Antrenör
Mücahit Kaya
Mücahit Kaya'ın atları son 12 ayda 65 koşuya çıktı, 9 birincilik ve 27 ilk üç derece aldı. En çok Ankara'da koştu (35 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Mücahit Kaya antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 57 | 8 | 9 | 6 | %14,0 | %40,4 | −%43,6 |
| Son 12 ay | 65 | 9 | 9 | 9 | %13,8 | %41,5 | −%37,7 |
| 2020'den bu yana | 305 | 45 | 41 | 34 | %14,8 | %39,3 | −%32,4 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 31.10.2026, Ankara.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 57 | 8 | 9 | 6 | %14,0 | %40,4 |
| 2025 | 89 | 9 | 7 | 15 | %10,1 | %34,8 |
| 2024 | 79 | 14 | 10 | 8 | %17,7 | %40,5 |
| 2023 | 80 | 14 | 15 | 5 | %17,5 | %42,5 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ankara | 35 | 5 | 5 | 5 | %14,3 | %42,9 |
| Adana | 15 | 1 | 2 | 2 | %6,7* | %33,3* |
| İstanbul | 9 | 2 | 2 | 0 | 2/9 | 4/9 |
| Kocaeli | 3 | 1 | 0 | 1 | 1/3 | 2/3 |
| Bursa | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
| Antalya | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Çim · Normal | 38 | 5 | 5 | 3 | %13,2 | %34,2 |
| Kum · Normal | 9 | 2 | 1 | 4 | 2/9 | 7/9 |
| Çim · Yumuşak | 6 | 1 | 0 | 1 | 1/6 | 2/6 |
| Sentetik · Normal | 4 | 0 | 2 | 0 | 0/4 | 2/4 |
| Çim · Çok Yumuşak | 3 | 1 | 1 | 0 | 1/3 | 2/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 9 | 1 | 1 | 3 | 1/9 | 5/9 |
| 1201–1600 m | 35 | 4 | 4 | 5 | %11,4 | %37,1 |
| 1601–2000 m | 14 | 2 | 2 | 0 | %14,3* | %28,6* |
| 2001+ m | 7 | 2 | 2 | 1 | 2/7 | 5/7 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 59 | 9 | 9 | 9 | %15,3 | %45,8 |
| Arap | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 26 | 2 | 2 | 4 | %7,7* | %30,8* |
| Şartlı | 18 | 5 | 0 | 3 | %27,8* | %44,4* |
| Maiden | 13 | 1 | 4 | 1 | %7,7* | %46,2* |
| G | 4 | 1 | 1 | 1 | 1/4 | 3/4 |
| Satış | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
| KV-7 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| KV-9 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 192 | 34 | 22 | 17 | %17,7 | %38,0 |
| Ankara | 56 | 7 | 10 | 7 | %12,5 | %42,9 |
| Bursa | 22 | 2 | 3 | 5 | %9,1* | %45,5* |
| Adana | 20 | 1 | 3 | 3 | %5,0* | %35,0* |
| Kocaeli | 12 | 1 | 2 | 1 | %8,3* | %33,3* |
| Antalya | 3 | 0 | 1 | 1 | 0/3 | 2/3 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Çim · Normal | 131 | 18 | 17 | 11 | %13,7 | %35,1 |
| Sentetik · Normal | 101 | 19 | 13 | 10 | %18,8 | %41,6 |
| Kum · Normal | 31 | 3 | 4 | 6 | %9,7 | %41,9 |
| Çim · Çok Yumuşak | 12 | 2 | 2 | 2 | %16,7* | %50,0* |
| Çim · Yumuşak | 9 | 1 | 0 | 2 | 1/9 | 3/9 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 6 | 2 | 3 | 0 | 2/6 | 5/6 |
| Kum · Islak | 5 | 0 | 1 | 1 | 0/5 | 2/5 |
| Çim · Çok Ağır | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
| Kum · Nemli | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 28 | 3 | 1 | 6 | %10,7* | %35,7* |
| 1201–1600 m | 177 | 29 | 25 | 18 | %16,4 | %40,7 |
| 1601–2000 m | 59 | 7 | 7 | 6 | %11,9 | %33,9 |
| 2001+ m | 41 | 6 | 8 | 4 | %14,6 | %43,9 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 211 | 30 | 26 | 24 | %14,2 | %37,9 |
| Arap | 94 | 15 | 15 | 10 | %16,0 | %42,6 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 95 | 18 | 9 | 16 | %18,9 | %45,3 |
| Handikap | 72 | 4 | 8 | 7 | %5,6 | %26,4 |
| Maiden | 53 | 10 | 9 | 3 | %18,9 | %41,5 |
