Antrenör
Seçkin Yanık
Seçkin Yanık'ın atları son 12 ayda 132 koşuya çıktı, 15 birincilik ve 51 ilk üç derece aldı. En çok İzmir'da koştu (87 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Seçkin Yanık antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 104 | 11 | 17 | 12 | %10,6 | %38,5 | −%51,2 |
| Son 12 ay | 132 | 15 | 20 | 16 | %11,4 | %38,6 | −%42,3 |
| 2020'den bu yana | 912 | 92 | 97 | 79 | %10,1 | %29,4 | −%57,7 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 07.11.2026, İzmir.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 104 | 11 | 17 | 12 | %10,6 | %38,5 |
| 2025 | 152 | 15 | 13 | 18 | %9,9 | %30,3 |
| 2024 | 60 | 10 | 10 | 8 | %16,7 | %46,7 |
| 2023 | 49 | 11 | 8 | 5 | %22,4 | %49,0 |
| 2022 | 131 | 9 | 14 | 5 | %6,9 | %21,4 |
| 2021 | 209 | 18 | 16 | 16 | %8,6 | %23,9 |
| 2020 | 207 | 18 | 19 | 15 | %8,7 | %25,1 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İzmir | 87 | 5 | 12 | 7 | %5,7 | %27,6 |
| Antalya | 29 | 6 | 3 | 7 | %20,7* | %55,2* |
| Kocaeli | 8 | 1 | 1 | 2 | 1/8 | 4/8 |
| Bursa | 7 | 3 | 4 | 0 | 3/7 | 7/7 |
| İstanbul | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 89 | 12 | 15 | 9 | %13,5 | %40,4 |
| Kum · Nemli | 16 | 2 | 3 | 3 | %12,5* | %50,0* |
| Sentetik · Normal | 12 | 1 | 1 | 4 | %8,3* | %50,0* |
| Kum · Islak | 9 | 0 | 0 | 0 | 0/9 | 0/9 |
| Sentetik · Sulu | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
| Çim · Normal | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 34 | 6 | 6 | 3 | %17,6 | %44,1 |
| 1201–1600 m | 59 | 7 | 12 | 7 | %11,9 | %44,1 |
| 1601–2000 m | 24 | 1 | 2 | 3 | %4,2* | %25,0* |
| 2001+ m | 15 | 1 | 0 | 3 | %6,7* | %26,7* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 75 | 9 | 12 | 8 | %12,0 | %38,7 |
| Arap | 57 | 6 | 8 | 8 | %10,5 | %38,6 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 46 | 4 | 7 | 6 | %8,7 | %37,0 |
| Şartlı | 39 | 4 | 9 | 4 | %10,3 | %43,6 |
| Maiden | 19 | 2 | 1 | 3 | %10,5* | %31,6* |
| KV-6 | 6 | 1 | 0 | 2 | 1/6 | 3/6 |
| KV-7 | 6 | 2 | 1 | 0 | 2/6 | 3/6 |
| KV-8 | 5 | 1 | 2 | 0 | 1/5 | 3/5 |
| Satış | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
| Kısa Vade Handikap | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| G | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
| KV-9 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İzmir | 769 | 75 | 73 | 66 | %9,8 | %27,8 |
| Bursa | 60 | 8 | 12 | 3 | %13,3 | %38,3 |
| Antalya | 32 | 6 | 5 | 7 | %18,8 | %56,3 |
| Kocaeli | 21 | 2 | 4 | 3 | %9,5* | %42,9* |
| İstanbul | 17 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
| Ankara | 13 | 1 | 3 | 0 | %7,7* | %30,8* |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 505 | 59 | 56 | 49 | %11,7 | %32,5 |
| Çim · Normal | 207 | 13 | 19 | 13 | %6,3 | %21,7 |
| Kum · Nemli | 62 | 8 | 9 | 7 | %12,9 | %38,7 |
| Kum · Islak | 51 | 4 | 4 | 2 | %7,8 | %19,6 |
| Sentetik · Normal | 21 | 1 | 1 | 4 | %4,8* | %28,6* |
| Çim · Biraz Yumuşak | 21 | 4 | 2 | 1 | %19,0* | %33,3* |
| Kum · Sulu | 19 | 0 | 3 | 0 | %0,0* | %15,8* |
| Çim · Çok Yumuşak | 10 | 2 | 0 | 2 | %20,0* | %40,0* |
| Çim · Yumuşak | 9 | 0 | 2 | 1 | 0/9 | 3/9 |
| Çim · Ağır | 4 | 1 | 0 | 0 | 1/4 | 1/4 |
| Sentetik · Sulu | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 171 | 16 | 26 | 10 | %9,4 | %30,4 |
| 1201–1600 m | 339 | 33 | 40 | 28 | %9,7 | %29,8 |
| 1601–2000 m | 322 | 34 | 23 | 29 | %10,6 | %26,7 |
| 2001+ m | 80 | 9 | 8 | 12 | %11,3 | %36,3 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 707 | 73 | 74 | 64 | %10,3 | %29,8 |
| Arap | 205 | 19 | 23 | 15 | %9,3 | %27,8 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 320 | 34 | 35 | 29 | %10,6 | %30,6 |
