Antrenör
Mustafa Yayan
Mustafa Yayan'ın atları son 12 ayda 142 koşuya çıktı, 16 birincilik ve 58 ilk üç derece aldı. En çok İzmir'da koştu (135 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Mustafa Yayan antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 107 | 11 | 17 | 16 | %10,3 | %41,1 | −%37,6 |
| Son 12 ay | 142 | 16 | 21 | 21 | %11,3 | %40,8 | −%28,8 |
| 2020'den bu yana | 328 | 42 | 39 | 44 | %12,8 | %38,1 | −%22,0 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 03.09.2026, İzmir.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 107 | 11 | 17 | 16 | %10,3 | %41,1 |
| 2025 | 103 | 13 | 11 | 14 | %12,6 | %36,9 |
| 2024 | 85 | 13 | 10 | 11 | %15,3 | %40,0 |
| 2023 | 11 | 2 | 0 | 1 | %18,2* | %27,3* |
| 2022 | 10 | 0 | 0 | 1 | %0,0* | %10,0* |
| 2021 | 3 | 2 | 0 | 1 | 2/3 | 3/3 |
| 2020 | 9 | 1 | 1 | 0 | 1/9 | 2/9 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İzmir | 135 | 16 | 21 | 21 | %11,9 | %43,0 |
| Bursa | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| Antalya | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 77 | 8 | 13 | 10 | %10,4 | %40,3 |
| Kum · Nemli | 26 | 4 | 2 | 7 | %15,4* | %50,0* |
| Çim · Normal | 11 | 0 | 1 | 1 | %0,0* | %18,2* |
| Kum · Sulu | 11 | 3 | 3 | 1 | %27,3* | %63,6* |
| Kum · Islak | 11 | 0 | 2 | 2 | %0,0* | %36,4* |
| Çim · Çok Yumuşak | 4 | 1 | 0 | 0 | 1/4 | 1/4 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 30 | 4 | 5 | 2 | %13,3 | %36,7 |
| 1201–1600 m | 61 | 8 | 8 | 10 | %13,1 | %42,6 |
| 1601–2000 m | 40 | 3 | 7 | 7 | %7,5 | %42,5 |
| 2001+ m | 11 | 1 | 1 | 2 | %9,1* | %36,4* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 75 | 10 | 12 | 12 | %13,3 | %45,3 |
| Arap | 67 | 6 | 9 | 9 | %9,0 | %35,8 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 59 | 6 | 8 | 10 | %10,2 | %40,7 |
| Maiden | 34 | 5 | 4 | 5 | %14,7 | %41,2 |
| Şartlı | 33 | 2 | 6 | 6 | %6,1 | %42,4 |
| KV-6 | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
| G | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Kısa Vade Handikap | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Satış | 2 | 0 | 2 | 0 | 0/2 | 2/2 |
| Maiden/Satış | 2 | 1 | 1 | 0 | 1/2 | 2/2 |
| KV-9 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| KV-8 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| KV-7 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İzmir | 266 | 32 | 32 | 36 | %12,0 | %37,6 |
| Antalya | 39 | 9 | 6 | 5 | %23,1 | %51,3 |
| Bursa | 19 | 1 | 1 | 2 | %5,3* | %21,1* |
| Kocaeli | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
| İstanbul | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 172 | 23 | 23 | 26 | %13,4 | %41,9 |
| Çim · Normal | 70 | 6 | 6 | 5 | %8,6 | %24,3 |
| Kum · Nemli | 31 | 5 | 2 | 8 | %16,1 | %48,4 |
| Sentetik · Normal | 15 | 2 | 3 | 1 | %13,3* | %40,0* |
| Kum · Islak | 13 | 1 | 2 | 2 | %7,7* | %38,5* |
| Kum · Sulu | 11 | 3 | 3 | 1 | %27,3* | %63,6* |
| Çim · Çok Yumuşak | 10 | 1 | 0 | 1 | %10,0* | %20,0* |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 66 | 9 | 6 | 8 | %13,6 | %34,8 |
| 1201–1600 m | 128 | 16 | 11 | 20 | %12,5 | %36,7 |
| 1601–2000 m | 97 | 10 | 16 | 12 | %10,3 | %39,2 |
| 2001+ m | 37 | 7 | 6 | 4 | %18,9 | %45,9 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 226 | 35 | 29 | 29 | %15,5 | %41,2 |
| Arap | 102 | 7 | 10 | 15 | %6,9 | %31,4 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 106 | 12 | 11 | 14 | %11,3 | %34,9 |
| Şartlı | 99 | 10 | 11 | 16 | %10,1 | %37,4 |
