Antrenör
Duran Tekeli
Duran Tekeli'ın atları son 12 ayda 64 koşuya çıktı, 14 birincilik ve 29 ilk üç derece aldı. En çok İzmir'da koştu (35 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Duran Tekeli antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 58 | 13 | 8 | 6 | %22,4 | %46,6 | +%57,1 |
| Son 12 ay | 64 | 14 | 9 | 6 | %21,9 | %45,3 | +%47,2 |
| 2020'den bu yana | 742 | 111 | 88 | 79 | %15,0 | %37,5 | −%31,2 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 31.10.2026, İzmir.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 58 | 13 | 8 | 6 | %22,4 | %46,6 |
| 2025 | 91 | 15 | 13 | 13 | %16,5 | %45,1 |
| 2024 | 138 | 15 | 15 | 8 | %10,9 | %27,5 |
| 2023 | 177 | 31 | 24 | 27 | %17,5 | %46,3 |
| 2022 | 109 | 16 | 10 | 9 | %14,7 | %32,1 |
| 2021 | 95 | 12 | 6 | 8 | %12,6 | %27,4 |
| 2020 | 74 | 9 | 12 | 8 | %12,2 | %39,2 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İzmir | 35 | 9 | 5 | 1 | %25,7 | %42,9 |
| Ankara | 10 | 2 | 1 | 0 | %20,0* | %30,0* |
| Bursa | 9 | 2 | 1 | 2 | 2/9 | 5/9 |
| Kocaeli | 4 | 1 | 0 | 1 | 1/4 | 2/4 |
| Antalya | 4 | 0 | 1 | 2 | 0/4 | 3/4 |
| İstanbul | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 38 | 8 | 4 | 2 | %21,1 | %36,8 |
| Çim · Normal | 13 | 2 | 3 | 2 | %15,4* | %53,8* |
| Sentetik · Normal | 5 | 0 | 1 | 2 | 0/5 | 3/5 |
| Kum · Nemli | 3 | 2 | 1 | 0 | 2/3 | 3/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 11 | 1 | 1 | 1 | %9,1* | %27,3* |
| 1201–1600 m | 16 | 4 | 4 | 2 | %25,0* | %62,5* |
| 1601–2000 m | 24 | 7 | 3 | 2 | %29,2* | %50,0* |
| 2001+ m | 13 | 2 | 1 | 1 | %15,4* | %30,8* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 61 | 13 | 9 | 6 | %21,3 | %45,9 |
| Arap | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 20 | 6 | 1 | 1 | %30,0* | %40,0* |
| Handikap | 18 | 1 | 3 | 4 | %5,6* | %44,4* |
| KV-9 | 9 | 2 | 1 | 0 | 2/9 | 3/9 |
| Maiden | 6 | 4 | 2 | 0 | 4/6 | 6/6 |
| G | 6 | 0 | 1 | 1 | 0/6 | 2/6 |
| KV-8 | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
| KV-6 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| KV-7 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İzmir | 523 | 77 | 59 | 50 | %14,7 | %35,6 |
| Ankara | 92 | 9 | 10 | 11 | %9,8 | %32,6 |
| Bursa | 59 | 11 | 10 | 8 | %18,6 | %49,2 |
| Antalya | 33 | 6 | 8 | 4 | %18,2 | %54,5 |
| İstanbul | 19 | 4 | 1 | 2 | %21,1* | %36,8* |
| Kocaeli | 14 | 2 | 0 | 4 | %14,3* | %42,9* |
| Adana | 2 | 2 | 0 | 0 | 2/2 | 2/2 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 475 | 74 | 65 | 47 | %15,6 | %39,2 |
| Çim · Normal | 108 | 15 | 8 | 6 | %13,9 | %26,9 |
| Kum · Nemli | 54 | 6 | 5 | 7 | %11,1 | %33,3 |
| Kum · Islak | 41 | 5 | 6 | 8 | %12,2 | %46,3 |
| Sentetik · Normal | 22 | 4 | 2 | 6 | %18,2* | %54,5* |
| Kum · Sulu | 14 | 2 | 2 | 1 | %14,3* | %35,7* |
| Çim · Biraz Yumuşak | 9 | 0 | 0 | 0 | 0/9 | 0/9 |
| Çim · Çok Yumuşak | 8 | 2 | 0 | 1 | 2/8 | 3/8 |
| Çim · Yumuşak | 8 | 2 | 0 | 3 | 2/8 | 5/8 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 154 | 15 | 28 | 23 | %9,7 | %42,9 |
| 1201–1600 m | 384 | 58 | 39 | 36 | %15,1 | %34,6 |
| 1601–2000 m | 150 | 25 | 19 | 16 | %16,7 | %40,0 |
| 2001+ m | 54 | 13 | 2 | 4 | %24,1 | %35,2 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 479 | 66 | 61 | 49 | %13,8 | %36,7 |
| İngiliz | 263 | 45 | 27 | 30 | %17,1 | %38,8 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 235 | 47 | 28 | 30 | %20,0 | %44,7 |
| Handikap | 192 | 13 | 24 | 17 | %6,8 | %28,1 |
| Maiden | 136 | 19 | 17 | 7 | %14,0 | %31,6 |
| KV-6 | 37 | 11 | 5 | 4 | %29,7 | %54,1 |
