Yarış Günü

Antrenör

Zafer Turğul

Zafer Turğul'ın atları son 12 ayda 66 koşuya çıktı, 7 birincilik ve 22 ilk üç derece aldı. En çok İzmir'da koştu (64 koşu).

Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.

Zafer Turğul antrenör istatistikleri (2026)

DönemKoşu1.2.3.Kazanmaİlk 3ROI
202660478%6,7%31,7−%81,1
Son 12 ay66778%10,6%33,3−%64,9
2020'den bu yana579705466%12,1%32,8−%42,7

Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.

Bugün koşan atları

Bugün koşan atı yok. Son koşu: 07.11.2026, İzmir.

Yıllara göre birincilik

2020'den bu yana, yıl başına birincilik sayısı.
Yıllara göre birincilik sayısı
2020202120222023202420252026
YılKoşu1.2.3.Kazanmaİlk 3
202660478%6,7%31,7
2025741074%13,5%28,4
2024689713%13,2%42,6
2023104141011%13,5%33,7
2022117111513%9,4%33,3
202111217515%15,2%33,0
202044532%11,4%22,7

Favoriyle performans

Son 12 ay. Ganyan favorisi: kapanış ganyanı en düşük at. AGF 1: altılı ayağında AGF sırası 1 olan at (AGF nedir?).
Atı ganyan favorisiyken
%50,0*
5 birincilik / 10 koşu
Atı AGF 1'ken
5/9
5 birincilik / 9 koşu
60 gün ve üzeri aradan sonraki koşular
2/7
2 birincilik / 7 koşu · KGS ≥ 60

Hipodrom, pist, mesafe ve ırk

Hipodrom

HipodromKoşu1.2.3.Kazanmaİlk 3
İzmir64768%10,9%32,8
Bursa20100/21/2

Pist ve pist durumu

PistKoşu1.2.3.Kazanmaİlk 3
Kum · Normal50746%14,0%34,0
Kum · Nemli70210/73/7
Çim · Çok Yumuşak30100/31/3
Kum · Islak30010/31/3

Mesafe

MesafeKoşu1.2.3.Kazanmaİlk 3
≤1200 m17124%5,9*%41,2*
1201–1600 m24631%25,0*%41,7*
1601–2000 m23023%0,0*%21,7*
2001+ m20000/20/2

Irk

IrkKoşu1.2.3.Kazanmaİlk 3
İngiliz36223%5,6%19,4
Arap30555%16,7%50,0

Koşu cinsi

CinsKoşu1.2.3.Kazanmaİlk 3
Şartlı25451%16,0*%40,0*
Maiden22225%9,1*%40,9*
Handikap12101%8,3*%16,7*
KV-630000/30/3
Satış30000/30/3
KV-710010/11/1

Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.

En çok çalıştığı jokeyler

JokeyKoşu1.2.3.Kazanmaİlk 3
Ö. Özen11322%27,3*%63,6*
A. Küründük60110/62/6
Y. Gökçe61201/63/6
A. Altın41001/41/4
B. Mırık40000/40/4
E. Aktuğ42002/42/4
K. Yılmaz30010/31/3
M. Bilgin30020/32/3
K. Tokaçoğlu30010/31/3
S. Akşın30010/31/3

Son 12 ay, ilk 10.

En çok koşan atları

AtKoşu1.2.3.Kazanmaİlk 3
Canım Çıtır14252%14,3*%64,3*
Fire Crown80110/82/8
Yelboğa80010/81/8
Dark Risha70000/70/7
Turgul Han51011/52/5
Kuruşhan32012/33/3
Dark Reıgn30010/31/3
Rite Of Spring32002/32/3
Dream Of Angel20110/22/2
Dark Soul20000/20/2

Son 12 ay, ilk 10.

Son 20 koşu

TarihHipodromCinsMesafe · PistAtJokeySıraGny
07.11.2026İzmirMaiden1600 KumDream Of AngelÖ. Özen3/123,30
05.11.2026İzmirKV-61200 KumCanım ÇıtırK. Yılmaz7/119,35
31.10.2026İzmirKV-71900 KumCanım ÇıtırM. Bilgin3/104,40
29.10.2026İzmirŞartlı 191200 KumFire CrownC. Yılmaz14/1578,10
29.10.2026İzmirHandikap 141600 KumTurgul HanÖ. Özen9/1113,50
22.10.2026İzmirHandikap 151200 KumKuruşhanÖ. Özen3/92,65
15.10.2026İzmirMaiden1400 KumDream Of AngelÖ. Özen2/1316,95
10.10.2026İzmirŞartlı 191900 KumFire CrownA. Küründük9/1627,65
26.09.2026İzmirŞartlı 31600 KumKuruşhanÖ. Özen1/71,90
25.09.2026BursaŞartlı 191800 ÇimFire CrownA. Küründük13/209,35
24.09.2026İzmirHandikap 162000 KumGray EmpressY. Gökçe8/913,75
03.09.2026İzmirŞartlı 191400 KumFire CrownA. Küründük8/149,65
15.08.2026İzmirMaiden1400 KumKuruşhanÖ. Özen1/101,85
02.08.2026İzmirŞartlı 41200 KumTurgul HanM. Çelik9/925,85
12.07.2026İzmirMaiden1400 KumTurgul HanÖ. Özen1/101,70
05.07.2026İzmirŞartlı 31200 KumDark SoulÖ. Özen8/1549,50
05.07.2026İzmirŞartlı 51600 KumCanım ÇıtırY. Gökçe2/93,15
27.06.2026İzmirŞartlı 41200 KumCanım ÇıtırY. Gökçe1/85,90
27.06.2026İzmirSatış 11900 KumDark ReıgnÖ. Özen7/118,40
27.06.2026İzmirSatış 11900 KumDark RishaT. Yıldız11/118,40

Sık sorulanlar

Zafer Turğul bu yıl kaç yarış kazandı?

2026'da 60 koşuda 4 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.

Zafer Turğul'ın bugün koşan atları hangileri?

Bugün koşan atı yok. Son koşu 07.11.2026, İzmir.

Zafer Turğul en çok hangi hipodromda at koşturdu?

Son 12 ayda en çok İzmir'da: 64 koşu, 7 birincilik.

Antrenör ne iş yapar?

Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.

Toplam kariyer istatistiği nerede?

Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.

Yöntem ve kaynak

  • Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
  • Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
  • ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
  • Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
  • Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.