| Maiden | 73 | 9 | 9 | 12 | %12,3 | %41,1 |
| KV-6 | 13 | 5 | 1 | 1 | %38,5* | %53,8* |
| KV-7 | 9 | 2 | 0 | 0 | 2/9 | 2/9 |
| KV-8 | 8 | 2 | 3 | 0 | 2/8 | 5/8 |
| G | 6 | 0 | 0 | 1 | 0/6 | 1/6 |
| Satış | 6 | 1 | 2 | 0 | 1/6 | 3/6 |
| Kısa Vade Handikap | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Maiden/Satış | 3 | 1 | 1 | 0 | 1/3 | 2/3 |
| KV-9 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| M. Bilgin | 20 | 3 | 4 | 3 | %15,0* | %50,0* |
| O. Atmaca | 17 | 3 | 2 | 4 | %17,6* | %52,9* |
| B. Mırık | 17 | 3 | 3 | 3 | %17,6* | %52,9* |
| G. Gökçe | 13 | 2 | 1 | 5 | %15,4* | %61,5* |
| M. Çiçek | 8 | 2 | 0 | 2 | 2/8 | 4/8 |
| Ö. Özen | 8 | 1 | 2 | 0 | 1/8 | 3/8 |
| N. Avci | 6 | 1 | 1 | 0 | 1/6 | 2/6 |
| Ö. Yıldırım | 5 | 0 | 3 | 0 | 0/5 | 3/5 |
| A. Sözen | 5 | 1 | 1 | 1 | 1/5 | 3/5 |
| A. İnci | 5 | 0 | 1 | 0 | 0/5 | 1/5 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sarsala | 23 | 2 | 1 | 4 | %8,7* | %30,4* |
| Baş Süvari | 10 | 1 | 0 | 1 | %10,0* | %20,0* |
| Önderbeyim | 9 | 3 | 2 | 2 | 3/9 | 7/9 |
| Ice Bear | 9 | 1 | 2 | 0 | 1/9 | 3/9 |
| Black Shark | 8 | 2 | 1 | 2 | 2/8 | 5/8 |
| Curlin Dracarys | 8 | 1 | 1 | 2 | 1/8 | 4/8 |
| Sılpahar | 7 | 1 | 2 | 1 | 1/7 | 4/7 |
| Dragon Of Song | 7 | 1 | 2 | 2 | 1/7 | 5/7 |
| Kenshin | 6 | 0 | 0 | 1 | 0/6 | 1/6 |
| Nurbadem | 6 | 0 | 1 | 1 | 0/6 | 2/6 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.09.2026 | İzmir | Handikap 16 | 2000 Kum | Sarsala | M. Çelik | 6/11 | 24,50 |
| 29.08.2026 | İzmir | Maiden | 1600 Kum | Erdağı | M. Çiçek | 3/10 | 4,30 |
| 29.08.2026 | İzmir | Maiden | 1600 Kum | Kuzeyin Poyrazı | M. Keçeci | 9/10 | 4,30 |
| 22.08.2026 | İzmir | Maiden | 1200 Kum | Babil | F. Avcı | 10/11 | 20,85 |
| 15.08.2026 | İzmir | Handikap 16 | 1900 Kum | Sarsala | M. Çelik | 9/15 | 35,00 |
| 15.08.2026 | İzmir | Maiden | 1400 Kum | Erdağı | M. Bilgin | 2/10 | 1,35 |
| 02.08.2026 | İzmir | Şartlı 4 | 1200 Kum | Baş Fırtına | M. Bilgin | 8/9 | 3,55 |
| 01.08.2026 | İzmir | Maiden | 1200 Kum | Kuzeyin Poyrazı | M. Çelik | 9/9 | 1,30 |
| 01.08.2026 | İzmir | Maiden | 1200 Kum | Erdağı | Ö. Yıldırım | 2/9 | 1,30 |
| 25.07.2026 | İzmir | Şartlı 19 | 1400 Kum | Erdağı | F. Avcı | 2/12 | 3,95 |
| 20.07.2026 | Bursa | Şartlı 5 | 1400 Çim | Baş Fırtına | Ö. Yıldırım | 7/8 | 2,75 |
| 12.07.2026 | İzmir | Maiden | 1400 Kum | Erdağı | F. Avcı | 3/11 | 5,80 |
| 12.07.2026 | İzmir | Maiden | 1400 Kum | Kuzeyin Poyrazı | Ö. Özen | 6/11 | 5,80 |
| 05.07.2026 | İzmir | Maiden | 1200 Kum | Baş Fırtına | Ö. Özen | 1/12 | 1,25 |
| 05.07.2026 | İzmir | Maiden | 1200 Kum | Kuzeyin Poyrazı | M. Keçeci | 6/12 | 1,25 |
| 29.06.2026 | Bursa | Handikap 16 | 1800 Çim | Kenshin | Ö. Özen | 12/19 | 15,55 |
| 28.06.2026 | İzmir | Handikap 17 | 1600 Kum | Sarsala | M. Tekpetek | 10/14 | 62,35 |
| 27.06.2026 | İzmir | Şartlı 4 | 1400 Kum | Baş Süvari | Ö. Özen | 7/9 | 29,80 |
| 22.06.2026 | Bursa | Handikap 14 | 1400 Çim | Kenshin | Y. Gökçe | 6/20 | 24,50 |
| 21.06.2026 | İzmir | Şartlı 4 | 2200 Kum | Sarsala | B. Bülbül | 7/12 | 30,30 |
Sık sorulanlar
Mustafa Yayan bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 107 koşuda 11 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Mustafa Yayan'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 03.09.2026, İzmir.
Mustafa Yayan en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok İzmir'da: 135 koşu, 16 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.