Jokey
Mücahit Bayır
Mücahit Bayır son 12 ayda 260 koşuya çıktı, 27 birincilik ve 85 ilk üç derece aldı. En çok Ankara'da koştu (125 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Mücahit Bayır jokey istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 214 | 23 | 33 | 18 | %10,7 | %34,6 | −%25,4 |
| Son 12 ay | 260 | 27 | 37 | 21 | %10,4 | %32,7 | −%31,0 |
| 2020'den bu yana | 2225 | 207 | 268 | 253 | %9,3 | %32,7 | −%30,4 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Jokey İstatistikleri.
Bugünkü binişleri
Bugün binişi yok. Son koşu: 07.11.2026, Ankara.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 214 | 23 | 33 | 18 | %10,7 | %34,6 |
| 2025 | 327 | 36 | 41 | 31 | %11,0 | %33,0 |
| 2024 | 275 | 28 | 34 | 39 | %10,2 | %36,7 |
| 2023 | 277 | 29 | 25 | 45 | %10,5 | %35,7 |
| 2022 | 330 | 23 | 39 | 40 | %7,0 | %30,9 |
| 2021 | 387 | 28 | 51 | 34 | %7,2 | %29,2 |
| 2020 | 415 | 40 | 45 | 46 | %9,6 | %31,6 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ankara | 125 | 15 | 18 | 13 | %12,0 | %36,8 |
| Adana | 118 | 12 | 13 | 5 | %10,2 | %25,4 |
| İstanbul | 7 | 0 | 1 | 2 | 0/7 | 3/7 |
| Antalya | 7 | 0 | 4 | 1 | 0/7 | 5/7 |
| Kocaeli | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
| Bursa | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 123 | 19 | 20 | 8 | %15,4 | %38,2 |
| Çim · Normal | 65 | 5 | 8 | 6 | %7,7 | %29,2 |
| Kum · Nemli | 14 | 0 | 1 | 2 | %0,0* | %21,4* |
| Sentetik · Normal | 13 | 1 | 2 | 2 | %7,7* | %38,5* |
| Kum · Islak | 11 | 0 | 3 | 1 | %0,0* | %36,4* |
| Kum · Sulu | 11 | 1 | 2 | 0 | %9,1* | %27,3* |
| Çim · Yumuşak | 10 | 0 | 0 | 1 | %0,0* | %10,0* |
| Çim · Biraz Yumuşak | 7 | 0 | 0 | 1 | 0/7 | 1/7 |
| Çim · Çok Yumuşak | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 26 | 3 | 5 | 2 | %11,5* | %38,5* |
| 1201–1600 m | 115 | 11 | 13 | 10 | %9,6 | %29,6 |
| 1601–2000 m | 73 | 4 | 12 | 7 | %5,5 | %31,5 |
| 2001+ m | 46 | 9 | 7 | 2 | %19,6 | %39,1 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 185 | 25 | 26 | 19 | %13,5 | %37,8 |
| Arap | 75 | 2 | 11 | 2 | %2,7 | %20,0 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ankara | 1136 | 113 | 144 | 142 | %9,9 | %35,1 |
| Adana | 901 | 70 | 102 | 90 | %7,8 | %29,1 |
| İstanbul | 140 | 17 | 11 | 15 | %12,1 | %30,7 |
| Antalya | 21 | 4 | 4 | 3 | %19,0* | %52,4* |
| Kocaeli | 16 | 1 | 5 | 3 | %6,3* | %56,3* |
| Bursa | 11 | 2 | 2 | 0 | %18,2* | %36,4* |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 1018 | 107 | 134 | 104 | %10,5 | %33,9 |
| Çim · Normal | 753 | 69 | 80 | 90 | %9,2 | %31,7 |
| Sentetik · Normal | 129 | 14 | 9 | 14 | %10,9 | %28,7 |
| Kum · Nemli | 83 | 4 | 8 | 12 | %4,8 | %28,9 |
| Çim · Çok Yumuşak | 57 | 3 | 8 | 7 | %5,3 | %31,6 |
| Kum · Islak | 49 | 4 | 9 | 9 | %8,2 | %44,9 |
| Çim · Yumuşak | 39 | 2 | 7 | 3 | %5,1 | %30,8 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 39 | 2 | 4 | 2 | %5,1 | %20,5 |
| Çim · Ağır | 30 | 0 | 3 | 10 | %0,0 | %43,3 |
| Kum · Sulu | 21 | 2 | 4 | 1 | %9,5* | %33,3* |
| Çim · Çok Ağır | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 288 | 26 | 37 | 27 | %9,0 | %31,3 |
| 1201–1600 m | 1036 | 87 | 110 | 120 | %8,4 | %30,6 |
| 1601–2000 m | 587 | 56 | 76 | 69 | %9,5 | %34,2 |
| 2001+ m | 314 | 38 | 45 | 37 | %12,1 | %38,2 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 1453 | 156 | 196 | 173 | %10,7 | %36,1 |
| Arap | 772 | 51 | 72 | 80 | %6,6 | %26,3 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok bindiği antrenörler