| Handikap | 303 | 33 | 26 | 22 | %10,9 | %26,7 |
| Maiden | 117 | 10 | 17 | 13 | %8,5 | %34,2 |
| KV-8 | 33 | 2 | 3 | 4 | %6,1 | %27,3 |
| KV-6 | 32 | 4 | 2 | 4 | %12,5 | %31,3 |
| Satış | 31 | 2 | 3 | 2 | %6,5 | %22,6 |
| KV-7 | 27 | 3 | 5 | 1 | %11,1* | %33,3* |
| G | 15 | 1 | 2 | 0 | %6,7* | %20,0* |
| Maiden/Satış | 13 | 1 | 1 | 2 | %7,7* | %30,8* |
| Kısa Vade Handikap | 9 | 1 | 3 | 0 | 1/9 | 4/9 |
| KV-9 | 7 | 1 | 0 | 1 | 1/7 | 2/7 |
| A | 5 | 0 | 0 | 1 | 0/5 | 1/5 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| H. Şimşek | 24 | 2 | 2 | 5 | %8,3* | %37,5* |
| B. Mırık | 13 | 1 | 3 | 1 | %7,7* | %38,5* |
| M. Bilgin | 12 | 5 | 4 | 1 | %41,7* | %83,3* |
| Ö. Özen | 12 | 0 | 1 | 3 | %0,0* | %33,3* |
| M. Kaya | 11 | 3 | 3 | 1 | %27,3* | %63,6* |
| R. Ketme | 7 | 1 | 3 | 0 | 1/7 | 4/7 |
| O. Atmaca | 5 | 1 | 1 | 0 | 1/5 | 2/5 |
| A. Yıldız | 5 | 1 | 1 | 0 | 1/5 | 2/5 |
| M. Çelik | 5 | 0 | 0 | 2 | 0/5 | 2/5 |
| A. Küründük | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Gürselhan | 14 | 0 | 1 | 2 | %0,0* | %21,4* |
| Demon Hunter | 12 | 3 | 3 | 1 | %25,0* | %58,3* |
| Flash Boy | 10 | 1 | 3 | 1 | %10,0* | %50,0* |
| Sword Master | 8 | 3 | 1 | 0 | 3/8 | 4/8 |
| Hey Jude | 8 | 1 | 4 | 0 | 1/8 | 5/8 |
| The Big Bang | 7 | 2 | 2 | 2 | 2/7 | 6/7 |
| New Artist | 6 | 0 | 0 | 1 | 0/6 | 1/6 |
| You Got This | 6 | 0 | 0 | 1 | 0/6 | 1/6 |
| İlberk Han | 6 | 0 | 1 | 0 | 0/6 | 1/6 |
| Öztamer | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.11.2026 | İzmir | Handikap 16 | 1400 Kum | New Artist | S. Akşın | 9/12 | 34,90 |
| 07.11.2026 | İzmir | KV-6 | 1600 Kum | Flash Boy | O. Atmaca | 11/11 | 9,65 |
| 05.11.2026 | İzmir | Handikap 16 | 2000 Kum | Gürselhan | H. Şimşek | 3/11 | 16,40 |
| 31.10.2026 | İzmir | KV-6 | 1600 Kum | Demon Hunter | M. Bilgin | 1/9 | 4,25 |
| 29.10.2026 | İzmir | Şartlı 19 | 1200 Kum | New Artist | H. Şimşek | 3/15 | 31,95 |
| 29.10.2026 | İzmir | KV-7 | 1400 Kum | Flash Boy | A. Yıldız | 7/9 | 5,40 |
| 29.10.2026 | İzmir | Handikap 17 | 2100 Kum | Öztamer | H. Şimşek | 8/9 | 58,60 |
| 24.10.2026 | İzmir | Handikap 16 | 1600 Kum | Demon Hunter | M. Bilgin | 2/16 | 3,50 |
| 24.10.2026 | İzmir | KV-8 | 1900 Kum | Sword Master | M. Bilgin | 2/9 | 6,20 |
| 24.10.2026 | İzmir | Maiden | 1200 Kum | Magic Surprise | B. Mırık | 2/10 | 6,05 |
| 24.10.2026 | İzmir | Şartlı 5 | 2100 Kum | Gürselhan | H. Şimşek | 6/8 | 52,20 |
| 22.10.2026 | İzmir | Handikap 15 | 1900 Kum | You Got This | C. Yılmaz | 11/14 | 88,95 |
| 22.10.2026 | İzmir | Şartlı 5 | 1600 Kum | Flash Boy | Ö. Özen | 3/10 | 2,80 |
| 22.10.2026 | İzmir | Handikap 16 | 1200 Kum | İlberk Han | B. Mırık | 10/12 | 8,25 |
| 22.10.2026 | İzmir | KV-7 | 1400 Kum | Barınbey | B. Mırık | 9/11 | 8,60 |
| 22.10.2026 | İzmir | Şartlı 1 | 1400 Kum | Sky Marshall | H. Şimşek | 3/8 | 1,80 |
| 17.10.2026 | İzmir | Şartlı 5 | 2200 Kum | Öztamer | H. Turan | 11/11 | 75,60 |
| 08.10.2026 | İzmir | Şartlı 5 | 1200 Kum | Barınbey | Ö. Özen | 4/9 | 16,65 |
| 08.10.2026 | İzmir | Şartlı 5 | 1200 Kum | Öztamer | B. Mırık | 8/9 | 19,25 |
| 08.10.2026 | İzmir | Handikap 15 | 1400 Kum | Demon Hunter | M. Bilgin | 1/9 | 1,95 |
Sık sorulanlar
Seçkin Yanık bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 104 koşuda 11 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Seçkin Yanık'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 07.11.2026, İzmir.
Seçkin Yanık en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok İzmir'da: 87 koşu, 5 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.