 50 | 56 | %9,9 | %32,3 |
| Kocaeli | 40 | 10 | 3 | 3 | %25,0 | %40,0 |
| İstanbul | 20 | 2 | 1 | 3 | %10,0* | %30,0* |
| İzmir | 15 | 1 | 3 | 1 | %6,7* | %33,3* |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 258 | 33 | 26 | 22 | %12,8 | %31,4 |
| Çim · Normal | 196 | 17 | 26 | 29 | %8,7 | %36,7 |
| Çim · Çok Yumuşak | 21 | 2 | 2 | 1 | %9,5* | %23,8* |
| Kum · Islak | 18 | 2 | 0 | 3 | %11,1* | %27,8* |
| Kum · Nemli | 17 | 3 | 2 | 2 | %17,6* | %41,2* |
| Çim · Biraz Yumuşak | 14 | 1 | 0 | 1 | %7,1* | %14,3* |
| Sentetik · Normal | 10 | 1 | 0 | 3 | %10,0* | %40,0* |
| Çim · Yumuşak | 7 | 0 | 1 | 2 | 0/7 | 3/7 |
| Çim · Ağır | 6 | 1 | 0 | 0 | 1/6 | 1/6 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 101 | 13 | 13 | 13 | %12,9 | %38,6 |
| 1201–1600 m | 279 | 28 | 23 | 32 | %10,0 | %29,7 |
| 1601–2000 m | 136 | 18 | 15 | 14 | %13,2 | %34,6 |
| 2001+ m | 32 | 1 | 6 | 4 | %3,1 | %34,4 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 401 | 50 | 45 | 55 | %12,5 | %37,4 |
| Arap | 147 | 10 | 12 | 8 | %6,8 | %20,4 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 177 | 22 | 26 | 20 | %12,4 | %38,4 |
| Maiden | 155 | 16 | 10 | 16 | %10,3 | %27,1 |
| Handikap | 132 | 16 | 14 | 16 | %12,1 | %34,8 |
| KV-6 | 24 | 2 | 0 | 4 | %8,3* | %25,0* |
| KV-8 | 18 | 2 | 1 | 2 | %11,1* | %27,8* |
| Satış | 17 | 0 | 2 | 3 | %0,0* | %29,4* |
| KV-7 | 17 | 2 | 2 | 2 | %11,8* | %35,3* |
| G | 5 | 0 | 2 | 0 | 0/5 | 2/5 |
| A | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| KV-9 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| M. Bilgin | 12 | 6 | 0 | 1 | %50,0* | %58,3* |
| E. Akpınar | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| M. Çiçek | 5 | 0 | 2 | 1 | 0/5 | 3/5 |
| C. Altun | 4 | 0 | 1 | 1 | 0/4 | 2/4 |
| A. İnci | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
| A. Yıldız | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| T. Alıcı | 2 | 0 | 0 | 2 | 0/2 | 2/2 |
| T. Yıldız | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| A. Altın | 2 | 2 | 0 | 0 | 2/2 | 2/2 |
| O. Eren | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bangu | 9 | 0 | 0 | 3 | 0/9 | 3/9 |
| Echoguette | 8 | 2 | 2 | 1 | 2/8 | 5/8 |
| Fortıssımo | 6 | 5 | 0 | 1 | 5/6 | 6/6 |
| Miss Ecdad | 4 | 2 | 1 | 0 | 2/4 | 3/4 |
| Hemşerim | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
| Cool Island | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Yosemıte Gırl | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Öykümün Fırtınası | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Esin Güzeli | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
| İhtimal | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.11.2026 | Bursa | Handikap 15 | 1800 Kum | İhtimal | D. Budak | 6/14 | 35,70 |
| 30.10.2026 | Bursa | KV-8 | 1400 Kum | Fortıssımo | M. Bilgin | 1/9 | 1,45 |
| 30.10.2026 | Bursa | Şartlı 4 | 1400 Kum | Bangu | N. Şen | 12/13 | 19,95 |
| 22.10.2026 | Bursa | Maiden | 1400 Çim | Bangu | E. Akpınar | 6/12 | 4,30 |
| 22.10.2026 | Bursa | Şartlı 5 | 2200 Çim | Echoguette | E. Akpınar | 4/8 | 5,05 |
| 13.10.2026 | Kocaeli | Şartlı 5 | 1400 Kum | Fortıssımo | M. Bilgin | 1/5 | 1,75 |
| 12.10.2026 | Bursa | Maiden | 1400 Çim | Yosemıte Gırl | A. Yıldız | 4/11 | 17,75 |
| 09.10.2026 | Bursa | Handikap 15 | 1400 Çim | Echoguette | M. Çiçek | 9/13 | 6,15 |
| 05.10.2026 | Bursa | Maiden | 1400 Çim | Bangu | M. Bilgin | 3/13 | 10,20 |
| 01.10.2026 | Kocaeli | Şartlı 3 | 1800 Kum | Miss Ecdad | E. Akpınar | 8/11 | 17,00 |
| 25.09.2026 | Bursa | Handikap 15 | 2000 Çim | Echoguette | M. Çiçek | 2/13 | 2,50 |
| 22.09.2026 | Kocaeli | Şartlı 4 | 1400 Kum | Fortıssımo | M. Bilgin | 1/8 | 1,25 |
| 14.09.2026 | Bursa | Maiden | 1500 Çim | Bangu | M. Çiçek | 3/15 | 6,35 |
| 08.09.2026 | Kocaeli | Şartlı 3 | 1200 Kum | Fortıssımo | M. Bilgin | 1/8 | 1,25 |
| 07.09.2026 | Bursa | Maiden | 1500 Çim | Bangu | M. Çiçek | 14/15 | 12,60 |
| 04.09.2026 | Bursa | Handikap 15 | 1800 Çim | Echoguette | C. Altun | 4/11 | 4,30 |
| 01.09.2026 | Kocaeli | Maiden | 1500 Kum | Propitious | M. Bilgin | 4/8 | 20,25 |
| 28.08.2026 | Bursa | KV-6 | 1200 Çim | Royal Touch | E. Akpınar | 5/7 | 5,20 |
| 28.08.2026 | Bursa | Handikap 16 | 2200 Çim | Supersonic Boom | Y. Gökçe | 5/8 | 4,25 |
| 24.08.2026 | Bursa | Handikap 15 | 2200 Çim | Lupin | M. Bilgin | 4/10 | 2,80 |
Sık sorulanlar
Sergen Gökçe bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 33 koşuda 7 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Sergen Gökçe'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 06.11.2026, Bursa.
Sergen Gökçe en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok Bursa'da: 40 koşu, 4 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.