Antrenör
Fatih Arslanca
Fatih Arslanca'ın atları son 12 ayda 21 koşuya çıktı, 2 birincilik ve 5 ilk üç derece aldı. En çok İzmir'da koştu (21 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Fatih Arslanca antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 21 | 2 | 1 | 2 | %9,5* | %23,8* | – |
| Son 12 ay | 21 | 2 | 1 | 2 | %9,5* | %23,8* | – |
| 2020'den bu yana | 21 | 2 | 1 | 2 | %9,5* | %23,8* | – |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 07.11.2026, İzmir.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 21 | 2 | 1 | 2 | %9,5* | %23,8* |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İzmir | 21 | 2 | 1 | 2 | %9,5* | %23,8* |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 16 | 1 | 1 | 2 | %6,3* | %25,0* |
| Kum · Nemli | 5 | 1 | 0 | 0 | 1/5 | 1/5 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 7 | 0 | 0 | 1 | 0/7 | 1/7 |
| 1201–1600 m | 9 | 0 | 1 | 1 | 0/9 | 2/9 |
| 1601–2000 m | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| 2001+ m | 4 | 2 | 0 | 0 | 2/4 | 2/4 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 20 | 2 | 1 | 2 | %10,0* | %25,0* |
| İngiliz | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 8 | 2 | 1 | 0 | 2/8 | 3/8 |
| Handikap | 7 | 0 | 0 | 0 | 0/7 | 0/7 |
| Maiden | 6 | 0 | 0 | 2 | 0/6 | 2/6 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İzmir | 21 | 2 | 1 | 2 | %9,5* | %23,8* |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 16 | 1 | 1 | 2 | %6,3* | %25,0* |
| Kum · Nemli | 5 | 1 | 0 | 0 | 1/5 | 1/5 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 7 | 0 | 0 | 1 | 0/7 | 1/7 |
| 1201–1600 m | 9 | 0 | 1 | 1 | 0/9 | 2/9 |
| 1601–2000 m | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| 2001+ m | 4 | 2 | 0 | 0 | 2/4 | 2/4 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 20 | 2 | 1 | 2 | %10,0* | %25,0* |
| İngiliz | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 8 | 2 | 1 | 0 | 2/8 | 3/8 |
| Handikap | 7 | 0 | 0 | 0 | 0/7 | 0/7 |
| Maiden | 6 | 0 | 0 | 2 | 0/6 | 2/6 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| A. İnci | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
| M. Tekpetek | 3 | 0 | 0 | 2 | 0/3 | 2/3 |
| G. Gökçe | 3 | 2 | 0 | 0 | 2/3 | 2/3 |
| Ö. Özen | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| M. Bilgin | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| K. Tokaçoğlu | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| İ. Söğüt | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| M. Çiçek | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Y. Gökçe | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| M. Keçeci | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Adısoylu | 7 | 0 | 0 | 0 | 0/7 | 0/7 |
| Sarsala | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Alev Kız | 4 | 0 | 0 | 2 | 0/4 | 2/4 |
| Gerard | 3 | 2 | 1 | 0 | 2/3 | 3/3 |
| Yırtıl Reha | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Parezkar | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.11.2026 | İzmir | Şartlı 4 | 1600 Kum | Adısoylu | Ö. Özen | 5/8 | 23,90 |
| 05.11.2026 | İzmir | Handikap 16 | 2000 Kum | Sarsala | A. İnci | 4/11 | 14,00 |
| 05.11.2026 | İzmir | Maiden | 1400 Kum | Alev Kız | M. Tekpetek | 4/12 | 5,80 |
| 29.10.2026 | İzmir | Handikap 14 | 1600 Kum | Adısoylu | M. Bilgin | 11/11 | 8,95 |
| 24.10.2026 | İzmir | Handikap 16 | 1600 Kum | Sarsala | G. Gökçe | 13/16 | 30,80 |
| 24.10.2026 | İzmir | Şartlı 5 | 2100 Kum | Gerard | G. Gökçe | 1/8 | 1,60 |
| 17.10.2026 | İzmir | Şartlı 5 | 2200 Kum | Gerard | G. Gökçe | 1/11 | 5,30 |
| 17.10.2026 | İzmir | Şartlı 5 | 2200 Kum | Sarsala | İ. Söğüt | 8/11 | 50,55 |
| 10.10.2026 | İzmir | Handikap 15 | 2100 Kum | Sarsala | A. İnci | 5/13 | 15,95 |
| 08.10.2026 | İzmir | Maiden | 1400 Kum | Alev Kız | M. Tekpetek | 3/13 | 7,60 |
| 03.10.2026 | İzmir | Şartlı 4 | 1600 Kum | Gerard | A. İnci | 2/12 | 23,50 |
| 26.09.2026 | İzmir | Maiden | 1200 Kum | Yırtıl Reha | M. Çiçek | 14/15 | 26,50 |
| 26.09.2026 | İzmir | Maiden | 1200 Kum | Alev Kız | M. Tekpetek | 3/15 | 16,60 |
| 26.09.2026 | İzmir | Şartlı 3 | 1600 Kum | Adısoylu | M. Bilgin | 5/7 | 8,70 |
| 12.09.2026 | İzmir | Handikap 15 | 1200 Kum | Adısoylu | Y. Gökçe | 6/7 | 20,85 |
| 12.09.2026 | İzmir | Maiden | 1200 Kum | Alev Kız | M. Keçeci | 5/10 | 49,60 |
| 12.09.2026 | İzmir | Maiden | 1200 Kum | Yırtıl Reha | H. Şimşek | 8/11 | 36,60 |
| 04.09.2026 | İzmir | Şartlı 4 | 1200 Kum | Adısoylu | K. Yılmaz | 5/8 | 22,55 |
| 23.08.2026 | İzmir | Handikap 14 | 1200 Kum | Adısoylu | K. Tokaçoğlu | 8/10 | 21,95 |
| 16.08.2026 | İzmir | Şartlı 4 | 1600 Kum | Adısoylu | K. Tokaçoğlu | 6/9 | 11,20 |
Sık sorulanlar
Fatih Arslanca bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 21 koşuda 2 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Fatih Arslanca'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 07.11.2026, İzmir.
Fatih Arslanca en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok İzmir'da: 21 koşu, 2 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.