Antrenör
Sezgin Can Gözüngü
Sezgin Can Gözüngü'ın atları son 12 ayda 549 koşuya çıktı, 44 birincilik ve 144 ilk üç derece aldı. En çok İzmir'da koştu (483 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Sezgin Can Gözüngü antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 466 | 38 | 38 | 46 | %8,2 | %26,2 | −%64,8 |
| Son 12 ay | 549 | 44 | 44 | 56 | %8,0 | %26,2 | −%65,0 |
| 2020'den bu yana | 689 | 55 | 58 | 69 | %8,0 | %26,4 | −%63,1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 07.11.2026, İzmir.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 466 | 38 | 38 | 46 | %8,2 | %26,2 |
| 2025 | 223 | 17 | 20 | 23 | %7,6 | %26,9 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İzmir | 483 | 39 | 40 | 48 | %8,1 | %26,3 |
| Bursa | 39 | 2 | 0 | 6 | %5,1 | %20,5 |
| Antalya | 14 | 1 | 2 | 2 | %7,1* | %35,7* |
| Kocaeli | 9 | 2 | 1 | 0 | 2/9 | 3/9 |
| İstanbul | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Ankara | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 338 | 29 | 20 | 34 | %8,6 | %24,6 |
| Kum · Nemli | 82 | 10 | 7 | 8 | %12,2 | %30,5 |
| Çim · Normal | 39 | 1 | 2 | 4 | %2,6 | %17,9 |
| Kum · Sulu | 35 | 1 | 5 | 3 | %2,9 | %25,7 |
| Kum · Islak | 30 | 2 | 7 | 5 | %6,7 | %46,7 |
| Sentetik · Normal | 8 | 1 | 2 | 1 | 1/8 | 4/8 |
| Çim · Çok Yumuşak | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Sentetik · Nemli | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Çim · Yumuşak | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 128 | 9 | 14 | 13 | %7,0 | %28,1 |
| 1201–1600 m | 244 | 20 | 13 | 28 | %8,2 | %25,0 |
| 1601–2000 m | 148 | 13 | 13 | 13 | %8,8 | %26,4 |
| 2001+ m | 29 | 2 | 4 | 2 | %6,9* | %27,6* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 293 | 28 | 22 | 26 | %9,6 | %25,9 |
| Arap | 256 | 16 | 22 | 30 | %6,3 | %26,6 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 193 | 9 | 13 | 20 | %4,7 | %21,8 |
| Handikap | 175 | 15 | 19 | 18 | %8,6 | %29,7 |
| Maiden | 93 | 7 | 5 | 12 | %7,5 | %25,8 |
| KV-6 | 24 | 3 | 2 | 1 | %12,5* | %25,0* |
| Satış | 18 | 1 | 0 | 2 | %5,6* | %16,7* |
| KV-7 | 13 | 0 | 0 | 1 | %0,0* | %7,7* |
| G | 8 | 3 | 3 | 0 | 3/8 | 6/8 |
| KV-8 | 8 | 2 | 1 | 0 | 2/8 | 3/8 |
| Kısa Vade Handikap | 7 | 1 | 1 | 0 | 1/7 | 2/7 |
| KV-9 | 5 | 3 | 0 | 1 | 3/5 | 4/5 |
| Maiden/Satış | 5 | 0 | 0 | 1 | 0/5 | 1/5 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İzmir | 614 | 50 | 52 | 60 | %8,1 | %26,4 |
| Bursa | 46 | 2 | 1 | 7 | %4,3 | %21,7 |
| Antalya | 14 | 1 | 2 | 2 | %7,1* | %35,7* |
| Kocaeli | 9 | 2 | 1 | 0 | 2/9 | 3/9 |
| İstanbul | 5 | 0 | 1 | 0 | 0/5 | 1/5 |
| Ankara | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 392 | 33 | 22 | 38 | %8,4 | %23,7 |
| Çim · Normal | 101 | 8 | 10 | 9 | %7,9 | %26,7 |
| Kum · Nemli | 90 | 10 | 9 | 9 | %11,1 | %31,1 |
| Kum · Sulu | 35 | 1 | 5 | 3 | %2,9 | %25,7 |
| Kum · Islak | 32 | 2 | 7 | 5 | %6,3 | %43,8 |
| Sentetik · Normal | 9 | 1 | 2 | 1 | 1/9 | 4/9 |
| Çim · Ağır | 8 | 0 | 1 | 1 | 0/8 | 2/8 |
| Çim · Çok Yumuşak | 6 | 0 | 1 | 0 | 0/6 | 1/6 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 5 | 0 | 0 | 1 | 0/5 | 1/5 |
| Çim · Yumuşak | 5 | 0 | 0 | 1 | 0/5 | 1/5 |
| Sentetik · Nemli | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 189 | 16 | 20 | 20 | %8,5 | %29,6 |
| 1201–1600 m | 295 | 23 | 17 | 34 | %7,8 | %25,1 |
| 1601–2000 m | 169 | 14 | 15 | 13 | %8,3 | %24,9 |
| 2001+ m | 36 | 2 | 6 | 2 | %5,6 | %27,8 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 347 | 23 | 32 | 38 | %6,6 | %26,8 |
| İngiliz | 342 | 32 | 26 | 31 | %9,4 | %26,0 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 232 | 11 | 19 | 23 | %4,7 | %22,8 |