| G | 46 | 4 | 9 | 4 | %8,7 | %37,0 |
| KV-8 | 14 | 4 | 3 | 1 | %28,6* | %57,1* |
| KV-7 | 8 | 2 | 0 | 2 | 2/8 | 4/8 |
| Satış | 6 | 2 | 1 | 0 | 2/6 | 3/6 |
| KV-9 | 6 | 0 | 2 | 0 | 0/6 | 2/6 |
| KV-6 | 4 | 1 | 0 | 0 | 1/4 | 1/4 |
| Kısa Vade Handikap | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| M. Çelik | 7 | 1 | 1 | 1 | 1/7 | 3/7 |
| A. Çelik | 7 | 1 | 1 | 1 | 1/7 | 3/7 |
| V. Abiş | 6 | 1 | 2 | 0 | 1/6 | 3/6 |
| E. Cankılıç | 5 | 0 | 0 | 1 | 0/5 | 1/5 |
| M. Solmaz | 5 | 1 | 2 | 0 | 1/5 | 3/5 |
| A. Kurşun | 5 | 0 | 0 | 2 | 0/5 | 2/5 |
| E. Çizik | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
| G. Kocakaya | 3 | 1 | 0 | 1 | 1/3 | 2/3 |
| M. Kıyak | 3 | 0 | 1 | 1 | 0/3 | 2/3 |
| S. Çelik | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Alphecca | 10 | 1 | 2 | 0 | %10,0* | %30,0* |
| Berhudar | 8 | 0 | 0 | 2 | 0/8 | 2/8 |
| Rabovo | 6 | 2 | 2 | 1 | 2/6 | 5/6 |
| Güldaniye | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| Potochnitsa | 6 | 0 | 0 | 1 | 0/6 | 1/6 |
| Bal Porsuğu | 5 | 0 | 0 | 2 | 0/5 | 2/5 |
| Costa Adeje | 4 | 0 | 2 | 2 | 0/4 | 4/4 |
| Bon Cheval | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
| Miraç | 3 | 2 | 0 | 0 | 2/3 | 2/3 |
| Stremtsi | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.10.2026 | Ankara | G 1 | 2400 Çim | Rabovo | G. Kocakaya | 3/11 | 9,00 |
| 27.10.2026 | Adana | Şartlı 3 | 1500 Sentetik | Güldaniye | E. Cankılıç | 17/18 | 31,10 |
| 27.10.2026 | Adana | Handikap 14 | 1900 Sentetik | Bon Cheval | M. Solmaz | 2/18 | 23,75 |
| 27.10.2026 | Adana | Satış 1 | 1500 Sentetik | Alphecca | M. Kıyak | 2/15 | 10,15 |
| 24.10.2026 | Ankara | Maiden | 1400 Çim | Costa Adeje | A. Kurşun | 3/11 | 3,35 |
| 24.10.2026 | Ankara | Maiden | 1400 Çim | Gran Canaria | M. Akyavuz | 6/11 | 11,15 |
| 24.10.2026 | Ankara | Maiden | 1400 Çim | Potochnitsa | A. Kurşun | 5/10 | 3,20 |
| 22.10.2026 | Ankara | Handikap 15 | 1600 Çim | American Son | M. Bayır | 1/6 | 4,45 |
| 22.10.2026 | Ankara | Maiden | 1400 Çim | Semey | S. Özen | 2/9 | 6,05 |
| 08.10.2026 | Ankara | Handikap 16 | 1400 Çim | Güldaniye | R. Kurt | 14/16 | 52,35 |
| 08.10.2026 | Ankara | KV-7 | 1400 Çim | Miraç | A. Kurşun | 4/8 | 2,70 |
| 08.10.2026 | Ankara | Satış 3 | 1400 Çim | Bon Cheval | M. Çelik | 10/10 | 7,45 |
| 06.10.2026 | Kocaeli | Şartlı 1 | 1200 Kum | American Son | A. Sözen | 1/9 | 1,45 |
| 27.09.2026 | İstanbul | G 1 | 2400 Çim | Rabovo | G. Kocakaya | 8/9 | 3,45 |
| 15.09.2026 | Ankara | Handikap 16 | 1900 Çim | Güldaniye | S. Çelik | 12/12 | 24,30 |
| 13.09.2026 | İstanbul | Maiden | 1400 Çim | Costa Adeje | V. Abiş | 2/13 | 1,45 |
| 13.09.2026 | İstanbul | Maiden | 1400 Çim | Potochnitsa | E. Aktuğ | 5/13 | 1,45 |
| 13.09.2026 | İstanbul | Handikap 14 | 1400 Çim | Stremtsi | V. Abiş | 5/7 | 2,60 |
| 05.09.2026 | Ankara | Şartlı 4 | 1200 Çim | Güldaniye | S. Çelik | 7/10 | 17,60 |
| 05.09.2026 | Ankara | Şartlı 3 | 1300 Çim | Miraç | M. Çelik | 1/6 | 1,70 |
Sık sorulanlar
Mücahit Kaya bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 57 koşuda 8 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Mücahit Kaya'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 31.10.2026, Ankara.
Mücahit Kaya en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok Ankara'da: 35 koşu, 5 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.