| G | 35 | 8 | 1 | 4 | %22,9 | %37,1 |
| KV-8 | 35 | 3 | 5 | 8 | %8,6 | %45,7 |
| KV-7 | 30 | 6 | 4 | 5 | %20,0 | %50,0 |
| KV-9 | 19 | 2 | 2 | 3 | %10,5* | %36,8* |
| Satış | 11 | 1 | 1 | 0 | %9,1* | %18,2* |
| Maiden/Satış | 6 | 1 | 1 | 0 | 1/6 | 2/6 |
| A | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Kısa Vade Handikap | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| KV-18 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| M. Bilgin | 10 | 4 | 2 | 1 | %40,0* | %70,0* |
| A. Yıldız | 8 | 0 | 1 | 2 | 0/8 | 3/8 |
| M. Çiçek | 5 | 3 | 0 | 0 | 3/5 | 3/5 |
| Ö. Yıldırım | 5 | 1 | 2 | 0 | 1/5 | 3/5 |
| N. Avci | 3 | 1 | 0 | 1 | 1/3 | 2/3 |
| G. Özçelik | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
| M. Çelik | 3 | 0 | 2 | 0 | 0/3 | 2/3 |
| Y. Gökçe | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| A. İnci | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| M. Keçeci | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Mafdet | 13 | 3 | 3 | 3 | %23,1* | %69,2* |
| Alone Alone | 11 | 2 | 1 | 0 | %18,2* | %27,3* |
| El Cacique | 10 | 2 | 2 | 1 | %20,0* | %50,0* |
| Star Sword | 9 | 4 | 1 | 0 | 4/9 | 5/9 |
| Big Honey | 9 | 1 | 1 | 2 | 1/9 | 4/9 |
| Storm Belle | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
| Dark Man | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Yiğidim Efe | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
| Üzmez | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| By Niko | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.10.2026 | İzmir | Şartlı 5 | 2100 Kum | Star Sword | M. Bilgin | 1/6 | 2,15 |
| 29.10.2026 | İzmir | Maiden | 1600 Kum | Yiğidim Efe | M. Çelik | 1/11 | 8,65 |
| 22.10.2026 | İzmir | Handikap 15 | 1900 Kum | Star Sword | Y. Gökçe | 14/14 | 4,70 |
| 10.10.2026 | İzmir | Handikap 17 | 1200 Kum | Big Honey | A. İnci | 4/12 | 10,55 |
| 26.09.2026 | İzmir | Şartlı 4 | 1900 Kum | Star Sword | M. Bilgin | 1/7 | 4,95 |
| 24.09.2026 | İzmir | Handikap 16 | 1400 Kum | Storm Belle | A. İnci | 4/11 | 8,45 |
| 16.09.2026 | İstanbul | Şartlı 1 | 1200 Sentetik | Üzmez | A. Yıldız | 10/10 | 17,75 |
| 12.09.2026 | İzmir | G 3 | 2000 Kum | El Cacique | M. Bilgin | 8/11 | 12,70 |
| 07.09.2026 | Bursa | Handikap 16 | 1400 Çim | Big Honey | M. Çiçek | 7/8 | 2,50 |
| 04.09.2026 | İzmir | Şartlı 4 | 1600 Kum | Storm Belle | A. Yıldız | 5/11 | 4,40 |
| 29.08.2026 | İzmir | Şartlı 4 | 1600 Kum | Star Sword | M. Bilgin | 4/9 | 2,10 |
| 24.08.2026 | Bursa | Şartlı 5 | 1200 Çim | Big Honey | N. Avci | 3/10 | 6,85 |
| 16.08.2026 | İzmir | Şartlı 1 | 1200 Kum | By Niko | M. Keçeci | 8/8 | 8,10 |
| 15.08.2026 | Ankara | G 1 | 2200 Çim | Mafdet | A. Sözen | 4/8 | 8,20 |
| 14.08.2026 | Bursa | KV-9 | 2000 Kum | El Cacique | G. Özçelik | 6/7 | 28,00 |
| 14.08.2026 | Bursa | Handikap 16 | 1200 Çim | Big Honey | Ö. Yıldırım | 2/11 | 3,90 |
| 25.07.2026 | İzmir | KV-8 | 1900 Kum | El Cacique | M. Bilgin | 4/8 | 13,50 |
| 22.07.2026 | İstanbul | G 3 | 2100 Çim | Mafdet | A. Sözen | 2/11 | 18,80 |
| 14.07.2026 | Ankara | G 3 | 2100 Kum | El Cacique | A. Kurşun | 6/8 | 18,15 |
| 09.07.2026 | Ankara | Şartlı 5 | 1900 Çim | Mafdet | E. Bozdağ | 1/8 | 1,50 |
Sık sorulanlar
Duran Tekeli bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 58 koşuda 13 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Duran Tekeli'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 31.10.2026, İzmir.
Duran Tekeli en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok İzmir'da: 35 koşu, 9 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.