| Handikap | 217 | 19 | 22 | 23 | %8,8 | %29,5 |
| Maiden | 142 | 11 | 9 | 17 | %7,7 | %26,1 |
| KV-6 | 30 | 4 | 3 | 1 | %13,3 | %26,7 |
| Satış | 18 | 1 | 0 | 2 | %5,6* | %16,7* |
| KV-7 | 13 | 0 | 0 | 1 | %0,0* | %7,7* |
| KV-8 | 10 | 2 | 1 | 0 | %20,0* | %30,0* |
| G | 9 | 3 | 3 | 0 | 3/9 | 6/9 |
| Kısa Vade Handikap | 7 | 1 | 1 | 0 | 1/7 | 2/7 |
| KV-9 | 6 | 3 | 0 | 1 | 3/6 | 4/6 |
| Maiden/Satış | 5 | 0 | 0 | 1 | 0/5 | 1/5 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İ. Söğüt | 60 | 1 | 5 | 5 | %1,7 | %18,3 |
| H. Şimşek | 41 | 3 | 1 | 7 | %7,3 | %26,8 |
| A. Altın | 38 | 5 | 8 | 4 | %13,2 | %44,7 |
| A. İnci | 31 | 0 | 1 | 2 | %0,0 | %9,7 |
| M. Bilgin | 24 | 3 | 6 | 0 | %12,5* | %37,5* |
| N. Avci | 23 | 4 | 4 | 4 | %17,4* | %52,2* |
| M. Göl | 21 | 0 | 1 | 1 | %0,0* | %9,5* |
| M. Kaya | 19 | 10 | 2 | 2 | %52,6* | %73,7* |
| M. Keçeci | 19 | 3 | 0 | 2 | %15,8* | %26,3* |
| A. Küründük | 18 | 0 | 0 | 1 | %0,0* | %5,6* |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Aslan Kılıcı | 22 | 3 | 3 | 5 | %13,6* | %50,0* |
| Ber Kemal | 21 | 3 | 3 | 4 | %14,3* | %47,6* |
| Golden Score | 16 | 2 | 4 | 2 | %12,5* | %50,0* |
| Fehimoğlu | 15 | 1 | 1 | 2 | %6,7* | %26,7* |
| Atik Mehmet | 15 | 0 | 0 | 2 | %0,0* | %13,3* |
| Fırat Efe | 14 | 0 | 1 | 1 | %0,0* | %14,3* |
| Altın Esmer | 13 | 1 | 1 | 3 | %7,7* | %38,5* |
| Esmerdağ | 13 | 0 | 3 | 0 | %0,0* | %23,1* |
| Migrakom Beyi | 12 | 1 | 1 | 1 | %8,3* | %25,0* |
| Kaptanpaşalı | 12 | 3 | 3 | 3 | %25,0* | %75,0* |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.11.2026 | İzmir | Maiden | 1600 Kum | Deli Alperin Oğlu | K. Yılmaz | 1/13 | 4,25 |
| 07.11.2026 | İzmir | Handikap 16 | 1400 Kum | Tam Yol | Ö. Özen | 12/12 | 8,05 |
| 07.11.2026 | İzmir | Şartlı 4 | 1600 Kum | Altın Esmer | K. Yılmaz | 6/8 | 13,10 |
| 05.11.2026 | İzmir | Handikap 16 | 2000 Kum | Migrakom Beyi | İ. Söğüt | 6/9 | 34,45 |
| 05.11.2026 | İzmir | Handikap 16 | 2000 Kum | Nazgar | S. Akşın | 9/9 | 28,65 |
| 05.11.2026 | İzmir | Handikap 14 | 1400 Kum | İlda Sultan | M. Göl | 9/10 | 37,95 |
| 05.11.2026 | İzmir | Maiden | 1400 Kum | King Mert | İ. Kale | 8/12 | 14,15 |
| 02.11.2026 | Bursa | Satış 1 | 1400 Kum | Golden Score | H. Çizik | 14/18 | 21,10 |
| 02.11.2026 | Bursa | KV-7 | 1400 Kum | Fastest Çınar | M. Çiçek | 7/8 | 8,45 |
| 31.10.2026 | İzmir | Şartlı 4 | 1200 Kum | Altın Esmer | K. Yılmaz | 3/9 | 21,50 |
| 31.10.2026 | İzmir | KV-7 | 1900 Kum | Bolkader | K. Tokaçoğlu | 5/10 | 6,00 |
| 31.10.2026 | İzmir | KV-7 | 2000 Kum | Age Of Fire | H. Şimşek | 4/10 | 3,90 |
| 31.10.2026 | İzmir | Maiden | 1400 Kum | Deli Alperin Oğlu | K. Yılmaz | 3/9 | 8,75 |
| 29.10.2026 | İzmir | Şartlı 19 | 1200 Kum | Blade Of Chaos | A. Altın | 1/15 | 11,55 |
| 29.10.2026 | İzmir | Handikap 14 | 1600 Kum | İlda Sultan | M. Göl | 8/11 | 55,50 |
| 29.10.2026 | İzmir | Handikap 17 | 2100 Kum | Ber Kemal | K. Yılmaz | 4/9 | 12,45 |
| 24.10.2026 | İzmir | KV-7 | 1600 Kum | Dönen Devran | M. Çiçek | –/6 | 6,10 |
| 24.10.2026 | İzmir | Şartlı 3 | 1400 Kum | King Akın | İ. Söğüt | 9/14 | 17,10 |
| 22.10.2026 | İzmir | Şartlı 5 | 1600 Kum | Colour Of Light | A. Küründük | 10/10 | 25,40 |
| 22.10.2026 | İzmir | Şartlı 5 | 1600 Kum | Fastest Çınar | Y. Gökçe | 7/10 | 14,40 |
Sık sorulanlar
Sezgin Can Gözüngü bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 466 koşuda 38 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Sezgin Can Gözüngü'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 07.11.2026, İzmir.
Sezgin Can Gözüngü en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok İzmir'da: 483 koşu, 39 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.