| Antrenör | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| S. Gürkan | 23 | 5 | 5 | 2 | %21,7* | %52,2* |
| C. Polat | 14 | 2 | 2 | 0 | %14,3* | %28,6* |
| Y. Tuncay | 11 | 1 | 1 | 0 | %9,1* | %18,2* |
| H. Tekinalp | 8 | 0 | 2 | 3 | 0/8 | 5/8 |
| İ. Çeçan | 8 | 3 | 0 | 0 | 3/8 | 3/8 |
| V. Tekin | 8 | 1 | 0 | 1 | 1/8 | 2/8 |
| S. Bektaş | 7 | 1 | 1 | 0 | 1/7 | 2/7 |
| C. Demir | 7 | 1 | 0 | 1 | 1/7 | 2/7 |
| Y. Misdik | 7 | 1 | 0 | 0 | 1/7 | 1/7 |
| A. Çiftçi | 7 | 1 | 2 | 1 | 1/7 | 4/7 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok bindiği atlar
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Turbo Fanı | 12 | 2 | 2 | 0 | %16,7* | %33,3* |
| Tatçağ | 9 | 4 | 4 | 1 | 4/9 | 9/9 |
| Sequoia | 7 | 3 | 2 | 1 | 3/7 | 6/7 |
| Female Eagle | 7 | 1 | 2 | 1 | 1/7 | 4/7 |
| Abidin Bey | 5 | 0 | 1 | 0 | 0/5 | 1/5 |
| Zero To Hero | 5 | 1 | 0 | 0 | 1/5 | 1/5 |
| Almas | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| Afşarbey | 4 | 1 | 1 | 0 | 1/4 | 2/4 |
| Mon Bijou | 4 | 0 | 2 | 1 | 0/4 | 3/4 |
| Gray Sword | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Antrenör | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.11.2026 | Ankara | Handikap 15 | 1300 Kum | Moon Rock | S. Gürkan | 1/10 | 2,80 |
| 05.11.2026 | Ankara | Handikap 15 | 1900 Çim | Afşarbey | S. Bektaş | 11/11 | 4,05 |
| 05.11.2026 | Ankara | Handikap 17 | 1400 Kum | El Rey Escorpion | M. Dolak | 6/6 | 4,30 |
| 05.11.2026 | Ankara | Şartlı 5 | 2100 Kum | Sequoia | S. Gürkan | 1/7 | 5,25 |
| 03.11.2026 | Adana | Handikap 14 | 1300 Kum | Deep Girl | M. Alaçam | 5/13 | 7,75 |
| 03.11.2026 | Adana | Satış 1 | 1500 Sentetik | Disaster Girl | M. Daş | 6/8 | 11,55 |
| 31.10.2026 | Ankara | Handikap 21 | 2200 Kum | Mon Bijou | Ö. Alaçam | 2/5 | 2,85 |
| 31.10.2026 | Ankara | Handikap 16 | 1400 Kum | Kızıl Orman | E. Akyavuz | 7/9 | 5,50 |
| 29.10.2026 | Ankara | Şartlı 4 | 2000 Kum | Gray Sword | F. Kip | 5/5 | 12,80 |
| 27.10.2026 | Adana | Handikap 14 | 1900 Sentetik | Deep Girl | M. Alaçam | 18/18 | 11,80 |
| 27.10.2026 | Adana | Handikap 15 | 1200 Sentetik | Zelal Hanım | C. Karataş | 9/9 | 18,75 |
| 25.10.2026 | Adana | Handikap 17 | 1400 Sentetik | Nart The Wolf | N. Esen | 1/11 | 5,20 |
| 24.10.2026 | Ankara | Handikap 15 | 1300 Çim | Joyous Gırl | E. Acer | 9/13 | 11,00 |
| 23.10.2026 | İstanbul | Handikap 16 | 2100 Sentetik | Nart The Battle | İ. Bekiroğulları | 8/9 | 6,20 |
| 22.10.2026 | Ankara | Handikap 15 | 1600 Çim | American Son | M. Kaya | 1/6 | 4,45 |
| 20.10.2026 | Adana | Handikap 15 | 2100 Kum | Afşarbey | S. Bektaş | 2/12 | 2,75 |
| 15.10.2026 | Ankara | Handikap 17 | 1200 Kum | Sercan Bey | Ş. Aydemir | 10/10 | 6,55 |
| 15.10.2026 | Ankara | Handikap 17 | 1500 Kum | Gazneli | M. Arslan | 8/10 | 9,15 |
| 10.10.2026 | Ankara | Kısa Vade Handikap 24 | 2100 Kum | Çağanım | M. Akkuş | 7/7 | 14,50 |
| 10.10.2026 | Ankara | Handikap 15 | 2200 Kum | Afşarbey | S. Bektaş | 1/9 | 7,55 |
Sık sorulanlar
Mücahit Bayır bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 214 koşuda 23 birincilik aldı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Mücahit Bayır bugün hangi atlara biniyor?
Bugün binişi yok. Son koşu 07.11.2026, Ankara.
Mücahit Bayır en çok hangi hipodromda bindi?
Son 12 ayda en çok Ankara'da: 125 koşu, 15 birincilik.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Jokey İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca jokeyin kendi atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.